JOKA
Hilinenud talvehooaja kokkuvõte PDF Prindi
Kirjutas Paul Poopuu   
Pühapäev, 03 Aprill 2011 15:10

EOL kalenderplaani järgi oleks sel nädalavahetusel pidanud toimuma orienteerumisjooksu hooaja avavõistlused. Kuna aga suusahooaeg kestab, siis jäid need ära ja seega veel paras aeg suusahooajast kokkuvõte teha.
Klubi edukaimaks suusaorienteerujaks oli kindlasti Evely Kaasiku, kes pääses Eesti koondises juunioride MM-ile ja saavutas seal teatsõidus 5.koha, lühirajal 24.koha, tavarajal 25.koha ja sprindis 34.koha.

 
Järvamaa O-kalender 2011 PDF Prindi
Kirjutas Priit Poopuu   
Kolmapäev, 23 Märts 2011 12:08

Uue hooaja kalender on üleval:

http://www.joka.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=149&Itemid=78

 
Treening Harku metsas PDF Prindi
Kirjutas Tiit Tähnas   
Teisipäev, 08 Märts 2011 10:20

Proovime uuesti koridor-O rada.

Vaja kaasa võtta: kompass, kilekott, lamp, ...

Registreerimine avatud siia / meilile / telefonile.

Täpset asukohta vaata kaardilt.

 

 
Järvamaa orienteerumise "Grand (old) man" - 60! PDF Prindi
Kirjutas Paul Poopuu   
Laupäev, 12 Märts 2011 00:46

Järvamaal orienteerumise alustala ja orienteerumisteisipäevakute algataja Kalev Aun peab 60.sünnipäeva.
Paljud noorema põlvkonna JOKA-kad ehk ei teagi, et Järvamaa orienteerumiselu lükati 1977.aastal käima just Kalev Auna eestvedamisel ning kohe suure pauguga, nimelt avaüritusena võeti ette vabariikliku Jüriööjooksu korraldamine Türil. Sellele järgnes kohe samal aastal Järvamaa orienteerumisteisipäevakute sarja käivitamine, kus Kalev oli nii kaardijoonistaja, rajameistri kui ka korraldaja rollis.  Enamik nende aegade Järvamaa orienteerumiskaarte on valminud Kalevi tööna. Sellest ajast alates on ta olnud üheks Järvamaa orienteerumiselu eestvedajaks. Ta on olnud peaaegu kõigi Järvamaal korraldatud suuremate orienteerumisvõistluste üheks peakorraldajaks. Ta on olnud orienteerumisklubide "Järva karud" ja JOKA asutaja ja juhatuse liige.
Need omal ajal Kalevi eestvedamisel käivitatud Järvamaa orienteerumiselu alused ja põhimõtted on suuresti toimivad tänase päevani. 
Lisaks tegevusele orienteerumiselu korraldaja ja eestvedajana on Kalevil ette näidata ka edukad sportlikud saavutused. Ilmselt paljud ei teagi, et Kalev on Eesti meister suusaorienteerumise märketeatesõidus. Ta on juhtinud kõrgema kategooria suusamatku Siberis ja Polaar-Uraalides, mille raskusaste ja "seikluslikkus" ei jää kindlasti alla tänase aja seiklusspordi ekstreemüritustele. Nii et noored, on mida järgi teha ja ületada.
Ja ega me Kalevit niipea orienteerumiselust kõrvale jääda ei lase. Juba sel suvel on Eesti öised meistrivõistlused meie korraldada ja seda just omal ajal Kalevi poolt "avastatud" ja kaardistatud Mädara maastikel. Ning kes siis veel ,kui mitte Kalev, on taas üheks peakorraldajaks .
Aga praegu - Palju õnne kõigi JOKA-kate poolt!

Attachments:
Download this file (40016.jpg)40016.jpg[ ]707 Kb
 
Treening Männikul PDF Prindi
Kirjutas Tiit Tähnas   
Teisipäev, 01 Märts 2011 13:15

Selle nädala treening on Männikul, aga mitte päris seal, kus eelmisel korral, vaid teisel pool teed. Asukohta vaata kaardilt.

Aeg on siis kolmapäev, 2. märts, kell 18:00.

Formaadiks on koridor-O, nii et kaasa on vaja võtta kompass (Kristjanil PT).

Lisaks kaasa kilekott kaardile, lamp, ...

Registreerimine nagu ikka siia kommentaari, meilile või telefonile.

Tiit

 

 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 9 / 20

Küsitlus

Kes on orienteeruja?