Järvamaa, Raplamaa ja Tallinna MV tavarajal 15.08.2010
Järvamaa, Raplamaa, Tallinna MV tavarada
15.08.2010 Mustla-Nõmme (Kaarel Kallas)
M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70 
N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N55  N65 

M12
2410m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Kaarel Vesilind                SRD                  00:25.40   
   2. Märten Henrik Pais             West                 00:26.03   
   3. Andres Rõõm                    Ilves                00:28.25   
   4. Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                00:29.05   
   5. Tõnis Toom                     JOKA                 00:33.53   
   6. Peeter August Leht             Okas                 00:38.04   
   7. Markus Harald Pais             West                 00:38.20   
   8. Kristjan Pärn                  Ilves                00:41.32   
      Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               Vale KP    
      Gert Apri                      Orvand               Ei start   

M14
3209m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Andreas Aadli                  Tammed               00:32.01   
   2. Rimmo Rõõm                     Ilves                00:36.39   
   3. Vadim Shved                    SRD                  00:38.21   

M16
5080m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Rando Marrandi                 JOKA                 00:58.11   
   2. Taimo Nurmetu                  Orvand               01:59.02   
      Martin Sulg                    JOKA                 Ei start   

M18
7419m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Aleksandr Shved                SRD                  01:02.15   
   2. Tõnis Laugesaar                Rakvere              01:22.16   

M21A
10769m 29KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Silver Eensaar                 ok Põlva Kobras      01:09.56   
   2. Erkki Aadli                    Tammed               01:12.41   
   3. Tarvo Avaste                   Sportnet             01:16.57   
   4. Marek Karm                     KEKRSK               01:20.49   
   5. Tiit Poopuu                    JOKA                 01:23.46   
   6. Margus Marrandi                JOKA                 01:24.28   
   7. Olavi Allase                   JOKA                 01:28.31   
   8. Arvi Alamaa                    Orvand               01:31.35   
   9. Tarmo Kuub                     LSF PT               01:35.27   
  10. Kristjan Trossmann             JOKA                 01:35.55   
  11. Erki Pellja                    JOKA                 01:36.02   
  12. Tarmo Tolm                     Orvand               01:45.25   
  13. Jorma Valge                    JOKA                 01:46.29   
  14. Ilmar Udam                     JOKA                 01:48.25   
  15. Taavi Kala                     Tammed               01:49.44   
  16. Johannes Ehala                 Rae                  01:56.21   
  17. Harri Lainemäe                 JOKA                 02:02.50   
  18. Martin Liidlein                JOKA                 02:05.28   
      Lauri Lainemäe                 JOKA                 Vale KP    
      Ats Sõnajalg                   Harju KEK            Vale KP    
      Sven-Erik Rebane               Orvand               Ei start   
      Timmo Tammemäe                 Orvand               Ei start   

M21B
5080m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Tarmo Klaar                    Ilves                00:38.22   
   2. Pjotr Kuznetsov                EKSL                 00:40.25   
   3. Margus Jänes                   Orvand               00:41.40   
   4. Viljar Vainola                 Mercury              00:42.53   
   5. Daniel Vasser                  EKSL                 00:43.40   
   6. Vaiko Vare                     EKSL                 00:48.33   
   7. Olavi Mätik                                         00:54.48   
   8. Matti Betlem                   EKSL                 01:04.34   
   9. Martin Betlem                  EKSL                 01:06.38   
  10. Reimo Reimer                   Okas                 01:10.25   
  11. Aare Mäemurd                   -                    01:12.30   
  12. Indrek Peil                                         01:26.44   

M35
9039m 24KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Dmitri Shved                   SRD                  01:11.08   
   2. Lauri Lahtmäe                  Kape                 01:11.58   
   3. Lauri Olli                     LSF PT               01:17.30   
   4. Aivar Leht                     Okas                 01:19.17   
   5. Arvo Laanemets                 TAOK                 01:32.19   
   6. Martti Kuldma                  Elisa                01:41.37   
   7. Rünno Sulg                     LSF PT               01:51.11   
   8. Kristjan Maade                 Elioni SK            02:38.16   
      Sergei Shirokov                SRD                  Vale KP    
      Taimo Nellis                   SK G4S               Vale KP    

M40
7690m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Meelis Zimmermann              Kape                 01:03.52   
   2. Tenno Alamaa                   Orvand               01:04.13   
   3. Sven Rea                       MARU                 01:04.25   
   4. Rein Rooni                     Orvand               01:06.17   
   5. Jaan Olvet                     Rakv                 01:09.18   
   6. Argo Loo                       JOKA                 01:09.44   
   7. Mart Ostra                     MARU                 01:10.01   
   8. Kaido Nurja                    MARU                 01:14.08   
   9. Gert Saamann                   JOKA                 01:19.22   
  10. Ülo Viru                       Orvand               01:24.12   
  11. Taivo Daub                     Ilves                01:31.24   
  12. Mati Tatrik                    Koeru                01:37.20   

M45
7690m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Vladimir Savinov               SRD                  01:11.16   
   2. Urmas Laev                     Mercury              01:31.29   
   3. Rain Vellerind                                      02:21.02   
      Margus Jaanus                  Koop                 Vale KP    
      Andres Palk                    TAOK                 Vale KP    

M50
5450m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Andres Talver                  Mercury              00:43.25   
   2. Jaanus Reha                    Koop                 00:49.16   
   3. Andrus Rämmann                                      00:49.25   
   4. Raul Laas                      JOKA                 00:53.13   
   5. Kalev Ruberg                   Saku                 00:54.16   
   6. Kalmer Keevend                 JOKA                 00:57.51   
   7. Maido Kaljur                   Märjamaa SK          00:58.32   
   8. Tauno Piirikivi                RAE ROK              01:01.01   
   9. Aimur Raudsepp                 JOKA                 01:01.47   
  10. Heino Rebane                   Orvand               01:10.04   
  11. Sulev Kuiv                     TAOK                 01:16.53   
      Urmas Tammemäe                 Orvand               Ei start   

M55
5450m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Harry Veide                    LUS                  00:50.14   
   2. Aarne Sammel                   Lehola               00:54.41   
   3. Peep Eomois                    TAOK                 00:56.03   
   4. Kalle Luuk                     LUS                  01:04.48   
   5. Mati Karp                      Tempo                01:05.10   
      Jüri Rokko                     SK RT                Vale KP    

M60
4750m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Rafael Gordon                  West                 00:48.07   
   2. Rein Unt                       TON                  00:51.59   
   3. Tiit Tatter                    TON                  00:55.43   
   4. Uuno Vallner                   Orion                01:12.02   
   5. Agu Koppa                                           01:13.37   
      Heldur Väljamäe                Orvand               Ei start   

M65
4309m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Mati Poom                      TON                  00:53.34   
   2. Mati Tõnus                     Orion                01:02.10   
   3. Ants Tamm                                           01:06.28   
   4. Kalju Tilk                     OK"Orion"            01:17.04   
   5. Riho Kilp                      Tammedd              01:23.39   

M70
4309m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Rein Küttim                    ORION                00:59.10   
   2. Vello Krohn                    Tammed               00:59.25   
   3. Jaan Orav                      TON                  01:10.05   
   4. Edgar Tammik                   Orion                01:29.27   
   5. Feliks Kipper                  Orion                01:35.58   
      Heino Heinloo                  Tammed               Vale KP    

N12
2410m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Liina Vesilind                 SRD                  00:32.59   
   2. Kirke Timmusk                  SRD                  00:33.56   
   3. Merilin Anijärv                Mercury              00:57.15   
      Aiki Vare                      West                 Ei start   
      Kadri Ustav                                         Ei start   

N14
3209m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Alina Kramarenko               SRD                  00:41.34   
   2. Elina-Emiilie Leht             Okas                 00:45.28   
   3. Inger-Helen Daub                                    00:50.30   
   4. Aleksandra Leesment            SRD                  01:38.27   

N16
3209m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Jaana Olvet                    Rakv                 00:32.12   
   2. Margret Zimmermann             Kape                 00:33.39   
   3. Triinu Rooni                   Orvand               00:35.44   
   4. Kerda Timmusk                  SRD                  00:35.46   
      Marie Tammemäe                 Orvand               Ei start   
      Pille Piberman                 Okas                 Ei start   

N18
5450m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Marili Zimmermann              Kape                 01:02.19   
   2. Marta Olvet                    Rakv                 01:23.47   

N21A
7419m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Marilin Sulg                   Orvand               01:10.12   
   2. Sigrid Ruul                    JOKA                 01:10.22   
   3. Piibe Tammemäe                 Orvand               01:20.24   
   4. Anneli Orav                    Tammed               01:28.47   
   5. Kadi-Liis Minn                 JOKA                 01:29.46   
   6. Helle Hallik                   JOKA                 01:34.23   
   7. Signe Raidmets                 TON                  01:35.07   
   8. Anita Karnit                   SRD                  01:44.11   
   9. Marelle Sulg                   Orvand               01:53.20   
      Thea Kaljur                    KEKRSK               Vale KP    
      Tiia Elvre                     Orvand               ÜleAja     
      Birgit Albert                  JOKA                 Ei start   

N21B
3209m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Merike Haugas                  West                 00:32.02   
   2. Heli Haug                      EKSL                 00:33.53   
   3. Katrin Karp                    Tempo                00:36.24   
   4. Anne-Mari Pevkur               EKSL                 00:36.55   
   5. Ilvi Vare                      EKSL                 00:38.29   
   6. Mari-Liis Kaljur               KEKRSK               00:41.22   
   7. Triin Jõeveer                  EKSL                 00:41.31   
   8. Erika Raudsepp                                      00:43.31   
   9. Marge Sargma                   Tammed               00:47.51   
  10. Triinu Kuub                                         00:59.09   

N35
5450m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Heidi Sild                     West                 00:57.58   
   2. Triina-Britt Preden            TON                  01:06.33   
   3. Merle Peterson                 Tammed               01:17.13   
   4. Siiri Vallner                                       01:21.01   
   5. Marge Anijärv                  Mercury              01:33.46   

N40
4750m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Anneli Rämmann                                      00:47.50   
   2. Merike Paapson                 TON                  00:52.08   
   3. Maris Roosipuu                 Orion                00:54.33   
   4. Ene Sulg                       Orvand               00:58.44   
   5. Ilme Roosi                     Orvand               01:00.58   
   6. Rita Ojala                     JOKA                 01:04.42   
   7. Margit Rõõm                    Rakv                 01:04.50   
   8. Siiri Poopuu                   JOKA                 01:05.32   
   9. Terje Albert                   JOKA                 01:06.33   
  10. Anu Pallon                     JOKA                 01:16.22   
  11. Anne Metssalu                  JOKA                 01:24.48   
  12. Tiina Kivimäe                  Paide                01:27.44   
  13. Maive Leif                     JOKA                 01:55.03   
      Eha Tolm                       Orvand               Vale KP    

N45
4750m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Riina Laev                     Mercury              00:52.33   
   2. Aari Talver                    Mercury              00:54.21   
   3. Ülle Raudsepp                  Okas                 01:11.30   
   4. Leena Leesment                 SRD                  01:46.01   
      Gea Rennel                     KEKRSK               Ei start   

N55
4309m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Virve Orav                     Tammed               01:09.40   
   2. Lembe Lutterus                 Tammed               01:18.55   
   3. Niina Karnit                   SRD                  01:21.28   

N65
4309m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus      
   1. Ilse Uus                       TON                  01:22.28   
   2. Maimu Tornberg                 Koop                 01:25.42   
      Urvi Sarv                      Orion                Vale KP    
JOKA
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 15.08.2010 21:26:12