37. Eesti Linnade suvemängud PDF Prindi
Kirjutas Priit Poopuu
Teisipäev, 26 Juuni 2012 19:37

Nädalavahetusel Paides toimunud 37.Eesti linnade suvemängude orienteerumisvõistlused olid klubile edukad. Linnade arvestuses saavutas tasavägises konkurentsis esikoha Türi linn, edestades napilt Põlvat. Paide linn saavutas seekord 8.koha. Individuaalselt tulid linnade suvemängudel võitjateks Evely Kaasiku N21 , Martin Sulg M16 , Margus Marrandi M35 ja Siiri Poopuu N45 klassis. Hõbemedali võitsid Argo Loo M35 ja Anne Metssalu N45 klassis. Pronksiga lõpetas Kristjan Trossmann M21 klassis. Lisaks jooksid tublilt oma linna eest Sigrid Ruul N21 4.koht, Rando Marrandi M16 4.koht, Kaarel Kallas M21 5.koht, Karin Sulg N35 5.koht, Allan Anniste M45 6.koht, Maive Leif ja Ain Nemvalts.

Lisaks osalemisrõõmule oli ka võistluse korraldus meie klubi teostada. Korraldustoimkonda kuulus seekord mitmeid uusi tegijaid. Tänan Raivo Pellja (kaardi korrigeerimine ja rajameister), Priit Poopuu (kaardi ja radade digimine), Kristo Keevend (IT pealik), Gert Saamann (stardi pealik), Katrin Puusepp (peasekretär), Ülle Pellja (rajameistri abi), Triin Keevend (IT abi), Joosep Saamann (start), Kersti Ehala (start), Maarja Aan (start), Mikael Ludström (finiš), Ülle Valge (finiš), Hans-Mark Võsu (KP kohtunik), Georg Paal (KP kohtunik) ja Sten Paal (KP kohtunik).

Tänud kõigile, kena suve ja kohtumiseni 5. augustil Järvamaa-Raplamaa-Tallinna meistrivõistlustel tavarajal Mädaral. Korraldus on taas JOKA teha.