JOKA - Järvamaa orienteerujad
EMV suusa-O Põlva-Kadaja
Kirjutas Priit Poopuu   
Esmaspäev, 13 Veebruar 2012 21:59

Tänavuse aasta esimesed orienteerumismeistrid selgusid Põlvamaal Kadajal suusaorinénteerumise sprindi- ja tavaraja võistluses. JOKA orienteerujad Evely Kaasiku ja Siiri Poopuu  krooniti Eesti  meistriks mõlemal distantsil.

Naisjuunioride 2,42 km ja 11 kontrollpunktiga sprindirajal alustas Evely Kaasiku võistlust ebaõnnestunult. Etapil 2 KP-sse tegi ta ligi 2 minutilise orienteerumisvea ja langes vaheaegades üheksandaks. Edasi kulges sõit juba võimetekohaselt ning üheksal etapil üheteistkümnest näitas ta parimat etapiaega, mis tagas lõpujoonel eestlannadest parima tulemuse ja Eesti meistritiitli. Naisseenioride N55 klassis valitses võistlust Siiri Poopuu, kes krooniti ka Eesti meistriks.

 
Suusa-O päevak Aravetel
Kirjutas Paul Poopuu   
Pühapäev, 29 Jaanuar 2012 20:58

Järvamaa orienteerumishooaeg sai 29.jaanuaril avatud suusa-O päevakuga Aravetel. Krõbedat talveilma trotsides oli osalemas ligi 30 suusaorienteerumise huvilist. Mitmed noored said oma esimesed suusaorienteerumise ristsed. Tänud Kaljule radade ettevalmistamise eest.

Pildigalerii

Tulemused, SI ajad

Nädal varem toimus Lätis EST-LAT liiga raames suusa-O võistlus Madonas Kauss 2012. Kaks võidukat starti sai kirja Evely.

Tulemused

 
Järvamaa 35.orienteerumishooaja lõpetamine
Kirjutas Priit Poopuu   
Neljapäev, 01 Detsember 2011 10:22

Sise-O tulemused, SI ajad

 
Järvamaa 35.orienteerumishooaja lõpetamine
Kirjutas Paul Poopuu   
Neljapäev, 24 November 2011 15:51

Järvamaa 35.orienteerumishooaja pidulik lõpetamine toimub reedel, 25.novembril, algusega kell 19.00 Türi Kultuurimajas.

Kavas on sise-O, külaliseks on Leho Haldna, kes räägib oma tegemistest O-maailmas, toimub väike teadmiste kontroll e mälumäng, täname tublimaid, vaatamiseks on väljas tulemuste arhiivid, pildikroonikad, lisaks muid tegevusi ja omavahelist suhtlemist.

 
O-sügis
Kirjutas Siiri Poopuu   
Neljapäev, 20 Oktoober 2011 11:08
Mõnedel jokakatel pole veel küllalt saanud kenast pikast orienteerumissuvest ja võtavad viimast pikkadest distantsidest. Pärnumaa pikk rada Kolga-Veskil ja Jõhvika maraton said edukalt läbitud ka meie klubi liikmete poolt. Esikolmikusse jõudsid Rita, Raul, Margus, Rando, Raul, Ahto ja Siiri.
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 5 / 20

Küsitlus

Kes on orienteeruja?
 

Kes on lehel?

Saidil on 10 külalist