JOKA - Järvamaa orienteerujad
Eestimaa 13. Suvemängud Rakveres
Kirjutas Siiri   
Pühapäev, 10 Juuli 2011 23:42

Hulk Järvamaa orienteerujad soovis osaleda 9.-10. juulil suvemängude orienteerumisaladel Vinnis, et näidata tegusust ja võtta mõõtu teiste maakondade, linnade ja valdadega.
Lühiraja tulemuste nimekirjad olid rõõmustavalt pikad, vaatamata samaaegselt toimuvale juunioride ja veteranide MMile. Meeste põhiklassis tahtis punkte tuua kogunisti 46 meest. Tiit Poopuu oli heal 7. positsioonil. Kristjan, Evely, Raivo, Siiri ja mitmed teisedki piirdusid kohanemiskogemusega, et teatepäeval edukamad olla.

 
Evely jooksis end Euroopa noorte esikümnesse
Kirjutas Paul Poopuu   
Neljapäev, 30 Juuni 2011 22:10

Orienteerumisjooksu Euroopa noorte paremik selgitas kontinendi noortemeistreid Tšehhimaal Jindruchuv Hradecis. Osalemas oli 30 riigist üle 300 noororienteeruja.
Noorte tiitlivõistluste avastart tehti Jindruchuv Hradeci linna tänavail ja parkides, kus selgusid parimad sprindirajal. Neidude W18 klassi 2,3 km ja 15 kontrollpunktiga rajal asus starti 78 võistlejat. Rada oli sprindile kohane, kus põhirõhk oli jooksuvõimel ja kiirel jooksul õigete ja kiirete orienteerumisvõtete veatu elluviimine. Võistluse võitis venelanna Ekaterina Savkina ajaa 13.40,8. Järgnesid Runa Fremstad Norrast ja Anastasia Denisova Valgevenest. Evely tegi veatu jooks ja lõpetas ajaga 14.20,9, millega saavutas parima eestlannana kõrge 9.koha.

 
JOKA reljeefikunn
Kirjutas Priit Poopuu   
Reede, 03 Juuni 2011 14:27

Sissejuhatus

Alates 2009.a. on Saaremaa suvelaagri käigus selgitatud välja auväärse 'JOKA reljeefikunn' tiitli omanik. Tiitle võitmiseks polegi väga palju vaja tegelikult. Nagu ikka orienteerumisel on vaja kiireid jalgu ja eelkõige head kaardilugemisoskust. Kellel viimasega on probleeme, oleks vaja muidugi roppu moodi õnne ka..

 
Suvejooks
Kirjutas Siiri   
Esmaspäev, 30 Mai 2011 09:30

Suvejooksu kahe päeva tulemusena pääsesid meie klubist poodiumile: Jorma Valge M18 2. k, Margus Marrandi M 35 2. k, Gert Saamann M21C 1. k, Kersti Ehala N 50 1. k, Siiri Poopuu N 50 2. k. Tõsise trenniga premeeriti kõiki 25 jokakat, kes heast võistlusest osa said.
Tegelikult olid seekordsed tegijad meie klubist hoopis kaks Kaarli trenni M14 klassi poissi, kes suutsid rajal olla esimesel päeval kolm tundi ja ilmse energiaülejäägiga tagasiteel bussis veel madistadagi. Üks neist sai kõik punktid metsas kätte, teisel jäi üks puudu. Said tubliduse eest treenerilt kiitagi! Mõtlesin, et hea, kui treener on rahulik meesterahvas nagu Kaarel. Ma oleks ammu metsa kammima kamandanud.

 
Sigrid Ruul ja Evely Kaasiku tõusid Balti MV-l poodiumile
Kirjutas Paul Poopuu   
Kolmapäev, 25 Mai 2011 01:36

Tänavuse aasta Balti meistrid orienteerumisjooksus selgusid Leedumaal, Kura sääre luitemaastikel. Lisaks balti riikidele olid osalemas ka Valgevene ja Peterburi koondised. Eesti koondise koosseisus olid võistlustules ka Sigrid Ruul ja Evely Kaasiku, kes mõlemad jõudsid ka auhinnapoodiumile.

 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 7 / 20

Pilt

Küsitlus

Kes on orienteeruja?
 

Kes on lehel?

Saidil on 7 külalist