teisipäevak20190625_M-Nõmme

25.06.2019
Korraldaja : Anne Metssalu, Paul Poopuu
Rajameister : Anne Metssalu, Paul Poopuu
[#1] [#2] [#3] [#4] [A] [M40]
[M50] [MI] [MII] [MIII] [NI] [NII]
[VALIK]
A Rada (1): 5 KP 1.73 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16185 Karl Märten Aren          Türi       00:42:08
 2. 28471 Iiris Alliksaar           Ambla      00:45:43 +03:35
 3. 27797 Karl Erik Meimre          Nõmme Kalj 01:01:44 +19:36
MI Rada (2): 16 KP 7.34 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:52:47
 2.  7565 Raiko Marrandi            JOKA       01:03:41 +10:54
 3.  6009 Veljo Vask                West       01:08:41 +15:54
 4.  1821 Erki Kriks                LSF PT     01:09:29 +16:42
 5.  9030 Martin Kaup               LSF PT     01:11:49 +19:02
 6. 10226 Meelis Merenäkk           Rae        01:15:06 +22:19
 7.  7372 Martin Liidlein           JOKA       01:28:56 +36:09
 8.  8644 Anneli Rämmann            Koop       01:36:57 +44:10
M40 Rada (2): 16 KP 7.34 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:00:27
 2.  1921 Mati Mägi                 HOK        01:02:42 +02:15
 3. 15431 Kaupo Järve               LSF PT     01:09:45 +09:18
 4.  1243 Margus Marrandi           JOKA       01:10:15 +09:48
 5. 21159 Lauri Tarlap              LSF        01:21:04 +20:37
 6.  7538 Gert Saamann              JOKA       01:28:49 +28:22
 7.  1836 Rünno Sulg                LSF PT     01:35:40 +35:13
     3008 Allan Anniste             Türi v     DQ      
NI Rada (3): 13 KP 4.36 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5325 Signe Raidmets            TON        00:48:23
 2.  1250 Siiri Poopuu              JOKA       00:48:30 +00:07
 3.  8401 Ilme Roosi                Orvand     00:50:54 +02:31
 4. 21406 Mariliis Aren             JOKA       00:57:17 +08:54
 5.   970 Rita Ojala                Türi       01:00:02 +11:39
 6.  2537 Eha Tolm                  Orvand     01:06:20 +17:57
 7.  2480 Ene Sulg                  Orvand     01:07:10 +18:47
 8. 19002 Geivi Lember              SOK        01:14:37 +26:14
 9.  6696 Maive Leif                JOKA       01:36:21 +47:58
MII Rada (3): 13 KP 4.36 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24123 Artur Soo                 JOKA       00:39:17
 2.  6003 Gregor Solna              x50        00:50:49 +11:32
 3.   495 Vello Solna               Peko       00:50:51 +11:34
 4. 21405 Raido Aren                JOKA       00:53:33 +14:16
 5.   894 Kristo Keevend            JOKA       01:01:38 +22:21
 6. 22945 Raiko Alliksaar           Ambla      01:04:40 +25:23
M50 Rada (3): 13 KP 4.36 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4194 Lauri Leppik              TAOK       00:41:28
 2.  5372 Raul Laas                 JOKA       00:44:22 +02:54
 3.  3009 August Albert             JOKA       00:44:57 +03:29
 4.   188 Ülo Vainura               Saue Tamme 00:45:05 +03:37
 5.   835 Paul Aug                  Orvand     00:45:41 +04:13
 6.   320 Rein Unt                  TON        00:57:35 +16:07
 7.  2505 Enn Aedna                 West       00:57:49 +16:21
 8.   884 Ahto Karu                 JOKA       00:59:47 +18:19
 9. 13530 Vahur Palu                Ataste     01:00:06 +18:38
10.   832 Tiit Olju                 Orvand     01:00:58 +19:30
11.    73 Kalmer Keevend            JOKA       01:05:41 +24:13
12.    70 Aimur Raudsepp            JOKA       01:08:56 +27:28
13.   228 Kalju Toomas              Aravete    01:12:17 +30:49
NII Rada (4): 9 KP 3.02 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14222 Ethel Ansip                          00:34:20
 2. 30187 Ester Marjapuu            Türi       00:39:28 +05:08
 3.  4748 Kristina Vesilind         SRD        00:42:34 +08:14
 4.  7138 Anu Pallon                JOKA       00:49:18 +14:58
 5.    69 Lea Tusis                 JOKA       00:49:48 +15:28
 6.   300 Ilse Uus                  TON        01:00:09 +25:49
 7. 21612 Elsa-Pauliina Palu                   02:06:27 +92:07
MIII Rada (4): 9 KP 3.02 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25041 Maarius Kotsulim          JOKA       00:28:57
 2. 26969 Henri Perillus            Türi       00:32:24 +03:27
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22037 Kerto Kaasiku             Ambla      01:44:03 9p
 2. 29489 Anett-Liisa Parts         ambla      01:44:07 9p
 3. 27573 Janeli Vilbu              Ambla      01:44:40 9p
 4. 22241 Karoli Hanschmidt                    00:47:06 1p
 4. 22262 Oskar Hanschmidt                     00:47:06 1p
#1 Rada (A): 5 KP 1.73 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16185 Karl Märten Aren          Türi      A        00:42:08
 2. 28471 Iiris Alliksaar           Ambla     A        00:45:43 +03:35
 3. 27797 Karl Erik Meimre          Nõmme KaljA        01:01:44 +19:36
#2 Rada (MI,M40): 16 KP 7.34 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    MI       00:52:47
 2.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M40      01:00:27 +07:40
 3.  1921 Mati Mägi                 HOK       M40      01:02:42 +09:55
 4.  7565 Raiko Marrandi            JOKA      MI       01:03:41 +10:54
 5.  6009 Veljo Vask                West      MI       01:08:41 +15:54
 6.  1821 Erki Kriks                LSF PT    MI       01:09:29 +16:42
 7. 15431 Kaupo Järve               LSF PT    M40      01:09:45 +16:58
 8.  1243 Margus Marrandi           JOKA      M40      01:10:15 +17:28
 9.  9030 Martin Kaup               LSF PT    MI       01:11:49 +19:02
10. 10226 Meelis Merenäkk           Rae       MI       01:15:06 +22:19
11. 21159 Lauri Tarlap              LSF       M40      01:21:04 +28:17
12.  7538 Gert Saamann              JOKA      M40      01:28:49 +36:02
13.  7372 Martin Liidlein           JOKA      MI       01:28:56 +36:09
14.  1836 Rünno Sulg                LSF PT    M40      01:35:40 +42:53
15.  8644 Anneli Rämmann            Koop      MI       01:36:57 +44:10
     3008 Allan Anniste             Türi v    M40      DQ      
#3 Rada (NI,MII,M50): 13 KP 4.36 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 24123 Artur Soo                 JOKA      MII      00:39:17
 2.  4194 Lauri Leppik              TAOK      M50      00:41:28 +02:11
 3.  5372 Raul Laas                 JOKA      M50      00:44:22 +05:05
 4.  3009 August Albert             JOKA      M50      00:44:57 +05:40
 5.   188 Ülo Vainura               Saue TammeM50      00:45:05 +05:48
 6.   835 Paul Aug                  Orvand    M50      00:45:41 +06:24
 7.  5325 Signe Raidmets            TON       NI       00:48:23 +09:06
 8.  1250 Siiri Poopuu              JOKA      NI       00:48:30 +09:13
 9.  6003 Gregor Solna              x50       MII      00:50:49 +11:32
10.   495 Vello Solna               Peko      MII      00:50:51 +11:34
11.  8401 Ilme Roosi                Orvand    NI       00:50:54 +11:37
12. 21405 Raido Aren                JOKA      MII      00:53:33 +14:16
13. 21406 Mariliis Aren             JOKA      NI       00:57:17 +18:00
14.   320 Rein Unt                  TON       M50      00:57:35 +18:18
15.  2505 Enn Aedna                 West      M50      00:57:49 +18:32
16.   884 Ahto Karu                 JOKA      M50      00:59:47 +20:30
17.   970 Rita Ojala                Türi      NI       01:00:02 +20:45
18. 13530 Vahur Palu                Ataste    M50      01:00:06 +20:49
19.   832 Tiit Olju                 Orvand    M50      01:00:58 +21:41
20.   894 Kristo Keevend            JOKA      MII      01:01:38 +22:21
21. 22945 Raiko Alliksaar           Ambla     MII      01:04:40 +25:23
22.    73 Kalmer Keevend            JOKA      M50      01:05:41 +26:24
23.  2537 Eha Tolm                  Orvand    NI       01:06:20 +27:03
24.  2480 Ene Sulg                  Orvand    NI       01:07:10 +27:53
25.    70 Aimur Raudsepp            JOKA      M50      01:08:56 +29:39
26.   228 Kalju Toomas              Aravete   M50      01:12:17 +33:00
27. 19002 Geivi Lember              SOK       NI       01:14:37 +35:20
28.  6696 Maive Leif                JOKA      NI       01:36:21 +57:04
#4 Rada (NII,MIII): 9 KP 3.02 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 25041 Maarius Kotsulim          JOKA      MIII     00:28:57
 2. 26969 Henri Perillus            Türi      MIII     00:32:24 +03:27
 3. 14222 Ethel Ansip                         NII      00:34:20 +05:23
 4. 30187 Ester Marjapuu            Türi      NII      00:39:28 +10:31
 5.  4748 Kristina Vesilind         SRD       NII      00:42:34 +13:37
 6.  7138 Anu Pallon                JOKA      NII      00:49:18 +20:21
 7.    69 Lea Tusis                 JOKA      NII      00:49:48 +20:51
 8.   300 Ilse Uus                  TON       NII      01:00:09 +31:12
 9. 21612 Elsa-Pauliina Palu                  NII      02:06:27 +97:30

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.58 [2014.208] @ 26.06.2019 1:15:06 JOKA