Suunto Games 2017 30.09.2017
Suunto Games
30.09.2017 Valgehobusemäe (M. Klementsov)
M12  M14A  M14B  M16A  M16B  M18  M20  M21A  M21B  M21C  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M85 
N12  N14A  N14B  N16A  N16B  N18  N20  N21A  N21B  N21C  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80 

M12
3200m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. August Jakobson           Kobras/Põlva Sp EST 00:25.41  
   2. Ossi Priks                Rakv            EST 00:26.01  
   3. Rasmus Töyrylä            KyS             FIN 00:28.38  
   4. Ralf Kivil                LSF PT          EST 00:29.17  
   5. Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 00:30.53  
   6. Timo Kudre                Peko            EST 00:31.46  
   7. Renno Merenäkk            Tartu linn      EST 00:31.56  
   8. Emils Sulcs               Ogre OK/SC      LAT 00:32.01  
   9. Nansen Palo               Võru            EST 00:32.25  
  10. Siim Roht                 Kobras/Põlva Sp EST 00:33.32  
  11. Sander Saaring            Nõmme SK        EST 00:33.48  
  12. Markus Kaljur             KEKRSK          EST 00:34.35  
  13. Jekabs Gedins             Auseklis IK     LAT 00:34.49  
  14. Bert Joosep Panker        Ilves           EST 00:37.47  
  15. Audris Odo Vitolins       Ogre OK/SC      LAT 00:37.54  
  16. Laurits Rütman            Ambla SK        EST 00:44.08  
  17. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST 00:44.53  
  18. Rasmus Saare              Kobras/Põlva Sp EST 00:44.54  
  19. Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp EST 00:47.19  
  20. Mihkel Tali               Tartu Kivilinna EST 00:48.11  
  21. Emils Gulbis              Ogre OK/SC      LAT 00:51.26  
  22. Gustavs Godins            B3              LAT 00:52.11  
  23. Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 00:54.29  
  24. Maanus Udam               JOKA            EST 00:56.21  
  25. Adrians Kugenieks         Ogre OK/SC      LAT 00:57.31  
  26. Bartłomiej Maciejewski    BKS Wataha Wars POL 01:02.32  
  27. Henri Perillus            JOKA            EST 01:11.10  
  28. Marlon Virve              Võsu Kool       EST 01:14.27  
  29. Markus Zimmermann         Kape            EST 01:18.35  
  30. Maarius Kotsulim          JOKA            EST 01:20.15  
M14A
4000m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Olle Ilmar Jaama          Peko            EST 00:36.28  
   2. Emil Eensaar              Tartu SUKL      EST 00:36.36  
   3. Mihkel Mahla              Peko            EST 00:37.17  
   4. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord EST 00:39.15  
   4. Renārs Kļaviņš            Azimuts OK-Sm B LAT 00:39.15  
   6. Samuel Kolsar             Kobras/Põlva Sp EST 00:40.25  
   7. Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp EST 00:43.24  
   8. Emils Zaicevs             Ogre OK/SC      LAT 00:46.27  
   9. Kerdo Männilaan           JOKA            EST 00:49.20  
  10. Andri Kepler              Kobras/Põlva Sp EST 00:49.21  
  11. Rudolfs Valters           Ogre OK/SC      LAT 00:50.39  
  12. Mihkel Abram              Tammed          EST 00:50.51  
  13. Michał Czernicki          BKS Wataha Wars POL 00:53.25  
  14. Ekke Tõnn Rütman          Ambla SK        EST 00:57.14  
  15. Jakob Veske               Tartu Katoliku  EST 00:57.28  
  16. Artur Soo                 JOKA            EST 01:02.29  
  17. Karmo Tisler              Võru/Võru spord EST 01:09.45  
  18. Radosław Gawryś           BKS Wataha Wars POL 01:47.18  
      Mehis Udam                JOKA            EST Puuduv KP 
      Kaarel Tampuu             SRD             EST Ei start  
M14B
3200m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Roberts Nimanis           Ogre OK/SC      LAT 00:41.41  
   2. Mihkel Liivago            Kobras/Põlva Sp EST 00:44.17  
   3. Daniel Sibul              Kobras/Põlva Sp EST 00:44.25  
   4. Jaan Peeter Viljamaa      TON             EST 00:44.42  
   5. Kevin Markus Korrol       Mercury         EST 00:46.33  
   6. Ronalds Aleksans          Ogre OK/SC      LAT 00:46.40  
   7. Jekabs Andersons          Ogre OK/SC      LAT 00:47.23  
   8. Andreas Tähnas            JOKA            EST 00:47.35  
   9. Andreas Kepp              Reaalkool       EST 00:56.27  
  10. Uku Viispert              Tartu Katoliku  EST 01:00.16  
  11. Matthias Loona            Tartu Katoliku  EST 01:01.39  
  12. Sven-Andres Niglas        Jõhvikas        EST 01:10.42  
      Eric Voolaid              SK100           EST Katk      
      Hendrik Laanemaa          Tartu Katoliku  EST Puuduv KP 
      Hans Kõljalg              Tartu Katoliku  EST Ei start  
M16A
6099m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Andris Svilans            Ogre OK/SC      LAT 00:52.17  
   2. Kustu Künnapas            HOK             EST 00:54.08  
   3. Ragnar Kranberg           Mercury         EST 01:01.36  
   4. Martin Erik Maripuu       Kobras/Põlva Sp EST 01:03.13  
   5. Aleksander Kepler         Kobras/Põlva Sp EST 01:04.22  
   6. Raiko Marrandi            JOKA            EST 01:06.10  
   7. Mati Kiisler              SRD             EST 01:17.28  
   8. Siim Turban               Rakv            EST 01:19.38  
   9. Jaan Viirmann             Põrgupõhja      EST 01:29.43  
  10. Georg Paal                JOKA            EST 01:33.28  
  11. Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord EST 01:35.48  
  12. Vjatšeslav Safonov        SRD             EST 01:49.37  
  13. Markus Lepmets            Nõmme SK        EST 02:14.27  
      Janar Saks                Võru/Võru spord EST Ei start  
      Markus Sulg               JOKA            EST Ei start  
M16B
3799m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Askar Neumann             OK Käbi         EST 00:49.40  
   2. Sten Marten Raudver       Järve SK        EST 01:05.05  
   3. Kerten Matto              Kobras/Põlva Sp EST 01:07.33  
M18
8300m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Janis Valpuski            Ogre OK/SC      LAT 01:13.52  
   2. Joonas Halapuu            Võru/Võru spord EST 01:34.38  
   3. Roope Ruuhiala            Hiisirasti      FIN 01:36.42  
   4. Kristofer Pähklepa        Kobras          EST 01:38.17  
   5. Kristo Sirk               Kobras/Põlva Sp EST 01:54.32  
   6. Rauno Pahapill            JOKA            EST 02:03.08  
   7. Alo Vahtre                OK Käbi         EST 02:21.18  
      Kristers Grasis           Ogre OK/SC      LAT Puuduv KP 
      ILgvars Caune             Azimuts OK-Sm B LAT Ei start  
      Alex Treier               Võru/Võru spord EST Ei start  
M20
9900m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Matīss Slikšjānis         Azimuts OK-Sm B LAT 01:30.19  
   2. Tomi-Andre Piirmets       West            EST 01:41.33  
   3. Kristjan Laugesaar        Rakv            EST 01:59.13  
   4. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 02:17.56  
      Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           EST Puuduv KP 
      Oliver Kütt               Ilves           EST Ei start  
M21A
12699m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Rain Jaaksoo                              EST 01:51.29  
   2. Marko Teder               Kape            EST 02:01.58  
   3. Hannu Ploompuu                            EST 02:09.31  
   4. Enar Nõmmiste             Kape            EST 02:17.34  
      Mattias Rennel            KEKRSK          EST Ei start  
      Lauri Lahtmäe             Kape            EST Ei start  
M21B
9900m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Meelis Laurimaa                           EST 01:51.17  
   2. Ilya Temnikov             OK Kaliningrad  RUS 01:57.39  
   3. Kalev Ruberg                              EST 02:02.11  
   4. Tauno Murakas             Rakv            EST 02:05.53  
   5. Sven-Erik Rebane          Orvand          EST 02:13.52  
   6. Toivo Murakas             Rakv            EST 02:14.34  
   7. Martin Pettai                             EST 02:39.36  
      Märt Kivila               Ilves           EST Puuduv KP 
      Martin Murakas            Rakv            EST Ei start  
M21C
6099m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Pent Paalberg             Rakv            EST 00:55.09  
   2. Viljar Vainola            Mercury         EST 00:57.58  
   3. Ragnar Ilp                                EST 00:58.55  
   4. Toomas Tiivel             Ilves           EST 00:58.58  
   5. Vahur Pajomägi                            EST 01:01.15  
   6. Aivar Meindok             TON             EST 01:01.18  
   6. Mart Sooberg              TON             EST 01:01.18  
   8. Oleg Koshik               SRD             EST 01:03.41  
   9. Kristjan Kivipalu         LSF PT          EST 01:04.14  
  10. Marko Süld                HOK             EST 01:11.34  
  11. Kristo Oja                OK Käbi         EST 01:16.58  
  12. Anton Roolaid             TAOK            EST 01:49.20  
      Henry-Markus Radala       JOKA            EST Puuduv KP 
M21E
14900m 30KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Sander Vaher              EKJ SK          EST 01:35.53  
   2. Mikko Salervo             OK Trian        FIN 01:40.53  
   3. Topi Hasu                 OK Trian        FIN 01:44.19  
   4. Sergei Rjabõshkin         SRD             EST 01:47.00  
   5. Ats Sõnajalg              KEKRSK          EST 01:49.49  
   6. Timmo Tammemäe            SK100           EST 01:50.30  
   7. Uku-Laur Tali             KEKRSK          EST 01:52.20  
   8. Andreas Kraas             Tammed          EST 01:55.13  
   9. Caj Snickars              OK 77           FIN 01:56.59  
  10. Reimo Liiv                Tammed          EST 01:58.57  
  11. Gediminas Janušis         OK Labirintas   LTU 02:02.01  
  12. Tanel Mõttus              Võru            EST 02:02.27  
  13. Tanel Papp                Võru            EST 02:03.09  
  14. Alar Kume                 Võru            EST 02:03.38  
  15. Ilmar Udam                JOKA            EST 02:11.21  
  16. Hannes Poolamets          Tammed          EST 02:12.33  
  17. Karol Galicz              BKS Wataha Wars POL 02:17.40  
      Sander Nahkor             TAOK            EST Puuduv KP 
      Dmitriy Maslovksiy        Saint Petersbur RUS Ei start  
      Joona Huila               Hiisirasti      FIN Ei start  
M35
9900m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Mati Mägi                 HOK             EST 01:19.12  
   2. Tarmo Tolm                Orvand          EST 01:23.53  
   3. Lauri Beilmann            Tammed          EST 01:25.46  
   4. Martin Kaup               LSF PT          EST 01:32.53  
   5. Mairo Kirss               Koop            EST 01:34.20  
   6. Kert Lindeberg            Maru Karud SK   EST 01:45.21  
   7. Ville-Veikko Nurminen     Suosmeren Salpa FIN 01:49.13  
   8. Kalvo Kriisk              Kape            EST 01:52.19  
   9. Marko Külaots             Tammed          EST 02:15.11  
  10. Andres Vaher              JOKA            EST 02:16.01  
  11. Alar Alajaan                              EST 02:17.10  
      Kaido Hallik              Ilves           EST Ei start  
      Marcis Gedins             Auseklis IK     LAT Ei start  
M40
8300m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Alar Abram                Tammed          EST 01:01.08  
   2. Mati Korrol               Swedbank        EST 01:05.06  
   3. Ain Fjodorov              Peko            EST 01:05.42  
   4. Kaupo Järve               LSF PT          EST 01:09.01  
   5. Allar Kivil               LSF PT          EST 01:09.04  
   6. Tanel Kannel              Rae             EST 01:11.09  
   7. Vallo Vaher               JOKA            EST 01:14.31  
   8. Erki Kriks                LSF PT          EST 01:17.01  
   9. Indrek Lillsoo            Põrgupõhja      EST 01:17.36  
  10. Meelis Merenäkk           Rae             EST 01:18.16  
  11. Martins Godins            B3              LAT 01:18.31  
  12. Tarmo Klaar               Ilves           EST 01:18.35  
  13. Tanel Esta                HOK             EST 01:21.54  
  14. Heno Ivanov               Tartu           EST 01:22.28  
  15. Peep Otstavel             LSF PT          EST 01:24.12  
  16. Ardo Pajur                Swedbank        EST 01:27.01  
  17. Tago Teetamm              Tammed          EST 01:27.50  
  18. Sviatoslav Kuznetsov      Mile-Sport      RUS 01:32.36  
  19. Lauri Olli                LSF PT          EST 01:34.01  
  20. Mārtiņš Dravants          zosēni          LAT 01:34.23  
  21. Viktor Kassatkin          SRD             EST 01:40.13  
  22. Ivo Miller                Koop            EST 01:43.12  
  23. Andres Käver              SK100           EST 01:43.39  
  24. Marti Ranne               G4S Spordiklubi EST 01:52.37  
  25. Lauri Tarlap              Greenbox        EST 01:53.25  
  26. Silvar Savolainen         korp! Leola     EST 01:55.46  
  27. Rünno Sulg                LSF PT          EST 01:57.21  
  28. Erki Ubina                                EST 02:19.58  
      Tõnu Ots                  Swedbank        EST Ei start  
M45
7000m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Armo Hiie                 Kape            EST 00:54.42  
   2. Randy Korb                Peko            EST 00:55.22  
   3. Raivo Reiman              West            EST 00:57.22  
   4. Kaido Nurja               Nõmme           EST 00:58.46  
   5. Meelis Zimmermann         Kape            EST 01:01.32  
   6. Enn Jaama                 Peko            EST 01:02.04  
   7. Andrei Nikitin            SRD             EST 01:03.28  
   8. Olavi Loo                 West            EST 01:04.05  
   9. Rein Zaitsev              Peko            EST 01:05.08  
  10. Jyrki Nieminen            Lounais-Hämeen  FIN 01:05.20  
  11. Mart Koppel                               EST 01:06.47  
  12. Rain Lillsoo              Põrgupõhja      EST 01:09.17  
  13. Pekka Saalasti            Mustalammen Pal FIN 01:09.55  
  14. Allar Padari              HOK             EST 01:12.27  
  15. Jaan Olvet                Rakv            EST 01:14.03  
  16. Konstantin Kornev         Mile-Sport      RUS 01:15.19  
  17. Martin Aunin                              EST 01:16.16  
  18. Tarmo Raidma              Tartu           EST 01:16.43  
  19. Vladislav Pahhomenkov     SRD             EST 01:19.08  
  20. Sven Rea                  TON             EST 01:19.12  
  21. Ain Pello                 Mercury         EST 01:21.17  
  22. Heiki Savitsch                            EST 01:22.21  
  23. Kristjan Leiger           Kape            EST 01:22.53  
  24. Mart Ostra                Nõmme           EST 01:23.31  
  25. Maris Stabins             Azimuts OK-Sm B LAT 01:27.55  
  26. Toomas Talumaa            HOK             EST 01:29.59  
  27. Raivo Mitt                                EST 01:53.54  
  28. Priit Lepmets                             EST 02:16.55  
      Tarvo Avaste              Tammed          EST Ei start  
      Raivo Laanemets           TON             EST Ei start  
M50
7000m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Priit Pääslane            Ilves           EST 01:02.23  
   2. Antti Roose               Kobras          EST 01:02.37  
   3. Tomas Ray                 OK77            FIN 01:07.52  
   4. Inno Ling                 Lehola          EST 01:10.40  
   5. Taivo Tali                KEKRSK          EST 01:12.25  
   6. Priit Överus              Mercury         EST 01:14.00  
   7. Vladimir Savinov          SRD             EST 01:15.01  
   8. Ülo Viru                  Orvand          EST 01:20.43  
   9. Jukka Honkasaari          RastiPiikkiö    FIN 01:22.44  
  10. Andres Viira              Viimsi          EST 01:23.06  
  11. Maksim Gureev             Kape            RUS 01:23.12  
  12. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        EST 01:25.01  
  13. Toomas Voolaid                            EST 01:28.15  
  14. Raivo Panker              Mercury         EST 01:34.36  
  15. Timo Neuvonen             Mustalammen Pal FIN 01:38.00  
  16. Sergei Shved              SRD             EST 01:41.19  
      Matti Yliluikki           Suomusjärven Si FIN Ei start  
      Lauri Leppik              TAOK            EST Ei start  
      Argo Kauge                Põrgupõhja      EST Ei start  
M55
5700m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Tiit Tali                 Ilves           EST 00:48.31  
   2. Heikki Vestola            RaVa            FIN 00:54.51  
   3. Mati Preitof              KEKRSK          EST 00:56.08  
   4. Maido Kaljur              KEKRSK          EST 00:56.13  
   5. Timo Asikainen            Hiisirasti      FIN 00:57.20  
   6. Ando Post                 Koop            EST 00:58.37  
   7. Andres Talver             Mercury         EST 01:00.35  
   8. Jaanus Reha               Koop            EST 01:01.26  
   9. Jaak Rohtsalu             Rakv            EST 01:03.49  
  10. Sergei Iudov              Pskov Rus       RUS 01:04.01  
  11. Andrej Mitenkov           Azimut, SPb     RUS 01:04.26  
  12. Mika Ruuhiala             Hiisirasti      FIN 01:06.25  
  13. Vello Post                Koop            EST 01:07.20  
  14. Urmas Laev                Mercury         EST 01:09.47  
  15. Margus Jaanus             Koop            EST 01:10.55  
  16. Juha Eronen               Karkki-Rasti    FIN 01:18.58  
  17. Mikhail Ivanov            Pskov           RUS 01:26.02  
  18. Risto Pettinen            Mustalammen Pal FIN 01:29.28  
  19. Ivo Tamla                 Koop            EST 01:42.47  
  20. Evgenii Mikhailov         Pskov           RUS 01:52.18  
  21. Aleksandr Gnidenko        Jõhvikas        EST 02:20.40  
      Eduard Pukkonen           KEKRSK          EST Puuduv KP 
      Raul Olesk                Kobras          EST Ei start  
                                                    Ei start  
M60
5700m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Kaljo Julge               Kape            EST 00:52.47  
   2. Arto Niemi                HIKIKI          FIN 00:54.26  
   3. Jarmo Lehto               VeVe            FIN 00:55.14  
   4. Andrei Oshmarin           Novgorod        RUS 00:58.56  
   5. Heini Tammik              Kape            EST 01:01.35  
   6. Kari Jylhä                Joutsenon Kulle FIN 01:02.06  
   7. Pertti Laine              Mustalammen Pal FIN 01:03.19  
   8. Jüri Merirand             Otepää          EST 01:03.27  
   9. Eero Nevalainen           Pihkaniskat     FIN 01:07.18  
  10. Jüri Rokko                SK RT           EST 01:07.57  
  11. Boris Krylov              OK Kaliningrad  RUS 01:10.09  
  12. Anti Parik                Otepää SK       EST 01:12.11  
  13. Aimur Raudsepp            JOKA            EST 01:13.07  
  14. Jaak Jaagus               Saku            EST 01:14.52  
  15. Tõnu Kuusik               LUS             EST 01:16.43  
  16. Udo Lüüs                  Ilves           EST 01:18.16  
  17. Jaak Reimaa               Ilves           EST 01:19.17  
  18. Tauno Kure                Kape            EST 01:19.41  
  19. Aare Limberg              Rakv            EST 01:21.03  
  20. Sergei Movko              Azymut 45 Gdyni RUS 01:21.05  
  21. Jarmo Jumppanen           Pihkaniskat     FIN 01:23.39  
  22. Heino Rebane              Orvand          EST 01:23.51  
  23. Tapani Huovila            Suunta Jyväskyl FIN 01:24.25  
  24. Tiit Olju                 Orvand          EST 01:29.29  
  25. Kalju Vaikjärv            Vunder          EST 01:30.11  
  26. Timo Glad                 Rasti-Jyry      FIN 01:30.27  
  27. Juhani Pörsti             Suosmeren Salpa FIN 01:31.37  
  28. Tõnu Karp                 Tempo           EST 01:32.10  
  29. Heikki Susimaa            Helsingin Suunn FIN 01:53.04  
  30. Heimo Jumppanen           Pihkaniskat     FIN 01:53.17  
      Veli-Matti Heinonen       HIKIKI          FIN Puuduv KP 
      Rein Rooni                Orvand          EST Puuduv KP 
M65
4700m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Arvo Kivikas              Ilves           EST 00:48.19  
   2. Rein Unt                  TON             EST 00:52.25  
   3. Johannes Tasa             Tammed          EST 00:54.11  
   4. Kalle Nelk                Tammed          EST 00:54.23  
   5. Kai Willadsen             TON             EST 00:54.42  
   6. Rein Kriks                Rakv            EST 00:55.56  
   6. Toivo Saue                HOK             EST 00:55.56  
   8. Paul Aug                  Orvand          EST 00:56.20  
   9. Juhani Nippala            Rasti-Jyry      FIN 00:58.19  
   9. Jurii Vekshin             Novgorod        RUS 00:58.19  
  11. Rein Hanstein             Okas            EST 01:01.31  
  12. Unto Tanttu               Keravan Urheili FIN 01:01.51  
  13. Lasse Kallio              Suomusjärven Si FIN 01:04.01  
  14. Lembit Nöps               Ilves           EST 01:06.48  
  15. Jouko Koivula             Helsingin suunn FIN 01:07.14  
  16. Jouko Räty                HIKIKI          FIN 01:07.25  
  17. Mati Randoja              Jõhvikas        EST 01:08.43  
  18. Kai Saksman               TON             FIN 01:09.28  
  19. Juhani Tarvainen          Pitäjänmäen Tar FIN 01:11.55  
  20. Kari Hovi                 Rasti-Jyry      FIN 01:14.57  
  21. Markku Nurminen           Suosmeren Salpa FIN 01:14.59  
  22. Heiki Rammul              Ilves           EST 01:16.07  
  23. Arne Kolk                 Jõhvikas        EST 01:16.32  
  24. Ivan Kazantsev            Novgorod        RUS 01:18.42  
  25. Kalev Kukk                TAOK            EST 01:19.15  
  26. Mauri Sinnelä             Suomusjärven Si FIN 01:25.18  
  27. Toomas Naelapää           KEKRSK          EST 01:30.40  
  28. Mati Karp                 Tempo           EST 01:35.36  
  29. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        EST 01:36.57  
  30. Pjotr Aksjonov            Jõhvikas        EST 01:51.43  
M70
4700m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Åge Liljeström            Helsingin Suunn FIN 00:50.57  
   2. Mihkel Mälter             KEKRSK          EST 00:54.51  
   3. Paavo Inkinen             Rasti-Jyry      FIN 00:55.01  
   4. Ülo Vainura               Tammed          EST 00:57.33  
   5. Heikki Kyyrönen           TON             EST 00:58.01  
   6. Tõnu Nurm                 Kobras          EST 00:58.13  
   7. Peep Koppel               Koop            EST 00:59.33  
   8. Risto Sirola              Keravan Urheili FIN 01:02.29  
   9. Rafael Gordon             Võru            EST 01:05.11  
  10. Jorma Helin               Rasti-Jyry      FIN 01:16.41  
  11. Mati Poom                 TON             EST 01:17.28  
  12. Sergei Miasnikov          Pskov Rus       RUS 01:22.16  
  13. Ilmar Mõistlik            Orion           EST 01:22.41  
  14. Juhan Bachmann            Jõhvikas        EST 01:23.53  
  15. Enn Aedna                 West            EST 01:24.56  
  16. Jüri Tähemaa              TON             EST 01:26.21  
  17. Keijo Rantala             Karkki-Rasti    FIN 01:29.34  
  18. Ants Tamm                 TON             EST 01:34.35  
  19. Elmo Pärna                Lehola          EST 01:36.09  
  20. Vladimir Vari                             EST 01:46.43  
  21. Agu Koppa                 Jõhvikas        EST 01:47.33  
      Risto Wessman             HIKIKI          FIN Puuduv KP 
M75
3600m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Reijpo Leino              HIKIKI          FIN 00:50.30  
   2. Jouko Karjalainen         Helsingin Suunn FIN 00:59.10  
   3. Mihhail Taivere           Kape            EST 00:59.11  
   4. Kalju Tilk                Orion           EST 01:03.34  
   5. Martin Ilves              Jõhvikas        EST 01:05.12  
   6. Nikolai Kuha              Kape            EST 01:05.24  
   7. Tõnu Raid                 Tammed          EST 01:06.35  
   8. Reijo Seitajoki           Rasti-Jyry      FIN 01:10.05  
   9. Heikki Lepistö            Helsingin Suunn FIN 01:20.33  
  10. Juho Heinrand             Norma           EST 01:22.39  
  11. Rein Küttim               Orion           EST 01:23.09  
  12. Riho Kilp                 Tammed          EST 01:27.20  
  13. Lev Migdalski             Jõhvikas        EST 01:39.59  
  14. Georg Sooberg             Võru            EST 01:43.54  
      Olavi Leino               HIKIKI          FIN Puuduv KP 
      Onni Rosenqvist           Suosmeren Salpa FIN Puuduv KP 
      Vello Krohn               Tammed          EST Puuduv KP 
M80
3000m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Endel Remmet              Kape            EST 00:40.57  
   2. Heino Peeterson           West            EST 00:44.03  
   3. Heino Mardiste            Kape            EST 00:47.56  
   4. Kaarel Koitmets           Jõhvikas        EST 01:11.37  
M85
3000m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Juhani Salmenkylä         Helsingin Suunn FIN 02:54.21  
      Heino Heinloo             Tammed          EST Puuduv KP 
      Feliks Kipper             Orion           EST Ei start  
N12
2600m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Harriet Koppel            Tartu Katoliku  EST 00:20.18  
   2. Maria Eller               HOK             EST 00:21.22  
   3. Angela Mõttus             Otepää          EST 00:23.56  
   4. Herta Kesküla             HOK/hiiumaa sk  EST 00:24.56  
   5. Gerda Kivil               LSF PT          EST 00:25.10  
   6. Mareli Vaher              Tartu Katoliku  EST 00:27.53  
   7. Anni Linnus               Peko            EST 00:30.28  
   8. Helina Saega              Otepää          EST 00:33.20  
   9. Iris Abram                Tammed          EST 00:35.12  
  10. Viktoria Misnik           Võru/Võru spord EST 00:51.13  
  11. Sofia Pahhomenkova        SRD             EST 00:57.33  
  12. Kirke Savitsch                            EST 01:25.17  
      Eva Maria Kandla          Tartu Katoliku  EST Puuduv KP 
      Anett Kari                Rakvere ok      EST Ei start  
N14A
3200m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Brigitte Panker           Ilves           EST 00:32.02  
   2. Eliise Kesküla            HOK/hiiumaa sk  EST 00:32.58  
   3. Birgit Rõõm               Ilves           EST 00:34.12  
   4. Geteli Hanni              Kobras/Põlva Sp EST 00:39.43  
   5. Evely Ostrov              Kobras/Põlva Sp EST 00:48.36  
   6. Kaidi Piirisild           Võru            EST 01:03.16  
   7. Elis Karpov               SRD             EST 01:24.02  
      Liis Musta                Võru            EST Ei start  
N14B
2600m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Aigi Einmaa               Rakv            EST 00:25.06  
   2. Brita Ploompuu            Põrgupõhja      EST 00:30.05  
   3. Karmen Eveli Kauge        Põrgupõhja      EST 00:30.54  
   4. Liis-Marii Kaso           Rakv            EST 00:33.41  
      Karolin-Kristiin Piirmets                 EST Puuduv KP 
N16A
4000m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Agnija Caune              Azimuts OK-Sm B LAT 00:33.42  
   2. Anastasia Botova          White Nights    RUS 00:35.17  
   3. Siiri Talts               HOK- Hiiu SP    EST 00:39.34  
   4. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST 00:42.33  
   5. Zanda Stabiņa             Azimuts OK-Sm B LAT 00:42.41  
   6. Elizaveta Botova          White Nights    RUS 00:43.31  
   7. Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST 00:44.26  
   8. Helena Maripuu            HOK/hiiumaa ok  EST 00:44.44  
   9. Anete Saar                Kobras/Põlva Sp EST 00:46.15  
  10. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp EST 00:49.43  
  11. Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas        EST 00:53.46  
  12. Kristina Haug             Võru/Võru spord EST 00:54.58  
      Eliise Kesküla            HOK/hiiumaa sk  EST Ei start  
      Paula Liis Viljamaa       Tammed          EST Ei start  
      Elza Zacmane              Ogre OK/SC      LAT Ei start  
N16B
3100m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Kristina Sidorova         Käbi            EST 01:02.43  
   2. Ingrid Sooberg            TON             EST 01:21.09  
N18
5200m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Kristel Kõivo             Peko            EST 00:58.24  
   2. Elīna Skopāne             Azimuts OK-Sm B LAT 01:00.49  
   3. Triin Helimets            HOK             EST 01:12.34  
   4. Katrina Celeste           Ogre OK/SC      LAT 01:18.34  
   5. Annabel Teetamm           Tammed          EST 01:18.53  
   6. Ada Vitolina              Ogre OK/SC      LAT 01:21.28  
   7. Birgit Russka             Kobras/Põlva Sp EST 01:25.41  
   8. Signe Kallion             Võru/Võru spord EST 01:31.43  
   9. Marta Eller               HOK             EST 01:42.32  
      Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva Sp EST Ei start  
      Kati Iher                 Võru            EST Ei start  
N20
6099m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Emily Raudkepp            Peko            EST 01:00.41  
   2. Kristiina Himma           Võru            EST 01:16.10  
   3. Epp Paalberg              Rakv            EST 01:17.53  
   4. Tiina- Maria Tali         KEKRSK          EST 01:30.07  
      Liina Vesilind            SRD             EST Ei start  
      Marie Tammemäe                            EST Ei start  
N21A
8300m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Maris Terno               Swedbank        EST 01:41.14  
   2. Marili Zimmermann         Kape            EST 01:42.29  
   3. Thea Kaljur               KEKRSK          EST 01:45.53  
   4. Jaana Olvet               Rakv            EST 01:48.09  
   5. Grethe Johanna Ploompuu   KEKRSK          EST 02:11.53  
      Silja Olesk               Kobras          EST Ei start  
N21B
6099m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Kaisa Rebane              -               EST 01:20.24  
   2. Marta Olvet               Rakv            EST 01:26.08  
   3. Kertu Savitsch            TON             EST 01:35.54  
   4. Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          EST 01:38.30  
   5. Tais Vakrõõm              SRD             EST 01:49.59  
   6. Annika Silde              Mercury         EST 02:27.54  
      Merilin Vahtra            KEKRSK          EST Puuduv KP 
N21C
3799m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Mare Vahtre               OK Käbi         EST 00:51.18  
   2. Veste Kivipalu            LSF PT          EST 00:51.30  
   3. Kristina Vesilind         SRD             EST 00:54.51  
   4. Grete-Liina Miller        Koop            EST 00:58.41  
   5. Egne Kriks                Rakv            EST 01:00.27  
   6. Lisli Pak                 Rae             EST 01:00.56  
   7. Hanna Lindeberg           Swedbank AS     EST 01:05.49  
   8. Aet Tampuu                SRD             EST 01:07.06  
   9. Merle Kruusamägi          Jõhvikas        EST 01:13.05  
  10. Riina Kink                Koop            EST 01:22.23  
  11. Marina Väljas             HOK             EST 01:26.32  
      Aive Mõttus                               EST Puuduv KP 
      Kaidi Ruusalepp           Kobras          EST Ei start  
N21E
10300m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Laura Joonas              Võru            EST 01:28.09  
   2. Milla Mattila             Helsingin Suunn FIN 01:35.21  
   3. Margret Zimmermann        Kape            EST 01:36.18  
   4. Triin Jäädmaa             Võru            EST 01:49.45  
N35
6099m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Merike Vanjuk             Kape            EST 00:54.55  
   2. Kadri Limberg             LSF PT          EST 01:07.23  
   3. Ilze Pikšena                              LAT 01:15.48  
   4. Katri Salo                Helsingin Suunn FIN 01:20.13  
   5. Anu Poopuu                Tammed          EST 01:22.21  
   6. Külli Leiger              Kape            EST 01:28.01  
   7. Anu Kuusmaa               SK100           EST 01:50.45  
   8. Kadri Isakar              LSF PT          EST 02:05.09  
      Piia Avaste               Tammed          EST Ei start  
N40
5200m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Kristi Vassil             Ilves           EST 00:51.49  
   2. Triin Jaaniste            Ilves           EST 00:54.24  
   3. Signe Raidmets            TON             EST 00:54.45  
   4. Mall Alev                 Tammed          EST 00:58.28  
   5. Heleri Kivil              LSF PT          EST 00:59.07  
   6. Kristi Heilman            HOK             EST 01:00.25  
   7. Kirti Rebane              Tammed          EST 01:00.26  
   8. Teele Eensaar             Ilves           EST 01:03.43  
   9. Edit Kannel               Norma           EST 01:07.39  
  10. Ave Kranberg              Mercury         EST 01:08.21  
  11. Anneli Pello              Mercury         EST 01:17.16  
  12. Ruth Esta                 HOK             EST 01:25.46  
  13. Ieva Godina               B3              LAT 01:29.03  
  14. Ilona Poljakova           LSF PT          EST 01:33.43  
  15. Ineta Bārdiņa             Smiltene        LAT 01:55.39  
  16. Riin Otstavel             LSF PT          EST 02:02.22  
  17. Sirje Nurgamaa            SK Järve        EST 02:04.45  
N45
5000m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Jana Kink                 Kape            EST 00:50.52  
   2. Evelyn Himma              Rakv            EST 00:58.23  
   3. Mare Parve                Peko            EST 01:00.23  
   4. Erika Joonas              Võru            EST 01:02.07  
   5. Inga Karu                 HOK             EST 01:03.18  
   6. Anneli Aas                TON             EST 01:03.35  
   7. Maari Idnurm              TON             EST 01:04.56  
   8. Piret Niglas              Jõhvikas        EST 01:07.32  
   9. Sari Tupitsa              Rasti E4        FIN 01:09.33  
  10. Riika Ploompuu            Swedbank        EST 01:10.09  
  11. Carola Ray                OK77            FIN 01:11.14  
  12. Minija Pääslane           Ilves           EST 01:12.37  
  13. Ella Shved                SRD             EST 01:14.00  
  14. Siiri Vallner                             EST 01:14.01  
  15. Maret Viira               Viimsi          EST 01:19.53  
  16. Merike Mets               Rakv            EST 01:22.32  
      Triina-Britt Preden       TON             EST Ei start  
N50
5000m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Lea Leppik                TAOK            EST 00:54.07  
   2. Airi Alnek                Võru            EST 00:55.09  
   3. Merike Paapson            TON             EST 00:57.55  
   4. Maris Roosipuu            TON             EST 01:00.05  
   5. Aari Talver               Mercury         EST 01:01.24  
   6. Mai Viirmann              Põrgupõhja      EST 01:02.38  
   7. Riina Laev                Mercury         EST 01:05.01  
   8. Anneli Rämmann            Koop            EST 01:05.22  
   9. Elina Lasseron            EWK             EST 01:05.30  
  10. Anu Järv                                  EST 01:08.05  
  11. Meeli Kerem               TON             EST 01:12.16  
  12. Tuulikki Salmenkylä       Helsingin Suunn FIN 01:13.24  
  13. Ave Janu                  Koop            EST 01:15.21  
  14. Epp Voitka                Võru            EST 01:16.13  
  15. Helve Kansi               Viljandi        EST 01:20.21  
  16. Daisy Kroon               Jõhvikas        EST 01:23.43  
  17. Olga Temnikova            OK Kaliningrad  RUS 01:26.21  
  18. Aleksandra Lebedeva       Pskov           RUS 01:44.13  
  19. Tiia Laul                                 EST 01:59.29  
      Tiina Tamla               Koop            EST Ei start  
      Ülle Pellja               JOKA            EST Ei start  
N55
4400m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Anne Pelto-Huikko         Hiisirasti      FIN 00:51.49  
   2. Marje Viirmann            KEKRSK          EST 00:53.00  
   3. Saima Värton              Kobras          EST 00:53.02  
   4. Reet Johanson             Kobras          EST 00:53.15  
   5. Kirsi Kihlström           Rasti E4        FIN 00:54.37  
   6. Arja Vestola              NaTe            FIN 00:56.54  
   7. Marina Movko              Azymut 45 Gdyni RUS 00:58.10  
   8. Gea Rennel                KEKRSK          EST 00:58.39  
   9. Ilme Roosi                Orvand          EST 00:59.04  
  10. Marika Kirsspuu           TAOK            EST 01:04.14  
  11. Sarmite Sild              Võru            EST 01:04.41  
  12. Aino Koser                Ilves           EST 01:05.35  
  13. Päivi Aarikka-Ruuhiala    Hiisirasti      FIN 01:06.28  
  14. Leena Salmenkylä-Mattila  Helsingin Suunn FIN 01:08.08  
  15. Pirjo Kivioja             Salon Vilpas    FIN 01:10.19  
  16. Olga Jakovleva            Jõhvikas        EST 01:10.52  
  17. Tiina Oras                Ilves           EST 01:11.12  
  18. Päivi Raatikainen         Rasti E4        FIN 01:12.38  
  19. Anne Jaakson              HOK             EST 01:14.53  
  20. Liubov Gerasimova         Novgorod        RUS 01:15.22  
  21. Pille Illak               Otepää          EST 01:17.48  
  22. Marja Töyrylä             KYS             FIN 01:20.52  
  23. Merike Mändsoo            TON             EST 01:21.57  
  24. Aino Leppänen             Rasti-Jyry      FIN 01:22.00  
  25. Anu Malts                 TON             EST 01:22.10  
  26. Ülle Raudsepp             Okas            EST 01:23.09  
  27. ÜLLE PÕLDOJA              Ilves           EST 01:23.34  
  28. Maire Kure                Kape            EST 01:27.23  
  29. Mare Kitsnik              Saku            EST 01:27.46  
  30. Tiina Rillo               -               EST 01:33.23  
  31. Olga Nazaran              Pskov           RUS 02:43.30  
N60
4400m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Anne Arold                Ilves           EST 00:52.12  
   2. Eha Tolm                  Orvand          EST 00:52.58  
   3. Kirsi Hakomäki            Helsingin Suunn FIN 00:57.17  
   4. Aili Laanjõe              Kobras          EST 00:58.18  
   5. Ene Sulg                  Orvand          EST 00:59.05  
   6. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST 01:00.32  
   7. Natalia Ushakova          Pskov           RUS 01:01.17  
   8. Helena Jumppanen          Pihkaniskat     FIN 01:02.17  
   9. Maire Limberg             Rakv            EST 01:02.29  
  10. Anita Laaksonen           Tarpian Suunta  FIN 01:10.12  
  11. Anne Vaikjärv             Vunder          EST 01:14.50  
  12. Ulla Lehto                KyS             FIN 01:15.11  
  13. Vaike Tomann              Ilves           EST 01:27.34  
  14. Irma Ahonkivi             Rastikarhut     FIN 02:05.45  
                                                    -         
N65
3600m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Sirpa Koivula             Helsingin suunn FIN 00:48.12  
   2. Hille Tasa                Tammed          EST 00:51.12  
   3. Tiiu Kaasik               Ilves           EST 00:51.17  
   4. Riina Kivikas             Ilves           EST 00:56.52  
   5. Niina Karnit              SRD             EST 00:57.13  
   6. Ene Ehrenpreis            Viru-Nigula spo EST 00:58.34  
   7. Beatrice Malmsten         Lynx            FIN 00:58.53  
   8. Ritva Mononen             Hämeenlinnan Su FIN 00:59.00  
   9. Ritva Kajava              Hämeenlinnan Su FIN 00:59.04  
  10. Leili Prans               Ilves           EST 01:01.15  
  11. Liivi Parik               Otepää SK       EST 01:03.00  
  12. Alina Kazantseva          Novgorod        RUS 01:04.32  
  13. Eha Kriks                 Rakv            EST 01:05.06  
  14. Paula Honkavaara          Rasti-Vihti     FIN 01:08.25  
  15. Kersti Ploom              Jõhvikas        EST 01:11.04  
  16. Epp Kroon                 Ilves           EST 01:14.55  
  17. Mare Aibast               KEKRSK          EST 01:16.06  
  18. Juta Virkepuu             KEKRSK          EST 01:21.58  
  19. Tatjana Šumilo            Jõhvikas        EST 01:44.02  
      Anu Saue                  HOK             EST Puuduv KP 
N70
3600m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Eeva Tanska               Espoon Suunta   FIN 00:52.48  
   2. Virve Orav                Tammed          EST 00:59.12  
   3. Malle Viilma              TON             EST 00:59.31  
   4. Kate Rantala              Karkki-Rasti    FIN 01:03.17  
   5. Anne Jundas               Jõhvikas        EST 01:07.28  
   6. Tytti Torp                Helsingin Suunn FIN 01:07.37  
   7. Kaie Kivila               Ilves           EST 01:09.09  
   8. Liis Lille                KEKRSK          EST 01:17.20  
   9. Ludmila Miasnikova        Pskov Rus       RUS 01:20.46  
  10. Ulla Lindsten             Rasti-Jyry      FIN 01:26.39  
  11. Tuula Ohramaa             Rasti-Jyry      FIN 01:30.03  
  12. Galina Semenova           Velikie Luki    RUS 01:35.26  
      Irma Liljeström           Helsingin Suunn FIN Puuduv KP 
      Mirjami Tupitsa           Rasti-Jyry      FIN Ei start  
N75
3100m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Ilse Uus                  TON             EST 00:53.18  
   2. Maire Raid                Tammed          EST 00:54.07  
   3. Ilona Vanaveski           Ilves           EST 00:57.13  
   4. Maie Abram                Ilves           EST 01:04.15  
   5. Maimu Tornberg            Koop            EST 01:10.12  
   6. Ludmila Gorhkova          Pskov           RUS 01:13.26  
   7. Aino Kirkkala             Suosmeren Salpa FIN 01:14.46  
   8. Marja Raatikka            Helsingin Suunn FIN 01:47.43  
   9. Ulla Finnilä-Seitajoki    Rasti-Jyry      FIN 01:56.07  
  10. Ülle Mõistlik             Orion           EST 02:28.53  
N80
2600m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     
   1. Eila Pekkarinen           Keravan Urheili FIN 00:46.30  
   2. Pirkko Raunemaa           Helsingin Suunn FIN 01:18.55  
JOKA
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 2.10.2017 19:28:30