Suunto Games 2017 30.09.2017
Suunto Games
30.09.2017 Valgehobusemäe (M. Klementsov)
M10TR  M12TR  M8NR  M9NR 
N10TR  N12TR  N8NR  N9NR 

M10TR
1000m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp EST 00:11.09  
   2. Niklāvs Dravants          Cēsu jaunā skol LAT 00:12.11  
   3. Romet Kriks               LSF PT          EST 00:13.42  
   4. Kaur Kannel               Rae             EST 00:15.37  
   5. Erik Kersna               Ilves           EST 00:16.24  
   6. Robin Olli                LSF PT          EST 00:16.45  
   7. Rando Jaaksoo                             EST 00:18.02  
   8. Roland Johanson           Kobras/Põlva Sp EST 00:19.18  
   9. Stefan Kivil              LSF PT          EST 00:19.56  
  10. Riko Reitel               LSF PT          EST 00:21.04  
  11. Bruno Sterns              Ogre OK/SC      LAT 00:23.15  
  12. Siim Pello                Mercury         EST 00:24.01  
  13. Georgs Gedins             Auseklis IK     LAT 00:25.06  
  14. Christopher Vakrõõm       SRD             EST 00:28.48  
      Karel Jung                Põlva Spordikoo EST Ei start  
      Kaspar Mathias Korrol     Mercury         EST Ei start  
M12TR
1000m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Olari Reitel              LSF PT          EST 00:13.24  
   2. Ranno Kannel              Rae             EST 00:13.31  
   3. Kurmet Kutti                              EST 00:16.03  
   4. Jooa Eronen               Karkki-Rasti    FIN 00:17.25  
   5. Markus Einberg            Põlva Spordikoo EST 00:29.20  
   6. Kennet Pisarev            Jõhvikas        EST 00:31.11  
      Saimon Tammiste           Rakv            EST Ei start  
      Kaur Hallik               Tartu           EST Ei start  
M8NR
1200m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Erik Marten Zernant       Ilves           EST 00:13.01  
   2. Audun Palo                Võru            EST 00:13.57  
   3. Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          EST 00:14.18  
   4. Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp EST 00:14.59  
   5. Alexei Botov              White Nights    RUS 00:15.53  
   6. Henri Kersna              Ilves           EST 00:15.57  
   7. Koit Hallik               Tartu           EST 00:16.05  
   8. Rasmus Laas               JOKA            EST 00:21.14  
   9. Albert Kepp               Reaalkool       EST 00:22.51  
  10. Timo Poopuu               JOKA            EST 00:23.55  
  11. Rasmus Olli               LSF PT          EST 00:24.30  
  12. Björn Martin Lindeberg                    EST 00:25.25  
  13. Joosep Tali               KEKRSK          EST 00:27.48  
  14. Ralf Kuusmaa                              EST 00:28.10  
  15. Jero Eronen               Karkki-Rasti    FIN 00:28.15  
  16. Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder          EST 00:29.34  
  17. Uko Erk Otstavel          LSF PT          EST 00:30.57  
  18. Johan Pajur                               EST 00:31.53  
  19. Kaspar Rea                TON             EST 00:31.59  
  20. Justus Udam               JOKA            EST 00:33.13  
  21. Karl Märten Aren          JOKA            EST 00:34.09  
  22. Rasmus Uibo               Peko            EST 00:36.02  
  23. Karel Markus Kähr         Põlva Spordikoo EST 00:38.06  
      Aksel Avaste              Tammed          EST Ei start  
      Teodor Ruusalepp                          EST Ei start  
      Hendrik Avaste            Tammed          EST Ei start  
M9NR
1200m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Anti Tohva                Põlva Spordikoo EST 00:13.49  
   2. Markus Tõnisson           LSF PT          EST 00:14.07  
   3. Romet Paatsi              Põlva Spordikoo EST 00:14.32  
   4. Toms Berzins                              LAT 00:15.22  
   5. Kardo Kutti                               EST 00:15.26  
   6. Tanel Laaneväli           Põlva Spordikoo EST 00:16.49  
   7. Roland Kivila             Tartu Kivilinna EST 00:22.13  
   8. Hannes Tammiste           Rakv            EST 00:24.28  
   9. Reno Robin Rehemets       Põlva Spordikoo EST 00:26.05  
      Hendrik Ruusalepp         Kobras          EST Ei start  
N10TR
1000m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Jasmiin Kraas                             EST 00:13.25  
   2. Patricija Valaine         Ogre OK/SC      LAT 00:14.03  
   3. Anete Stabiņa             Azimuts OK-Sm B LAT 00:15.01  
   4. Mariann Zernant           Ilves           EST 00:15.57  
   5. Laura Liis Kaljur         KEKRSK          EST 00:16.14  
   6. Helisa Tartu              HOK             EST 00:17.00  
   7. Sanna Lindeberg                           EST 00:17.13  
   8. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          EST 00:18.44  
   9. Kätlin Mast               HOK             EST 00:19.36  
  10. Roosi Rütman              Ambla SK        EST 00:20.14  
  11. Rebeca Hiiesalu           Põlva Spordikoo EST 00:26.46  
N12TR
1000m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Karoliina Kets            Põlva Spordikoo EST 00:15.57  
   2. Liisi Koppel              HOK             EST 00:18.32  
N8NR
1200m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Luisa Nõmmik              Kobras/Põlva Sp EST 00:15.49  
   2. Grete Johanna Korb                        EST 00:16.49  
   3. Anna Berzina                              LAT 00:17.34  
   4. Liisa Laura Viru          TON             EST 00:18.33  
   5. Mari Iher                 Tartu           EST 00:20.29  
   5. Emīlija Dravante          Cēsu jaunā skol LAT 00:20.29  
   7. Jette-Ly Assor            Kobras/Põlva Sp EST 00:22.08  
   8. Liise Laas                JOKA            EST 00:22.24  
   9. Marta Maripuu             HOK             EST 00:22.47  
  10. Miina-Liisa Juhkam                        EST 00:23.33  
  11. Annaliisa Aren            JOKA            EST 00:25.26  
  12. Käti Kudre                Peko            EST 00:25.54  
  13. Kaisa Kallas              JOKA            EST 00:26.23  
  14. Vibeke Pärl Tõnisson      LSF PT          EST 00:26.54  
  15. Liis-Marie Kaljur         KEKRSK          EST 00:28.59  
  16. Maria Kaljur              KEKRSK          EST 00:31.57  
  16. Emma-Liisa Pajur                          EST 00:31.57  
  18. Ketriin Olli              LSF PT          EST 00:36.56  
  19. Adele Brit Kivipalu       LSF PT          EST 00:38.33  
  20. Jete Kraas                                EST 00:45.27  
N9NR
1200m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Hele Jakobson             Põlva Spordikoo EST 00:10.25  
   2. Johanna Oras              Põlva Spordikoo EST 00:12.45  
   3. Maarja Oras               Põlva Spordikoo EST 00:14.59  
   4. Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT          EST 00:15.24  
   5. Karoliine Kranberg        Mercury         EST 00:15.48  
   6. Kitija Abula              Azimuts OK-Sm B LAT 00:17.07  
   7. Katariina Leiger          Kape            EST 00:17.10  
   8. Lisette Kuusmaa                           EST 00:19.27  
   9. Karolin Möller            Põlva Spordikoo EST 00:19.50  
  10. Eliisabet Leiger          Kape            EST 00:23.50  
  11. Mirtel Vaher              Tartu Katoliku  EST 00:27.56  
  12. Anna Godina               B3              LAT 00:34.43  
  13. Kerttu Tupitsa            Rasti E4        FIN 00:35.58  
      Ebe Hallik                Tartu           EST Ei start  
JOKA
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 1.10.2017 9:46:31