EMV orienteerumise lühirajal 12.09.2020
EMV orienteerumise lühirajal
12.09.2020 Vetla (Margus Klementsov)
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80 
N14  N16  N18  N20  N21  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80 

M14
1800m 8KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    1 1 Reserv                                                     14:01.00 
    2 2 Reserv                                                     14:04.00 
    3 Maanus Udam                    JOKA                 8625045  14:07.00 
    4 Robin Olli                     LSF PT               8400444  14:10.00 
    5 Kerto Kaasiku                  JOKA                 1396079  14:13.00 
    6 Henri Kersna                   Ilves                2067612  14:16.00 
    7 Villem Piirimäe                Kobras               8638082  14:19.00 
    8 Siim Pello                     Mercury              8014415  14:22.00 
    9 Karel Jung                     Kobras/Põlva Spordik 8312302  14:25.00 
   10 Markus Kaljur                  Harju OK             8206063  14:28.00 
   11 Kaur Kenk                      Kobras/Põlva Spordik 8638149  14:31.00 
   12 Karl-Markus Janno              Võru/Võru spordikool 8003792  14:34.00 
   13 Rasmus Olli                    LSF PT               305095   14:37.00 
   14 Uku Joonas                     Võru/Võru spordikool 2113343  14:40.00 
   15 Bert Joosep Panker             Ilves                1008454  14:43.00 
   16 Raiko Alliksaar                JOKA                 8657268  14:46.00 
   17 Erik Marten Zernant            Ilves                8002960  14:49.00 
   18 Paul Aares Fjodorov            Pühajärve põhikool   8000366  14:52.00 
   19 Kardo Kutti                    Harju OK             8371637  14:55.00 
   20 Sander Lepp                    Võru/Võru spordikool 8003799  14:58.00 
   21 Otto Pluum                     Tartu Katoliku SK    8668774  15:01.00 
   22 Markus Juhkam                  Kobras/Põlva Spordik 8636591  15:04.00 
   23 Jakob Koppel                   Tartu Katoliku SK    2104623  15:07.00 
   24 August Jakobson                Kobras/Põlva Spordik 8636586  15:10.00 
   25 Pärtel Külvik                  Tartu Katoliku SK    8668763  15:13.00 
   26 Erik Kersna                    Ilves                8623660  15:16.00 
   27 Kiur Kaldmaa                   Tartu Katoliku SK    2115806  15:19.00 
   28 Markus Zimmermann              Kape                 8003796  15:22.00 
   29 Andres Keernik                 Tartu Katoliku SK    7211284  15:25.00 

M16
2299m 9KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   30 1 Reserv                                                     15:24.00 
   31 2 Reserv                                                     15:27.00 
   32 Olle Ilmar Jaama               Peko                 8005081  15:30.00 
   33 Kaspar Mill                    Võru/Võru spordikool 2115801  15:33.00 
   34 Rasmus Saare                   Kobras/Põlva Spordik 998988   15:36.00 
   35 Otto Toomas Kibena             Võru/Võru spordikool 8003791  15:39.00 
   36 Tauri Vijar                    Kobras/Põlva Spordik 2130694  15:42.00 
   37 Renno Merenäkk                 Tartu Katoliku SK    8648699  15:45.00 
   38 Maarius Kotsulim               JOKA                 9570751  15:48.00 
   39 Kaspar Karolin                 Kobras/Põlva Spordik 8636849  15:51.00 
   40 Timo Kudre                     Peko                 8662665  15:54.00 
   41 Kevin Markus Korrol            Mercury              8004007  15:57.00 
   42 Nansen Palo                    Võru/Võru spordikool 8662257  16:00.00 
   43 Andri Kepler                   Kobras               8636850  16:03.00 
   44 Kurmet Kutti                   Harju OK             8017115  16:06.00 
   45 Laurits Rütman                 JOKA                 1396078  16:09.00 
   46 Chris Marcus Krahv             Otepää               8668779  16:12.00 
   47 Mehis Udam                     JOKA                 9005041  16:15.00 
   48 Mattias Pihu                   Tartu Katoliku SK    8144816  16:18.00 
   49 Henri Perillus                 JOKA                 7210015  16:21.00 
   50 Emil Eensaar                   Ilves                8668769  16:24.00 
   51 Indrek Noor                    JOKA                 1396083  16:27.00 

M18
3299m 11KP {Start nr:1 , starti:700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   52 1 Reserv                                                     14:22.00 
   53 2 Reserv                                                     14:25.00 
   54 Artur Soo                      JOKA                 8200007  14:28.00 
   55 Mattias Maidla                 Kobras/Põlva Spordik 8638144  14:31.00 
   56 Karmo Tisler                   Võru/Võru spordikool 8005069  14:34.00 
   57 Ragnar Kranberg                Mercury              8322002  14:37.00 
   58 Samuel Kolsar                  Kobras/Põlva Spordik 8636861  14:40.00 
   59 Jaan Viirmann                  Põrgupõhja           8662102  14:43.00 
   60 Jürgen Joonas                  Võru/Võru spordikool 8661131  14:46.00 
   61 Oliver Annus                   Mercury              8270203  14:49.00 
   62 Vjatseslav Safonov             SRD                  8421108  14:52.00 
   63 Tõnis Jäädmaa                  Võru/Võru spordikool 8144808  14:55.00 
   64 Mihkel Mahla                   Peko                 8257777  14:58.00 
   65 Joosep Ainjärv                 JOKA                 8623915  15:01.00 

M20
3600m 12KP {Start nr:1 , starti:700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   66 1 Reserv                                                     14:00.00 
   67 2 Reserv                                                     14:03.00 
   68 Kaarel Vesilind                SRD                  8107004  14:06.00 
   69 Karel Kuragin                  Võru/Võru spordikool 8144806  14:09.00 
   70 Kustu Künnapas                 HOK                  8210201  14:12.00 
   71 Hanno-Laur Kunnus              Võru/Võru spordikool 2101133  14:15.00 
   72 Dāvis Šolmanis                 IK Auseklis          8077888  14:18.00 
   73 Raiko Marrandi                 JOKA                 8625051  14:21.00 
   74 Hando Allmann                  Võru/Võru spordikool 8645019  14:24.00 
   75 Aleksander Kepler              Kobras/Põlva Spordik 8636841  14:27.00 
   76 Siim Turban                    Rakv                 8636921  14:30.00 
   77 Rasmus Kruusa                  Kobras               8118810  14:33.00 
   78 Sander Pritsik                 Rakv                 8662666  14:36.00 
   79 Raido Kiss                     Võru/Võru spordikool 2101131  14:39.00 

M21
5099m 17KP {Start nr:1 , starti:700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   80 1 Reserv                                                     15:35.00 
   81 2 Reserv                                                     15:37.00 
   82 Alar Kume                      Võru                 8636578  15:39.00 
   83 Timmo Tammemäe                 SK100                8636790  15:41.00 
   84 Andres Rõõm                    Ilves                8651943  15:43.00 
   85 Kiur Erik Eensaar              Kobras               8667297  15:45.00 
   86 Tõnis Laugesaar                Rakv                 8636925  15:47.00 
   87 Lauri Tammemäe                 SK100                8668998  15:49.00 
   88 Reimo Liiv                     Tammed               8661139  15:51.00 
   89 Sander Nahkor                  TAOK                 8035508  15:53.00 
   90 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                8070600  15:55.00 
   91 Sander Vaher                   Kobras               8648703  15:57.00 
   92 Oliver Kütt                    Ilves                8515545  15:59.00 
   93 Aleksandr Shved                SRD                  8031067  16:01.00 
   94 Juho Westerlund                JOKA                 8625047  16:03.00 
   95 Priit Randman                  Rakv                 8636918  16:05.00 
   96 Jonatan Karjus                 Võru                 8647259  16:07.00 
   97 Kevin Hallop                   Peko                 8005096  16:09.00 
   98 Jaagup Truusalu                Võru                 8000370  16:11.00 
   99 Timo Sild                      Võru                 8640194  16:13.00 
  100 Ats Sõnajalg                   Harju OK             8662098  16:15.00 
  101 Uku-Laur Tali                  Harju OK             8664187  16:17.00 
  102 Lauri Sild                     Võru                 8639392  16:19.00 
  103 Reigo Teervalt                 Peko                 8005088  16:21.00 
  104 Sergei Rjabõshkin              Peko                 8001488  16:23.00 
  105 Kristo Heinmann                Peko                 8645022  16:25.00 
  106 Kenny Kivikas                  Ilves                8640116  16:27.00 

M35
3600m 12KP {Start nr:1 , starti:700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  107 1 Reserv                                                     14:42.00 
  108 2 Reserv                                                     14:45.00 
  109 Sixten Sild                    Võru                 1008466  14:48.00 
  110 Taivo Timmusk                  HOK                  8644108  14:51.00 
  111 Tarvo Klaasimäe                Rakvere OK           681647   14:54.00 
  112 Jaan Tarmak                    SK100                8636874  14:57.00 
  113 Janek Kähr                     Kobras               8636915  15:00.00 
  114 Sander Mirme                   Võru                 8648710  15:03.00 
  115 Jürgen Einpaul                 Tammed               8631753  15:06.00 
  116 Anti Sulavee                   SK100                8024695  15:09.00 
  117 Silver Eensaar                 Kobras               8651962  15:12.00 
  118 Madis Osjamets                                      8009351  15:15.00 
  119 Timo Palo                      Võru                 8111175  15:18.00 

M40
3100m 12KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  120 1 Reserv                                                     14:02.00 
  121 Siim Lannes                                         7207999  14:05.00 
  122 Marek Nõmm                     Tammed               8144802  14:08.00 
  123 Vallo Vaher                    Tartu Katoliku SK    8668771  14:11.00 
  124 Marko Külaots                  Tammed               8519762  14:14.00 
  125 Kert Lindeberg                 TON                  8108001  14:17.00 
  126 Arti Albert                    Kobras               505572   14:20.00 
  127 Indrek Reitsak                 Nõmme                8432234  14:23.00 
  128 Rain Eensaar                                        8668772  14:26.00 
  129 Dag Ainsoo                     LUS                  305005   14:29.00 
  130 Indrek Mahla                   Peko                 8211188  14:32.00 
  131 Tõnu Lillelaid                 Tammed               8044348  14:35.00 
  132 Andres Vesilind                SRD                  1952600  14:38.00 
  133 Anton Roolaid                  TAOK                 771013   14:41.00 
  134 Aares Fjodorov                 Otepää               8083080  14:44.00 
  135 Tanel Esta                     HOK                  889116   14:47.00 
  136 Erki Kriks                     LSF PT               8217313  14:50.00 
  137 Mati Mägi                      HOK                  8001921  14:53.00 
  138 Olle Kärner                    Rakv                 7207454  14:56.00 
  139 Risto Randma                   Põrgupõhja           8024744  14:59.00 
  140 Andreas Kraas                  Tammed               9200492  15:02.00 
  141 Erko Jakobson                  Kobras               8636865  15:05.00 
  142 Lauri Beilmann                 Tammed               8001826  15:08.00 

M45
3100m 12KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  143 1 Reserv                                                     15:11.00 
  144 2 Reserv                                                     15:14.00 
  145 Kalmer Koosapoeg               Rakv                 8636918  15:17.00 
  146 Meelis Merenäkk                Rae                  8182224  15:20.00 
  147 Indrek Lillsoo                 Põrgupõhja           8005074  15:23.00 
  148 Rünno Sulg                                          8221012  15:26.00 
  149 Ilmar Udam                     JOKA                 8636981  15:29.00 
  150 Vladislav Pahhomenkov          SRD                  8200671  15:32.00 
  151 Martin Kaup                    LSF PT               8456788  15:35.00 
  152 Heiki Savitsch                 TON                  8647287  15:38.00 
  153 Jan Aas                        Jõhvikas             1415228  15:41.00 
  154 Kuno Rooba                     Rakv                 8638055  15:44.00 
  155 Tanel Kannel                   Rae                  8014214  15:47.00 
  156 Lauri Tarlap                   LSF PT               8123030  15:50.00 
  157 Andres Käver                   SK100                8651972  15:53.00 
  158 Tammo Esta                     HOK                  1414492  15:56.00 
  159 Tarmo Klaar                    Mercury              8123456  15:59.00 
  160 Ain Fjodorov                   Peko                 8120972  16:02.00 
  161 Mati Korrol                    Mercury              8001313  16:05.00 
  162 Randy Korb                     Peko                 8005061  16:08.00 
  163 Kalle Metsoja                  Mercury              8651946  16:11.00 
  164 Kaupo Järve                    LSF PT               8645011  16:14.00 
  165 Tanel Saue                     Mercury              8120574  16:17.00 

M50
2700m 10KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  166 1 Reserv                                                     14:51.00 
  167 2 Reserv                                                     14:54.00 
  168 Raivo Reiman                   West                 8518333  14:57.00 
  169 Meelis Mälberg                 Peko                 8001398  15:00.00 
  170 Kristjan Leiger                Kape                 8519765  15:03.00 
  171 Alar Viitmaa                   Lehola               8646122  15:06.00 
  172 Tarmo Tarlap                   Porter Racing        8009360  15:09.00 
  173 Meelis Atonen                  Lehola               8670414  15:12.00 
  174 Mairolt Kakko                  TON                  8210568  15:15.00 
  175 Allar Padari                   HOK                  8638117  15:18.00 
  176 Raul Kudre                     Peko                 8662650  15:21.00 
  177 Andrei Nikitin                 SRD                  8200468  15:24.00 
  178 Paavo Rõigas                   Peko                 8005093  15:27.00 
  179 Mart Ostra                     Nõmme                899063   15:30.00 
  180 Dmitri Shved                   SRD                  8516564  15:33.00 
  181 Raivo Erik                     Rae                  8181181  15:36.00 
  182 Meelis Zimmermann              Kape                 8518865  15:39.00 
  183 Taivo Tali                     Harju OK             7208108  15:42.00 
  184 Rein Zaitsev                   Peko                 8005100  15:45.00 
  185 Inno Ling                      Lehola               7211143  15:48.00 
  186 Raul Kangur                    Peko                 8670423  15:51.00 
  187 Mart Koppel                    Tartu Katoliku SK    8144831  15:54.00 
  188 Priit Pääslane                 Ilves                1391875  15:57.00 
  189 Kaido Nurja                    Nõmme                8001303  16:00.00 

M55
2700m 10KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  190 1 Reserv                                                     14:00.00 
  191 2 Reserv                                                     14:03.00 
  192 Toomas Mast                    HOK                  8636864  14:06.00 
  193 Tõnu Tänav                     Rae                  8670210  14:09.00 
  194 Aleksander Pritsik             Rakv                 8657198  14:12.00 
  195 Toomas Telgma                  Voller               8648702  14:15.00 
  196 Antti Roose                    Kobras               8636855  14:18.00 
  197 Allan Anniste                  JOKA                 255853   14:21.00 
  198 Argo Kauge                     Põrgupõhja           8003797  14:24.00 
  199 Urmas Laev                     Mercury              351674   14:27.00 
  200 Priit Truusalu                 Kape                 929402   14:30.00 
  201 Ülo Timuska                    Rae                  8005079  14:33.00 
  202 Vladimir Savinov               SRD                  8645016  14:36.00 
  203 Ülo Viru                       Orvand               8488833  14:39.00 
  204 Toomas Tarve                   Kobras               500491   14:42.00 
  205 Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             998987   14:45.00 
  206 Rain Vellerind                 Põrgupõhj            8003775  14:48.00 

M60
2500m 10KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  207 1 Reserv                                                     14:40.00 
  208 2 Reserv                                                     14:43.00 
  209 Mart Külvik                                         8625031  14:46.00 
  210 Andres Talver                  Mercury              8041260  14:49.00 
  211 Rein Rooni                     Orvand               8667292  14:52.00 
  212 Raul Olesk                     Kobras               1000004  14:55.00 
  213 Mati Preitof                   Harju OK             8200052  14:58.00 
  214 Raul Laas                      JOKA                 8004558  15:01.00 
  215 Tiit Tali                      Ilves                8662100  15:04.00 
  216 Kaljo Julge                    Kape                 305260   15:07.00 
  217 Eduard Pukkonen                Harju OK             8664188  15:10.00 
  218 Andrus Rämmann                                      8001133  15:13.00 
  219 Mihkel Nahkur                  Jõhvikas             8300555  15:16.00 
  220 Jaanus Reha                                         8630004  15:19.00 
  221 Urmas Tammemäe                 Orvand               8011360  15:22.00 
  222 Maido Kaljur                   Harju OK             8047332  15:25.00 
  223 Tauno Kure                     Kape                 8000357  15:28.00 
  224 Jaak Rohtsalu                  Rakv                 8665452  15:31.00 
  225 Kalev Ruberg                   JOKA                 897398   15:34.00 
  226 Urmas Lips                                          8005072  15:37.00 

M65
2500m 10KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  227 1 Reserv                                                     14:01.00 
  228 2 Reserv                                                     14:04.00 
  229 Rein Kriks                     Rakv                 8011581  14:07.00 
  230 Eero Ruokamo                   Kobras               8636582  14:10.00 
  231 Paul Aug                       Orvand               305450   14:13.00 
  232 Heini Tammik                   Kape                 305282   14:16.00 
  233 Jüri Rokko                     Jõhvikas             8645012  14:19.00 
  234 Jüri Merirand                  Otepää               8664193  14:22.00 
  235 Udo Lüüs                       Ilves                7550824  14:25.00 
  236 Tõnu Sikkal                    Kobras               8517122  14:28.00 
  237 Anti Parik                     Otepää               1303011  14:31.00 
  238 Riho Männi                     Lehola               8639394  14:34.00 
  239 Kai Willadsen                  TON                  9102226  14:37.00 

M70
2100m 9KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  240 1 Reserv                                                     14:02.00 
  241 2 Reserv                                                     14:05.00 
  242 Kai Saksman                    TON                  8005066  14:08.00 
  243 Rafael Gordon                  Võru                 1396774  14:11.00 
  244 Koit Paasma                    Lehola               1008458  14:14.00 
  245 Arvo Kivikas                   Ilves                8662648  14:17.00 
  246 Johannes Tasa                  Tammed               8664601  14:20.00 
  247 Peep Koppel                    Koop                 1405601  14:23.00 
  248 Ilmar Kirjanen                 TAOK                 8411000  14:26.00 
  249 Väino Aul                      Jõhvikas             1410832  14:29.00 
  250 Tiit Tatter                    TON                  8719050  14:32.00 
  251 Mati Randoja                   Jõhvikas             1408073  14:35.00 

M75
2100m 9KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  252 1 Reserv                                                     14:44.00 
  253 2 Reserv                                                     14:47.00 
  254 Mati Poom                      TON                  8150444  14:50.00 
  255 Mihkel Mälter                  Harju OK             8012022  14:53.00 
  256 Juhan Bachmann                 Jõhvikas             1411932  14:56.00 
  257 Elmo Pärna                     Lehola               1398310  14:59.00 
  258 Ants Tamm                      TON                  2139274  15:02.00 
  259 Enn Aedna                      West                 2031719  15:05.00 
  260 Eimar Jõgisu                   TON                  218312   15:08.00 
  261 Lembit Vassil                  Ilves                305460   15:11.00 
  262 Jüri Tähemaa                   TON                  2058432  15:14.00 

M80
1500m 7KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  263 1 Reserv                                                     14:28.00 
  264 2 Reserv                                                     14:31.00 
  265 Rein Küttim                    0rion                8648947  14:34.00 
  266 Lev Migdalski                  Jõhvikas             2124458  14:37.00 
  267 Tõnu Raid                      Tammed               9200598  14:40.00 
  268 Endel Remmet                   Kape                 1401218  14:43.00 
  269 Feliks Kipper                  Orion                305430   14:46.00 
  270 Heino Peeterson                West                 302841   14:49.00 
  271 Mihhail Taivere                Kape                 2088111  14:52.00 

N14
1800m 9KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  272 1 Reserv                                                     14:27.00 
  273 2 Reserv                                                     14:30.00 
  274 Airi Liis Jakutovits           SRD                  8280308  14:33.00 
  275 Mariann Zernant                Ilves                8000367  14:36.00 
  276 Laura-Liis Kaljur              Harju OK             8111168  14:39.00 
  277 Anna-Liisa Leiten              JOKA                 1396077  14:42.00 
  278 Harriet Koppel                 Tartu Katoliku SK    8657236  14:45.00 
  279 Triin Neeno                    Kobras/Põlva Spordik 8619886  14:48.00 
  280 Herta Kesküla                  HOK/Hiiumaa SK       8662094  14:51.00 
  281 Luisa Nõmmik                   Kobras/Põlva Spordik 1415239  14:54.00 
  282 Melora Mikko                   West/Pärnu Spordikoo 1427309  14:57.00 
  283 Roosi Rütman                   JOKA                 1396080  15:00.00 
  284 Viola Nikitina                 SRD                  681111   15:03.00 
  285 Anett Liisa Parts              JOKA                 8002561  15:06.00 
  286 Sofia Pahhomenkova             SRD                  255912   15:09.00 
  287 Mareli Vaher                   Tartu Katoliku SK    8668775  15:12.00 
  288 Grete Johanna Korb             Peko                 8005094  15:15.00 
  289 Maarja Oras                    Kobras/Põlva Spordik 8638110  15:18.00 
  290 Marta Joonas                   Võru/Võru spordikool 8103043  15:21.00 
  291 Anna Mia Atonen                Lehola               8670418  15:24.00 
  292 Helena Raava                   JOKA                 1396076  15:27.00 
  293 Paula Tammi                    Pärnu Spordikool     1070452  15:30.00 
  294 Helena Hakk                    Kobras/Põlva Spordik 1009529  15:33.00 
  295 Helisa Tartu                   HOK/Hiiumaa SK       1012009  15:36.00 
  296 Ketriin Olli                   LSF PT               500440   15:39.00 
  297 Ebe Hallik                     JOKA                 305148   15:42.00 
  298 Jasmiin Kraas                  LSF PT               1391175  15:45.00 
  299 Age-Anett Laanejõe             Võru/Võru spordikool 1404452  15:48.00 
  300 Liis-Marie Kaljur              Harju OK             8002962  15:51.00 
  301 Anni Linnus                    Peko                 8005087  15:54.00 
  302 Liise Lillelaid                Tammed               8662267  15:57.00 
  303 Indra Johanson                 West/Pärnu Spordikoo 2009612  16:00.00 
  304 Kätlin Mast                    HOK/Hiiumaa SK       7211391  16:03.00 
  305 Johanna Oras                   Kobras/Põlva Spordik 8636588  16:06.00 
  306 Marta Maripuu                  HOK/Hiiumaa SK       8091181  16:09.00 

N16
2100m 10KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  307 1 Reserv                                                     15:17.00 
  308 2 Reserv                                                     15:20.00 
  309 Kris Jette Piht                Mercury              8270404  15:23.00 
  310 Angela Mõttus                  Otepää               8668781  15:26.00 
  311 Kirke Savitsch                                      8517563  15:29.00 
  312 Karoliina Kets                 Kobras/Põlva Spordik 8636585  15:32.00 
  313 Liis-Marii Kaso                Rakv                 8636937  15:35.00 
  314 Melani Väits                   Võru                 2074194  15:38.00 
  315 Geteli Hanni                   Kobras/Põlva Spordik 8290289  15:41.00 
  316 Brigitte Panker                Ilves                8004030  15:44.00 
  317 Kersti Põldsalu                Käbi                 8668767  15:47.00 
  318 Maria Eller                    HOK/Hiiumaa SK       8080605  15:50.00 
  319 Birgit Rõõm                    Ilves                8662089  15:53.00 

N18
2600m 11KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  320 1 Reserv                                                     15:23.00 
  321 2 Reserv                                                     15:26.00 
  322 Leana Jete Korb                Peko                 8110033  15:29.00 
  323 Karmen Eveli Kauge             Põrgupõhja           218314   15:32.00 
  324 Greta-Maria Pisarev            Kobras               8519705  15:35.00 
  325 Eliise Kesküla                 HOK                  8144804  15:38.00 
  326 Brita Ploompuu                 Põrgupõhja           8667286  15:41.00 
  327 Siiri Talts                    HOK/Hiiumaa SK       8012448  15:44.00 
  328 Anita Laanejõe                 Võru/Võru spordikool 8661130  15:47.00 
  329 Anete Saar                     Kobras/Põlva Spordik 8636853  15:50.00 
  330 Emma Joonas                    Võru/Võru spordikool 8048040  15:53.00 
  331 Johanna Laanoja                Kobras/Põlva Spordik 8636851  15:56.00 

N20
3299m 11KP {Start nr:1 , starti:700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  332 1 Reserv                                                     14:01.00 
  333 2 Reserv                                                     14:04.00 
  334 Lorely Kõrvel                  Kobras               8636869  14:07.00 
  335 Mari Linnus                    Peko                 8648690  14:10.00 
  336 Laura-Liis Kütt                Kobras               1400364  14:13.00 
  337 Anastasija Pahhomenkova        SRD                  8646124  14:16.00 
  338 Kairiin Märtson                Kobras               8638096  14:19.00 

N21
4299m 14KP {Start nr:1 , starti:700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  339 1 Reserv                                                     15:40.00 
  340 2 Reserv                                                     15:42.00 
  341 Kertu Savitsch                 SK100                8636982  15:44.00 
  342 Tais Vakrõõm                   SRD                  8230986  15:46.00 
  343 Piibe Tammemäe                 SK100                8665512  15:48.00 
  344 Kristel Kõivo                  Peko                 8005090  15:50.00 
  345 Grete Gutmann                  SK100                929401   15:52.00 
  346 Emily Raudkepp                 Peko                 8622192  15:54.00 
  347 Kaisa Sander                   Ilves                8638126  15:56.00 
  348 Maris Palopääl                 Kobras               8638138  15:58.00 
  349 Merilin Vahtra                 Harju OK             7208291  16:00.00 
  350 Epp Paalberg                   Rakv                 8144810  16:02.00 
  351 Ade Timmusk                    HOK                  1394136  16:04.00 
  352 Sigrid Ruul                    JOKA                 997982   16:06.00 
  353 Sari Nurmela                   Võru                 9511393  16:08.00 
  354 Kirti Rebane                   Mercury              8640104  16:10.00 
  355 Eva-Maria Truusalu             Võru                 130303   16:12.00 
  356 Kati Rooni                     SK100                501242   16:14.00 
  357 Thea Kaljur                    Harju OK             8644552  16:16.00 
  358 Laura Joonas                   Võru                 8005063  16:18.00 
  359 Eleri Hirv                     Võru                 8484844  16:20.00 
  360 Margret Zimmermann             Kape                 8517565  16:22.00 
  361 Teele Telgma                   Tammed               8648678  16:24.00 
  362 Evely Kaasiku                  JOKA                 8625055  16:26.00 

N35
2700m 10KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  363 1 Reserv                                                     16:03.00 
  364 2 Reserv                                                     16:06.00 
  365 Kersti Jääger                  TÜ                   8661127  16:09.00 
  366 Maris Terno                    Tammed               8655320  16:12.00 
  367 Helle Hallik                   JOKA                 8638147  16:15.00 
  368 Kadri Limberg                  LSF PT               9820729  16:18.00 
  369 Kairi Tuulmägi                 Mercury              8130884  16:21.00 
  370 Maret Vaher                    Kobras               8636860  16:24.00 
  371 Mari-Liis Kaljur               Harju OK             8167200  16:27.00 

N40
2399m 10KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  372 1 Reserv                                                     15:46.00 
  373 2 Reserv                                                     15:49.00 
  374 Merike Vanjuk                  Kape                 8009342  15:52.00 
  375 Merike Haugas                  West                 7000372  15:55.00 
  376 Marjaane Kalf                  Mercury              8003782  15:58.00 
  377 Anu Käver                      SK100                8646109  16:01.00 
  378 Pille Vinne                    Kobras               8638100  16:04.00 
  379 Ingrid Piht                    Mercury              8087077  16:07.00 

N45
2399m 10KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  380 1 Reserv                                                     14:55.00 
  381 Marge Sargma                   Tammed               2031708  14:58.00 
  382 Heidi Sild                     Mercury              8090273  15:01.00 
  383 Epp Käpa                       Peko                 8009363  15:04.00 
  384 Teele Eensaar                  Ilves                500577   15:07.00 
  385 Triina-Britt Preden            TON                  8208278  15:10.00 
  386 Heidi Prits                    Mercury              7207578  15:13.00 
  387 Jana Kink                      Kape                 8516165  15:16.00 
  388 Vaike Murumets                 TON                  8120472  15:19.00 
  389 Siiri Vallner                                       8171621  15:22.00 
  390 Viivi-Anne Soots               Tammed               8670209  15:25.00 
  391 Kristi Vassil                  Ilves                1006500  15:28.00 
  392 Anneli Pello                   Mercury              8310373  15:31.00 
  393 Kirsten Nigul                  Kape                 8645023  15:34.00 
  394 Evelyn Himma                   Rakv                 1402817  15:37.00 
  395 Marje Venelaine                Tammed               8645013  15:40.00 
  396 Triin Jaaniste                 Ilves                8000364  15:43.00 

N50
2299m 9KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  397 1 Reserv                                                     14:39.00 
  398 2 Reserv                                                     14:42.00 
  399 Minija Pääslane                Ilves                2012366  14:45.00 
  400 Ella Shved                     SRD                  8020870  14:48.00 
  401 Mare Parve                     Peko                 8625032  14:51.00 
  402 Helge Murutalu                 Jõhvikas             1421685  14:54.00 
  403 Ingrit Kala                    Peko                 8668783  14:57.00 
  404 Riika Ploompuu                 Põrgupõhja           1602766  15:00.00 
  405 Signe Raidmets                 TON                  8003781  15:03.00 
  406 Jaana Shved                    SRD                  8518864  15:06.00 
  407 Merike Paapson                 TON                  8090366  15:09.00 
  408 Daisy Kroon                    Jõhvikas             1410833  15:12.00 
  409 Anneli Aas                     TON                  8088024  15:15.00 
  410 Merike Mets                    Rakv                 351677   15:18.00 
  411 Maari Idnurm                   TON                  8661129  15:21.00 

N55
2299m 9KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  412 1 Reserv                                                     14:00.00 
  413 2 Reserv                                                     14:03.00 
  414 Esta Tamm                      Tartu                8670421  14:06.00 
  415 Anneli Rämmann                                      8001144  14:09.00 
  416 Inger Jalakas                  Harju OK             9200596  14:12.00 
  417 Aari Talver                    Mercury              8180665  14:15.00 
  418 Airi Alnek                     Võru                 8636595  14:18.00 
  419 Tiina Oras                     Ilves                8011238  14:21.00 
  420 Meeli Kerem                    TON                  8456667  14:24.00 
  421 Kaja Ligi                      Peko                 8665444  14:27.00 
  422 Riina Laev                     Mercury              351679   14:30.00 
  423 Kai Niinepuu                   Jõhvikas             980555   14:33.00 
  424 Pille Illak                    Otepää               8188182  14:36.00 

N60
2100m 9KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  425 1 Reserv                                                     14:38.00 
  426 2 Reserv                                                     14:41.00 
  427 Siiri Poopuu                   JOKA                 8625057  14:44.00 
  428 Saima Värton                   Kobras               8636859  14:47.00 
  429 Ülle Põldoja                   Ilves                8334122  14:50.00 
  430 Reet Johanson                  Kobras               8719015  14:53.00 
  431 Gea Rennel                     Harju OK             1007292  14:56.00 
  432 Marika Kirsspuu                TAOK                 7071003  14:59.00 
  433 Marje Viirmann                 Harju OK             8662103  15:02.00 
  434 Merike Mändsoo                 TON                  8009338  15:05.00 
  435 Tiina Talisoo                  Harju OK             9101170  15:08.00 
  436 Maire Kure                     Kape                 8000459  15:11.00 
  437 Olga Jakovleva                 Jõhvikas             1406430  15:14.00 
  438 Ülle Kadak                     Lehola               8000363  15:17.00 
  439 Ülle Raudsepp                  Jõhvikas             8100044  15:20.00 

N65
2100m 9KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  440 1 Reserv                                                     14:02.00 
  441 2 Reserv                                                     14:05.00 
  442 Hille Tasa                     Tammed               8664600  14:08.00 
  443 Liivi Parik                    Otepää               1000006  14:11.00 
  444 Eha Kriks                      Rakv                 1411922  14:14.00 
  445 Aime Mõik                      Jõhvikas             305251   14:17.00 
  446 Aili Laanjõe                   Kobras               682262   14:20.00 
  447 Riina Kivikas                  Ilves                8636866  14:23.00 
  448 Maire Limberg                  Rakv                 406021   14:26.00 
  449 Vaike Tomann                   Ilves                8000454  14:29.00 
  450 Niina Karnit                   SRD                  8662656  14:32.00 
  451 Leili Prans                    Ilves                1401172  14:35.00 
  452 Katrin Kriiska                 Jõhvikas             8668770  14:38.00 
  453 Anne Arold                     Ilves                8111628  14:41.00 

N70
1800m 9KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  454 1 Reserv                                                     14:00.00 
  455 2 Reserv                                                     14:03.00 
  456 Ene Ehrenpreis                 Rakvere              1415625  14:06.00 
  457 Mare Aibast                    Harju OK             2063445  14:09.00 
  458 Anne Jundas                    Jõhvikas             1395672  14:12.00 
  459 Anu Saue                       HOK                  2007531  14:15.00 
  460 Kaie Kivila                    Ilves                1398559  14:18.00 
  461 Liis Lille                     Harju OK             9101171  14:21.00 
  462 Tiiu Kaasik                    Ilves                8664186  14:24.00 

N75
1500m 7KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  463 1 Reserv                                                     14:01.00 
  464 2 Reserv                                                     14:04.00 
  465 Ilona Vanaveski                Ilves                8516445  14:07.00 

N80
1300m 7KP {Start nr:2 , starti:1000m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  466 1 Reserv                                                     14:10.00 
  467 2 Reserv                                                     14:13.00 
  468 Maire Raid                     Tammed               681652   14:16.00 
  469 Maimu Tornberg                                      8003780  14:19.00 
  470 Maie Abram                     Ilves                8517567  14:22.00 
  471 Ilse Uus                       TON                  8516163  14:25.00 

JOKA
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2018, www.tak-soft.com