Paide Ühisgümnaasiumi ROGAIN



11.mai 2016



TULEMUSED



Tulemused on kahes osas, esimeses osas on aegadega tulemused, teises ilma aegadeta tulemused.

Kuna rajameister Argo Loo oma IT-kogenematuse tõttu jättis kahe silma vahele asjaolu, et SI pulk hakkab aega arvestama alles peale arvutisse sisestatud kellaaega, mis oli 08.50 ( alul mõtlesin, et laseme kõigil korraga startida – tegelikkuses jooksvalt) siis puudub umbes kolmandikul rogainijail aeg. Eelkõige neil kes esimestena startisid enne kella 8.50 . Võimalik et ka mõnel, kes jättis stardijaama SI pulga asetamata. Vabandan siiralt:).



Minge metsa:)

Väge:)

(R)ajameister Argo Loo





Võistkond

aeg

Võetud punktide nr

PUNKTE KOKKU

ÜLD-KOHT

KOHT,

IX-XI kl noormehed, neiud, sega arvestuses

Rait Päädam , Kristofer Virkoja X

02:46:38

31 33 32 42 43 44 35 55 34

32



Olga Zuikina,

Jan Margen Vau, XI

02:59:59

31 51 41 34 55 45 35 42

31



Maario Järv, XI

02:53:55

31 51 33 41 34 55 45 35

30



Kaspar Kiis, XI

02:54:41

31 51 33 41 34 55 45 35

30



Kelly Vass, Rauam Angela X

02:50:27

31 32 42 43 44 35 55 34

27



Vasli, IX

02:42:39

31 33 41 34 55 35 42

25



Uus , IX

02:42:54

31 33 41 34 55 35 42

25



Kiviorg, IX

02:43:08

31 33 41 34 55 35 42

25



Perlin, IX

02:43:27

31 33 41 34 55 35 42

25



Schilf, IX

02:43:28

31 33 41 34 55 35 42

25



Odraks Johannes, XI

02:49:07

31 33 41 34 55 35 45

25



Särev , XI

02:49:15

31 33 41 34 55 35 45

25



Schilf Tiit, XI

02:49:32

31 33 41 34 55 35 45

25



Lohk, XI

02:49:33

31 33 41 34 55 35 45

25



Helen Kuuse, Saara Sion , Birgit Mallas, X

02:56:56

31 33 32 42 43 44 35

24



Johanna Tuisk, 10 kl

02:56:31

51 33 41 34 55 45

24



Sandra Vene, 10 kl

02:57:11

51 33 41 34 55 45

24



Katariina Berman, 10 kl

02:57:12

51 33 41 34 55 45

24



Romet Jürgenson, ?

03:01:15

32 42 43 44 35 52

21 (23-2)



Kert Kendaru

03:03:47

32 42 43 44 35 52

19 (23-4)



Andreas Kanal

03:03:50

32 42 43 44 35 52

19 (23-4)



Ralf Markus

03:03:55

32 42 43 44 35 52

19 (23-4)



Ander Belov

03:04:03

32 42 43 44 35 52

18 (23-5)



Marika Jaas,

Maribel Tuiken, ?kl

03:07:32

31 33 32 42 41 34 55

17 (25-8)



Anette Toom, Diana Tiits

03:07:42

31 33 32 42 41 34 55

17 (25-8)



Limarleen Tamme

03:08:38

32 42 43 44 53 54

16 (25-9)



Stenver Siirand

03:08:39

32 42 43 44 53 54

16 (25-9)



Madis Leht

03:08:39

32 42 43 44 53 54

16 (25-9)



Rauno Vaarmaa

03:03:56

32 42 43 35 52

15 (19-4)



Siim Saar

03:10:13

32 42 43 44 53 54

14 (25-11)



Hendrik Kraav, 10 kl

03:10:14

32 42 43 44 53 54

14 (25-11)



Remy Gracer

03:00:26

32 42 43 35

13(14-1)



Kelli-Marie Saag

03:08:33

31 33 32 42 35 45

11 (20-9)



Krete Kaasik

03:08:34

31 33 32 42 35 45

11 (20-9)



Õnneli Toomsalu

03:08:37

31 33 32 42 35 45

11 (20-9)



Jolandra Kraav

03:08:40

31 33 32 42 35 45

11 (20-9)







Võistkond

aeg

Võetud punktide nr

PUNKTE KOKKU

ÜLD-KOHT

KOHT,

IX-XI kl noormehed, neiud, sega arvestuses

Reio Peilman, Sten Järv

?

32 42 44 43 53 54 35 52

33

I


Kevin Soom, Karnatsevits ?kl

?

31 51 33 41 34 55 45 35

30



Karola Kiilmann, Regit Kivirand, 11

?

31 51 41 33 32 42 44

26



Suurorg Birgit , 11 kl

?

31 51 33 41 34 55 35

26



Tuiman

?

31 51 33 41 34 55 35

26



Lokotar, 11 kl

?

31 51 33 41 34 55 35

26



Martin Rikk, 11 kl

?

31 33 41 34 55 35 45

25



Sampka, 10 kl

?

31 33 41 34 55 35 45

25



Ranne, 10 kl

?

31 33 32 42 35 55 34

24



Puumets, 11 kl

?

31 33 32 42 35 55 34

24



Avent, 11 kl

?

31 33 32 42 35 55 34

24



Trumsi, 10 kl

?

32 33 41 34 55 35

21



Karl-Erik Hermann

?

32 33 41 34 55 35

21



Kristofer Nilp, 9

?

32 33 41 34 55 35

21



Oeselg, 11

?

32 33 41 34 55 35

21



Sander-Siim Pihelgas, 9

?

32 33 41 34 55

18



Laansoo

?

32 33 41 34 55

18



Erich Kutsar

?

32 33 41 34 55

18