JOKA
Evely juunioride suusaorienteerumise MMil taas viies PDF Prindi
Kirjutas Paul Poopuu   
Laupäev, 25 Veebruar 2012 21:31

Ukrainas Sumõs toimuvatel suusaorienteerumise juunioride MMil on Evely sõidud olnud head, aga ebastabiilsed.
Avaaalana startis Evely aga hoopiski samas toimaval Euroopa meistrivõistluste arvestuses segavõistkondade sprinditeates. Eesmärgiks oli sel võistlusel eelkõige eelinfo saamine radade võrgust ja -seisukoraast, sest kuna järgmised võistluspäevad toimusid samas paigas, oli see oluline juunioride MM-i starte silmas pidades. Esimeselt täiskasvanute tiitlivõistluselt jääb Evelyle kirja 34.koht 55 võistkonna konkurentsis. Järgneval päeva sprindirajal startis Evdely esimeses grupis, tegi väga hea sõidu ja saavutas 14.koha. Võitis juba ka täiskasvanute maailmameistriks tituleeritud Tove Alexandersson Rootsist.

 
EMV suusa-O Põlva-Kadaja PDF Prindi
Kirjutas Priit Poopuu   
Esmaspäev, 13 Veebruar 2012 21:59

Tänavuse aasta esimesed orienteerumismeistrid selgusid Põlvamaal Kadajal suusaorinénteerumise sprindi- ja tavaraja võistluses. JOKA orienteerujad Evely Kaasiku ja Siiri Poopuu  krooniti Eesti  meistriks mõlemal distantsil.

Naisjuunioride 2,42 km ja 11 kontrollpunktiga sprindirajal alustas Evely Kaasiku võistlust ebaõnnestunult. Etapil 2 KP-sse tegi ta ligi 2 minutilise orienteerumisvea ja langes vaheaegades üheksandaks. Edasi kulges sõit juba võimetekohaselt ning üheksal etapil üheteistkümnest näitas ta parimat etapiaega, mis tagas lõpujoonel eestlannadest parima tulemuse ja Eesti meistritiitli. Naisseenioride N55 klassis valitses võistlust Siiri Poopuu, kes krooniti ka Eesti meistriks.

 
Järvamaa 35.orienteerumishooaja lõpetamine PDF Prindi
Kirjutas Priit Poopuu   
Neljapäev, 01 Detsember 2011 10:22

Sise-O tulemused, SI ajad

 
Suusa-O päevak Aravetel PDF Prindi
Kirjutas Paul Poopuu   
Pühapäev, 29 Jaanuar 2012 20:58

Järvamaa orienteerumishooaeg sai 29.jaanuaril avatud suusa-O päevakuga Aravetel. Krõbedat talveilma trotsides oli osalemas ligi 30 suusaorienteerumise huvilist. Mitmed noored said oma esimesed suusaorienteerumise ristsed. Tänud Kaljule radade ettevalmistamise eest.

Pildigalerii

Tulemused, SI ajad

Nädal varem toimus Lätis EST-LAT liiga raames suusa-O võistlus Madonas Kauss 2012. Kaks võidukat starti sai kirja Evely.

Tulemused

 
Järvamaa 35.orienteerumishooaja lõpetamine PDF Prindi
Kirjutas Paul Poopuu   
Neljapäev, 24 November 2011 15:51

Järvamaa 35.orienteerumishooaja pidulik lõpetamine toimub reedel, 25.novembril, algusega kell 19.00 Türi Kultuurimajas.

Kavas on sise-O, külaliseks on Leho Haldna, kes räägib oma tegemistest O-maailmas, toimub väike teadmiste kontroll e mälumäng, täname tublimaid, vaatamiseks on väljas tulemuste arhiivid, pildikroonikad, lisaks muid tegevusi ja omavahelist suhtlemist.

 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 5 / 20

Küsitlus

Kes on orienteeruja?