45. Eesti omavalitsuste suvemängud orienteerumise sprinditeates 23.08.2020
EOSM sprinditeade 23.08.2020 Paide (Kaarel Kallas)
MN16  MN21  MN45 

MN16
1. 2500 .. 2600m 13 KP ; 2. 2790 .. 3000m 15 KP ; 3. 2790 .. 3000m 15 KP ; 4. 2500 .. 2600m 13 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus   
 1. 28  Tartu linn MN16                Tartu linn      EST 01:03.35,0
      1 Mareli Vaher                   00:16.56,6[  1] 
      2 Jakob Koppel                   00:18.33,8[  4]  00:35.30,4(  3)
      3 Renno Merenäkk                 00:14.15,4[  1]  00:49.45,8(  1)
      4 Harriet Koppel                 00:13.49,2[  1]  01:03.35,0(  1)
 2. 27  Setomaa vald                   Setomaa vald    EST 01:09.39,8
      1 Grete Johanna Korb             00:19.37,4[  6] 
      2 Timo Kudre                     00:14.58,5[  2]  00:34.35,9(  2)
      3 Olle Ilmar Jaama               00:15.12,4[  2]  00:49.48,3(  2)
      4 Anni Linnus                    00:19.51,5[  4]  01:09.39,8(  2)
 3. 24  Põlva vald I                   Põlva vald      EST 01:11.02,6
      1 Karoliina Kets                 00:18.28,9[  3] 
      2 Kaspar Karolin                 00:18.39,0[  5]  00:37.07,9(  4)
      3 August Jakobson                00:16.34,5[  3]  00:53.42,4(  4)
      4 Geteli Hanni                   00:17.20,2[  2]  01:11.02,6(  3)
 4. 30  Valga vald                     Valga vald      EST 01:13.40,8
      1 Angela Mõttus                  00:18.25,7[  2] 
      2 Chris Marcus Krahv             00:14.47,8[  1]  00:33.13,5(  1)
      3 Laur-Rogert Sulg               00:18.41,4[  5]  00:51.54,9(  3)
      4 Helina Saega                   00:21.45,9[  6]  01:13.40,8(  4)
 5. 22  Hiiumaa                        Hiiumaa         EST 01:21.40,1
      1 Kätlin Mast                    00:22.05,6[  7] 
      2 Helisa Tartu                   00:22.48,2[  8]  00:44.53,8(  8)
      3 Herta Kesküla                  00:18.41,0[  4]  01:03.34,8(  8)
      4 Marta Maripuu                  00:18.05,3[  3]  01:21.40,1(  5)
 6. 25  Põlva vald II                  Põlva vald      EST 01:21.43,0
      1 Maarja Oras                    00:19.36,8[  5] 
      2 Andri Kepler                   00:19.32,3[  6]  00:39.09,1(  6)
      3 Karel Jung                     00:19.30,2[  7]  00:58.39,3(  6)
      4 Johanna Oras                   00:23.03,7[  7]  01:21.43,0(  6)
 7. 29  Türi vald                      Türi vald       EST 01:22.38,4
      1 Kaisa Kallas                   00:22.46,4[  8] 
      2 Maarius Kotsulim               00:19.49,1[  7]  00:42.35,5(  7)
      3 Henri Perillus                 00:19.42,6[  8]  01:02.18,1(  7)
      4 Annaliisa Aren                 00:20.20,3[  5]  01:22.38,4(  7)
 8. 23  Järva vald                     Järva vald      EST 01:22.40,1
      1 Anett Liisa Parts              00:18.55,1[  4] 
      2 Maanus Udam                    00:18.21,3[  3]  00:37.16,4(  5)
      3 Raiko Alliksaar                00:19.24,6[  6]  00:56.41,0(  5)
      4 Anna-Liisa Leiten              00:25.59,1[  8]  01:22.40,1(  8)
    21  Alutaguse MN16                 Alutaguse vald  EST NA        
      1                                -               
      2                                -                NA
      3                                -                NA
      4                                -                NA
    26  Põlva vald III                 Põlva vald      EST NA        
      1                                -               
      2                                -                NA
      3                                -                NA
      4                                -                NA
    46  MN16 Reserv 1                  Reserv          EST NA        
      1 Reserv MN16-11                 -               
      2 Reserv MN16-12                 -                NA
      3 Reserv MN16-13                 -                NA
      4 Reserv MN16-14                 -                NA
    47  MN16 Reserv 2                  Reserv          EST NA        
      1 Reserv MN16-21                 -               
      2 Reserv MN16-22                 -                NA
      3 Reserv MN16-23                 -                NA
      4 Reserv MN16-24                 -                NA

 

MN21
1. 2890 .. 3000m 16 KP ; 2. 3290 .. 3390m 17 .. 18 KP ; 3. 3290 .. 3390m 17 .. 18 KP ; 4. 2890 .. 3000m 16 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus   
 1. 17  Türi vald I                    Türi vald       EST 01:07.03,4
      1 Sigrid Ruul                    00:17.18,8[  3] 
      2 Mehis Muru                     00:16.24,3[  1]  00:33.43,1(  3)
      3 Tiit Tähnas                    00:17.56,6[  6]  00:51.39,7(  2)
      4 Evely Kaasiku                  00:15.23,7[  1]  01:07.03,4(  1)
 2. 7   Põlva vald I                   Põlva vald      EST 01:07.12,2
      1 Maris Palopääl                 00:17.45,8[  5] 
      2 Janek Kähr                     00:18.09,6[  6]  00:35.55,4(  4)
      3 Martin Simpson                 00:15.40,0[  3]  00:51.35,4(  1)
      4 Johanna Laanoja                00:15.36,8[  2]  01:07.12,2(  2)
 3. 16  Tartu vald                     Tartu vald      EST 01:12.40,5
      1 Kadri Limberg                  00:19.55,5[ 11] 
      2 Andreas Kraas                  00:17.02,1[  3]  00:36.57,6(  5)
      3 Kristo Heinmann                00:15.02,5[  2]  00:52.00,1(  3)
      4 Kaisa Sander                   00:20.40,4[  8]  01:12.40,5(  3)
 4. 10  Rae I                          Rae vald        EST 01:13.44,8
      1 Teele Randman                  00:19.40,7[ 10] 
      2 Heiti Hallikma                 00:18.53,6[  7]  00:38.34,3(  9)
      3 Priit Randman                  00:17.39,9[  4]  00:56.14,2(  5)
      4 Olga Andrejeva                 00:17.30,6[  4]  01:13.44,8(  4)
 5. 8   Põlva vald II                  Põlva vald      EST 01:16.38,7
      1 Laura-Liis Kütt                00:20.01,2[ 12] 
      2 Rasmus Kruusa                  00:17.49,6[  5]  00:37.50,8(  6)
      3 Samuel Kolsar                  00:18.56,8[  7]  00:56.47,6(  6)
      4 Anete Saar                     00:19.51,1[  5]  01:16.38,7(  5)
 6. 4   Kiili vald 1.                  Kiili vald      EST 01:17.03,4
      1 Silvia Luup                    00:16.37,2[  2] 
      2 Rainer Kravets                 00:17.03,0[  4]  00:33.40,2(  2)
      3 Erki Kriks                     00:21.04,6[ 10]  00:54.44,8(  4)
      4 Anneli Orav                    00:22.18,6[ 10]  01:17.03,4(  6)
 7. 14  Saue vald                      Saue vald       EST 01:22.35,2
      1 Helen Alliksoo                 00:19.26,3[  8] 
      2 Mattis Alliksoo                00:25.17,7[ 16]  00:44.44,0( 12)
      3 Lauri Malsroos                 00:17.42,0[  5]  01:02.26,0( 11)
      4 Anneli Aas                     00:20.09,2[  6]  01:22.35,2(  7)
 8. 11  Rae II                         Rae vald        EST 01:22.58,5
      1 Anu Poopuu                     00:21.13,1[ 13] 
      2 Taavi Tambur                   00:19.07,0[  9]  00:40.20,1( 11)
      3 Tarmo Pertel                   00:21.24,8[ 11]  01:01.44,9( 10)
      4 Heleri Kirss                   00:21.13,6[  9]  01:22.58,5(  8)
 9. 18  Türi vald II                   Türi vald       EST 01:24.02,2
      1 Helle Hallik                   00:17.34,7[  4] 
      2 Artur Soo                      00:20.48,7[ 11]  00:38.23,4(  7)
      3 Raido Aren                     00:21.27,3[ 12]  00:59.50,7(  7)
      4 Mariliis Aren                  00:24.11,5[ 13]  01:24.02,2(  9)
10. 1   Jõhvi vald                     Jõhvi vald      EST 01:24.45,5
      1 Jonne Rooma                    00:19.24,2[  7] 
      2 Mikk Põdra                     00:19.03,8[  8]  00:38.28,0(  8)
      3 Jürmo Rooma                    00:22.13,3[ 14]  01:00.41,3(  8)
      4 Mariethe-Piret Niglas          00:24.04,2[ 12]  01:24.45,5( 10)
11. 9   Põlva vald III                 Põlva vald      EST 01:28.06,3
      1 Helina Kolsar                  00:19.36,4[  9] 
      2 Martin Erik Maripuu            00:20.22,9[ 10]  00:39.59,3( 10)
      3 Koit Kolsar                    00:21.41,1[ 13]  01:01.40,4(  9)
      4 Maigi Mäela                    00:26.25,9[ 16]  01:28.06,3( 11)
12. 12  Rae III                        Rae vald        EST 01:31.15,7
      1 Lisli Pak                      00:22.02,7[ 14] 
      2 Rain Vellerind                 00:23.02,3[ 15]  00:45.05,0( 13)
      3 Ülo Timuska                    00:26.00,5[ 16]  01:11.05,5( 13)
      4 Kristi Vaks                    00:20.10,2[  7]  01:31.15,7( 12)
13. 6   Kose vald                      Kose vald       EST 01:34.31,6
      1 Kirke Savitsch                 00:23.39,9[ 15] 
      2 Heiki Savitsch                 00:22.42,5[ 14]  00:46.22,4( 14)
      3 Jaak Kõiva                     00:19.24,1[  8]  01:05.46,5( 12)
      4 Emily Tika                     00:28.45,1[ 17]  01:34.31,6( 13)
14. 13  Saaremaa                       Saaremaa        EST 01:36.20,8
      1 Lisett Alt                     00:29.03,2[ 17] 
      2 Jüri Linde                     00:21.56,9[ 12]  00:51.00,1( 16)
      3 Mart Aru                       00:21.00,9[  9]  01:12.01,0( 14)
      4 Kai Kaseväli                   00:24.19,8[ 14]  01:36.20,8( 14)
15. 2   Kanepi vald                    Kanepi vald     EST 01:40.43,8
      1 Leeni Seppel                   00:25.28,3[ 16] 
      2 Erkki Lepik                    00:22.07,7[ 13]  00:47.36,0( 15)
      3 Ülar Kõrge                     00:28.09,3[ 17]  01:15.45,3( 15)
      4 Luisa Nõmmik                   00:24.58,5[ 15]  01:40.43,8( 15)
    5   Kiili vald 2                   Kiili vald      EST Tühist    
      1 Mari Volberg                   Vale KP         
      2 Meelis Atonen                  00:26.41,7[ 17]  Tühist
      3 Romet Kriks                    00:24.52,0[ 15]  Tühist
      4 Anna Mia Atonen                00:23.08,4[ 11]  Tühist
    3   Kastre                         Kastre vald     EST Tühist    
      1 Birgit Rõõm                    00:17.58,6[  6] 
      2 Rimmo Rõõm                     Vale KP          Tühist
      3 Kenny Kivikas                  00:14.27,2[  1]  Tühist
      4 Brigitte Panker                00:31.20,4[ 18]  Tühist
    15  Setomaa vald                   Setomaa vald    EST Tühist    
      1 Emily Raudkepp                 00:16.18,9[  1] 
      2 Karel-Sander Kljuzin           00:16.51,5[  2]  00:33.10,4(  1)
      3 Reigo Teervalt                 Vale KP          Tühist
      4 Kristel Kõivo                  00:16.58,9[  3]  Tühist
    19  Valga vald                     Valga vald      EST NA        
      1                                -               
      2                                -                NA
      3                                -                NA
      4                                -                NA
    20  MN21 Reserv 1                  Reserv          EST NA        
      1 Reserv MN21-11                 -               
      2 Reserv MN21-12                 -                NA
      3 Reserv MN21-13                 -                NA
      4 Reserv MN21-14                 -                NA
    45  MN21 Reserv 2                  Reserv          EST NA        
      1 Reserv MN21-21                 -               
      2 Reserv MN21-22                 -                NA
      3 Reserv MN21-23                 -                NA
      4 Reserv MN21-24                 -                NA

 

MN45
1. 2600 .. 2790m 16 KP ; 2. 3100 .. 3290m 18 KP ; 3. 3100 .. 3290m 18 KP ; 4. 2600 .. 2700m 15 .. 16 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus   
 1. 36  Rae IV                         Rae vald        EST 01:18.27,7
      1 Kai Treier                     00:00.00,0[  1] 
      2 Meelis Merenäkk                00:39.19,3[ 11]  00:39.19,3(  2)
      3 Kaido Nurja                    00:19.20,6[  2]  00:58.39,9(  1)
      4 Maari Idnurm                   00:19.47,8[  3]  01:18.27,7(  1)
 2. 41  Tartu vald                     Tartu vald      EST 01:23.56,5
      1 Minija Pääslane                00:21.29,0[  6] 
      2 Indrek Ümarik                  00:19.22,1[  1]  00:40.51,1(  3)
      3 Priit Pääslane                 00:18.04,6[  1]  00:58.55,7(  2)
      4 Tiiu Kaasik                    00:25.00,8[  9]  01:23.56,5(  2)
 3. 33  Hiiumaa vald                   Hiiumaa vald    EST 01:24.51,6
      1 Helve Kansi                    00:21.52,9[  7] 
      2 Toomas Mast                    00:23.13,5[  7]  00:45.06,4(  6)
      3 Allar Padari                   00:20.13,7[  3]  01:05.20,1(  5)
      4 Inga Karu                      00:19.31,5[  1]  01:24.51,6(  3)
 4. 42  Türi vald                      Türi vald       EST 01:25.00,9
      1 Siiri Poopuu                   00:19.34,7[  4] 
      2 Gert Saamann                   00:21.34,1[  4]  00:41.08,8(  4)
      3 Margus Marrandi                00:21.31,3[  4]  01:02.40,1(  3)
      4 Ester Marjapuu                 00:22.20,8[  7]  01:25.00,9(  4)
 5. 40  Setomaa vald                   Setomaa vald    EST 01:30.14,4
      1 Ingrit Kala                    00:18.24,5[  2] 
      2 Rein Zaitsev                   00:22.45,2[  5]  00:41.09,7(  5)
      3 Meelis Mälberg                 00:21.51,0[  6]  01:03.00,7(  4)
      4 Kaja Ligi                      00:27.13,7[ 10]  01:30.14,4(  5)
 6. 43  Saue vald 2                    Saue vald       EST 01:38.58,0
      1 Marge Sargma                   00:23.02,8[  9] 
      2 Aivar Meindok                  00:24.56,2[  8]  00:47.59,0( 10)
      3 Arvo Soosalu                   00:29.34,9[  9]  01:17.33,9(  9)
      4 Maris Roosipuu                 00:21.24,1[  5]  01:38.58,0(  6)
 7. 34  Jõhvi vald                     Jõhvi vald      EST 01:39.41,8
      1 Kadre Maalma                   00:24.16,0[ 11] 
      2 Urmas Sulaoja                  00:20.54,2[  3]  00:45.10,2(  7)
      3 Juhan Bachmann                 00:32.01,7[ 10]  01:17.11,9(  8)
      4 Piret Niglas                   00:22.29,9[  8]  01:39.41,8(  7)
 8. 35  Paide linn                     Paide linn      EST 01:41.18,8
      1 Anne Metssalu                  00:23.04,3[ 10] 
      2 Ain Nemvalts                   00:22.57,4[  6]  00:46.01,7(  8)
      3 Raul Laas                      00:26.31,9[  8]  01:12.33,6(  6)
      4 Elo Piir                       00:28.45,2[ 12]  01:41.18,8(  8)
 9. 31  Alutaguse MN45                 Alutaguse vald  EST 01:44.42,6
      1 Helen Mast                     00:21.27,4[  5] 
      2 Margus Murdsalu                00:31.20,4[ 10]  00:52.47,8( 11)
      3 Jan Aas                        00:24.09,1[  7]  01:16.56,9(  7)
      4 Helge Murutalu                 00:27.45,7[ 11]  01:44.42,6(  9)
    37  Rae V                          Rae vald        EST Tühist    
      1 Kersti Ehala                   00:30.22,8[ 12] 
      2 Tõnu Tänav                     Vale KP          Tühist
      3 Tõnis Haldna                   00:21.39,6[  5]  Tühist
      4 Ave Janu                       00:22.16,5[  6]  Tühist
    32  Anija vald                     Anija vald      EST Tühist    
      1 Mai Viirmann                   00:22.10,8[  8] 
      2 Indrek Lillsoo                 00:25.07,0[  9]  00:47.17,8(  9)
      3 Rain Lillsoo                   Vale KP          Tühist
      4 Merike Mumme                   00:20.48,7[  4]  Tühist
    39  Saue vald                      Saue vald       EST Tühist    
      1 Edith Madalik                  00:18.36,8[  3] 
      2 Erik Aibast                    00:19.31,0[  2]  00:38.07,8(  1)
      3 Andrus Rämmann                 Tühist           Tühist
      4 Anneli Rämmann                 00:19.37,7[  2]  Tühist
    38  Marlen Valgma                  Saku            EST NA        
      1                                -               
      2                                -                NA
      3                                -                NA
      4                                -                NA
    44  MN45 Reserv 2                  Reserv          EST NA        
      1 Reserv MN45-21                 -               
      2 Reserv MN45-22                 -                NA
      3 Reserv MN45-23                 -                NA
      4 Reserv MN45-24                 -                NA
JOKA
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2018, www.tak-soft.com