46. Eesti meistrivõistlused orienteerumisjooksu öisel tavarajal 03.09.2011
EMV orinteerumisjooksu öisel tavarajal
3.09.2011 Mädara (Priit Poopuu)
M16  M18  M20  M21  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65 
N16  N18  N20  N21  N35  N45  N55 

M16
4099m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.56\344m    2.58\333m    3.35\602m    4.37\700m    5.49\281m    6.46\518m    7.45\152m    8.44\316m    9.48\204m  10.100\441m   F.\161m  
   1. Veiko Vinkel                   West                 00:37.31        2:21( 1)     4:48( 1)    13:28( 9)    18:59( 4)    22:34( 4)    27:19( 1)    28:38( 1)    31:57( 1)    33:24( 1)    36:57( 1)    37:31( 1)  
                                                                          2:21[ 1]     2:27[ 3]     8:40[16]     5:31[ 2]     3:35[ 3]     4:45[ 1]     1:19[ 3]     3:19[ 1]     1:27[ 4]     3:33[ 1]     0:34[ 2] 
   2. Rando Marrandi                 JOKA                 00:40.51        2:53( 7)     5:29( 4)    12:24( 8)    19:01( 5)    22:58( 5)    28:23( 2)    30:33( 3)    34:21( 2)    35:36( 2)    40:09( 2)    40:51( 2)  
                                                                          2:53[ 7]     2:36[ 6]     6:55[13]     6:37[ 3]     3:57[ 4]     5:25[ 3]     2:10[ 8]     3:48[ 5]     1:15[ 1]     4:33[10]     0:42[10] 
   3. Janek Piirisild                Võru                 00:41.33        2:27( 4)     4:52( 2)    10:32( 2)    20:12( 6)    24:21( 7)    29:22( 5)    30:51( 4)    35:17( 3)    37:17( 3)    40:57( 3)    41:33( 3)  
                                                                          2:27[ 4]     2:25[ 2]     5:40[11]     9:40[11]     4:09[ 6]     5:01[ 2]     1:29[ 4]     4:26[13]     2:00[11]     3:40[ 3]     0:36[ 4] 
   4. Anti Sõukand                   Võru                 00:41.51        2:25( 3)     5:52( 6)    11:07( 5)    18:33( 3)    22:05( 2)    28:32( 4)    32:08( 5)    35:39( 4)    37:36( 4)    41:11( 4)    41:51( 4)  
                                                                          2:25[ 3]     3:27[11]     5:15[ 9]     7:26[ 8]     3:32[ 2]     6:27[ 4]     3:36[15]     3:31[ 4]     1:57[ 9]     3:35[ 2]     0:40[ 9] 
   5. Märten Henrik Pais             West                 00:47.12        6:19(14)     8:54(13)    13:44(11)    20:57( 8)    25:29( 8)    35:10( 7)    36:24( 7)    40:24( 6)    41:43( 5)    46:27( 5)    47:12( 5)  
                                                                          6:19[14]     2:35[ 5]     4:50[ 5]     7:13[ 6]     4:32[ 7]     9:41[13]     1:14[ 1]     4:00[ 6]     1:19[ 2]     4:44[11]     0:45[13] 
   6. Andreas Aadli                  Tammed               00:51.51        3:06(10)     5:58( 7)    10:35( 3)    25:51(14)    29:56(10)    37:44( 9)    39:21( 8)    44:15( 8)    47:01( 7)    51:15( 6)    51:51( 6)  
                                                                          3:06[10]     2:52[ 8]     4:37[ 3]    15:16[18]     4:05[ 5]     7:48[ 7]     1:37[ 6]     4:54[14]     2:46[15]     4:14[ 8]     0:36[ 4] 
   7. Keven Mekk                     Võru                 00:52.21        3:18(11)     5:50( 5)    10:36( 4)    17:55( 2)    22:27( 3)    32:03( 6)    33:21( 6)    40:48( 7)    42:29( 6)    51:42( 7)    52:21( 7)  
                                                                          3:18[11]     2:32[ 4]     4:46[ 4]     7:19[ 7]     4:32[ 7]     9:36[12]     1:18[ 2]     7:27[16]     1:41[ 5]     9:13[18]     0:39[ 6] 
   8. Oliver Kütt                    Ilves                00:52.42        9:21(15)    12:31(15)    17:29(15)    24:11(12)    30:07(11)    37:21( 8)    41:20( 9)    46:16( 9)    48:04( 8)    52:03( 8)    52:42( 8)  
                                                                          9:21[15]     3:10[ 9]     4:58[ 7]     6:42[ 4]     5:56[10]     7:14[ 5]     3:59[16]     4:56[15]     1:48[ 6]     3:59[ 5]     0:39[ 6] 
   9. Vadim Shved                    SRD                  00:56.21        2:23( 2)     6:55(10)    14:01(12)    22:24( 9)    28:15( 9)    44:10(13)    45:40(13)    49:00(11)    51:15(10)    55:39( 9)    56:21( 9)  
                                                                          2:23[ 2]     4:32[16]     7:06[14]     8:23[ 9]     5:51[ 9]    15:55[15]     1:30[ 5]     3:20[ 2]     2:15[14]     4:24[ 9]     0:42[10] 
  10. Tomi-Andre Piirmets            West                 00:57.33        2:59( 8)     6:26( 8)    11:49( 7)    20:17( 7)    23:38( 6)    40:44(10)    45:18(12)    49:27(13)    50:47( 9)    56:33(10)    57:33(10)  
                                                                          2:59[ 8]     3:27[11]     5:23[10]     8:28[10]     3:21[ 1]    17:06[16]     4:34[17]     4:09[11]     1:20[ 3]     5:46[14]     1:00[18] 
  11. Tõnis Toom                     JOKA                 00:57.45       12:22(18)    15:34(18)    20:31(16)    27:13(15)    33:38(13)    41:46(12)    45:06(11)    49:11(12)    51:18(11)    56:58(11)    57:45(11)  
                                                                         12:22[18]     3:12[10]     4:57[ 6]     6:42[ 4]     6:25[12]     8:08[11]     3:20[ 9]     4:05[ 8]     2:07[13]     5:40[12]     0:47[16] 
  12. Rimmo Rõõm                     Ilves                00:58.31        2:43( 6)     5:03( 3)     9:18( 1)    14:41( 1)    20:58( 1)    28:23( 2)    30:10( 2)    38:38( 5)    53:57(12)    58:01(12)    58:31(12)  
                                                                          2:43[ 6]     2:20[ 1]     4:15[ 2]     5:23[ 1]     6:17[11]     7:25[ 6]     1:47[ 7]     8:28[17]    15:19[18]     4:04[ 6]     0:30[ 1] 
  13. Sander Lembra                  Võru                 01:04.01        3:18(11)     8:01(12)    13:41(10)    25:08(13)    39:44(14)    47:45(14)    51:12(14)    55:14(14)    57:15(13)    63:10(13)    64:01(13)  
                                                                          3:18[11]     4:43[17]     5:40[11]    11:27[14]    14:36[17]     8:01[ 8]     3:27[13]     4:02[ 7]     2:01[12]     5:55[15]     0:51[17] 
  14. Vootele Jagomägi               OK Ilves             01:04.52        3:00( 9)     6:36( 9)    11:45( 6)    22:26(10)    32:52(12)    40:55(11)    44:25(10)    47:49(10)    59:56(14)    64:07(14)    64:52(14)  
                                                                          3:00[ 9]     3:36[15]     5:09[ 8]    10:41[13]    10:26[16]     8:03[10]     3:30[14]     3:24[ 3]    12:07[17]     4:11[ 7]     0:45[13] 
  15. Martin Sulg                    JOKA                 01:07.30        2:36( 5)     9:56(14)    14:01(12)    23:42(11)    45:36(17)    53:38(15)    57:01(15)    61:06(15)    62:58(15)    66:55(15)    67:30(15)  
                                                                          2:36[ 5]     7:20[18]     4:05[ 1]     9:41[12]    21:54[18]     8:02[ 9]     3:23[11]     4:05[ 8]     1:52[ 8]     3:57[ 4]     0:35[ 3] 
  16. Jasper Ainjärv                 JOKA                 01:15.54        4:25(13)     7:52(11)    17:14(14)    31:50(16)    40:09(15)    59:47(17)    63:10(17)    67:17(16)    69:14(16)    75:11(16)    75:54(16)  
                                                                          4:25[13]     3:27[11]     9:22[17]    14:36[17]     8:19[15]    19:38[17]     3:23[11]     4:07[10]     1:57[ 9]     5:57[16]     0:43[12] 
  17. Hans Mark Võsu                 JOKA                 01:21.37       10:22(16)    13:52(16)    23:29(18)    37:54(18)    46:11(18)    65:51(18)    69:13(18)    73:22(18)    75:11(18)    80:51(17)    81:37(17)  
                                                                         10:22[16]     3:30[14]     9:37[18]    14:25[16]     8:17[14]    19:40[18]     3:22[10]     4:09[11]     1:49[ 7]     5:40[12]     0:46[15] 
  18. Edgar Toimetaja                JOKA                 01:21.59       11:55(17)    14:32(17)    22:39(17)    36:20(17)    43:30(16)    56:02(16)    60:50(16)    71:30(17)    74:54(17)    81:20(18)    81:59(18)  
                                                                         11:55[17]     2:37[ 7]     8:07[15]    13:41[15]     7:10[13]    12:32[14]     4:48[18]    10:40[18]     3:24[16]     6:26[17]     0:39[ 6] 
      Tanel Papp                     Võru                 Ei start     
                                                                      
M18
6299m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.56\344m    2.31\355m    3.32\357m    4.52\476m    5.53\790m    6.35\252m    7.54\339m    8.58\488m    9.38\176m   10.47\386m   11.40\398m   12.49\514m   13.48\421m   14.45\368m   15.46\152m  16.100\313m   F.\161m  
   1. Tõnis Laugesaar                Rakv                 00:50.03        1:42( 1)     4:38( 1)     8:37( 1)    12:56( 1)    18:39( 1)    21:14( 1)    23:32( 1)    26:55( 1)    28:24( 1)    32:03( 1)    35:22( 1)    39:09( 1)    42:35( 1)    46:38( 1)    47:48( 1)    49:29( 1)    50:03( 1)  
                                                                          1:42[ 1]     2:56[ 1]     3:59[ 6]     4:19[ 3]     5:43[ 1]     2:35[ 3]     2:18[ 1]     3:23[ 1]     1:29[ 4]     3:39[ 4]     3:19[ 1]     3:47[ 3]     3:26[ 2]     4:03[ 4]     1:10[ 1]     1:41[ 1]     0:34[ 2] 
   2. Kristjan Linnus                Peko                 00:51.43        2:04( 3)     5:43( 2)     8:57( 2)    13:04( 2)    19:39( 2)    22:27( 2)    24:50( 2)    28:50( 2)    30:10( 2)    33:09( 2)    36:39( 2)    40:01( 2)    43:45( 2)    46:55( 2)    49:12( 2)    51:09( 2)    51:43( 2)  
                                                                          2:04[ 3]     3:39[ 2]     3:14[ 3]     4:07[ 2]     6:35[ 2]     2:48[ 4]     2:23[ 2]     4:00[ 3]     1:20[ 1]     2:59[ 1]     3:30[ 2]     3:22[ 1]     3:44[ 4]     3:10[ 1]     2:17[ 6]     1:57[ 4]     0:34[ 2] 
   3. Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 00:56.23        2:03( 2)     6:24( 3)     9:31( 3)    14:23( 3)    21:50( 3)    24:12( 3)    26:35( 3)    30:02( 3)    31:22( 3)    34:45( 3)    38:26( 3)    42:16( 3)    45:39( 3)    52:25( 3)    53:47( 3)    55:46( 3)    56:23( 3)  
                                                                          2:03[ 2]     4:21[ 3]     3:07[ 2]     4:52[ 6]     7:27[ 3]     2:22[ 1]     2:23[ 2]     3:27[ 2]     1:20[ 1]     3:23[ 3]     3:41[ 3]     3:50[ 4]     3:23[ 1]     6:46[ 5]     1:22[ 3]     1:59[ 5]     0:37[ 4] 
   4. Reigo Teervalt                 Peko                 01:02.27        2:16( 4)     7:28( 6)    10:58( 5)    15:28( 5)    23:05( 4)    26:10( 4)    28:41( 4)    36:03( 4)    37:25( 4)    40:47( 4)    44:28( 4)    48:12( 4)    51:42( 4)    58:28( 4)    59:49( 4)    61:45( 4)    62:27( 4)  
                                                                          2:16[ 4]     5:12[ 6]     3:30[ 4]     4:30[ 5]     7:37[ 4]     3:05[ 7]     2:31[ 4]     7:22[ 8]     1:22[ 3]     3:22[ 2]     3:41[ 3]     3:44[ 2]     3:30[ 3]     6:46[ 5]     1:21[ 2]     1:56[ 2]     0:42[ 7] 
   5. Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva Spordik 01:03.08        2:42( 6)     9:34( 7)    12:25( 6)    16:08( 6)    25:03( 6)    27:37( 5)    30:47( 5)    36:23( 6)    39:00( 6)    43:09( 6)    47:01( 5)    51:08( 5)    55:15( 5)    58:44( 5)    60:30( 5)    62:26( 5)    63:08( 5)  
                                                                          2:42[ 6]     6:52[ 8]     2:51[ 1]     3:43[ 1]     8:55[ 6]     2:34[ 2]     3:10[ 7]     5:36[ 6]     2:37[ 8]     4:09[ 5]     3:52[ 5]     4:07[ 5]     4:07[ 5]     3:29[ 2]     1:46[ 4]     1:56[ 2]     0:42[ 7] 
   6. Taavi-Kalle Kiisler            KEKRSK               01:09.14        2:17( 5)     6:52( 4)    10:49( 4)    15:18( 4)    24:50( 5)    28:04( 6)    31:37( 6)    36:13( 5)    38:17( 5)    42:52( 5)    47:08( 6)    51:21( 6)    56:56( 6)    63:49( 6)    66:34( 6)    68:36( 6)    69:14( 6)  
                                                                          2:17[ 5]     4:35[ 4]     3:57[ 5]     4:29[ 4]     9:32[ 8]     3:14[ 8]     3:33[ 8]     4:36[ 4]     2:04[ 7]     4:35[ 7]     4:16[ 7]     4:13[ 6]     5:35[ 7]     6:53[ 7]     2:45[ 7]     2:02[ 6]     0:38[ 5] 
   7. Kevin Koskinen                 Võru                 01:10.26        4:40( 8)    10:33( 8)    14:33( 8)    21:13( 8)    30:39( 8)    33:41( 8)    36:40( 8)    41:45( 8)    43:43( 8)    48:01( 7)    52:00( 7)    56:46( 7)    61:37( 7)    65:30( 7)    67:27( 7)    69:53( 7)    70:26( 7)  
                                                                          4:40[ 8]     5:53[ 7]     4:00[ 7]     6:40[ 8]     9:26[ 7]     3:02[ 6]     2:59[ 5]     5:05[ 5]     1:58[ 6]     4:18[ 6]     3:59[ 6]     4:46[ 7]     4:51[ 6]     3:53[ 3]     1:57[ 5]     2:26[ 7]     0:33[ 1] 
   8. Deniss Shved                   SRD                  01:24.10        2:44( 7)     7:19( 5)    13:02( 7)    18:29( 7)    27:06( 7)    29:54( 7)    32:56( 7)    39:52( 7)    41:41( 7)    49:02( 8)    53:41( 8)    59:53( 8)    65:31( 8)    75:41( 8)    80:34( 8)    83:31( 8)    84:10( 8)  
                                                                          2:44[ 7]     4:35[ 4]     5:43[ 8]     5:27[ 7]     8:37[ 5]     2:48[ 4]     3:02[ 6]     6:56[ 7]     1:49[ 5]     7:21[ 8]     4:39[ 8]     6:12[ 8]     5:38[ 8]    10:10[ 8]     4:53[ 8]     2:57[ 8]     0:39[ 6] 
      Reimo Liiv                                          Ei start     
                                                                      
M20
8000m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.47\378m    2.32\593m    3.33\417m    4.52\360m    5.34\893m    6.35\425m    7.54\339m    8.38\627m    9.56\168m   10.39\230m   11.40\195m  12.41\1352m   13.42\212m   14.48\626m   15.44\204m   16.45\316m   17.46\152m  18.100\313m   F.\161m  
   1. Rene Post                      Kobras               01:02.00        3:11( 5)     7:16( 2)    11:06( 1)    14:10( 1)    21:08( 1)    24:05( 1)    26:13( 1)    31:25( 1)    32:20( 1)    34:23( 1)    35:29( 1)    47:39( 1)    49:04( 1)    54:50( 1)    56:03( 1)    58:35( 1)    59:34( 1)    61:26( 1)    62:00( 1)  
                                                                          3:11[ 5]     4:05[ 2]     3:50[ 1]     3:04[ 1]     6:58[ 1]     2:57[ 1]     2:08[ 1]     5:12[ 4]     0:55[ 2]     2:03[ 5]     1:06[ 2]    12:10[ 4]     1:25[ 3]     5:46[ 2]     1:13[ 1]     2:32[ 2]     0:59[ 1]     1:52[ 2]     0:34[ 2] 
   2. Aleksandr Shved                SRD                  01:04.01        3:06( 4)     6:58( 1)    11:34( 2)    14:48( 2)    22:51( 2)    26:08( 2)    29:04( 2)    33:18( 2)    34:14( 2)    36:01( 2)    37:11( 2)    50:09( 2)    51:30( 2)    56:53( 2)    58:10( 2)    60:42( 2)    61:44( 2)    63:26( 2)    64:01( 2)  
                                                                          3:06[ 4]     3:52[ 1]     4:36[ 4]     3:14[ 3]     8:03[ 4]     3:17[ 2]     2:56[ 5]     4:14[ 1]     0:56[ 4]     1:47[ 3]     1:10[ 3]    12:58[ 6]     1:21[ 1]     5:23[ 1]     1:17[ 2]     2:32[ 2]     1:02[ 2]     1:42[ 1]     0:35[ 4] 
   3. Sergei Rjabõshkin              SRD                  01:13.55        2:40( 2)     8:25( 3)    19:19( 5)    22:29( 5)    30:30( 5)    34:05( 5)    36:14( 4)    41:10( 3)    43:01( 3)    44:45( 3)    45:48( 3)    57:50( 4)    59:25( 4)    65:20( 4)    67:02( 4)    69:53( 3)    71:26( 3)    73:20( 3)    73:55( 3)  
                                                                          2:40[ 2]     5:45[ 4]    10:54[ 7]     3:10[ 2]     8:01[ 3]     3:35[ 3]     2:09[ 2]     4:56[ 3]     1:51[ 6]     1:44[ 2]     1:03[ 1]    12:02[ 3]     1:35[ 4]     5:55[ 3]     1:42[ 5]     2:51[ 4]     1:33[ 4]     1:54[ 5]     0:35[ 4] 
   4. Raido Mitt                     Kobras               01:14.35        2:35( 1)    10:24( 6)    20:01( 6)    24:48( 6)    32:31( 6)    36:20( 6)    38:57( 6)    43:44( 5)    44:39( 5)    46:13( 5)    47:23( 5)    56:17( 3)    57:38( 3)    63:35( 3)    64:59( 3)    70:35( 4)    72:11( 4)    74:04( 4)    74:35( 4)  
                                                                          2:35[ 1]     7:49[ 6]     9:37[ 6]     4:47[ 6]     7:43[ 2]     3:49[ 4]     2:37[ 4]     4:47[ 2]     0:55[ 2]     1:34[ 1]     1:10[ 3]     8:54[ 1]     1:21[ 1]     5:57[ 4]     1:24[ 3]     5:36[ 6]     1:36[ 5]     1:53[ 3]     0:31[ 1] 
   5. Uku-Laur Tali                  KEKRSK               01:16.56        4:02( 6)     9:17( 5)    13:56( 4)    18:36( 4)    29:12( 4)    33:57( 4)    37:04( 5)    42:30( 4)    43:37( 4)    45:32( 4)    46:43( 4)    59:30( 5)    61:11( 5)    68:30( 5)    70:09( 5)    72:39( 5)    74:28( 5)    76:22( 5)    76:56( 5)  
                                                                          4:02[ 6]     5:15[ 3]     4:39[ 5]     4:40[ 5]    10:36[ 6]     4:45[ 5]     3:07[ 6]     5:26[ 5]     1:07[ 5]     1:55[ 4]     1:11[ 5]    12:47[ 5]     1:41[ 5]     7:19[ 5]     1:39[ 4]     2:30[ 1]     1:49[ 6]     1:54[ 5]     0:34[ 2] 
   6. Jüri Joonas                    Võru                 01:20.46        3:00( 3)     9:07( 4)    13:29( 3)    17:55( 3)    27:13( 3)    33:34( 3)    35:44( 3)    47:14( 6)    48:07( 6)    50:17( 6)    51:31( 6)    62:01( 6)    63:51( 6)    72:17( 6)    74:00( 6)    76:51( 6)    78:15( 6)    80:08( 6)    80:46( 6)  
                                                                          3:00[ 3]     6:07[ 5]     4:22[ 2]     4:26[ 4]     9:18[ 5]     6:21[ 6]     2:10[ 3]    11:30[ 6]     0:53[ 1]     2:10[ 6]     1:14[ 6]    10:30[ 2]     1:50[ 6]     8:26[ 6]     1:43[ 6]     2:51[ 4]     1:24[ 3]     1:53[ 3]     0:38[ 6] 
      Jonatan Karjus                 Võru                 Puuduv KP       6:15( 7)    18:56( 7)    23:27( 7)    30:14( 7)  
                                                                          6:15[ 7]    12:41[ 7]     4:31[ 3]     6:47[ 7] 
      Kenny Kivikas                  Ilves                Ei start     
                                                                      
M21
9500m 21KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.31\619m    2.32\357m    3.33\417m   4.34\1247m    5.35\425m    6.36\457m    7.37\341m    8.55\791m     9.56\92m   10.39\230m   11.40\195m  12.41\1352m   13.42\212m   14.43\284m   15.44\354m   16.45\316m   17.46\152m   18.48\308m   19.49\421m   20.50\376m  21.100\346m   F.\161m  
   1. Andreas Kraas                  EKJ SK               01:11.08        7:23( 8)     9:51( 6)    13:18( 3)    21:32( 2)    24:47( 1)    27:45( 1)    30:16( 1)    36:18( 1)    36:56( 1)    38:44( 1)    39:49( 1)    50:01( 1)    51:17( 1)    53:34( 1)    56:07( 1)    58:42( 1)    59:44( 1)    61:57( 1)    65:12( 1)    68:12( 1)    70:31( 1)    71:08( 1)  
                                                                          7:23[ 8]     2:28[ 2]     3:27[ 2]     8:14[ 2]     3:15[ 3]     2:58[ 2]     2:31[ 5]     6:02[ 1]     0:38[ 3]     1:48[ 3]     1:05[ 3]    10:12[ 3]     1:16[ 2]     2:17[ 5]     2:33[ 3]     2:35[ 5]     1:02[ 1]     2:13[ 1]     3:15[ 2]     3:00[ 2]     2:19[ 6]     0:37[ 6] 
   2. Timmo Tammemäe                 Orvand               01:11.51        4:49( 3)     9:41( 5)    15:10( 6)    23:11( 4)    26:24( 4)    29:13( 3)    31:27( 2)    37:49( 2)    38:20( 2)    39:58( 2)    41:27( 2)    51:41( 2)    52:54( 2)    54:58( 2)    57:18( 2)    59:38( 2)    61:06( 2)    63:27( 2)    66:34( 2)    69:22( 2)    71:17( 2)    71:51( 2)  
                                                                          4:49[ 3]     4:52[10]     5:29[ 9]     8:01[ 1]     3:13[ 2]     2:49[ 1]     2:14[ 2]     6:22[ 2]     0:31[ 1]     1:38[ 2]     1:29[11]    10:14[ 4]     1:13[ 1]     2:04[ 2]     2:20[ 1]     2:20[ 1]     1:28[ 5]     2:21[ 2]     3:07[ 1]     2:48[ 1]     1:55[ 2]     0:34[ 2] 
   3. Kaarel Kallas                  JOKA                 01:18.54        4:21( 2)     6:55( 1)    10:30( 1)    22:29( 3)    26:05( 3)    29:14( 4)    32:43( 4)    39:44( 4)    40:24( 4)    42:31( 4)    43:36( 4)    53:26( 3)    54:51( 3)    57:02( 3)    59:39( 3)    62:12( 3)    63:27( 3)    67:21( 3)    71:58( 3)    76:11( 3)    78:19( 3)    78:54( 3)  
                                                                          4:21[ 2]     2:34[ 3]     3:35[ 3]    11:59[ 9]     3:36[ 4]     3:09[ 3]     3:29[ 8]     7:01[ 6]     0:40[ 4]     2:07[ 8]     1:05[ 3]     9:50[ 2]     1:25[ 4]     2:11[ 3]     2:37[ 4]     2:33[ 4]     1:15[ 3]     3:54[ 7]     4:37[ 6]     4:13[ 7]     2:08[ 5]     0:35[ 5] 
   4. Kristo Heinmann                Ilves                01:19.53        4:00( 1)     7:02( 2)    14:02( 4)    27:38( 7)    30:34( 6)    34:11( 6)    36:21( 5)    43:11( 5)    43:53( 5)    45:57( 5)    47:02( 5)    56:25( 5)    57:45( 5)    59:47( 5)    62:13( 5)    64:41( 5)    66:28( 5)    70:18( 4)    74:00( 4)    77:13( 4)    79:19( 4)    79:53( 4)  
                                                                          4:00[ 1]     3:02[ 4]     7:00[13]    13:36[11]     2:56[ 1]     3:37[ 7]     2:10[ 1]     6:50[ 3]     0:42[ 6]     2:04[ 7]     1:05[ 3]     9:23[ 1]     1:20[ 3]     2:02[ 1]     2:26[ 2]     2:28[ 3]     1:47[ 7]     3:50[ 6]     3:42[ 4]     3:13[ 3]     2:06[ 4]     0:34[ 2] 
   5. Armo Hiie                      Kape                 01:20.48        5:11( 5)     8:44( 3)    12:10( 2)    21:17( 1)    25:24( 2)    28:40( 2)    31:40( 3)    39:11( 3)    40:05( 3)    41:55( 3)    42:55( 3)    53:34( 4)    55:07( 4)    57:45( 4)    60:41( 4)    63:40( 4)    66:20( 4)    70:23( 5)    74:20( 5)    78:21( 5)    80:14( 5)    80:48( 5)  
                                                                          5:11[ 5]     3:33[ 8]     3:26[ 1]     9:07[ 4]     4:07[ 9]     3:16[ 4]     3:00[ 6]     7:31[ 8]     0:54[11]     1:50[ 4]     1:00[ 1]    10:39[ 5]     1:33[ 6]     2:38[ 7]     2:56[ 6]     2:59[ 6]     2:40[11]     4:03[ 8]     3:57[ 5]     4:01[ 6]     1:53[ 1]     0:34[ 2] 
   6. Jaagup Truusalu                Võru                 01:22.11       10:34(11)    12:58( 9)    16:47( 8)    28:27( 8)    32:03( 8)    35:21( 7)    37:46( 7)    44:42( 6)    45:23( 6)    47:20( 6)    48:22( 6)    59:37( 6)    61:04( 6)    63:17( 6)    65:54( 6)    68:21( 6)    70:06( 6)    72:46( 6)    76:21( 6)    79:37( 6)    81:38( 6)    82:11( 6)  
                                                                         10:34[11]     2:24[ 1]     3:49[ 4]    11:40[ 8]     3:36[ 4]     3:18[ 5]     2:25[ 4]     6:56[ 4]     0:41[ 5]     1:57[ 5]     1:02[ 2]    11:15[ 7]     1:27[ 5]     2:13[ 4]     2:37[ 4]     2:27[ 2]     1:45[ 6]     2:40[ 4]     3:35[ 3]     3:16[ 4]     2:01[ 3]     0:33[ 1] 
   7. Mati Tiit                      Ilves                01:34.56        5:02( 4)    13:27(10)    20:06(10)    28:56( 9)    32:49( 9)    36:13( 8)    38:35( 8)    45:31( 7)    46:06( 7)    47:38( 7)    48:48( 7)    61:31( 7)    63:14( 7)    66:00( 7)    73:40( 8)    77:10( 8)    78:23( 8)    82:29( 8)    87:34( 8)    91:15( 7)    94:14( 7)    94:56( 7)  
                                                                          5:02[ 4]     8:25[12]     6:39[12]     8:50[ 3]     3:53[ 7]     3:24[ 6]     2:22[ 3]     6:56[ 4]     0:35[ 2]     1:32[ 1]     1:10[ 6]    12:43[ 8]     1:43[ 7]     2:46[ 8]     7:40[12]     3:30[ 9]     1:13[ 2]     4:06[ 9]     5:05[ 8]     3:41[ 5]     2:59[10]     0:42[ 7] 
   8. Kaarel Kure                    Kobras               01:38.42        8:10( 9)    11:18( 7)    15:42( 7)    25:16( 5)    29:22( 5)    33:02( 5)    37:37( 6)    46:57( 8)    47:47( 8)    49:46( 8)    51:00( 8)    62:02( 8)    63:47( 8)    66:09( 8)    69:32( 7)    72:31( 7)    74:36( 7)    77:07( 7)    82:06( 7)    95:09( 8)    97:59( 8)    98:42( 8)  
                                                                          8:10[ 9]     3:08[ 5]     4:24[ 5]     9:34[ 5]     4:06[ 8]     3:40[ 8]     4:35[10]     9:20[11]     0:50[ 9]     1:59[ 6]     1:14[ 7]    11:02[ 6]     1:45[ 8]     2:22[ 6]     3:23[ 7]     2:59[ 6]     2:05[ 9]     2:31[ 3]     4:59[ 7]    13:03[11]     2:50[ 8]     0:43[ 8] 
   9. Taivo Timmusk                  HOK                  01:46.28        5:33( 6)     8:53( 4)    14:29( 5)    25:44( 6)    30:49( 7)    36:36( 9)    40:17( 9)    48:43( 9)    49:35( 9)    52:12( 9)    53:34( 9)    71:05( 9)    73:07( 9)    76:17( 9)    79:40( 9)    83:34( 9)    85:46( 9)    89:28( 9)    98:16( 9)   102:55( 9)   105:44( 9)   106:28( 9)  
                                                                          5:33[ 6]     3:20[ 7]     5:36[11]    11:15[ 7]     5:05[12]     5:47[11]     3:41[ 9]     8:26[10]     0:52[10]     2:37[10]     1:22[ 9]    17:31[11]     2:02[11]     3:10[ 9]     3:23[ 7]     3:54[11]     2:12[10]     3:42[ 5]     8:48[11]     4:39[ 8]     2:49[ 7]     0:44[ 9] 
  10. Ott Rakkaselg                  HOK                  01:53.41       12:22(13)    15:37(11)    21:11(11)    30:53(10)    35:07(10)    39:18(10)    42:45(10)    50:57(10)    51:44(10)    55:05(10)    56:20(10)    74:26(10)    76:27(10)    81:38(10)    85:02(10)    88:41(10)    90:04(10)    97:13(10)   103:54(10)   109:49(10)   112:45(10)   113:41(10)  
                                                                         12:22[13]     3:15[ 6]     5:34[10]     9:42[ 6]     4:14[10]     4:11[10]     3:27[ 7]     8:12[ 9]     0:47[ 8]     3:21[12]     1:15[ 8]    18:06[12]     2:01[10]     5:11[11]     3:24[ 9]     3:39[10]     1:23[ 4]     7:09[11]     6:41[ 9]     5:55[ 9]     2:56[ 9]     0:56[11] 
      Jaan Tarmak                    JOKA                 Puuduv KP      11:10(12)    17:47(12)    22:47(12)  
                                                                         11:10[12]     6:37[11]     5:00[ 6] 
      Alar Kume                      Võru                 Puuduv KP       8:16(10)    12:04( 8)    17:21( 9)    34:33(11)    38:13(11)    45:46(12)    50:44(11)    60:17(12)    61:03(12)    63:10(12)    64:41(12)    81:38(12)    83:31(12)    86:55(12)    93:54(12)    97:17(12)    99:04(11)   109:25(12)  
                                                                          8:16[10]     3:48[ 9]     5:17[ 7]    17:12[12]     3:40[ 6]     7:33[12]     4:58[11]     9:33[12]     0:46[ 7]     2:07[ 8]     1:31[12]    16:57[10]     1:53[ 9]     3:24[10]     6:59[11]     3:23[ 8]     1:47[ 7]    10:21[12] 
      Kaido Hallik                   Ilves                ÜleAja          6:18( 7)    18:59(13)    24:22(13)    37:04(12)    41:48(12)    45:34(11)    51:28(12)    58:35(11)    59:32(11)    62:15(11)    63:38(11)    76:26(11)    78:54(11)    86:31(11)    92:22(11)    97:01(11)   101:25(12)   106:42(11)   113:47(11)   123:04(11)   126:19(11)   127:08(11)  
                                                                          6:18[ 7]    12:41[13]     5:23[ 8]    12:42[10]     4:44[11]     3:46[ 9]     5:54[12]     7:07[ 7]     0:57[12]     2:43[11]     1:23[10]    12:48[ 9]     2:28[12]     7:37[12]     5:51[10]     4:39[12]     4:24[12]     5:17[10]     7:05[10]     9:17[10]     3:15[11]     0:49[10] 
M35
8000m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.47\378m    2.32\593m    3.33\417m    4.52\360m    5.34\893m    6.35\425m    7.54\339m    8.38\627m    9.56\168m   10.39\230m   11.40\195m  12.41\1352m   13.42\212m   14.48\626m   15.44\204m   16.45\316m   17.46\152m  18.100\313m   F.\161m  
   1. Mati Korrol                    Mercury              01:16.29        4:17( 3)     9:10( 1)    13:35( 2)    18:00( 1)    27:27( 2)    31:16( 1)    33:47( 1)    43:23( 4)    44:25( 4)    46:40( 3)    47:50( 2)    61:59( 2)    63:35( 2)    68:59( 1)    70:17( 1)    72:55( 1)    74:03( 1)    75:50( 1)    76:29( 1)  
                                                                          4:17[ 3]     4:53[ 1]     4:25[ 5]     4:25[ 4]     9:27[ 5]     3:49[ 1]     2:31[ 1]     9:36[ 8]     1:02[ 1]     2:15[ 3]     1:10[ 1]    14:09[ 1]     1:36[ 1]     5:24[ 1]     1:18[ 1]     2:38[ 1]     1:08[ 1]     1:47[ 1]     0:39[ 4] 
   2. Tarmo Pöör                     Mercury              01:19.14        3:20( 2)     9:42( 4)    13:23( 1)    18:19( 2)    26:43( 1)    31:22( 2)    34:07( 2)    39:22( 1)    40:30( 1)    42:41( 1)    43:56( 1)    60:35( 1)    62:36( 1)    69:41( 2)    71:10( 2)    74:32( 2)    76:33( 2)    78:40( 2)    79:14( 2)  
                                                                          3:20[ 2]     6:22[ 5]     3:41[ 1]     4:56[ 6]     8:24[ 1]     4:39[ 4]     2:45[ 4]     5:15[ 1]     1:08[ 2]     2:11[ 2]     1:15[ 2]    16:39[ 5]     2:01[ 7]     7:05[ 4]     1:29[ 2]     3:22[ 4]     2:01[ 4]     2:07[ 3]     0:34[ 2] 
   3. Kuno Rooba                     Rakv                 01:21.26        5:01( 7)    10:44( 5)    14:38( 5)    19:01( 4)    29:34( 4)    33:41( 4)    36:47( 4)    42:54( 2)    44:20( 2)    46:42( 4)    48:16( 4)    63:09( 4)    65:03( 4)    72:04( 4)    73:36( 4)    76:58( 4)    78:23( 3)    80:39( 3)    81:26( 3)  
                                                                          5:01[ 7]     5:43[ 4]     3:54[ 2]     4:23[ 3]    10:33[ 7]     4:07[ 2]     3:06[ 6]     6:07[ 4]     1:26[ 7]     2:22[ 4]     1:34[ 7]    14:53[ 3]     1:54[ 5]     7:01[ 3]     1:32[ 3]     3:22[ 4]     1:25[ 3]     2:16[ 6]     0:47[ 6] 
   4. Arthur Raichmann               LSF PT               01:21.36        4:19( 4)     9:17( 2)    13:36( 3)    18:38( 3)    27:35( 3)    32:48( 3)    35:26( 3)    43:05( 3)    44:23( 3)    46:28( 2)    47:50( 2)    62:42( 3)    64:27( 3)    71:48( 3)    73:27( 3)    76:29( 3)    78:51( 4)    80:58( 4)    81:36( 4)  
                                                                          4:19[ 4]     4:58[ 2]     4:19[ 4]     5:02[ 7]     8:57[ 3]     5:13[ 7]     2:38[ 3]     7:39[ 7]     1:18[ 6]     2:05[ 1]     1:22[ 4]    14:52[ 2]     1:45[ 3]     7:21[ 5]     1:39[ 4]     3:02[ 2]     2:22[ 6]     2:07[ 3]     0:38[ 3] 
   5. Tarmo Klaar                    Ilves                01:31.19        3:14( 1)    22:43( 9)    26:46( 9)    30:37( 7)    39:39( 7)    44:06( 7)    46:56( 7)    52:22( 7)    53:37( 7)    56:21( 7)    57:44( 6)    72:53( 6)    74:35( 5)    81:34( 5)    83:17( 5)    86:22( 5)    88:29( 5)    90:38( 5)    91:19( 5)  
                                                                          3:14[ 1]    19:29[ 9]     4:03[ 3]     3:51[ 1]     9:02[ 4]     4:27[ 3]     2:50[ 5]     5:26[ 2]     1:15[ 4]     2:44[ 6]     1:23[ 5]    15:09[ 4]     1:42[ 2]     6:59[ 2]     1:43[ 5]     3:05[ 3]     2:07[ 5]     2:09[ 5]     0:41[ 5] 
   6. Ilmar Udam                     JOKA                 01:37.55       12:51( 9)    20:15( 8)    26:19( 8)    31:14( 8)    39:48( 8)    46:24( 8)    48:55( 8)    54:32( 8)    56:38( 8)    59:52( 8)    61:08( 8)    78:46( 8)    80:31( 7)    88:55( 7)    90:58( 7)    94:21( 6)    95:32( 6)    97:23( 6)    97:55( 6)  
                                                                         12:51[ 9]     7:24[ 6]     6:04[ 8]     4:55[ 5]     8:34[ 2]     6:36[ 8]     2:31[ 1]     5:37[ 3]     2:06[ 8]     3:14[ 8]     1:16[ 3]    17:38[ 7]     1:45[ 3]     8:24[ 6]     2:03[ 6]     3:23[ 6]     1:11[ 2]     1:51[ 2]     0:32[ 1] 
   7. Martti Kuldma                  -                    01:42.52        4:44( 6)    13:49( 7)    23:39( 7)    27:39( 6)    37:23( 6)    42:07( 6)    45:26( 6)    52:07( 6)    53:18( 6)    56:18( 6)    57:56( 7)    75:51( 7)    77:45( 6)    86:39( 6)    89:18( 6)    94:24( 7)    99:17( 7)   102:02( 7)   102:52( 7)  
                                                                          4:44[ 6]     9:05[ 8]     9:50[ 9]     4:00[ 2]     9:44[ 6]     4:44[ 5]     3:19[ 7]     6:41[ 6]     1:11[ 3]     3:00[ 7]     1:38[ 8]    17:55[ 8]     1:54[ 5]     8:54[ 7]     2:39[ 7]     5:06[ 7]     4:53[ 7]     2:45[ 7]     0:50[ 7] 
      Aivar Leht                     Okas                 Puuduv KP       4:25( 5)     9:34( 3)    14:00( 4)  
                                                                          4:25[ 5]     5:09[ 3]     4:26[ 6] 
      Heiki Savitsch                 Bona Fide            Puuduv KP       5:42( 8)    13:13( 6)    17:58( 6)    23:23( 5)    34:48( 5)    39:57( 5)    43:25( 5)    49:34( 5)    50:50( 5)    53:18( 5)    54:48( 5)    71:50( 5)  
                                                                          5:42[ 8]     7:31[ 7]     4:45[ 7]     5:25[ 8]    11:25[ 8]     5:09[ 6]     3:28[ 8]     6:09[ 5]     1:16[ 5]     2:28[ 5]     1:30[ 6]    17:02[ 6] 
      Lauri Lahtmäe                  Kape                 Ei start     
                                                                      
M40
6299m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.56\344m    2.31\355m    3.32\357m    4.52\476m    5.53\790m    6.35\252m    7.54\339m    8.58\488m    9.38\176m   10.47\386m   11.40\398m   12.49\514m   13.48\421m   14.45\368m   15.46\152m  16.100\313m   F.\161m  
   1. Dmitri Shved                   SRD                  00:52.48        2:10( 2)     5:26( 3)     8:49( 2)    14:06( 5)    20:01( 3)    23:01( 3)    25:56( 2)    30:04( 2)    31:15( 2)    34:08( 1)    37:40( 1)    41:37( 1)    46:42( 1)    49:14( 1)    50:25( 1)    52:14( 1)    52:48( 1)  
                                                                          2:10[ 2]     3:16[ 4]     3:23[ 3]     5:17[10]     5:55[ 2]     3:00[ 6]     2:55[ 3]     4:08[ 4]     1:11[ 1]     2:53[ 1]     3:32[ 2]     3:57[ 8]     5:05[ 9]     2:32[ 2]     1:11[ 2]     1:49[ 1]     0:34[ 1] 
   2. Paavo Rõigas                   Peko                 00:55.44        2:14( 3)     5:03( 2)     8:04( 1)    12:16( 1)    18:30( 1)    20:52( 1)    23:48( 1)    27:49( 1)    30:04( 1)    36:55( 2)    40:02( 2)    43:36( 2)    47:15( 2)    49:57( 2)    52:53( 2)    55:06( 2)    55:44( 2)  
                                                                          2:14[ 3]     2:49[ 1]     3:01[ 1]     4:12[ 1]     6:14[ 3]     2:22[ 1]     2:56[ 4]     4:01[ 3]     2:15[11]     6:51[12]     3:07[ 1]     3:34[ 1]     3:39[ 1]     2:42[ 3]     2:56[ 9]     2:13[11]     0:38[ 4] 
   3. Ville Vinkel                   West                 00:55.59        1:58( 1)     4:59( 1)     8:51( 3)    14:00( 4)    19:54( 2)    22:46( 2)    26:58( 5)    31:26( 3)    32:55( 3)    37:12( 3)    40:48( 3)    44:23( 3)    49:47( 4)    52:17( 3)    53:27( 3)    55:19( 3)    55:59( 3)  
                                                                          1:58[ 1]     3:01[ 2]     3:52[ 6]     5:09[ 9]     5:54[ 1]     2:52[ 4]     4:12[12]     4:28[ 6]     1:29[ 6]     4:17[ 8]     3:36[ 3]     3:35[ 2]     5:24[10]     2:30[ 1]     1:10[ 1]     1:52[ 3]     0:40[ 7] 
   4. Andres Karilaid                Mercury              00:57.47        2:26( 8)     5:41( 4)     9:12( 4)    13:45( 2)    20:56( 4)    23:51( 4)    26:47( 3)    31:50( 4)    33:05( 4)    37:22( 4)    41:54( 4)    45:34( 4)    49:35( 3)    52:53( 4)    54:55( 4)    57:05( 4)    57:47( 4)  
                                                                          2:26[ 8]     3:15[ 3]     3:31[ 5]     4:33[ 5]     7:11[ 9]     2:55[ 5]     2:56[ 4]     5:03[ 9]     1:15[ 2]     4:17[ 8]     4:32[ 9]     3:40[ 4]     4:01[ 2]     3:18[ 7]     2:02[ 7]     2:10[ 9]     0:42[10] 
   5. Väino Ellamik                  Suusahullud          00:59.51        4:40(12)     9:05(10)    13:01( 9)    18:01( 9)    24:15( 7)    26:42( 6)    29:52( 7)    33:46( 7)    35:08( 6)    38:52( 6)    45:19( 7)    48:54( 7)    53:18( 6)    56:01( 5)    57:13( 5)    59:17( 5)    59:51( 5)  
                                                                          4:40[12]     4:25[10]     3:56[ 7]     5:00[ 8]     6:14[ 3]     2:27[ 2]     3:10[ 9]     3:54[ 1]     1:22[ 3]     3:44[ 3]     6:27[12]     3:35[ 2]     4:24[ 5]     2:43[ 4]     1:12[ 3]     2:04[ 6]     0:34[ 1] 
   6. Viktor Kassatkin               SRD                  01:00.55        2:21( 5)     6:18( 6)    12:07( 7)    17:27( 7)    24:08( 6)    27:08( 7)    29:40( 6)    33:37( 6)    35:01( 5)    38:35( 5)    42:46( 5)    46:42( 5)    53:26( 7)    56:40( 7)    58:18( 6)    60:13( 6)    60:55( 6)  
                                                                          2:21[ 5]     3:57[ 7]     5:49[10]     5:20[11]     6:41[ 5]     3:00[ 6]     2:32[ 1]     3:57[ 2]     1:24[ 4]     3:34[ 2]     4:11[ 6]     3:56[ 7]     6:44[12]     3:14[ 5]     1:38[ 4]     1:55[ 5]     0:42[10] 
   7. Mairolt Kakko                  Bona Fide            01:01.47        2:17( 4)     6:09( 5)     9:24( 5)    13:50( 3)    20:57( 5)    24:00( 5)    26:53( 4)    33:24( 5)    35:56( 7)    39:47( 7)    44:14( 6)    48:09( 6)    52:24( 5)    56:16( 6)    58:59( 7)    61:06( 7)    61:47( 7)  
                                                                          2:17[ 4]     3:52[ 5]     3:15[ 2]     4:26[ 3]     7:07[ 8]     3:03[ 8]     2:53[ 2]     6:31[11]     2:32[12]     3:51[ 6]     4:27[ 8]     3:55[ 6]     4:15[ 3]     3:52[ 9]     2:43[ 8]     2:07[ 7]     0:41[ 8] 
   8. Kaido Nurja                    Nõmme                01:04.15        2:22( 6)     6:22( 7)    13:54(10)    18:26(10)    25:19( 9)    28:40( 9)    32:00( 9)    36:48( 9)    38:24( 9)    42:09( 9)    46:52( 9)    51:06( 8)    55:45( 9)    59:42( 9)    61:23( 8)    63:34( 8)    64:15( 8)  
                                                                          2:22[ 6]     4:00[ 8]     7:32[11]     4:32[ 4]     6:53[ 6]     3:21[ 9]     3:20[10]     4:48[ 7]     1:36[ 9]     3:45[ 4]     4:43[10]     4:14[ 9]     4:39[ 6]     3:57[11]     1:41[ 6]     2:11[10]     0:41[ 8] 
   9. Argo Loo                       JOKA                 01:04.29        3:03(10)    10:03(12)    14:49(11)    19:46(12)    26:50(11)    29:29(10)    32:29(10)    37:33(10)    38:58(10)    43:17(10)    47:28(10)    51:21( 9)    55:40( 8)    58:57( 8)    61:58( 9)    63:51( 9)    64:29( 9)  
                                                                          3:03[10]     7:00[11]     4:46[ 9]     4:57[ 7]     7:04[ 7]     2:39[ 3]     3:00[ 6]     5:04[10]     1:25[ 5]     4:19[10]     4:11[ 6]     3:53[ 5]     4:19[ 4]     3:17[ 6]     3:01[11]     1:53[ 4]     0:38[ 4] 
  10. Allar Padari                   HOK                  01:06.46        3:16(11)     7:11( 9)    14:53(12)    19:43(11)    27:51(12)    31:39(12)    35:02(12)    39:23(11)    40:58(11)    44:44(11)    48:28(11)    52:57(11)    59:23(11)    62:43(11)    64:21(10)    66:10(10)    66:46(10)  
                                                                          3:16[11]     3:55[ 6]     7:42[12]     4:50[ 6]     8:08[11]     3:48[11]     3:23[11]     4:21[ 5]     1:35[ 8]     3:46[ 5]     3:44[ 4]     4:29[11]     6:26[11]     3:20[ 8]     1:38[ 4]     1:49[ 1]     0:36[ 3] 
  11. Mart Ostra                     Nõmme                01:09.12        2:24( 7)     9:26(11)    12:50( 8)    17:10( 6)    24:43( 8)    28:25( 8)    31:31( 8)    36:28( 8)    37:58( 8)    42:03( 8)    46:11( 8)    52:11(10)    56:53(10)    61:46(10)    66:27(11)    68:34(11)    69:12(11)  
                                                                          2:24[ 7]     7:02[12]     3:24[ 4]     4:20[ 2]     7:33[10]     3:42[10]     3:06[ 8]     4:57[ 8]     1:30[ 7]     4:05[ 7]     4:08[ 5]     6:00[12]     4:42[ 7]     4:53[12]     4:41[12]     2:07[ 7]     0:38[ 4] 
  12. Jaan Olvet                     Rakv                 01:11.54        3:01( 9)     7:08( 8)    11:37( 6)    17:41( 8)    25:52(10)    29:42(11)    32:47(11)    40:09(12)    42:00(12)    48:03(12)    52:48(12)    57:14(12)    61:59(12)    65:54(12)    68:53(12)    71:10(12)    71:54(12)  
                                                                          3:01[ 9]     4:07[ 9]     4:29[ 8]     6:04[12]     8:11[12]     3:50[12]     3:05[ 7]     7:22[12]     1:51[10]     6:03[11]     4:45[11]     4:26[10]     4:45[ 8]     3:55[10]     2:59[10]     2:17[12]     0:44[12] 
M45
5700m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.47\378m    2.31\252m    3.32\357m    4.52\476m    5.34\893m    6.35\425m    7.54\339m    8.39\705m    9.40\195m   10.49\514m   11.48\421m   12.46\308m  13.100\313m   F.\161m  
   1. Tenno Alamaa                   Orvand               00:48.31        3:43( 7)     9:36(11)    13:05(11)    16:38( 7)    23:53( 6)    27:14( 3)    29:50( 3)    35:14( 2)    36:21( 2)    39:44( 2)    43:00( 1)    46:07( 1)    47:55( 1)    48:31( 1)  
                                                                          3:43[ 7]     5:53[13]     3:29[ 7]     3:33[ 1]     7:15[ 1]     3:21[ 1]     2:36[ 3]     5:24[ 1]     1:07[ 1]     3:23[ 1]     3:16[ 1]     3:07[ 2]     1:48[ 1]     0:36[ 1] 
   2. Sixten Sild                    Võru                 00:49.38        3:13( 1)     5:12( 1)     7:57( 1)    13:29( 1)    22:58( 4)    26:51( 2)    29:24( 2)    34:49( 1)    36:01( 1)    39:30( 1)    43:00( 1)    46:59( 2)    48:59( 2)    49:38( 2)  
                                                                          3:13[ 1]     1:59[ 1]     2:45[ 1]     5:32[11]     9:29[12]     3:53[ 4]     2:33[ 1]     5:25[ 2]     1:12[ 4]     3:29[ 2]     3:30[ 2]     3:59[10]     2:00[ 7]     0:39[ 2] 
   3. Tiit Tali                      Ilves                00:50.13        3:30( 5)     7:37( 8)    10:37( 5)    14:41( 4)    22:51( 3)    26:28( 1)    29:21( 1)    36:07( 3)    37:22( 3)    41:03( 3)    44:54( 3)    47:39( 3)    49:32( 3)    50:13( 3)  
                                                                          3:30[ 5]     4:07[11]     3:00[ 5]     4:04[ 2]     8:10[ 3]     3:37[ 2]     2:53[ 6]     6:46[ 5]     1:15[ 5]     3:41[ 5]     3:51[ 5]     2:45[ 1]     1:53[ 2]     0:41[ 6] 
   4. Antti Roose                    Kobras               00:51.35        3:31( 6)     6:29( 5)     9:54( 4)    14:56( 5)    23:09( 5)    27:49( 4)    30:29( 4)    37:15( 4)    38:26( 4)    41:59( 4)    45:37( 4)    49:02( 4)    50:56( 4)    51:35( 4)  
                                                                          3:31[ 6]     2:58[ 9]     3:25[ 6]     5:02[ 9]     8:13[ 4]     4:40[ 6]     2:40[ 4]     6:46[ 5]     1:11[ 3]     3:33[ 3]     3:38[ 3]     3:25[ 8]     1:54[ 3]     0:39[ 2] 
   5. Toomas Mast                    HOK                  00:54.40        6:57(13)     9:31(10)    13:03(10)    17:58(10)    26:02( 9)    30:50( 9)    33:25( 8)    40:12( 8)    41:22( 8)    44:57( 6)    48:40( 5)    52:00( 5)    53:59( 5)    54:40( 5)  
                                                                          6:57[13]     2:34[ 6]     3:32[ 8]     4:55[ 8]     8:04[ 2]     4:48[ 7]     2:35[ 2]     6:47[ 7]     1:10[ 2]     3:35[ 4]     3:43[ 4]     3:20[ 5]     1:59[ 6]     0:41[ 6] 
   6. Ülo Viru                       Orvand               00:55.57        3:19( 2)     5:35( 2)     9:08( 2)    13:43( 3)    22:31( 2)    28:48( 5)    31:45( 5)    38:15( 5)    39:39( 5)    44:17( 5)    49:07( 6)    53:19( 7)    55:14( 6)    55:57( 6)  
                                                                          3:19[ 2]     2:16[ 3]     3:33[ 9]     4:35[ 7]     8:48[ 9]     6:17[12]     2:57[ 7]     6:30[ 4]     1:24[10]     4:38[14]     4:50[ 9]     4:12[11]     1:55[ 4]     0:43[10] 
   7. Aleksander Pritsik             Rakv                 00:56.09        3:25( 4)     6:23( 4)     9:19( 3)    13:40( 2)    22:12( 1)    29:04( 6)    32:28( 7)    39:55( 7)    41:21( 7)    45:30( 8)    49:54( 8)    53:17( 6)    55:29( 7)    56:09( 7)  
                                                                          3:25[ 4]     2:58[ 9]     2:56[ 3]     4:21[ 4]     8:32[ 8]     6:52[14]     3:24[11]     7:27[ 9]     1:26[11]     4:09[ 9]     4:24[ 7]     3:23[ 7]     2:12[11]     0:40[ 5] 
   8. Toomas Tarve                   Kobras               00:56.39        3:23( 3)     5:49( 3)    10:44( 6)    15:08( 6)    23:56( 7)    29:23( 8)    34:13( 9)    40:33( 9)    41:51( 9)    45:34( 9)    50:26( 9)    53:40( 8)    55:55( 8)    56:39( 8)  
                                                                          3:23[ 3]     2:26[ 4]     4:55[13]     4:24[ 5]     8:48[ 9]     5:27[ 9]     4:50[14]     6:20[ 3]     1:18[ 6]     3:43[ 6]     4:52[10]     3:14[ 3]     2:15[12]     0:44[11] 
   9. Priit Överus                   Mercury              00:57.01        4:40( 9)     7:13( 6)    10:56( 7)    16:41( 8)    25:10( 8)    29:10( 7)    31:58( 6)    39:40( 6)    41:07( 6)    45:20( 7)    49:39( 7)    54:15( 9)    56:16( 9)    57:01( 9)  
                                                                          4:40[ 9]     2:33[ 5]     3:43[10]     5:45[13]     8:29[ 6]     4:00[ 5]     2:48[ 5]     7:42[11]     1:27[12]     4:13[10]     4:19[ 6]     4:36[13]     2:01[ 8]     0:45[12] 
  10. Einar Raudkepp                 Peko                 01:02.14        4:48(11)    12:29(12)    15:28(12)    19:48(12)    28:16(10)    33:11(10)    36:56(10)    43:50(10)    45:09(10)    49:40(10)    55:18(10)    59:38(10)    61:35(10)    62:14(10)  
                                                                          4:48[11]     7:41[14]     2:59[ 4]     4:20[ 3]     8:28[ 5]     4:55[ 8]     3:45[13]     6:54[ 8]     1:19[ 9]     4:31[12]     5:38[11]     4:20[12]     1:57[ 5]     0:39[ 2] 
  11. Lauri Leppik                   TAOK                 01:05.29        4:43(10)     7:34( 7)    12:21( 8)    18:30(11)    28:37(12)    34:36(12)    38:14(12)    46:42(11)    48:12(11)    52:49(11)    58:51(11)    62:11(11)    64:47(11)    65:29(11)  
                                                                          4:43[10]     2:51[ 8]     4:47[12]     6:09[14]    10:07[13]     5:59[11]     3:38[12]     8:28[12]     1:30[13]     4:37[13]     6:02[12]     3:20[ 5]     2:36[14]     0:42[ 8] 
  12. Aivar Meindok                  LSF PT               01:14.39        5:21(12)     7:57( 9)    12:40( 9)    17:55( 9)    28:22(11)    33:49(11)    36:59(11)    51:48(12)    53:18(12)    57:43(12)    64:08(12)    71:29(12)    73:52(12)    74:39(12)  
                                                                          5:21[12]     2:36[ 7]     4:43[11]     5:15[10]    10:27[14]     5:27[ 9]     3:10[ 9]    14:49[15]     1:30[13]     4:25[11]     6:25[13]     7:21[14]     2:23[13]     0:47[14] 
  13. Einar Luup                     Võru                 01:17.51        3:45( 8)    21:56(14)    32:01(14)    37:33(14)    46:04(14)    49:41(14)    52:38(13)    61:23(14)    62:41(14)    66:34(14)    71:12(13)    75:04(13)    77:09(13)    77:51(13)  
                                                                          3:45[ 8]    18:11[15]    10:05[15]     5:32[11]     8:31[ 7]     3:37[ 2]     2:57[ 7]     8:45[13]     1:18[ 6]     3:53[ 7]     4:38[ 8]     3:52[ 9]     2:05[ 9]     0:42[ 8] 
  14. Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             01:20.23       16:09(14)    18:14(13)    21:01(13)    25:35(13)    35:02(13)    49:19(13)    52:39(14)    60:14(13)    61:32(13)    65:34(13)    74:13(14)    77:31(14)    79:37(14)    80:23(14)  
                                                                         16:09[14]     2:05[ 2]     2:47[ 2]     4:34[ 6]     9:27[11]    14:17[15]     3:20[10]     7:35[10]     1:18[ 6]     4:02[ 8]     8:39[15]     3:18[ 4]     2:06[10]     0:46[13] 
  15. Priit Truusalu                 Kape                 01:50.55       22:45(15)    26:59(15)    32:56(15)    39:57(15)    58:17(15)    65:03(15)    71:11(15)    82:10(15)    83:48(15)    91:43(15)    99:07(15)   106:44(15)   109:51(15)   110:55(15)  
                                                                         22:45[15]     4:14[12]     5:57[14]     7:01[15]    18:20[15]     6:46[13]     6:08[15]    10:59[14]     1:38[15]     7:55[15]     7:24[14]     7:37[15]     3:07[15]     1:04[15] 
M50
5700m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.47\378m    2.31\252m    3.32\357m    4.52\476m    5.34\893m    6.35\425m    7.54\339m    8.39\705m    9.40\195m   10.49\514m   11.48\421m   12.46\308m  13.100\313m   F.\161m  
   1. Mati Preitof                   KEKRSK               00:50.27        3:23( 1)     5:16( 1)     8:40( 1)    12:48( 1)    21:58( 2)    25:35( 1)    28:36( 2)    35:37( 1)    37:02( 1)    41:07( 1)    45:06( 1)    47:54( 1)    49:49( 1)    50:27( 1)  
                                                                          3:23[ 1]     1:53[ 1]     3:24[ 5]     4:08[ 1]     9:10[ 3]     3:37[ 1]     3:01[ 4]     7:01[ 4]     1:25[ 5]     4:05[ 6]     3:59[ 2]     2:48[ 2]     1:55[ 1]     0:38[ 3] 
   2. Maido Kaljur                   KEKRSK               00:52.43        4:32( 6)     6:44( 5)     9:40( 2)    14:01( 2)    21:39( 1)    25:42( 2)    28:23( 1)    36:12( 2)    40:14( 4)    43:52( 2)    47:28( 2)    50:04( 2)    52:05( 2)    52:43( 2)  
                                                                          4:32[ 6]     2:12[ 5]     2:56[ 1]     4:21[ 3]     7:38[ 1]     4:03[ 4]     2:41[ 2]     7:49[ 8]     4:02[12]     3:38[ 1]     3:36[ 1]     2:36[ 1]     2:01[ 3]     0:38[ 3] 
   3. Rein Rooni                     Orvand               00:54.06        3:54( 4)     6:03( 3)    12:51( 5)    17:39( 5)    25:43( 3)    29:41( 3)    32:24( 3)    38:45( 3)    40:07( 2)    43:53( 3)    48:27( 4)    51:28( 4)    53:27( 3)    54:06( 3)  
                                                                          3:54[ 4]     2:09[ 4]     6:48[ 9]     4:48[ 6]     8:04[ 2]     3:58[ 3]     2:43[ 3]     6:21[ 3]     1:22[ 4]     3:46[ 2]     4:34[ 5]     3:01[ 5]     1:59[ 2]     0:39[ 5] 
   4. Eduard Pukkonen                KEKRSK               00:54.19        4:44(10)     6:48( 6)    11:07( 4)    15:20( 4)    25:43( 3)    30:15( 4)    32:50( 4)    38:58( 4)    40:11( 3)    43:59( 4)    48:25( 3)    51:22( 3)    53:43( 4)    54:19( 4)  
                                                                          4:44[10]     2:04[ 3]     4:19[ 7]     4:13[ 2]    10:23[ 4]     4:32[ 6]     2:35[ 1]     6:08[ 1]     1:13[ 2]     3:48[ 4]     4:26[ 3]     2:57[ 4]     2:21[ 7]     0:36[ 1] 
   5. Raul Laas                      JOKA                 01:01.35        3:51( 3)     6:24( 4)     9:49( 3)    14:18( 3)    27:18( 5)    31:01( 5)    35:01( 5)    41:21( 5)    42:33( 5)    46:41( 5)    51:12( 5)    58:55( 5)    60:59( 5)    61:35( 5)  
                                                                          3:51[ 3]     2:33[ 6]     3:25[ 6]     4:29[ 4]    13:00[10]     3:43[ 2]     4:00[11]     6:20[ 2]     1:12[ 1]     4:08[ 7]     4:31[ 4]     7:43[11]     2:04[ 4]     0:36[ 1] 
   6. Kaljo Julge                    Kape                 01:04.52        4:42( 8)    10:18( 9)    13:23( 7)    18:13( 7)    32:23( 7)    37:46( 7)    41:10( 7)    48:22( 7)    49:47( 7)    54:08( 7)    59:08( 6)    62:03( 6)    64:12( 6)    64:52( 6)  
                                                                          4:42[ 8]     5:36[ 9]     3:05[ 4]     4:50[ 7]    14:10[12]     5:23[11]     3:24[ 8]     7:12[ 5]     1:25[ 5]     4:21[ 8]     5:00[ 6]     2:55[ 3]     2:09[ 5]     0:40[ 6] 
   7. Jaanus Reha                    Koop                 01:08.05        3:32( 2)     5:29( 2)    14:54( 8)    21:42( 9)    34:40(10)    39:08( 9)    42:12( 9)    50:52( 9)    52:08( 9)    55:55( 8)    61:06( 8)    65:08( 8)    67:20( 7)    68:05( 7)  
                                                                          3:32[ 2]     1:57[ 2]     9:25[10]     6:48[12]    12:58[ 9]     4:28[ 5]     3:04[ 6]     8:40[11]     1:16[ 3]     3:47[ 3]     5:11[ 7]     4:02[ 7]     2:12[ 6]     0:45[ 8] 
   8. Urmas Tammemäe                 Orvand               01:08.12        3:57( 5)     9:54( 8)    12:55( 6)    18:11( 6)    29:19( 6)    34:22( 6)    39:52( 6)    47:36( 6)    49:05( 6)    54:05( 6)    60:06( 7)    65:01( 7)    67:22( 8)    68:12( 8)  
                                                                          3:57[ 5]     5:57[11]     3:01[ 2]     5:16[11]    11:08[ 6]     5:03[ 9]     5:30[12]     7:44[ 7]     1:29[ 7]     5:00[12]     6:01[ 8]     4:55[ 8]     2:21[ 7]     0:50[11] 
   9. Tõnu Loog                      Kobras               01:14.23        6:38(11)    13:27(11)    16:31( 9)    21:12( 8)    34:22( 9)    40:42(10)    44:09(10)    52:32(10)    54:09(10)    59:00(10)    65:41(10)    71:13( 9)    73:42( 9)    74:23( 9)  
                                                                          6:38[11]     6:49[12]     3:04[ 3]     4:41[ 5]    13:10[11]     6:20[12]     3:27[ 9]     8:23[10]     1:37[ 9]     4:51[11]     6:41[11]     5:32[10]     2:29[11]     0:41[ 7] 
  10. Kalev Ruberg                                        01:14.46        4:36( 7)     7:45( 7)    17:18(10)    22:14(10)    33:27( 8)    38:07( 8)    41:45( 8)    50:01( 8)    51:44( 8)    56:31( 9)    63:35( 9)    71:30(11)    73:57(10)    74:46(10)  
                                                                          4:36[ 7]     3:09[ 7]     9:33[11]     4:56[ 9]    11:13[ 8]     4:40[ 7]     3:38[10]     8:16[ 9]     1:43[10]     4:47[10]     7:04[12]     7:55[12]     2:27[ 9]     0:49[10] 
  11. Toivo Toomas                   Peko                 01:15.14       10:36(12)    15:55(12)    22:41(11)    27:33(11)    38:12(11)    43:26(11)    46:40(11)    54:17(11)    55:49(11)    59:45(11)    66:00(11)    71:22(10)    74:28(11)    75:14(11)  
                                                                         10:36[12]     5:19[ 8]     6:46[ 8]     4:52[ 8]    10:39[ 5]     5:14[10]     3:14[ 7]     7:37[ 6]     1:32[ 8]     3:56[ 5]     6:15[10]     5:22[ 9]     3:06[12]     0:46[ 9] 
  12. Raul Olesk                     Kobras               01:25.32        4:43( 9)    10:36(10)    33:46(12)    38:51(12)    50:01(12)    54:48(12)    57:50(12)    66:32(12)    68:16(12)    72:44(12)    78:56(12)    82:14(12)    84:42(12)    85:32(12)  
                                                                          4:43[ 9]     5:53[10]    23:10[12]     5:05[10]    11:10[ 7]     4:47[ 8]     3:02[ 5]     8:42[12]     1:44[11]     4:28[ 9]     6:12[ 9]     3:18[ 6]     2:28[10]     0:50[11] 
M55
4900m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.51\336m    2.31\284m    3.52\745m    4.53\790m    5.35\252m    6.36\457m    7.37\341m    8.49\281m    9.48\421m   10.45\368m   11.46\152m  12.100\313m   F.\161m  
   1. Tõnu Taal                      JOKA                 00:56.26        3:06( 1)    10:51( 4)    17:39( 3)    26:46( 2)    29:59( 2)    34:02( 2)    38:14( 1)    41:43( 1)    47:34( 1)    51:26( 1)    53:35( 1)    55:39( 1)    56:26( 1)  
                                                                          3:06[ 1]     7:45[ 4]     6:48[ 1]     9:07[ 4]     3:13[ 1]     4:03[ 1]     4:12[ 1]     3:29[ 3]     5:51[ 5]     3:52[ 1]     2:09[ 3]     2:04[ 1]     0:47[ 3] 
   2. Aimur Raudsepp                 JOKA                 00:59.30        5:34( 5)     9:00( 3)    16:26( 2)    27:34( 4)    31:02( 3)    37:13( 4)    41:28( 4)    44:47( 2)    49:18( 2)    54:58( 2)    56:18( 2)    58:39( 2)    59:30( 2)  
                                                                          5:34[ 5]     3:26[ 3]     7:26[ 3]    11:08[ 5]     3:28[ 2]     6:11[ 4]     4:15[ 2]     3:19[ 1]     4:31[ 1]     5:40[ 4]     1:20[ 1]     2:21[ 2]     0:51[ 5] 
   3. Tõnu Sikkal                    Kobras               01:01.39        4:27( 4)    13:55( 5)    21:02( 5)    28:57( 5)    32:50( 5)    37:10( 3)    41:26( 3)    44:52( 3)    50:41( 3)    55:16( 3)    57:43( 3)    60:53( 3)    61:39( 3)  
                                                                          4:27[ 4]     9:28[ 5]     7:07[ 2]     7:55[ 1]     3:53[ 3]     4:20[ 2]     4:16[ 3]     3:26[ 2]     5:49[ 4]     4:35[ 3]     2:27[ 4]     3:10[ 5]     0:46[ 2] 
   4. Heini Tammik                   Kape                 01:02.16        4:12( 2)     7:12( 1)    15:33( 1)    24:04( 1)    28:08( 1)    33:25( 1)    41:25( 2)    45:49( 4)    50:41( 3)    57:37( 4)    59:11( 4)    61:35( 4)    62:16( 4)  
                                                                          4:12[ 2]     3:00[ 1]     8:21[ 4]     8:31[ 2]     4:04[ 5]     5:17[ 3]     8:00[ 5]     4:24[ 4]     4:52[ 3]     6:56[ 5]     1:34[ 2]     2:24[ 4]     0:41[ 1] 
   5. Tiit Olju                      Orvand               01:06.43        4:20( 3)     7:41( 2)    18:17( 4)    27:10( 3)    31:05( 4)    40:43( 5)    45:16( 5)    51:06( 5)    55:55( 5)    60:20( 5)    63:32( 5)    65:54( 5)    66:43( 5)  
                                                                          4:20[ 3]     3:21[ 2]    10:36[ 5]     8:53[ 3]     3:55[ 4]     9:38[ 5]     4:33[ 4]     5:50[ 5]     4:49[ 2]     4:25[ 2]     3:12[ 5]     2:22[ 3]     0:49[ 4] 
M60
4099m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.56\344m    2.58\333m    3.35\602m    4.37\700m    5.49\281m    6.46\518m    7.45\152m    8.44\316m    9.48\204m  10.100\441m   F.\161m  
   1. Rein Kriks                     Rakv                 00:41.04        2:47( 1)     5:30( 1)    10:47( 1)    16:56( 1)    20:24( 1)    27:31( 1)    29:37( 1)    33:17( 1)    35:58( 1)    40:21( 1)    41:04( 1)  
                                                                          2:47[ 1]     2:43[ 2]     5:17[ 2]     6:09[ 1]     3:28[ 1]     7:07[ 2]     2:06[ 2]     3:40[ 1]     2:41[ 2]     4:23[ 1]     0:43[ 2] 
   2. Riho Männi                     Lehola               00:50.16        3:42( 2)     6:24( 2)    11:03( 2)    19:59( 2)    25:07( 2)    33:40( 2)    35:40( 2)    41:03( 2)    44:16( 2)    49:32( 2)    50:16( 2)  
                                                                          3:42[ 2]     2:42[ 1]     4:39[ 1]     8:56[ 2]     5:08[ 3]     8:33[ 3]     2:00[ 1]     5:23[ 3]     3:13[ 3]     5:16[ 2]     0:44[ 3] 
   3. Paul Aug                       Orvand               00:56.13        5:35( 3)     8:46( 3)    14:38( 3)    24:45( 3)    28:50( 3)    35:18( 3)    40:21( 3)    44:30( 3)    45:55( 3)    55:33( 3)    56:13( 3)  
                                                                          5:35[ 3]     3:11[ 3]     5:52[ 3]    10:07[ 3]     4:05[ 2]     6:28[ 1]     5:03[ 3]     4:09[ 2]     1:25[ 1]     9:38[ 3]     0:40[ 1] 
M65
3000m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.39\116m    2.56\230m    3.38\168m    4.58\176m    5.54\488m    6.37\373m    7.49\281m    8.48\421m    9.46\308m  10.100\313m   F.\161m  
   1. Peep Koppel                    Koop                 00:34.02        1:00( 1)     3:48( 1)     5:37( 1)     7:23( 1)    12:49( 1)    17:48( 1)    21:50( 1)    26:53( 1)    30:21( 1)    33:18( 1)    34:02( 1)  
                                                                          1:00[ 1]     2:48[ 1]     1:49[ 3]     1:46[ 1]     5:26[ 1]     4:59[ 1]     4:02[ 1]     5:03[ 2]     3:28[ 2]     2:57[ 3]     0:44[ 1] 
   2. Ats Virumäe                    Võru                 00:40.34        1:18( 2)     8:01( 7)     9:26( 7)    11:25( 7)    18:40( 6)    23:53( 5)    27:55( 3)    33:17( 2)    36:41( 2)    39:43( 2)    40:34( 2)  
                                                                          1:18[ 2]     6:43[ 7]     1:25[ 1]     1:59[ 2]     7:15[ 5]     5:13[ 2]     4:02[ 1]     5:22[ 3]     3:24[ 1]     3:02[ 4]     0:51[ 3] 
   3. Tiit Koppel                    Orion                00:44.11        1:50( 8)     4:55( 4)     6:47( 4)     8:57( 4)    16:15( 5)    22:21( 3)    26:29( 2)    33:22( 4)    40:00( 3)    43:16( 3)    44:11( 3)  
                                                                          1:50[ 8]     3:05[ 3]     1:52[ 4]     2:10[ 3]     7:18[ 6]     6:06[ 4]     4:08[ 3]     6:53[ 8]     6:38[10]     3:16[ 8]     0:55[ 8] 
   4. Mati Poom                      TON                  00:44.30        1:33( 5)     4:47( 3)     6:20( 2)     8:51( 3)    15:59( 4)    25:59( 7)    30:39( 5)    36:29( 5)    40:36( 4)    43:38( 4)    44:30( 4)  
                                                                          1:33[ 5]     3:14[ 4]     1:33[ 2]     2:31[ 9]     7:08[ 4]    10:00[11]     4:40[ 6]     5:50[ 4]     4:07[ 3]     3:02[ 4]     0:52[ 5] 
   5. Enn Aedna                      West                 00:46.09        1:45( 7)     8:30( 8)    10:29( 8)    12:57( 8)    20:22( 8)    26:55( 8)    31:17( 6)    37:30( 6)    42:10( 5)    45:18( 5)    46:09( 5)  
                                                                          1:45[ 7]     6:45[ 8]     1:59[ 5]     2:28[ 8]     7:25[ 7]     6:33[ 6]     4:22[ 4]     6:13[ 6]     4:40[ 5]     3:08[ 6]     0:51[ 3] 
   6. Ants Tamm                      TON                  00:46.55        1:36( 6)     5:03( 5)     7:17( 5)     9:39( 5)    15:34( 3)    21:17( 2)    32:42( 8)    39:02( 7)    43:13( 6)    46:03( 6)    46:55( 6)  
                                                                          1:36[ 6]     3:27[ 5]     2:14[ 7]     2:22[ 7]     5:55[ 2]     5:43[ 3]    11:25[12]     6:20[ 7]     4:11[ 4]     2:50[ 2]     0:52[ 5] 
   7. Kalju Tilk                     Orion                00:50.04        2:16(10)     5:55( 6)     9:07( 6)    11:21( 6)    19:03( 7)    25:53( 6)    31:19( 7)    39:26( 8)    45:57( 7)    49:12( 7)    50:04( 7)  
                                                                          2:16[10]     3:39[ 6]     3:12[11]     2:14[ 4]     7:42[ 8]     6:50[ 7]     5:26[ 8]     8:07[10]     6:31[ 9]     3:15[ 7]     0:52[ 5] 
   8. Rein Küttim                    Orion                00:53.52        1:22( 3)     4:13( 2)     6:20( 2)     8:37( 2)    15:03( 2)    22:48( 4)    28:34( 4)    33:21( 3)    50:47( 8)    53:03( 8)    53:52( 8)  
                                                                          1:22[ 3]     2:51[ 2]     2:07[ 6]     2:17[ 6]     6:26[ 3]     7:45[ 9]     5:46[10]     4:47[ 1]    17:26[12]     2:16[ 1]     0:49[ 2] 
   9. Vello Krohn                    Tammed               01:01.04        2:26(11)    16:08(10)    18:35(10)    21:07(10)    32:25( 9)    38:41( 9)    43:49( 9)    49:50( 9)    56:19( 9)    60:08( 9)    61:04( 9)  
                                                                          2:26[11]    13:42[10]     2:27[ 9]     2:32[10]    11:18[ 9]     6:16[ 5]     5:08[ 7]     6:01[ 5]     6:29[ 8]     3:49[10]     0:56[ 9] 
  10. Riho Kilp                      Tammed               01:05.32        3:37(12)    11:44( 9)    14:07( 9)    18:05( 9)    32:34(10)    40:37(10)    45:09(10)    53:15(10)    59:23(10)    64:21(10)    65:32(10)  
                                                                          3:37[12]     8:07[ 9]     2:23[ 8]     3:58[12]    14:29[11]     8:03[10]     4:32[ 5]     8:06[ 9]     6:08[ 7]     4:58[12]     1:11[12] 
  11. Mati Tõnus                     Orion                01:24.00        1:32( 4)    21:31(12)    26:29(12)    29:25(12)    41:57(11)    48:51(11)    54:24(11)    64:38(11)    79:21(11)    82:56(11)    84:00(11)  
                                                                          1:32[ 4]    19:59[12]     4:58[12]     2:56[11]    12:32[10]     6:54[ 8]     5:33[ 9]    10:14[11]    14:43[11]     3:35[ 9]     1:04[10] 
  12. Heino Heinloo                  Tammed               01:27.39        2:11( 9)    21:25(11)    24:27(11)    26:43(11)    42:35(12)    56:16(12)    62:18(12)    76:13(12)    81:47(12)    86:35(12)    87:39(12)  
                                                                          2:11[ 9]    19:14[11]     3:02[10]     2:16[ 5]    15:52[12]    13:41[12]     6:02[11]    13:55[12]     5:34[ 6]     4:48[11]     1:04[10] 
      Ants Lindre                    Orvand               Ei start     
                                                                      
N16
3000m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.39\116m    2.56\230m    3.38\168m    4.58\176m    5.54\488m    6.37\373m    7.49\281m    8.48\421m    9.46\308m  10.100\313m   F.\161m  
   1. Marianne Haug                  Võru                 00:29.18        0:46( 1)     3:44( 3)     4:55( 1)     6:14( 1)    11:16( 1)    16:08( 2)    18:54( 1)    22:51( 1)    26:27( 1)    28:39( 1)    29:18( 1)  
                                                                          0:46[ 1]     2:58[ 7]     1:11[ 1]     1:19[ 1]     5:02[ 2]     4:52[ 6]     2:46[ 1]     3:57[ 1]     3:36[ 3]     2:12[ 2]     0:39[ 1] 
   2. Triinu Rooni                   Orvand               00:31.12        0:59( 3)     3:28( 1)     5:05( 3)     6:37( 2)    11:49( 2)    16:00( 1)    19:21( 2)    24:36( 2)    28:03( 2)    30:31( 2)    31:12( 2)  
                                                                          0:59[ 3]     2:29[ 5]     1:37[10]     1:32[ 2]     5:12[ 3]     4:11[ 4]     3:21[ 3]     5:15[ 7]     3:27[ 2]     2:28[ 4]     0:41[ 4] 
   3. Jaana Olvet                    Rakv                 00:34.19        1:05( 4)     4:23( 9)     5:52( 8)     7:26( 6)    13:37( 4)    19:14( 4)    23:04( 4)    27:54( 4)    31:05( 3)    33:39( 3)    34:19( 3)  
                                                                          1:05[ 4]     3:18[10]     1:29[ 6]     1:34[ 4]     6:11[ 5]     5:37[10]     3:50[ 5]     4:50[ 3]     3:11[ 1]     2:34[ 7]     0:40[ 2] 
   4. Silvia Luup                    Võru                 00:34.43        0:58( 2)     3:45( 5)     5:01( 2)     6:48( 3)    14:07( 5)    18:17( 3)    22:39( 3)    27:35( 3)    31:22( 4)    33:57( 4)    34:43( 4)  
                                                                          0:58[ 2]     2:47[ 6]     1:16[ 2]     1:47[ 7]     7:19[ 8]     4:10[ 3]     4:22[ 7]     4:56[ 5]     3:47[ 5]     2:35[ 9]     0:46[11] 
   5. Margret Zimmermann             Kape                 00:35.34        1:35(11)     3:44( 3)     5:18( 5)     7:06( 4)    17:33( 9)    21:21( 8)    24:21( 6)    28:59( 5)    32:42( 5)    34:53( 5)    35:34( 5)  
                                                                          1:35[11]     2:09[ 1]     1:34[ 9]     1:48[ 8]    10:27[13]     3:48[ 2]     3:00[ 2]     4:38[ 2]     3:43[ 4]     2:11[ 1]     0:41[ 4] 
   6. Kerda Timmusk                  SRD                  00:39.57        1:43(14)     3:57( 6)     5:13( 4)    10:14(10)    14:31( 6)    20:05( 6)    23:47( 5)    31:36( 6)    37:01( 6)    39:16( 6)    39:57( 6)  
                                                                          1:43[14]     2:14[ 2]     1:16[ 2]     5:01[15]     4:17[ 1]     5:34[ 8]     3:42[ 4]     7:49[12]     5:25[ 9]     2:15[ 3]     0:41[ 4] 
   7. Doris Kudre                    Peko                 00:43.47        1:21( 9)     9:31(14)    11:24(13)    12:57(13)    23:42(13)    27:26(13)    31:43(10)    36:39( 8)    40:29( 7)    43:01( 7)    43:47( 7)  
                                                                          1:21[ 9]     8:10[14]     1:53[12]     1:33[ 3]    10:45[14]     3:44[ 1]     4:17[ 6]     4:56[ 5]     3:50[ 6]     2:32[ 6]     0:46[11] 
   8. Elina-Emiilie Leht             Okas                 00:44.08        1:08( 5)     4:22( 8)     5:47( 7)     8:32( 8)    14:51( 7)    20:25( 7)    26:40( 7)    32:53( 7)    40:30( 8)    43:28( 8)    44:08( 8)  
                                                                          1:08[ 5]     3:14[ 9]     1:25[ 4]     2:45[13]     6:19[ 6]     5:34[ 8]     6:15[ 9]     6:13[ 8]     7:37[11]     2:58[11]     0:40[ 2] 
   9. Alina Kramarenko               SRD                  00:48.58        1:12( 6)     3:40( 2)     6:11( 9)     8:11( 7)    18:57(11)    23:44(11)    29:48( 9)    37:41( 9)    45:07( 9)    48:14( 9)    48:58( 9)  
                                                                          1:12[ 6]     2:28[ 4]     2:31[13]     2:00[ 9]    10:46[15]     4:47[ 5]     6:04[ 8]     7:53[13]     7:26[10]     3:07[12]     0:44[ 8] 
  10. Maret Lind                     Kape                 00:50.10        1:20( 8)     6:44(11)     8:30(11)    10:43(11)    20:03(12)    27:01(12)    34:16(12)    41:55(10)    46:51(10)    49:25(10)    50:10(10)  
                                                                          1:20[ 8]     5:24[11]     1:46[11]     2:13[12]     9:20[12]     6:58[13]     7:15[12]     7:39[11]     4:56[ 8]     2:34[ 7]     0:45[10] 
  11. Kristel Sibul                  Kobras/Põlva Spordik 00:55.50        1:42(13)     4:05( 7)     5:35( 6)     7:14( 5)    13:04( 3)    19:45( 5)    36:00(13)    43:03(12)    52:36(12)    55:06(11)    55:50(11)  
                                                                          1:42[13]     2:23[ 3]     1:30[ 7]     1:39[ 5]     5:50[ 4]     6:41[12]    16:15[15]     7:03[ 9]     9:33[14]     2:30[ 5]     0:44[ 8] 
  12. Getter Matto                   Kobras/Põlva Spordik 00:56.12        1:41(12)     4:53(10)     7:24(10)     9:29( 9)    16:57( 8)    23:27(10)    33:53(11)    42:45(11)    51:40(11)    55:25(12)    56:12(12)  
                                                                          1:41[12]     3:12[ 8]     2:31[13]     2:05[11]     7:28[ 9]     6:30[11]    10:26[14]     8:52[14]     8:55[13]     3:45[14]     0:47[13] 
  13. Jonne Rooma                    Jõhvikas             00:57.08        1:27(10)     7:46(12)     9:13(12)    10:53(12)    17:49(10)    23:10( 9)    29:28( 8)    43:12(13)    53:49(13)    56:25(13)    57:08(13)  
                                                                          1:27[10]     6:19[13]     1:27[ 5]     1:40[ 6]     6:56[ 7]     5:21[ 7]     6:18[10]    13:44[15]    10:37[15]     2:36[10]     0:43[ 7] 
  14. Lumileid Hälvin                Kobras/Põlva Spordik 01:07.24        1:16( 7)    20:20(15)    21:51(14)    23:53(14)    33:06(14)    46:43(15)    53:35(14)    58:28(14)    62:52(14)    66:35(14)    67:24(14)  
                                                                          1:16[ 7]    19:04[15]     1:31[ 8]     2:02[10]     9:13[11]    13:37[15]     6:52[11]     4:53[ 4]     4:24[ 7]     3:43[13]     0:49[14] 
  15. Mariethe-Piret Niglas          Jõhvikas             01:16.53        3:11(15)     9:05(13)    23:05(15)    26:08(15)    34:58(15)    44:08(14)    54:04(15)    61:37(15)    69:50(15)    76:00(15)    76:53(15)  
                                                                          3:11[15]     5:54[12]    14:00[15]     3:03[14]     8:50[10]     9:10[14]     9:56[13]     7:33[10]     8:13[12]     6:10[15]     0:53[15] 
N18
4099m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.56\344m    2.58\333m    3.35\602m    4.37\700m    5.49\281m    6.46\518m    7.45\152m    8.44\316m    9.48\204m  10.100\441m   F.\161m  
   1. Evely Kaasiku                  JOKA                 00:34.50        2:19( 3)     4:46( 3)     8:48( 2)    15:07( 1)    18:24( 1)    23:20( 1)    24:24( 1)    28:24( 1)    29:48( 1)    34:16( 1)    34:50( 1)  
                                                                          2:19[ 3]     2:27[ 3]     4:02[ 1]     6:19[ 2]     3:17[ 2]     4:56[ 3]     1:04[ 1]     4:00[ 5]     1:24[ 1]     4:28[ 4]     0:34[ 1] 
   2. Laura Joonas                   Võru                 00:37.03        2:18( 2)     4:40( 2)     8:45( 1)    15:33( 2)    19:29( 3)    24:16( 3)    26:19( 2)    31:16( 2)    32:48( 2)    36:24( 2)    37:03( 2)  
                                                                          2:18[ 2]     2:22[ 2]     4:05[ 2]     6:48[ 3]     3:56[ 5]     4:47[ 1]     2:03[ 3]     4:57[ 8]     1:32[ 4]     3:36[ 1]     0:39[ 3] 
   3. Daisy Kudre                    Peko                 00:39.03        2:11( 1)     4:32( 1)     8:49( 3)    16:05( 3)    18:54( 2)    23:48( 2)    28:34( 3)    31:53( 3)    33:22( 3)    38:24( 3)    39:03( 3)  
                                                                          2:11[ 1]     2:21[ 1]     4:17[ 3]     7:16[ 4]     2:49[ 1]     4:54[ 2]     4:46[ 7]     3:19[ 1]     1:29[ 2]     5:02[ 7]     0:39[ 3] 
   4. Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva Spordik 00:43.51        2:44( 5)     5:22( 6)    10:30( 4)    18:42( 5)    24:36( 6)    31:20( 6)    32:41( 4)    36:22( 4)    38:30( 4)    43:07( 4)    43:51( 4)  
                                                                          2:44[ 5]     2:38[ 6]     5:08[ 4]     8:12[ 7]     5:54[ 9]     6:44[ 6]     1:21[ 2]     3:41[ 3]     2:08[ 7]     4:37[ 5]     0:44[ 6] 
   5. Kaisa Raudkepp                 Peko                 00:44.38        5:03( 9)     7:50( 8)    13:30( 8)    21:22( 7)    25:02( 7)    30:38( 4)    34:28( 6)    38:07( 6)    39:37( 5)    43:56( 5)    44:38( 5)  
                                                                          5:03[ 9]     2:47[ 7]     5:40[ 8]     7:52[ 6]     3:40[ 3]     5:36[ 4]     3:50[ 6]     3:39[ 2]     1:30[ 3]     4:19[ 3]     0:42[ 5] 
   6. Kristiina Vinkel               West                 00:46.57        3:19( 8)     9:26( 9)    14:45( 9)    22:26( 8)    26:56( 8)    33:26( 8)    35:31( 7)    39:37( 7)    41:22( 6)    46:10( 6)    46:57( 6)  
                                                                          3:19[ 8]     6:07[ 9]     5:19[ 6]     7:41[ 5]     4:30[ 6]     6:30[ 5]     2:05[ 4]     4:06[ 6]     1:45[ 5]     4:48[ 6]     0:47[ 8] 
   7. Marili Zimmermann              Kape                 00:47.57        2:43( 4)     5:17( 4)    10:48( 6)    16:26( 4)    20:12( 4)    31:06( 5)    33:17( 5)    37:31( 5)    41:52( 7)    47:11( 7)    47:57( 7)  
                                                                          2:43[ 4]     2:34[ 5]     5:31[ 7]     5:38[ 1]     3:46[ 4]    10:54[ 9]     2:11[ 5]     4:14[ 7]     4:21[ 9]     5:19[ 9]     0:46[ 7] 
   8. Kristiine Aluvee               Kobras               00:48.26        2:52( 6)     5:21( 5)    10:31( 5)    18:51( 6)    23:32( 5)    32:24( 7)    38:04( 8)    41:59( 8)    43:57( 8)    47:48( 8)    48:26( 8)  
                                                                          2:52[ 6]     2:29[ 4]     5:10[ 5]     8:20[ 8]     4:41[ 7]     8:52[ 7]     5:40[ 8]     3:55[ 4]     1:58[ 6]     3:51[ 2]     0:38[ 2] 
   9. Marianne Möller                Kobras/Põlva Spordik 01:06.32        3:13( 7)     6:32( 7)    12:32( 7)    29:01( 9)    34:00( 9)    43:11( 9)    52:38( 9)    58:03( 9)    60:20( 9)    65:38( 9)    66:32( 9)  
                                                                          3:13[ 7]     3:19[ 8]     6:00[ 9]    16:29[ 9]     4:59[ 8]     9:11[ 8]     9:27[ 9]     5:25[ 9]     2:17[ 8]     5:18[ 8]     0:54[ 9] 
N20
4900m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.51\336m    2.31\284m    3.52\745m    4.53\790m    5.35\252m    6.36\457m    7.37\341m    8.49\281m    9.48\421m   10.45\368m   11.46\152m  12.100\313m   F.\161m  
   1. Kerstin Uiboupin               Võru                 00:48.35        2:44( 1)     6:24( 2)    13:46( 3)    21:07( 1)    23:42( 1)    28:15( 1)    32:03( 1)    35:08( 1)    39:35( 1)    43:28( 1)    46:02( 1)    47:58( 1)    48:35( 1)  
                                                                          2:44[ 1]     3:40[ 3]     7:22[ 4]     7:21[ 1]     2:35[ 1]     4:33[ 3]     3:48[ 3]     3:05[ 1]     4:27[ 1]     3:53[ 4]     2:34[ 5]     1:56[ 1]     0:37[ 1] 
   2. Sigrid Ruul                    JOKA                 00:50.54        3:18( 4)     6:11( 1)    11:58( 1)    21:31( 3)    25:05( 3)    31:07( 3)    34:43( 3)    38:25( 3)    43:14( 4)    46:41( 2)    48:08( 2)    50:15( 2)    50:54( 2)  
                                                                          3:18[ 4]     2:53[ 1]     5:47[ 1]     9:33[ 6]     3:34[ 4]     6:02[ 5]     3:36[ 2]     3:42[ 4]     4:49[ 4]     3:27[ 2]     1:27[ 2]     2:07[ 3]     0:39[ 2] 
   3. Katrin Vinkel                  West                 00:51.30        3:17( 3)     7:05( 3)    13:41( 2)    21:19( 2)    24:46( 2)    29:01( 2)    34:19( 2)    37:37( 2)    42:57( 2)    46:45( 3)    48:48( 3)    50:50( 3)    51:30( 3)  
                                                                          3:17[ 3]     3:48[ 4]     6:36[ 3]     7:38[ 3]     3:27[ 3]     4:15[ 1]     5:18[ 6]     3:18[ 3]     5:20[ 5]     3:48[ 3]     2:03[ 4]     2:02[ 2]     0:40[ 3] 
   4. Siiri Rist                     West                 00:53.15        3:58( 5)     8:19( 5)    16:33( 6)    24:30( 6)    27:39( 5)    32:14( 4)    35:25( 4)    38:38( 4)    43:11( 3)    48:50( 4)    50:07( 4)    52:28( 4)    53:15( 4)  
                                                                          3:58[ 5]     4:21[ 5]     8:14[ 6]     7:57[ 4]     3:09[ 2]     4:35[ 4]     3:11[ 1]     3:13[ 2]     4:33[ 2]     5:39[ 6]     1:17[ 1]     2:21[ 4]     0:47[ 5] 
   5. Kadi-Liis Minn                 JOKA                 00:54.48        3:15( 2)    10:29( 6)    16:31( 5)    23:59( 4)    28:53( 6)    33:20( 5)    37:26( 5)    41:34( 5)    46:12( 5)    49:38( 5)    51:34( 5)    54:03( 5)    54:48( 5)  
                                                                          3:15[ 2]     7:14[ 6]     6:02[ 2]     7:28[ 2]     4:54[ 6]     4:27[ 2]     4:06[ 4]     4:08[ 5]     4:38[ 3]     3:26[ 1]     1:56[ 3]     2:29[ 5]     0:45[ 4] 
   6. Agnes Vask                     Ilves                01:03.37        4:28( 6)     7:27( 4)    15:22( 4)    23:59( 4)    27:33( 4)    35:40( 6)    40:08( 6)    45:51( 6)    51:30( 6)    56:15( 6)    60:04( 6)    62:46( 6)    63:37( 6)  
                                                                          4:28[ 6]     2:59[ 2]     7:55[ 5]     8:37[ 5]     3:34[ 4]     8:07[ 6]     4:28[ 5]     5:43[ 6]     5:39[ 6]     4:45[ 5]     3:49[ 6]     2:42[ 6]     0:51[ 6] 
      Marta Olvet                    Rakv                 Ei start     
                                                                      
      Kaia Kivikas                   Ilves                Ei start     
                                                                      
N21
5700m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.47\378m    2.31\252m    3.32\357m    4.52\476m    5.34\893m    6.35\425m    7.54\339m    8.39\705m    9.40\195m   10.49\514m   11.48\421m   12.46\308m  13.100\313m   F.\161m  
   1. Kirti Rebane                   Tammed               00:50.25        3:27( 2)     6:04( 2)     9:43( 2)    13:39( 2)    21:36( 1)    25:16( 1)    28:00( 1)    35:14( 1)    36:30( 1)    40:28( 1)    44:41( 1)    47:48( 1)    49:45( 1)    50:25( 1)  
                                                                          3:27[ 2]     2:37[ 3]     3:39[ 2]     3:56[ 3]     7:57[ 2]     3:40[ 2]     2:44[ 3]     7:14[ 3]     1:16[ 2]     3:58[ 2]     4:13[ 1]     3:07[ 4]     1:57[ 1]     0:40[ 4] 
   2. Piibe Tammemäe                 Orvand               00:55.16        3:45( 3)     5:45( 1)     8:46( 1)    12:55( 1)    22:37( 2)    28:29( 3)    32:27( 3)    39:16( 2)    40:43( 2)    44:26( 2)    49:06( 2)    52:40( 2)    54:38( 2)    55:16( 2)  
                                                                          3:45[ 3]     2:00[ 1]     3:01[ 1]     4:09[ 4]     9:42[ 6]     5:52[ 6]     3:58[ 9]     6:49[ 2]     1:27[ 3]     3:43[ 1]     4:40[ 2]     3:34[ 7]     1:58[ 2]     0:38[ 1] 
   3. Annika Rihma                   Kobras               00:57.27        4:15( 5)     9:17( 4)    13:40( 4)    17:49( 4)    27:25( 4)    32:12( 4)    34:56( 4)    41:38( 3)    42:43( 3)    47:14( 3)    52:17( 3)    54:42( 3)    56:48( 3)    57:27( 3)  
                                                                          4:15[ 5]     5:02[ 6]     4:23[ 6]     4:09[ 4]     9:36[ 5]     4:47[ 4]     2:44[ 3]     6:42[ 1]     1:05[ 1]     4:31[ 6]     5:03[ 4]     2:25[ 1]     2:06[ 5]     0:39[ 3] 
   4. Merike Vanjuk                  Kape                 00:58.29        3:22( 1)    14:17( 9)    18:37( 8)    22:18( 8)    30:22( 6)    35:05( 5)    37:31( 5)  
                                                                          3:22[ 1]    10:55[ 9]     4:20[ 5]     3:41[ 1]     8:04[ 3]     4:43[ 3]     2:26[ 1] 
   5. Helle Hallik                   JOKA                 01:04.17        7:47(10)    10:20( 6)    14:54( 6)    20:29( 6)    30:57( 7)    37:31( 8)    41:00( 8)    48:14( 4)    49:44( 4)    53:51( 4)    58:34( 4)    61:36( 4)    63:39( 4)    64:17( 4)  
                                                                          7:47[10]     2:33[ 2]     4:34[ 7]     5:35[ 8]    10:28[ 7]     6:34[ 9]     3:29[ 8]     7:14[ 3]     1:30[ 4]     4:07[ 4]     4:43[ 3]     3:02[ 3]     2:03[ 3]     0:38[ 1] 
   6. Eleri Hirv                     Võru                 01:06.23        7:12( 9)    10:17( 5)    13:56( 5)    20:05( 5)    29:33( 5)    35:57( 6)    38:46( 6)    49:08( 6)    50:38( 6)    54:43( 6)    60:24( 5)    63:23( 5)    65:37( 5)    66:23( 5)  
                                                                          7:12[ 9]     3:05[ 5]     3:39[ 2]     6:09[ 9]     9:28[ 4]     6:24[ 8]     2:49[ 5]    10:22[ 6]     1:30[ 4]     4:05[ 3]     5:41[ 5]     2:59[ 2]     2:14[ 6]     0:46[ 7] 
   7. Anneli Orav                    Tammed               01:07.12        4:59( 7)    12:20( 7)    16:15( 7)    21:03( 7)    31:48( 8)    36:43( 7)    39:44( 7)    48:35( 5)    50:13( 5)    54:37( 5)    60:42( 6)    64:07( 6)    66:28( 6)    67:12( 6)  
                                                                          4:59[ 7]     7:21[ 8]     3:55[ 4]     4:48[ 6]    10:45[ 8]     4:55[ 5]     3:01[ 6]     8:51[ 5]     1:38[ 6]     4:24[ 5]     6:05[ 6]     3:25[ 6]     2:21[ 7]     0:44[ 5] 
   8. Anneli Ambel                   Mercury              01:19.26        6:30( 8)    13:00( 8)    21:11( 9)    26:44( 9)    38:46( 9)    45:02( 9)    48:10( 9)    60:33( 7)    62:19( 7)    67:11( 7)    73:22( 7)    76:39( 7)    78:42( 7)    79:26( 7)  
                                                                          6:30[ 8]     6:30[ 7]     8:11[ 9]     5:33[ 7]    12:02[ 9]     6:16[ 7]     3:08[ 7]    12:23[ 7]     1:46[ 7]     4:52[ 7]     6:11[ 7]     3:17[ 5]     2:03[ 3]     0:44[ 5] 
      Adele Puusalu                  Kobras               Puuduv KP       8:59(11)  
                                                                          8:59[11] 
      Merike Haugas                  West                 Puuduv KP       4:25( 6)  
                                                                          4:25[ 6] 
      Liis Johanson                  Kobras               Puuduv KP       4:00( 4)     6:54( 3)    12:20( 3)    16:09( 3)    23:56( 3)    27:25( 2)    30:08( 2)  
                                                                          4:00[ 4]     2:54[ 4]     5:26[ 8]     3:49[ 2]     7:47[ 1]     3:29[ 1]     2:43[ 2] 
      Mariann Sulg                   Orvand               Ei start     
                                                                      
N35
4900m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.51\336m    2.31\284m    3.52\745m    4.53\790m    5.35\252m    6.36\457m    7.37\341m    8.49\281m    9.48\421m   10.45\368m   11.46\152m  12.100\313m   F.\161m  
   1. Erika Joonas                   Võru                 00:55.57        4:16( 4)     8:17( 2)    16:32( 2)    25:09( 2)    29:16( 2)    34:22( 2)    38:20( 2)    42:09( 2)    47:26( 1)    51:19( 1)    52:57( 1)    55:11( 1)    55:57( 1)  
                                                                          4:16[ 4]     4:01[ 2]     8:15[ 2]     8:37[ 5]     4:07[ 3]     5:06[ 5]     3:58[ 1]     3:49[ 1]     5:17[ 3]     3:53[ 1]     1:38[ 3]     2:14[ 1]     0:46[ 1] 
   2. Triin Vask                     Ilves                00:57.42        4:07( 2)     8:16( 1)    16:59( 3)    25:20( 3)    29:47( 3)    34:26( 3)    39:39( 3)    43:46( 3)    48:55( 3)    53:03( 2)    54:24( 2)    56:49( 2)    57:42( 2)  
                                                                          4:07[ 2]     4:09[ 4]     8:43[ 3]     8:21[ 4]     4:27[ 7]     4:39[ 1]     5:13[ 3]     4:07[ 2]     5:09[ 1]     4:08[ 2]     1:21[ 1]     2:25[ 3]     0:53[ 6] 
   3. Jana Kink                      Kape                 00:59.20        4:05( 1)     8:17( 2)    15:01( 1)    23:09( 1)    27:20( 1)    32:09( 1)    36:43( 1)    41:48( 1)    47:58( 2)    54:50( 3)    56:13( 3)    58:30( 3)    59:20( 3)  
                                                                          4:05[ 1]     4:12[ 5]     6:44[ 1]     8:08[ 3]     4:11[ 4]     4:49[ 3]     4:34[ 2]     5:05[ 7]     6:10[ 4]     6:52[ 7]     1:23[ 2]     2:17[ 2]     0:50[ 3] 
   4. Heidi Sild                     West                 01:07.49        4:15( 3)     8:47( 4)    23:29( 7)    31:22( 6)    35:20( 6)    40:20( 5)    45:46( 4)    50:33( 4)    57:47( 5)    62:08( 4)    64:30( 4)    67:02( 4)    67:49( 4)  
                                                                          4:15[ 3]     4:32[ 6]    14:42[ 7]     7:53[ 1]     3:58[ 1]     5:00[ 4]     5:26[ 4]     4:47[ 4]     7:14[ 8]     4:21[ 4]     2:22[ 5]     2:32[ 4]     0:47[ 2] 
   5. Triina-Britt Preden            TON                  01:09.16        4:39( 5)    12:19( 7)    21:08( 5)    30:23( 5)    34:50( 5)    40:30( 6)    46:04( 5)    50:33( 4)    57:05( 4)    62:18( 5)    65:50( 5)    68:26( 5)    69:16( 5)  
                                                                          4:39[ 5]     7:40[ 8]     8:49[ 4]     9:15[ 6]     4:27[ 7]     5:40[ 6]     5:34[ 6]     4:29[ 3]     6:32[ 5]     5:13[ 6]     3:32[ 7]     2:36[ 5]     0:50[ 3] 
   6. Piret Niglas                   Jõhvikas             01:11.31        5:38( 7)     9:42( 5)    19:26( 4)    28:42( 4)    32:40( 4)    38:52( 4)    47:47( 6)    52:56( 6)    58:12( 6)    62:40( 6)    67:30( 6)    70:34( 6)    71:31( 6)  
                                                                          5:38[ 7]     4:04[ 3]     9:44[ 5]     9:16[ 7]     3:58[ 1]     6:12[ 7]     8:55[ 8]     5:09[ 8]     5:16[ 2]     4:28[ 5]     4:50[ 8]     3:04[ 7]     0:57[ 7] 
   7. Helen Mast                     HOK                  01:16.56       13:06( 8)    16:29( 8)    32:24( 8)    40:24( 8)    44:35( 8)    49:23( 8)    54:52( 8)    59:43( 8)    66:56( 8)    71:16( 7)    73:27( 7)    76:05( 7)    76:56( 7)  
                                                                         13:06[ 8]     3:23[ 1]    15:55[ 8]     8:00[ 2]     4:11[ 4]     4:48[ 2]     5:29[ 5]     4:51[ 5]     7:13[ 7]     4:20[ 3]     2:11[ 4]     2:38[ 6]     0:51[ 5] 
   8. Ella Shved                     SRD                  01:20.10        5:22( 6)    11:45( 6)    22:02( 6)    33:42( 7)    38:03( 7)    44:58( 7)    52:35( 7)    57:26( 7)    64:32( 7)    72:27( 8)    75:44( 8)    79:01( 8)    80:10( 8)  
                                                                          5:22[ 6]     6:23[ 7]    10:17[ 6]    11:40[ 8]     4:21[ 6]     6:55[ 8]     7:37[ 7]     4:51[ 5]     7:06[ 6]     7:55[ 8]     3:17[ 6]     3:17[ 8]     1:09[ 8] 
N45
4099m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.56\344m    2.58\333m    3.35\602m    4.37\700m    5.49\281m    6.46\518m    7.45\152m    8.44\316m    9.48\204m  10.100\441m   F.\161m  
   1. Lea Leppik                     TAOK                 00:44.47        3:35( 8)     6:56( 4)    12:08( 4)    20:15( 3)    24:53( 3)    30:38( 2)    32:46( 1)    37:31( 1)    39:24( 1)    43:58( 1)    44:47( 1)  
                                                                          3:35[ 8]     3:21[ 4]     5:12[ 1]     8:07[ 4]     4:38[ 2]     5:45[ 1]     2:08[ 4]     4:45[ 5]     1:53[ 2]     4:34[ 1]     0:49[ 3] 
   2. Saima Värton                   Kobras               00:46.37        3:18( 3)     6:35( 3)    11:58( 2)    19:44( 2)    24:40( 2)    32:07( 4)    34:04( 2)    38:27( 3)    40:39( 3)    45:50( 2)    46:37( 2)  
                                                                          3:18[ 3]     3:17[ 3]     5:23[ 2]     7:46[ 2]     4:56[ 3]     7:27[ 5]     1:57[ 3]     4:23[ 3]     2:12[ 5]     5:11[ 5]     0:47[ 2] 
   3. Marje Viirmann                 KEKRSK               00:49.32        3:28( 6)     6:26( 2)    12:07( 3)    20:16( 4)    25:12( 4)    32:01( 3)    34:54( 4)    40:37( 4)    43:33( 4)    48:43( 3)    49:32( 3)  
                                                                          3:28[ 6]     2:58[ 1]     5:41[ 5]     8:09[ 5]     4:56[ 3]     6:49[ 4]     2:53[ 6]     5:43[ 7]     2:56[ 7]     5:10[ 4]     0:49[ 3] 
   4. Merike Paapson                 TON                  00:50.12        2:59( 1)     5:57( 1)    11:45( 1)    18:59( 1)    22:49( 1)    29:20( 1)    34:15( 3)    38:07( 2)    39:39( 2)    49:29( 4)    50:12( 4)  
                                                                          2:59[ 1]     2:58[ 1]     5:48[ 6]     7:14[ 1]     3:50[ 1]     6:31[ 3]     4:55[ 7]     3:52[ 1]     1:32[ 1]     9:50[ 8]     0:43[ 1] 
   5. Reet Johanson                  Kobras               00:51.08        3:20( 4)     7:24( 5)    15:32( 8)    25:41( 8)    31:05( 8)    37:05( 6)    38:45( 5)    43:23( 5)    45:31( 5)    50:14( 5)    51:08( 5)  
                                                                          3:20[ 4]     4:04[ 5]     8:08[ 8]    10:09[ 7]     5:24[ 6]     6:00[ 2]     1:40[ 1]     4:38[ 4]     2:08[ 4]     4:43[ 2]     0:54[ 7] 
   6. Kaie Konsap                    Võru                 00:54.46        3:28( 6)     7:32( 6)    13:32( 5)    22:28( 5)    27:52( 5)    35:56( 5)    42:55( 7)    46:55( 6)    48:59( 6)    53:55( 6)    54:46( 6)  
                                                                          3:28[ 6]     4:04[ 5]     6:00[ 7]     8:56[ 6]     5:24[ 6]     8:04[ 6]     6:59[ 9]     4:00[ 2]     2:04[ 3]     4:56[ 3]     0:51[ 5] 
   7. Siiri Poopuu                   JOKA                 00:55.53        3:27( 5)     9:44( 9)    15:19( 7)    23:23( 6)    28:37( 6)    39:17( 7)    41:03( 6)    47:30( 7)    49:43( 7)    55:01( 7)    55:53( 7)  
                                                                          3:27[ 5]     6:17[ 9]     5:35[ 3]     8:04[ 3]     5:14[ 5]    10:40[ 9]     1:46[ 2]     6:27[ 8]     2:13[ 6]     5:18[ 6]     0:52[ 6] 
   8. Meeli Kerem                    -                    01:03.51        4:16( 9)     8:37( 7)    17:06( 9)    28:13( 9)    34:02( 9)    43:14( 9)    45:26( 8)    50:59( 8)    54:06( 8)    62:43( 8)    63:51( 8)  
                                                                          4:16[ 9]     4:21[ 7]     8:29[ 9]    11:07[ 9]     5:49[ 9]     9:12[ 8]     2:12[ 5]     5:33[ 6]     3:07[ 8]     8:37[ 7]     1:08[ 8] 
      Maris Roosipuu                 Orion                Puuduv KP       3:09( 2)     9:18( 8)    14:58( 6)    25:21( 7)    30:45( 7)    39:26( 8)    45:54( 9)  
                                                                          3:09[ 2]     6:09[ 8]     5:40[ 4]    10:23[ 8]     5:24[ 6]     8:41[ 7]     6:28[ 8] 
N55
3000m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        1.39\116m    2.56\230m    3.38\168m    4.58\176m    5.54\488m    6.37\373m    7.49\281m    8.48\421m    9.46\308m  10.100\313m   F.\161m  
   1. Marje Tobreluts                Kobras               00:42.14        1:20( 1)     5:06( 1)     6:56( 1)     9:26( 1)    16:25( 1)    22:48( 1)    28:17( 1)    34:34( 1)    38:25( 1)    41:26( 1)    42:14( 1)  
                                                                          1:20[ 1]     3:46[ 1]     1:50[ 3]     2:30[ 2]     6:59[ 2]     6:23[ 2]     5:29[ 4]     6:17[ 3]     3:51[ 2]     3:01[ 3]     0:48[ 1] 
   2. Ene Sulg                       Orvand               00:45.12        1:31( 2)     6:07( 3)     7:33( 2)    10:38( 3)    18:51( 2)    25:58( 2)    31:10( 2)    37:26( 2)    41:26( 2)    44:23( 2)    45:12( 2)  
                                                                          1:31[ 2]     4:36[ 4]     1:26[ 1]     3:05[ 8]     8:13[ 4]     7:07[ 5]     5:12[ 3]     6:16[ 2]     4:00[ 3]     2:57[ 2]     0:49[ 2] 
   3. Aili Laanjõe                   Kobras               00:49.05        1:46( 3)     7:56( 6)    10:55( 6)    13:27( 6)    19:43( 3)    28:40( 4)    33:00( 4)    41:30( 3)    45:18( 3)    48:10( 3)    49:05( 3)  
                                                                          1:46[ 3]     6:10[ 6]     2:59[ 8]     2:32[ 3]     6:16[ 1]     8:57[ 7]     4:20[ 1]     8:30[ 4]     3:48[ 1]     2:52[ 1]     0:55[ 3] 
   4. Virve Orav                     Tammed               00:52.21        2:52( 8)    14:19( 8)    16:36( 8)    18:50( 8)    26:29( 6)    33:01( 6)    37:36( 5)    43:50( 4)    48:04( 4)    51:15( 4)    52:21( 4)  
                                                                          2:52[ 8]    11:27[ 8]     2:17[ 7]     2:14[ 1]     7:39[ 3]     6:32[ 3]     4:35[ 2]     6:14[ 1]     4:14[ 4]     3:11[ 5]     1:06[ 7] 
   5. Anu Saue                       HOK                  00:54.20        2:01( 5)     6:08( 4)     7:52( 3)    10:24( 2)    20:29( 4)    26:50( 3)    32:39( 3)    44:36( 5)    49:49( 5)    53:22( 5)    54:20( 5)  
                                                                          2:01[ 5]     4:07[ 3]     1:44[ 2]     2:32[ 3]    10:05[ 5]     6:21[ 1]     5:49[ 6]    11:57[ 7]     5:13[ 6]     3:33[ 6]     0:58[ 4] 
   6. Ilse Uus                       TON                  00:58.25        2:06( 7)     5:55( 2)     8:03( 4)    10:56( 4)    23:58( 5)    32:06( 5)    39:20( 6)    48:01( 6)    53:36( 6)    57:20( 6)    58:25( 6)  
                                                                          2:06[ 7]     3:49[ 2]     2:08[ 5]     2:53[ 6]    13:02[ 6]     8:08[ 6]     7:14[ 7]     8:41[ 5]     5:35[ 7]     3:44[ 7]     1:05[ 6] 
   7. Anu Pallon                     JOKA                 01:02.18        1:47( 4)     6:40( 5)     8:56( 5)    11:49( 5)    29:41( 7)    36:23( 7)    42:10( 7)    53:40( 7)    58:10( 7)    61:16( 7)    62:18( 7)  
                                                                          1:47[ 4]     4:53[ 5]     2:16[ 6]     2:53[ 6]    17:52[ 7]     6:42[ 4]     5:47[ 5]    11:30[ 6]     4:30[ 5]     3:06[ 4]     1:02[ 5] 
      Aime Mõik                      Jõhvikas             Puuduv KP       2:05( 6)     9:08( 7)    11:06( 7)    13:38( 7)  
                                                                          2:05[ 6]     7:03[ 7]     1:58[ 4]     2:32[ 3] 
JOKA
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2011, www.tak-soft.com 4.09.2011 10:34:47