45. Eesti omavalitsuste suvemängud orienteerumise sprindis 22.08.2020
EOSM sprint
22.08.2020 Paide (Kaarel Kallas)
M16  M21  M35  M45  M55 
N16  N21  N35  N45  N55 

M16
2799m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    1 2 Reserv                                                     15:48.00 
    2 1 Reserv                                                     15:49.00 
    3 Magnar Mõttus                  Valga vald           8188184  15:50.00 
    4 Joonas Nurgamaa                Alutaguse vald       139080   15:51.00 
    5 Villem Piirimäe                Põlva vald           8638082  15:52.00 
    6 Kevin Markus Korrol            Tallinn              8004007  15:53.00 
    7 Henri Perillus                 Türi vald            8625034  15:54.00 
    8 Justus Udam                    Järva vald           8625046  15:55.00 
    9 Kert Piirak                    Viljandi vald        7211395  15:56.00 
   10 Siim Pello                     Kiili vald           8014415  15:57.00 
   11 Karl-Mattias Juhkam            Kanepi vald          8665482  15:58.00 
   12 Maarius Kotsulim               Türi vald            8625036  15:59.00 
   13 Sven-Andres Niglas             Jõhvi vald           1409456  16:00.00 
   14 Maanus Udam                    Järva vald           8625045  16:01.00 
   15 Renno Merenäkk                 Tartu linn           8648699  16:02.00 
   16 Kristjan Maiste                Viljandi vald        2118278  16:03.00 
   17 Oliver Kask                    Kiili vald           2130676  16:04.00 
   18 Leivo Luha                     Toila vald           139076   16:05.00 
   19 Romet Kriks                    Kiili vald           2103364  16:06.00 
   20 Sander Saaring                 Saue vald            8035532  16:07.00 
   21 Raiko Alliksaar                Järva vald           8657268  16:08.00 
   22 Kaspar Mathias Korrol          Tallinn              8100507  16:09.00 
   23 Laur-Rogert Sulg               Valga vald           8668784  16:10.00 
   24 Jakob Koppel                   Tartu linn           8668771  16:11.00 
   25 Andri Kepler                   Põlva vald           8636850  16:12.00 
   26 Timo Kudre                     Setomaa vald         997728   16:13.00 
   27 Kaspar Karolin                 Põlva vald           8636849  16:14.00 
   28 Mehis Udam                     Järva vald           8625038  16:15.00 
   29 August Jakobson                Põlva vald           8636586  16:16.00 
   30 Robert Sammel                  Rakvere linn         8657198  16:17.00 
   31 Paul Piirimäe                  Põlva vald           8638094  16:18.00 
   32 Karel Vähk                     Alutaguse vald       2139283  16:19.00 
   33 Markus Juhkam                  Põlva vald           8636591  16:20.00 
   34 Chris Marcus Krahv             Valga vald           8668779  16:21.00 
   35 Karel Jung                     Põlva vald           8636847  16:22.00 

M21
4500m 21KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   36 1 Reserv                                                     15:34.00 
   37 2 Reserv                                                     15:35.00 
   38 Oliver Immato                  Kiili vald           8640102  15:36.00 
   39 Rasmus Kruusa                  Põlva vald           8118810  15:37.00 
   40 Jürmo Rooma                    Jõhvi vald           1404113  15:38.00 
   41 Ragnar Rooba                   Rakvere linn         8636920  15:39.00 
   42 Alar Kume                      Tartu vald           8636578  15:40.00 
   43 Oliver Kütt                    Tallinn              8515545  15:41.00 
   44 Priit Randman                  Rae vald             8661115  15:42.00 
   45 Samuel Kolsar                  Põlva vald           8636861  15:43.00 
   46 Kristo Heinmann                Tartu vald           8645022  15:44.00 
   47 Sander Nahkor                  Raasiku vald         8035508  15:45.00 
   48 Marek Karm                     Tallinn              8631404  15:46.00 
   49 Jaagup Truusalu                Tartu linn           8000370  15:47.00 
   50 Mihkel Mahla                   Setomaa vald         8257777  15:48.00 
   51 Marek Pritsik                  Rakvere linn         8662666  15:49.00 
   52 Kevin Hallop                   Setomaa vald         997736   15:50.00 
   53 Jaan Viirmann                  Anija vald           8662102  15:51.00 
   54 Vjatseslav Safonov             Rae vald             8421108  15:52.00 
   55 Mehis Muru                     Türi vald            8662101  15:53.00 
   56 Mairo Tohus                    Valga vald           8188185  15:54.00 
   57 Kristjan Laugesaar             Kadrina vald         940307   15:55.00 
   58 Tõnu Vahtra                    Valga vald           363872   15:56.00 
   59 Raul Tambre                    Viljandi linn        255852   15:57.00 
   60 Rimmo Rõõm                     Kastre vald          8651910  15:58.00 
   61 Artur Soo                      Türi vald            8200007  15:59.00 
   62 Martin Erik Maripuu            Põlva vald           8636854  16:00.00 
   63 Madis Lepiksaar                Kadrina vald         8223341  16:01.00 
   64 Kristo Sirk                    Põlva vald           1413759  16:02.00 
   65 Lauri Malsroos                 Saue vald            8639391  16:03.00 
   66 Martin Simpson                 Põlva vald           8638078  16:04.00 

M35
4000m 20KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   67 1 Reserv                                                     15:00.00 
   68 2 Reserv                                                     15:01.00 
   69 3 Reserv                                                     15:02.00 
   70 Taavi Tambur                   Rae vald             8661120  15:03.00 
   71 Janek Kähr                     Põlva vald           8636915  15:04.00 
   72 Tarmo Pertel                   Rae vald             8144821  15:05.00 
   73 Andreas Kraas                  Tartu vald           9200493  15:06.00 
   74 Erkki Lepik                    Kanepi vald          8636593  15:07.00 
   75 Koit Kolsar                    Põlva vald           8636590  15:08.00 
   76 Mattis Alliksoo                Saue vald            8655317  15:09.00 
   77 Raido Aren                     Türi vald            8625033  15:10.00 
   78 Jaan Kallak                    Viljandi vald        139074   15:11.00 
   79 Mart Sooberg                   Kiili vald           8662661  15:12.00 
   80 Mikk Põdra                     Jõhvi vald           8358613  15:13.00 
   81 Erki Kriks                     Kiili vald           8217313  15:14.00 
   82 Kaimo Maiste                   Viljandi vald        8667288  15:15.00 
   83 Jaak Kõiva                     Kose vald            139075   15:16.00 
   84 Tiit Poopuu                    Paide linn           8625050  15:17.00 

M45
3299m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   85 1 Reserv                                                     15:31.00 
   86 2 Reserv                                                     15:32.00 
   87 Lauri Tarlap                   Saku vald            8123030  15:33.00 
   88 Armo Hiie                      Rae vald             8009357  15:34.00 
   89 Mati Korrol                    Tallinn              8001313  15:35.00 
   90 Meelis Atonen                  Kiili vald           8670414  15:36.00 
   91 Paavo Rõigas                   Setomaa vald         1602776  15:37.00 
   92 Rimo Palusalu                  Paide linn           139084   15:38.00 
   93 Kalmer Koosapoeg               Kadrina vald         1411344  15:39.00 
   94 Gert Saamann                   Türi vald            8625044  15:40.00 
   95 Meelis Merenäkk                Rae vald             8182224  15:41.00 
   96 Kaimo Käärmann-Liive           Saue vald            8647268  15:42.00 
   97 Indrek Lillsoo                 Anija vald           8005074  15:43.00 
   98 Heiti Hallikma                 Rae vald             8040370  15:44.00 
   99 Meelis Mälberg                 Setomaa vald         8001398  15:45.00 
  100 Kaupo Järve                    Tallinn              8645011  15:46.00 
  101 Raul Kudre                     Setomaa vald         8662650  15:47.00 
  102 Heiki Savitsch                 Kose vald            8647287  15:48.00 
  103 Priit Pääslane                 Tartu vald           8100033  15:49.00 
  104 Allar Padari                   Hiiumaa vald         8638117  15:50.00 
  105 Jan Aas                        Alutaguse vald       1415228  15:51.00 
  106 Rein Zaitsev                   Setomaa vald         2012879  15:52.00 
  107 Rain Lillsoo                   Anija vald           8012089  15:53.00 
  108 Kaido Nurja                    Rae vald             8001303  15:54.00 
  109 Mart Koppel                    Tartu linn           8144831  15:55.00 
  110 Mart Aru                       Saaremaa             7211392  15:56.00 
  111 Margus Klementsov              Tapa vald            8200572  15:57.00 
  112 Ilmar Udam                     Järva vald           8636981  15:58.00 
  113 Jüri Linde                     Saaremaa             8655318  15:59.00 
  114 Tarvo Hendrikson               Viljandi vald        139071   16:00.00 
  115 Margus Murdsalu                Alutaguse vald       139079   16:01.00 
  116 Alar Viitmaa                   Viljandi vald        8646122  16:02.00 
  117 Ain Nemvalts                   Paide linn           682053   16:03.00 
  118 Lembit Männasoo                Viljandi vald        139077   16:04.00 

M55
3200m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  119 1 Reserv                                                     15:00.00 
  120 Aivar Meindok                  Saue vald            8462067  15:01.00 
  121 Andrus Rämmann                 Saue vald            8001133  15:02.00 
  122 Feliks Kipper                  Tallinn              305430   15:03.00 
  123 Airet Kolk                     Põlva vald           8519715  15:04.00 
  124 Aare Limberg                   Tapa vald            406026   15:05.00 
  125 Lembit Talli                   Viru-Nigula vald     225377   15:06.00 
  126 Mati Tatrik                    Järva vald           223627   15:07.00 
  127 Rein Kriks                     Kadrina vald         8011581  15:08.00 
  128 Juhan Bachmann                 Jõhvi vald           1411932  15:09.00 
  129 Ahto Karu                      Türi vald            8625053  15:10.00 
  130 Lauri Lipp                     Paide linn           2058655  15:11.00 
  131 Allan Anniste                  Türi vald            8625031  15:12.00 
  132 Urmas Sulaoja                  Jõhvi vald           998987   15:13.00 
  133 Tiit Tatter                    Saue vald            8719050  15:14.00 
  134 Indrek Ümarik                  Tartu vald           305229   15:15.00 
  135 Toomas Mast                    Hiiumaa vald         8636864  15:16.00 
  136 Arvo Soosalu                   Saue vald            222871   15:17.00 
  137 Kalmer Keevend                 Türi vald            8201929  15:18.00 
  138 Vahur Palu                     Järva vald           2076626  15:19.00 
  139 Tõnu Tänav                     Rae vald             8670210  15:20.00 
  140 Tarmo Maasing                  Kadrina vald         227512   15:21.00 
  141 Vladimir Savinov               Rae vald             8645016  15:22.00 
  142 Tiit Ploompuu                  Saue vald            8645018  15:23.00 
  143 Rain Vellerind                 Rae vald             8661104  15:24.00 
  144 Raul Laas                      Paide linn           8004558  15:25.00 
  145 Tõnis Haldna                   Rae vald             8670212  15:26.00 
  146 Mati Metsanurk                 Saaremaa             1405529  15:27.00 
  147 Veiko Pak                      Rae vald             8648945  15:28.00 
  148 Mati Poom                      Raasiku vald         510444   15:29.00 
  149 Ülo Timuska                    Rae vald             8005079  15:30.00 

N16
2299m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  150 1 Reserv                                                     15:00.00 
  151 2 Reserv                                                     15:01.00 
  152 Emily Tika                     Kose vald            8636982  15:02.00 
  153 Helisa Tartu                   Hiiumaa              8120707  15:03.00 
  154 Anni Linnus                    Setomaa vald         2006421  15:04.00 
  155 Anete Saaring                  Saue vald            139090   15:05.00 
  156 Grete Johanna Korb             Setomaa vald         1602005  15:06.00 
  157 Janely Vilbu                   Järva vald           2088805  15:07.00 
  158 Kaisa Kallas                   Türi vald            8176677  15:08.00 
  159 Anett Liisa Parts              Järva vald           2030273  15:09.00 
  160 Annaliisa Aren                 Türi vald            8625037  15:10.00 
  161 Airi Liis Jakutovits           Rae vald             8280308  15:11.00 
  162 Harriet Koppel                 Tartu linn           8657236  15:12.00 
  163 Geteli Hanni                   Põlva vald           8636576  15:13.00 
  164 Birgit Rõõm                    Kastre vald          8651943  15:14.00 
  165 Anna-Liisa Leiten              Järva vald           2088801  15:15.00 
  166 Triin Neeno                    Põlva vald           8619886  15:16.00 
  167 Helina Saega                   Valga vald           8188183  15:17.00 
  168 Maarja Oras                    Põlva vald           8638110  15:18.00 
  169 Liis-Marii Kaso                Kadrina vald         8636937  15:19.00 
  170 Johanna Oras                   Põlva vald           8636588  15:20.00 
  171 Mareli Vaher                   Tartu linn           8668775  15:21.00 
  172 Luisa Nõmmik                   Kanepi vald          1415239  15:22.00 
  173 Jolan Aas                      Alutaguse vald       417949   15:23.00 
  174 Kirke Savitsch                 Kose vald            8517563  15:24.00 
  175 Helena Hakk                    Põlva vald           1009529  15:25.00 
  176 Kersti Põldsalu                Torva vald           8668767  15:26.00 
  177 Karoliina Kets                 Põlva vald           8636585  15:27.00 
  178 Anna Mia Atonen                Kiili vald           8670418  15:28.00 
  179 Herta Kesküla                  Hiiumaa              8662094  15:29.00 
  180 Angela Mõttus                  Valga vald           8668781  15:30.00 
  181 Marta Maripuu                  Hiiumaa              8091181  15:31.00 
  182 Herta Rajas                    Alutaguse vald       139087   15:32.00 
  183 Kätlin Mast                    Hiiumaa              7211391  15:33.00 

N21
4000m 20KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  184 1 Reserv                                                     15:18.00 
  185 2 Reserv                                                     15:19.00 
  186 Kirke Maria Lepik              Tartu Linn           8009331  15:20.00 
  187 Jaanika Niklus                 Valga vald           2081898  15:21.00 
  188 Birgit Russka                  Põlva vald           8636856  15:22.00 
  189 Mari Linnus                    Setomaa vald         8648690  15:23.00 
  190 Jonne Rooma                    Jõhvi vald           1404120  15:24.00 
  191 Kaisa Sander                   Tartu vald           9102066  15:25.00 
  192 Daisy Kudre                    Setomaa vald         2006431  15:26.00 
  193 Liisi Kask                     Kiili vald           2124448  15:27.00 
  194 Annika Saaring                 Saue vald            139089   15:28.00 
  195 Ingrid Sooberg                 Kiili vald           1404388  15:29.00 
  196 Greete-Liisa Toom              Viljandi vald        255950   15:30.00 
  197 Anete Saar                     Põlva vald           8636853  15:31.00 
  198 Silvia Luup                    Kiili vald           682272   15:32.00 
  199 Anastasija Pahhomenkova        Rae vald             8646124  15:33.00 
  200 Mariethe-Piret Niglas          Jõhvi vald           1629090  15:34.00 
  201 Sigrid Ruul                    Türi vald            8625060  15:35.00 
  202 Maris Palopääl                 Põlva vald           8638138  15:36.00 
  203 Teele Randman                  Rae vald             8661116  15:37.00 
  204 Maigi Mäela                    Põlva vald           8636845  15:38.00 
  205 Kirly Kadastik                 Põltsamaa vald       139073   15:39.00 
  206 Laura-Liis Kütt                Põlva vald           8170656  15:40.00 
  207 Emily Raudkepp                 Setomaa vald         8622192  15:41.00 
  208 Kelly Vildek                   Rakvere linn         8636929  15:42.00 
  209 Evely Kaasiku                  Türi vald            8625051  15:43.00 
  210 Leana Jete Korb                Setomaa vald         8110033  15:44.00 
  211 Johanna Laanoja                Põlva vald           8636851  15:45.00 

N35
3299m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  212 1 Reserv                                                     16:05.00 
  213 2 Reserv                                                     16:06.00 
  214 3 Reserv                                                     16:07.00 
  215 Marlen Valgma                  Saku                 7205453  16:08.00 
  216 Olga Andrejeva                 Rae vald             8661111  16:09.00 
  217 Merike Vanjuk                  Hiiumaa vald         8009342  16:10.00 
  218 Airi Kask                      Kiili vald           1411938  16:11.00 
  219 Kristi Vaks                    Rae vald             8661121  16:12.00 
  220 Anneli Orav                    Kiili vald           681663   16:13.00 
  221 Lisli Pak                      Rae vald             8661114  16:14.00 
  222 Leeni Seppel                   Kanepi vald          2130693  16:15.00 
  223 Eveli Saue                     Elva vald            8230200  16:16.00 
  224 Aili Piirak                    Viljandi vald        8111173  16:17.00 
  225 Kai Kaseväli                   Saaremaa             7211272  16:18.00 
  226 Helen Alliksoo                 Saue vald            8636802  16:19.00 
  227 Helle Hallik                   Türi vald            8638147  16:20.00 
  228 Helina Kolsar                  Põlva vald           8636584  16:21.00 
  229 Kadri Limberg                  Tartu vald           8648691  16:22.00 
  230 Jaana Jaanimaa                 Kastre vald          139072   16:23.00 
  231 Anu Poopuu                     Rae vald             8661113  16:24.00 
  232 Mariliis Aren                  Türi vald            8625043  16:25.00 

N45
2799m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  233 1 Reserv                                                     15:22.00 
  234 Maris Roosipuu                 Saue vald            8070366  15:23.00 
  235 Anneli Rämmann                 Saue vald            8001144  15:24.00 
  236 Maari Idnurm                   Rae vald             8661129  15:25.00 
  237 Hiie Laugesaar                 Kadrina vald         418121   15:26.00 
  238 Kirti Rebane                   Tallinn              8640104  15:27.00 
  239 Helen Mast                     Alutaguse vald       2007525  15:28.00 
  240 Ingrit Kala                    Setomaa vald         997733   15:29.00 
  241 Kai Treier                     Rae vald             8123336  15:30.00 
  242 Daisy Kroon                    Jõhvi vald           1410833  15:31.00 
  243 Aita Murdsalu                  Alutaguse Vald       139078   15:32.00 
  244 Kadre Maalma                   Jõhvi vald           7202719  15:33.00 
  245 Minija Pääslane                Tartu vald           2012366  15:34.00 
  246 Erika Joonas                   Setomaa vald         7206067  15:35.00 
  247 Merike Paapson                 Raasiku vald         660309   15:36.00 
  248 Piret Niglas                   Jõhvi vald           7204664  15:37.00 
  249 Maive Leif                     Türi vald            8625040  15:38.00 
  250 Signe Raidmets                 Saarde vald          8208278  15:39.00 
  251 Monika Sulbi                   Kanepi vald          8636869  15:40.00 
  252 Raili Nõgu                     Saaremaa             8655319  15:41.00 
  253 Anneli Vellerind               Rae vald             8661118  15:42.00 
  254 Anneli Aas                     Saue vald            8088024  15:43.00 
  255 Helge Murutalu                 Alutaguse vald       1421685  15:44.00 
  256 Edith Madalik                  Saue vald            506000   15:45.00 
  257 Vaige Aav                      Saaremaa             7207118  15:46.00 
  258 Marge Sargma                   Saue vald            255480   15:47.00 

N55
2700m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  259 1 Reserv                                                     15:00.00 
  260 2 Reserv                                                     15:01.00 
  261 3 Reserv                                                     15:02.00 
  262 Anne Jundas                    Jõhvi vald           1395672  15:03.00 
  263 Pille Illak                    Valga vald           8188182  15:04.00 
  264 Ülle Paasoja                   Hiiumaa vald         139082   15:05.00 
  265 Kaja Ligi                      Setomaa vald         8665444  15:06.00 
  266 Gea Rennel                     Tallinn              1007292  15:07.00 
  267 Elo Piir                       Paide linn           255857   15:08.00 
  268 Meeli Kerem                    -                    8456667  15:09.00 
  269 Anne Metssalu                  Paide linn           255858   15:10.00 
  270 Tiiu Kaasik                    Tartu vald           8664186  15:11.00 
  271 Ester Marjapuu                 Türi vald            8630002  15:12.00 
  272 Maire Limberg                  Tapa vald            406021   15:13.00 
  273 Siiri Poopuu                   Türi vald            8625057  15:14.00 
  274 Kersti Ehala                   Tallinn              7170001  15:15.00 
  275 Aili Laanjõe                   Põlva vald           682262   15:16.00 
  276 Helve Kansi                    Hiiumaa vald         8638140  15:17.00 
  277 Hille Tasa                     Saue vald            8664600  15:18.00 
  278 Ene Ehrenpreis                 Viru-Nigula vald     1415625  15:19.00 
  279 Lembe Lutterus                 Saue vald            8144832  15:20.00 
  280 Eha Kriks                      Viru-Nigula vald     1411922  15:21.00 

JOKA
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2018, www.tak-soft.com