41. Linnade suvemängud/24. valdade suvem
2.07.2016 Mädara-Kellissaare (Tiit Tähnas)
1. Eerik Priks Rakvere linn 00:32.05
2. Raiko Marrandi Türi linn 00:34.18
3. Kasper Keerberg Ambla vald 00:36.35
4. Rasmus Kruusa Põlva linn 00:38.53
5. August Jakobson Põlva linn 00:39.31
6. Georg Paal Türi linn 00:40.29
7. Raiko Alliksaar Ambla vald 01:02.27
8. Artur Soo Türi linn 01:03.00
9. Ekke Tõnn Rütman Ambla vald 01:05.20
10. Markus Kaljur Saarde vald 01:06.14
11. Maarius Kotsulim Türi linn 01:06.29
12. Varmo Ivask Ambla vald 01:06.32
13. Joosep Ainjärv Türi linn 01:10.27
14. Joosep Laagemann Türi linn 01:36.49
Helger Orel Jõhvi linn Puuduv KP
Hardi Vask Audru vald Puuduv KP
Sander Saaring Kernu vald Ei start
Kerdo Männilaan Türi linn Ei start
1. Lauri Sild Võru vald 00:41.51
2. Alar Kume Võru vald 00:51.09
3. Tanel Mõttus Võru linn 00:51.28
4. Arvi Anton Tartu vald 00:51.54
5. Mehis Muru Türi linn 00:52.17
6. Margus Klementsov Tapa vald 00:54.02
7. Reimo Liiv Saue vald 00:54.56
8. Jürjo Lokk Luunja vald 00:58.10
9. Jaak Kõiva Kose vald 00:59.41
10. Mattias Blehner Sauga vald 01:00.51
11. Andreas Aadli Saue linn 01:01.26
12. Tarmo Anton Tarvastu vald 01:08.34
13. Jano Järvelaid Saue linn 01:09.53
14. Peeter Kirss Rae vald 01:15.21
15. Marek Pritsik Rakvere linn 01:21.12
16. Matis Pääslane Tartu vald 01:22.27
17. Tõnis Toom Viljandi linn 01:31.20
18. Jarmo Kaasiku Ambla vald 01:41.35
Sander Nahkor Raasiku vald Katk
Virko Raagmets Saue linn Puuduv KP
Taavi Liiv Vinni vald Puuduv KP
Edgar Toimetaja Viljandi linn Puuduv KP
Marken Murumaa Kose vald Puuduv KP
Jasper Ainjärv Türi linn Puuduv KP
Gregor Soodla Luunja vald Ei start
Raigo Rõõmussar Audru vald Ei start
Marten Vunukainen Põlva linn Ei start
Hans Mark Võsu Türi linn Ei start
Allan Roosimägi Jõhvi linn Ei start
1. Erkki Aadli Saue linn 00:36.19
2. Toomas Marrandi Rae vald 00:44.16
3. Meelis Merenäkk Rae vald 00:45.19
4. Toomas Tammer Audru vald 00:46.11
5. Taimar Väljataga Kiili vald 00:47.09
6. Tiit Poopuu Türi linn 00:49.08
7. Veljo Vask Audru vald 00:49.18
8. Margus Marrandi Türi linn 00:49.21
9. Erki Kriks Kiili vald 00:53.50
10. Raul Kangur Värska vald 00:55.13
11. Marek Atonen Tarvastu vald 00:55.44
12. Lauri Allmann Võru linn 00:55.48
13. Taimo Nellis Kiili vald 00:58.19
14. Sander Blehner Sauga vald 00:59.07
15. Erko Jakobson Põlva linn 00:59.15
16. Kaimo Käärmann-Liive Saue linn 01:04.10
17. Mattis Alliksoo Kernu vald 01:07.09
18. Alari Uusna Audru vald 01:17.00
19. Mart Sooberg Kiili vald 01:18.54
Janek Marrandi Türi linn Puuduv KP
Andrus Kurs Jõhvi linn Ei start
1. Heiti Hallikma Rae vald 00:32.45
2. Armo Hiie Rae vald 00:34.48
3. Toomas Mast Kärdla linn 00:39.32
4. Indrek Ümarik Tartu vald 00:40.24
5. Priit Pääslane Tartu vald 00:40.44
6. Inno Ling Tarvastu vald 00:40.48
7. Sixten Sild Võru linn 00:40.51
8. Argo Loo Paide linn 00:41.44
9. Meelis Zimmermann Elva linn 00:42.33
10. Kaido Nurja Rae vald 00:43.59
11. Tõnu Tänav Rae vald 00:45.41
12. Rait Lille Kernu vald 00:47.24
13. Joe Lepp Audru vald 00:48.02
14. Erkki Penu Audru vald 00:48.23
15. Meelis Atonen Kiili vald 00:48.39
16. Aleksander Pritsik Rakvere linn 00:48.46
17. Dag Kivila Audru vald 00:49.10
18. Indrek Viikmaa Sauga vald 00:51.04
19. Tarvo Jõeste Nissi vald 00:51.08
20. Rain Vellerind Rae vald 00:51.12
21. Gert Saamann Türi linn 00:52.11
22. August Albert Türi linn 00:56.21
23. Tenno Alamaa Märjamaa 00:57.30
24. Sander Kollom Luunja vald 01:05.57
Tarmo Tarlap Saku vald Ei start
1. Jaanus Reha Saue vald 00:32.42
2. Maido Kaljur Saarde vald 00:32.51
3. Johannes Tasa Saue linn 00:36.09
4. Tiit Tatter Kiili vald 00:37.31
5. Andrus Rämmann Saue vald 00:38.44
6. Väino Aul Jõhvi linn 00:38.45
7. Jaak Rohtsalu Rakvere linn 00:39.17
8. Jüri Rokko Viimsi vald 00:40.28
9. Raul Laas Paide linn 00:41.03
10. Udo Lüüs Luunja vald 00:41.48
11. Arvo Soosalu Kernu vald 00:43.10
12. Ülo Timuska Rae vald 00:43.20
13. Arne Sammel Viljandi linn 00:43.30
14. Tõnu Sikkal Põlva linn 00:43.56
15. Jaak Reimaa Luunja vald 00:45.21
16. Jaak Kanniste Rae vald 00:46.07
17. Koit Paasma Tarvastu vald 00:46.12
18. Kalju Toomas Ambla vald 00:46.14
19. Tauno Kure Jõgeva linn 00:46.54
20. Sulev Tuude Audru vald 00:46.57
21. Ahto Karu Türi linn 00:47.16
22. Tiit Ploompuu Kernu vald 00:48.21
23. Aimur Raudsepp Türi linn 00:48.36
24. Ülo Vainura Saue linn 00:49.03
25. Enn Aedna Suure-Jaani val 00:51.56
25. Rein Kriks Kadrina vald 00:51.56
27. Kalev Kõiva Kose vald 00:58.00
28. Kalmer Keevend Türi linn 00:59.09
29. Elmo Pärna Viljandi linn 01:02.03
30. Jüri Püssim Saue linn 01:02.20
31. Jaan Ollino Türi linn 01:03.25
32. Rein Kiisler Audru vald 01:12.51
33. Toomas Puss Jõgeva linn 01:17.42
34. Guido Trees Raasiku vald 01:24.47
1. Kaidy Kaasiku Ambla vald 00:35.20
2. Kairiin Märtson Põlva linn 00:36.16
3. Carmel Poom Jõhvi linn 00:39.39
4. Ingrid Sooberg Kiili vald 00:45.41
5. Regina Poom Jõhvi linn 00:54.20
Annika Saaring Kernu vald Puuduv KP
Laura-Liis Kaljur Saarde vald Puuduv KP
Piia-Liis Seeder Raasiku vald Puuduv KP
Keidy Kaasiku Ambla vald Ei start
1. Annika Rihma Põlva linn 00:36.39
2. Evely Kaasiku Türi linn 00:39.44
3. Margret Zimmermann Elva linn 00:43.51
4. Kristiine Aluvee Põlva linn 00:45.41
5. Erika Kalda Viimsi vald 00:49.45
6. Marie Anna Blehner Sauga vald 00:52.05
7. Madli-Johanna Maidla Põlva linn 00:53.22
8. Kati Rüütelmaa Käina vald 00:54.56
9. Thea Kaljur Saarde vald 01:02.24
10. Mariethe-Piret Niglas Jõhvi linn 01:02.32
11. Mari-Liis Kaljur Saarde vald 01:05.25
12. Annaliisa Köss Kose vald 01:51.35
13. Helen Alliksoo Kernu vald 01:53.30
14. Sille Puhu Viljandi vald 02:05.36
1. Merike Vanjuk Kärdla linn 00:31.31
2. Lilyon Vaiksalu Saue linn 00:35.37
3. Mirja Virve Põlva linn 00:36.38
4. Heidi Sild Rakvere linn 00:38.40
5. Heleri Kivil Tartu vald 00:38.50
6. Anneli Orav Kiili vald 00:53.00
7. Marlen Valgma Saue linn 00:54.40
Nele Marrandi Rae vald Puuduv KP
1. Jana Kink Elva linn 00:31.55
2. Anneli Rämmann Saue vald 00:34.30
3. Anne-Ly Viikmaa Sauga vald 00:36.07
4. Anneli Aas Kernu vald 00:39.08
5. Piret Niglas Jõhvi linn 00:41.31
6. Helga Kivila Audru vald 00:42.21
7. Rita Ojala Türi linn 00:43.43
8. Minija Pääslane Tartu vald 00:44.36
9. Imbi Kukk Sauga vald 00:46.16
10. Maive Leif Türi linn 00:48.47
11. Daisy Kroon Jõhvi linn 00:50.48
12. Helve Kansi Viljandi linn 01:06.56
13. Anneli Vellerind Rae vald 01:10.15
14. Riina Kink Saue vald 01:36.51
1. Marje Viirmann Rae vald 00:31.10
2. Reet Johanson Põlva linn 00:35.04
3. Eha Tolm Rapla vald 00:36.58
4. Anne Arold Luunja vald 00:39.10
5. Virve Orav Kiili vald 00:42.07
6. Hille Tasa Saue linn 00:42.31
7. Ülle Kadak Tarvastu vald 00:45.38
8. Kersti Mardiste Karksi vald 00:45.49
9. Lembe Lutterus Saue linn 00:52.15
10. Anu Pallon Paide linn 00:53.11
11. Lea Tusis Türi linn 00:53.53
12. Ülle Raudsepp Viimsi vald 00:55.47
13. Eha Kriks Kadrina vald 00:55.56
Aino Koser Luunja vald Puuduv KP
Aime Mõik Jõhvi linn Puuduv KP
Maire Kure Jõgeva linn Puuduv KP
Siiri Poopuu Türi linn Ei start
Helme Trees Raasiku vald Ei start
Sirje Raud Kernu vald Ei start
JOKA