Eesti MV orienteerumise pikal rajal 04.10.2020
Eesti MV pikal rajal
4.10.2020 Mägede küla (Sigrid Ruul)
M16  M18  M20  M21A  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80 
N16  N18  N20  N21A  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80 

M16
10400m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  348 Raiko Alliksaar                JOKA                 8657268  13:20.00 
  349 Emil Eensaar                   Ilves                8668769  13:20.00 
  350 Olle Ilmar Jaama               Peko                 8005081  13:20.00 
  351 August Jakobson                Kobras/Põlva Spordik 8636586  13:20.00 
  352 Markus Juhkam                  Kobras/Põlva Spordik 8636591  13:20.00 
  353 Karel Jung                     Kobras/Põlva Spordik 8312302  13:20.00 
  354 Kerto Kaasiku                  JOKA                 8625052  13:20.00 
  355 Markus Kaljur                  Harju OK             8206063  13:20.00 
  356 Kaspar Karolin                 Kobras/Põlva Spordik 8636849  13:20.00 
  357 Andri Kepler                   Kobras/Põlva Spordik 8636850  13:20.00 
  358 Otto Toomas Kibena             Võru/Võru spordikool 8003791  13:20.00 
  359 Ralf Kivil                     LSF PT               7000363  13:20.00 
  360 Jakob Koppel                   Tartu Katoliku SK    2104623  13:20.00 
  361 Maarius Kotsulim               JOKA                 9570751  13:20.00 
  362 Chris Marcus Krahv             Otepää               8668779  13:20.00 
  363 Romet Kriks                    LSF PT               2103364  13:20.00 
  364 Timo Kudre                     Peko                 8662665  13:20.00 
  365 Kardo Kutti                    Harju OK             8371637  13:20.00 
  366 Renno Merenäkk                 Tartu Katoliku SK    8648699  13:20.00 
  367 Nansen Palo                    Võru/Võru spordikool 8662257  13:20.00 
  368 Bert Joosep Panker             Ilves                1008454  13:20.00 
  369 Henri Perillus                 JOKA                 7210015  13:20.00 
  370 Ossi Priks                     Rakv                 8638073  13:20.00 
  371 Laurits Rütman                 JOKA                 8625049  13:20.00 
  372 Laur-Rogert Sulg               Otepää               8668784  13:20.00 
  373 Maanus Udam                    JOKA                 8625046  13:20.00 
  374 Mehis Udam                     JOKA                 8625045  13:20.00 
  375 1 Reserv                                                     13:20.00 
  376 2 Reserv                                                     13:20.00 

M18
12900m 31KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  334 Tõnis Jäädmaa                  Võru/Võru spordikool 8144808  13:00.00 
  335 Jürgen Joonas                  Võru/Võru spordikool 8661131  13:00.00 
  336 Samuel Kolsar                  Kobras/Põlva Spordik 8636861  13:00.00 
  337 Ragnar Kranberg                Mercury              8322002  13:00.00 
  338 Mihkel Mahla                   Peko                 8257777  13:00.00 
  339 Martin Erik Maripuu            Kobras/Põlva Spordik 8636854  13:00.00 
  340 Vjatseslav Safonov             SRD                  8421108  13:00.00 
  341 Artur Soo                      JOKA                 8200007  13:00.00 
  342 Karmo Tisler                   Võru/Võru spordikool 8005069  13:00.00 
  343 Jaan Viirmann                  Põrgupõhja           8662102  13:00.00 
  344 Raul Viitmaa                   Lehola               8662104  13:00.00 
  345 Oliver Annus                                        8270203  13:00.00 
  346 1 Reserv                                                     13:00.00 
  347 2 Reserv                                                     13:00.00 

M20
16900m 33KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  325 Hando Allmann                  Võru/Võru spordikool 8645019  13:10.00 
  326 Aleksander Kepler              Kobras/Põlva Spordik 8636841  13:10.00 
  327 Rasmus Kruusa                  Kobras               8118810  13:10.00 
  328 Kustu Künnapas                 HOK                  8210201  13:10.00 
  329 Raiko Marrandi                 JOKA                 7011227  13:10.00 
  330 Sander Pritsik                 Rakv                 8662666  13:10.00 
  331 Kaarel Vesilind                SRD                  9010600  13:10.00 
  332 1 Reserv                                                     13:10.00 
  333 2 Reserv                                                     13:10.00 

M21A
12900m 31KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  318 Sander Kuusk                                        8000372  13:10.00 
  319 Meelis Laurimaa                                     8099105  13:10.00 
  320 Ragnar Leimann                                      1390485  13:10.00 
  321 Ats Sõnajalg                   Harju OK             8662098  13:10.00 
  322 Viljar Vainola                 Mercury              842666   13:10.00 
  323 1 Reserv                                                     13:10.00 
  324 2 Reserv                                                     13:10.00 

M21E
23300m 40KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  297 Kiur Erik Eensaar              Kobras               8667297  12:45.00 
  298 Kristo Heinmann                Peko                 8645022  12:45.00 
  299 Marek Karm                     SK100                8631404  12:45.00 
  300 Alexander Khalyapin                                 8001851  12:45.00 
  301 Kenny Kivikas                  Ilves                8640116  12:45.00 
  302 Siim Klais                     Võru                 8001853  12:45.00 
  303 Andreas Kraas                  Tammed               8648691  12:45.00 
  304 Alar Kume                      Võru                 8636578  12:45.00 
  305 Raido Laidla                   SK100                8631568  12:45.00 
  306 Tõnis Laugesaar                Rakv                 8636925  12:45.00 
  307 Reimo Liiv                     Tammed               8661139  12:45.00 
  308 Mehis Muru                     JOKA                 8662101  12:45.00 
  309 Sergei Rjabõshkin              Peko                 8001488  12:45.00 
  310 Andres Rõõm                    Ilves                8651943  12:45.00 
  311 Uku-Laur Tali                  Harju OK             8664187  12:45.00 
  312 Timmo Tammemäe                 SK100                8636790  12:45.00 
  313 Lauri Tammemäe                 SK100                8668998  12:45.00 
  314 Jaagup Truusalu                Võru                 8000370  12:45.00 
  315 Rain Eensaar                                        8668772  12:45.00 
  316 1 Reserv                                                     12:45.00 
  317 2 Reserv                                                     12:45.00 

M35
16900m 33KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  286 Mihkel Järve                   Kobras               8636579  13:00.00 
  287 Janek Kähr                     Kobras               8636915  13:00.00 
  288 Kaarel Kallas                  JOKA                 8009382  13:00.00 
  289 Sander Mirme                   Võru                 8648710  13:00.00 
  290 Madis Osjamets                 HOK                  8009351  13:00.00 
  291 Tarmo Siimsaare                Võru                 8625035  13:00.00 
  292 Anti Sulavee                   SK100                8024695  13:00.00 
  293 Marko Teder                    Kape                 8647265  13:00.00 
  294 Alari Lumberg                                       1409443  13:00.00 
  295 1 Reserv                                                     13:00.00 
  296 2 Reserv                                                     13:00.00 

M40
15700m 34KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  269 Dag Ainsoo                     LUS                  305005   13:20.00 
  270 Lauri Beilmann                 Tammed               8001826  13:20.00 
  271 Aares Fjodorov                 Otepää               8083080  13:20.00 
  272 Erko Jakobson                  Kobras               8636865  13:20.00 
  273 Allar Kivil                    LSF PT               8044339  13:20.00 
  274 Erki Kriks                     LSF PT               8217313  13:20.00 
  275 Marko Külaots                  Tammed               8519762  13:20.00 
  276 Tõnu Lillelaid                 Tammed               8044348  13:20.00 
  277 Kert Lindeberg                 TON                  8108001  13:20.00 
  278 Mati Mägi                      HOK                  8001921  13:20.00 
  279 Ivo Miller                     Koop                 8041077  13:20.00 
  280 Gert Müürsepp                  Tammed               8657324  13:20.00 
  281 Raio Piiroja                   ok west              8009326  13:20.00 
  282 Risto Randma                   Põrgupõhja           8024744  13:20.00 
  283 Indrek Reitsak                 Nõmme                8412214  13:20.00 
  284 Toomas Marrandi                JOKA                 8041179  13:20.00 
  285 2 Reserv                                                     13:20.00 

M45
14500m 34KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  244 Jan Aas                        Jõhvikas             1415228  13:00.00 
  245 Alar Abram                     Tammed               8662088  13:00.00 
  246 Martin Aunin                   TON                  8258258  13:00.00 
  247 Ain Fjodorov                   Peko                 8120972  13:00.00 
  248 Kaido Hallik                   Ilves                8647261  13:00.00 
  249 Kaupo Järve                    LSF PT               8645011  13:00.00 
  250 Viktor Kassatkin               SRD                  8150871  13:00.00 
  251 Martin Kaup                    LSF PT               8456788  13:00.00 
  252 Andres Käver                   SK100                8651972  13:00.00 
  253 Kalmer Koosapoeg               Rakv                 1411344  13:00.00 
  254 Randy Korb                     Peko                 504934   13:00.00 
  255 Mati Korrol                    Mercury              8001313  13:00.00 
  256 Indrek Lillsoo                 Põrgupõhja           8005074  13:00.00 
  257 Tarmo Lillsoo                  Põrgupõhja           8628430  13:00.00 
  258 Meelis Merenäkk                Rae                  8182224  13:00.00 
  259 Vladislav Pahhomenkov          SRD                  8200671  13:00.00 
  260 Arthur Raichmann               LSF PT               7205548  13:00.00 
  261 Kuno Rooba                     Rakv                 8636918  13:00.00 
  262 Priit Talu                     West                 8647290  13:00.00 
  263 Lauri Tarlap                   LSF PT               8123030  13:00.00 
  264 Tanel Kannel                   Rae                  8014214  13:00.00 
  265 Sander Annus                                        8061173  13:00.00 
  266 Andre Nõmm                                          7206060  13:00.00 
  267 1 Reserv                                                     13:00.00 
  268 2 Reserv                                                     13:00.00 

M50
12900m 31KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  224 Heiti Hallikma                 Võru                 8040370  13:20.00 
  225 Veiko Hintsov                  Põrgupõhja           8651712  13:20.00 
  226 Enn Jaama                      Peko                 7201212  13:20.00 
  227 Mairolt Kakko                  TON                  8210568  13:20.00 
  228 Raul Kangur                    Peko                 8670423  13:20.00 
  229 Mart Koppel                    Tartu Katoliku SK    8144831  13:20.00 
  230 Raul Kudre                     Peko                 8662650  13:20.00 
  231 Inno Ling                      Lehola               7211143  13:20.00 
  232 Neeme Loorits                  Kape                 8005501  13:20.00 
  233 Meelis Mälberg                 Peko                 8001398  13:20.00 
  234 Andrei Nikitin                 SRD                  8200468  13:20.00 
  235 Kaido Nurja                    Nõmme                8001303  13:20.00 
  236 Paavo Rõigas                   Peko                 1602776  13:20.00 
  237 Dmitri Shved                   SRD                  701005   13:20.00 
  238 Ulrik Staugaard                FIF Hilleroed        701070   13:20.00 
  239 Taivo Tali                     Harju OK             7208108  13:20.00 
  240 Alar Viitmaa                   Lehola               8646122  13:20.00 
  241 Tarmo Tarlap                   Porter Racing        8009360  13:20.00 
  242 1 Reserv                                                     13:20.00 
  243 2 Reserv                                                     13:20.00 

M55
10900m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  210 Tõnu Ilves                     Kape                 8532019  13:30.00 
  211 Lauri Leppik                   TAOK                 641211   13:30.00 
  212 Toomas Mast                    HOK                  8636864  13:30.00 
  213 Aivar Meindok                  TON                  8462067  13:30.00 
  214 Aleksander Pritsik             Rakv                 8657198  13:30.00 
  215 Antti Roose                    Kobras               8625034  13:30.00 
  216 Vladimir Savinov               SRD                  8645016  13:30.00 
  217 Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             998987   13:30.00 
  218 Ülo Timuska                    Rae                  8005079  13:30.00 
  219 Priit Truusalu                 Kape                 929402   13:30.00 
  220 Rain Vellerind                 Põrgupõhja           8003775  13:30.00 
  221 Ülo Viru                       Orvand               929404   13:30.00 
  222 Indrek Ümarik                                                13:30.00 
  223 1 Reserv                                                     13:30.00 

M60
10300m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  193 Viesturs Lucans                                     2042556  13:00.00 
  194 Kaljo Julge                    Kape                 305260   13:00.00 
  195 Maido Kaljur                   Harju OK             8047332  13:00.00 
  196 Riho Kokk                      Rakv                 1395612  13:00.00 
  197 Mart Külvik                                         8625032  13:00.00 
  198 Tauno Kure                     Kape                 8000357  13:00.00 
  199 Urmas Lips                                          8005072  13:00.00 
  200 Mihkel Nahkur                  Jõhvikas             8300555  13:00.00 
  201 Raul Olesk                     Kobras               1000004  13:00.00 
  202 Mati Preitof                   Harju OK             8200052  13:00.00 
  203 Jaanus Reha                    Koop                 8630004  13:00.00 
  204 Jaak Rohtsalu                  Rakv                 8665452  13:00.00 
  205 Rein Rooni                     Orvand               998985   13:00.00 
  206 Tiit Tali                      Ilves                8662100  13:00.00 
  207 Andres Talver                  Mercury              8041260  13:00.00 
  208 Urmas Tammemäe                 Orvand               8011360  13:00.00 
  209 1 Reserv                                                     13:00.00 

M65
9199m 22KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  179 Paul Aug                       Orvand               8625031  13:10.00 
  180 Ago Käis                       Kobras               8638146  13:10.00 
  181 Rein Kriks                     Rakv                 8011581  13:10.00 
  182 Aare Limberg                   Rakv                 406026   13:10.00 
  183 Riho Männi                     Lehola               8639394  13:10.00 
  184 Jüri Merirand                  Otepää               8664193  13:10.00 
  185 Tiit Olju                      Orvand               1602761  13:10.00 
  186 Anti Parik                     Otepää               1303011  13:10.00 
  187 Jüri Rokko                     Jõhvikas             8645012  13:10.00 
  188 Tõnu Sikkal                    Kobras               8517122  13:10.00 
  189 Heini Tammik                   Kape                 305282   13:10.00 
  190 Kai Willadsen                  TON                  9102226  13:10.00 
  191 1 Reserv                                                     13:10.00 
  192 2 Reserv                                                     13:10.00 

M70
8000m 16KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  172 Väino Aul                      Jõhvikas             1410832  13:10.00 
  173 Arvo Kivikas                   Ilves                8662648  13:10.00 
  174 Peep Koppel                    Koop                 1405601  13:10.00 
  175 Kai Saksman                    TON                  8005066  13:10.00 
  176 Toivo Saue                     HOK                  895347   13:10.00 
  177 Tiit Tatter                    TON                  8719050  13:10.00 
  178 2 Reserv                                                     13:10.00 

M75
7200m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  161 Enn Aedna                      West                 2031719  13:20.00 
  162 Juhan Bachmann                 Jõhvikas             1411932  13:20.00 
  163 Eimar Jõgisu                   TON                  218312   13:20.00 
  164 Vello Loorits                  Orion                1395403  13:20.00 
  165 Elmo Pärna                     Lehola               1398310  13:20.00 
  166 Mati Poom                      TON                  8150444  13:20.00 
  167 Jüri Tähemaa                   TON                  2058432  13:20.00 
  168 Ants Tamm                      TON                  2139274  13:20.00 
  169 Martin Tõrra                   Kobras               2023929  13:20.00 
  170 Tõnu Raid                      Tammed               9200598  13:20.00 
  171 2 Reserv                                                     13:20.00 

M80
6500m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  155 Rein Küttim                    0rion                8625033  13:10.00 
  156 Heino Peeterson                West                 302841   13:10.00 
  157 3 Reserv                                                     13:10.00 
  158 Endel Remmet                   Kape                 1401218  13:10.00 
  159 1 Reserv                                                     13:10.00 
  160 2 Reserv                                                     13:10.00 

N16
8000m 16KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  136 Maria Eller                    HOK/Hiiumaa SK       8080605  13:30.00 
  137 Geteli Hanni                   Kobras/Põlva Spordik 8290289  13:30.00 
  138 Laura-Liis Kaljur              Harju OK             8111168  13:30.00 
  139 Liis-Marii Kaso                Rakv                 8636936  13:30.00 
  140 Herta Kesküla                  HOK/Hiiumaa SK       8662094  13:30.00 
  141 Karoliina Kets                 Kobras/Põlva Spordik 8636585  13:30.00 
  142 Harriet Koppel                 Tartu Katoliku SK    8657236  13:30.00 
  143 Anna-Liisa Leiten              JOKA                 8625039  13:30.00 
  144 Liise Lillelaid                Tammed               8662267  13:30.00 
  145 Kätlin Mast                    HOK/Hiiumaa SK       7211391  13:30.00 
  146 Angela Mõttus                  Otepää               8668781  13:30.00 
  147 Viola Nikitina                 SRD                  681111   13:30.00 
  148 Brigitte Panker                Ilves                8004030  13:30.00 
  149 Helena Raava                   JOKA                 8625054  13:30.00 
  150 Roosi Rütman                   JOKA                 8625053  13:30.00 
  151 Helisa Tartu                   HOK/Hiiumaa SK       8120707  13:30.00 
  152 Mareli Vaher                   Tartu Katoliku SK    8668775  13:30.00 
  153 1 Reserv                                                     13:30.00 
  154 2 Reserv                                                     13:30.00 

N18
9199m 22KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  127 Emma Joonas                    Võru/Võru spordikool 8048040  13:00.00 
  128 Eliise Kesküla                 HOK                  8144804  13:00.00 
  129 Anita Laanejõe                 Võru/Võru spordikool 8661130  13:00.00 
  130 Johanna Laanoja                Kobras/Põlva Spordik 8636851  13:00.00 
  131 Greta-Maria Pisarev            Kobras               8519705  13:00.00 
  132 Brita Ploompuu                 Põrgupõhja           8667286  13:00.00 
  133 Siiri Talts                    HOK/Hiiumaa SK       8012448  13:00.00 
  134 1 Reserv                                                     13:00.00 
  135 2 Reserv                                                     13:00.00 

N20
10900m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  118 Kaidy Kaasiku                  JOKA                 8625056  13:10.00 
  119 Keidy Kaasiku                  JOKA                 8625041  13:10.00 
  120 Lorely Kõrvel                  Kobras               8636869  13:10.00 
  121 Mari Linnus                    Peko                 8648690  13:10.00 
  122 Anastasija Pahhomenkova        SRD                  8646124  13:10.00 
  123 Anete Saar                     Kobras/Põlva Spordik 8636853  13:10.00 
  124 Laura-Liis Kütt                Kobras               1400364  13:10.00 
  125 1 Reserv                                                     13:10.00 
  126 2 Reserv                                                     13:10.00 

N21A
9199m 22KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  111 Kadri Kadakas                  Mercury              8120600  13:30.00 
  112 Maigi Mäela                    Kobras               8628865  13:30.00 
  113 Annika Silde                   Mercury              332922   13:30.00 
  114 Merilin Vahtra                 Harju OK             7208291  13:30.00 
  115 Ethel Eensaar                                       8668764  13:30.00 
  116 1 Reserv                                                     13:30.00 
  117 2 Reserv                                                     13:30.00 

N21E
15500m 34KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  104 Eleri Hirv                     Võru                 8484844  12:45.00 
  105 Maris Palopääl                 Kobras               8638138  12:45.00 
  106 Emily Raudkepp                 Peko                 8622192  12:45.00 
  107 Kirti Rebane                   Mercury              8640104  12:45.00 
  108 Kertu Savitsch                 SK100                8636982  12:45.00 
  109 1 Reserv                                                     12:45.00 
  110 2 Reserv                                                     12:45.00 

N35
10900m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   96 Helle Hallik                   JOKA                 8638147  13:20.00 
   97 Kersti Jääger                  TÜ                   8661127  13:20.00 
   98 Elina Kutti                    Harju OK             8009992  13:20.00 
   99 Maris Terno                    Tammed               8655320  13:20.00 
  100 Kairi Tuulmägi                 Mercury              8130884  13:20.00 
  101 Maret Vaher                    Kobras               8636860  13:20.00 
  102 1 Reserv                                                     13:20.00 
  103 2 Reserv                                                     13:20.00 

N40
10300m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   85 Merike Haugas                  West                 7000372  13:30.00 
   86 Anu Käver                      SK100                8646109  13:30.00 
   87 Heleri Kivil                   LSF PT               889107   13:30.00 
   88 Helina Kolsar                  Kobras               8636584  13:30.00 
   89 Ingrid Piht                    Mercury              8087077  13:30.00 
   90 Anu Poopuu                     Tammed               7208685  13:30.00 
   91 Merike Vanjuk                  Kape                 8009342  13:30.00 
   92 Pille Vinne                    Kobras               8638100  13:30.00 
   93 Edit Kannel                    Norma                8010860  13:30.00 
   94 1 Reserv                                                     13:30.00 
   95 2 Reserv                                                     13:30.00 

N45
10300m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   74 Evelyn Himma                   Rakv                 1402817  13:10.00 
   75 Epp Käpa                       Peko                 8009363  13:10.00 
   76 Jana Kink                      Kape                 8516165  13:10.00 
   77 Kirsten Nigul                  Kape                 8645023  13:10.00 
   78 Triina-Britt Preden            TON                  8208278  13:10.00 
   79 Heidi Sild                     Mercury              8090273  13:10.00 
   80 Viivi-Anne Soots               Tammed               8670209  13:10.00 
   81 Siiri Vallner                                       8171621  13:10.00 
   82 Teele Eensaar                  Ilves                500577   13:10.00 
   83 1 Reserv                                                     13:10.00 
   84 2 Reserv                                                     13:10.00 

N50
9199m 22KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   58 Anneli Aas                     TON                  8088024  13:20.00 
   59 Maari Idnurm                   TON                  8661129  13:20.00 
   60 Marika Jäädmaa                 Võru                 8517124  13:20.00 
   61 Küllike Jaama                  Peko                 7204952  13:20.00 
   62 Ingrit Kala                    Peko                 8668783  13:20.00 
   63 Elina Lasseron                 JOKA                 8642294  13:20.00 
   64 Merike Mets                    Rakv                 351677   13:20.00 
   65 Helge Murutalu                 Jõhvikas             1421685  13:20.00 
   66 Rita Ojala                     JOKA                 8719033  13:20.00 
   67 Merike Paapson                 TON                  8090366  13:20.00 
   68 Riika Ploompuu                 Põrgupõhja           1602766  13:20.00 
   69 Signe Raidmets                 TON                  8003781  13:20.00 
   70 Kai Treier                     TON                  8123336  13:20.00 
   71 Epp Voitka                     Võru                 1395607  13:20.00 
   72 Mai Viirmann                   OK Põrgupõhja        222116   13:20.00 
   73 2 Reserv                                                     13:20.00 

N55
8000m 16KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   45 Airi Alnek                     Võru                 8636595  13:20.00 
   46 Pille Illak                    Otepää               8188182  13:20.00 
   47 Elin Ilves                     Kape                 8011600  13:20.00 
   48 Inger Jalakas                  Harju OK             9200596  13:20.00 
   49 Helve Kansi                    HOK                  7210022  13:20.00 
   50 Lea Leppik                     TAOK                 651116   13:20.00 
   51 Kaja Ligi                      Peko                 8665444  13:20.00 
   52 Tiina Oras                     Ilves                8011238  13:20.00 
   53 Aari Talver                    Mercury              8180665  13:20.00 
   54 Esta Tamm                      Tartu                8670421  13:20.00 
   55 Marje Viirmann                 Harju OK             8662103  13:20.00 
   56 1 Reserv                                                     13:20.00 
   57 2 Reserv                                                     13:20.00 

N60
7200m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   34 Olga Jakovleva                 Jõhvikas             1406430  13:30.00 
   35 Reet Johanson                  Kobras               8719015  13:30.00 
   36 Marika Kirsspuu                TAOK                 8391800  13:30.00 
   37 Maire Kure                     Kape                 8000459  13:30.00 
   38 Merike Mändsoo                 TON                  8009338  13:30.00 
   39 Siiri Poopuu                   JOKA                 8625057  13:30.00 
   40 Ülle Raudsepp                  Jõhvikas             8100044  13:30.00 
   41 Tiina Rillo                    Otepää               8664199  13:30.00 
   42 Saima Värton                   Kobras               8636859  13:30.00 
   43 Ülle Kadak                     OK Lehola            8000363  13:30.00 
   44 Ilme Roosi                     OK Orvand            2014901  13:30.00 

N65
6000m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   19 Eha Arb                        "-"                  7208308  13:30.00 
   20 Anne Arold                     Ilves                8111628  13:30.00 
   21 Niina Karnit                   SRD                  8662656  13:30.00 
   22 Riina Kivikas                  Ilves                8636866  13:30.00 
   23 Eha Kriks                      Rakv                 1411922  13:30.00 
   24 Mare Leis                      Ilves                1414493  13:30.00 
   25 Maire Limberg                  Rakv                 406021   13:30.00 
   26 Kersti Mardiste                Harju                8144815  13:30.00 
   27 Liivi Parik                    Otepää               1000006  13:30.00 
   28 Leili Prans                    Ilves                1401172  13:30.00 
   29 Ene Sulg                       Orvand               1413764  13:30.00 
   30 Hille Tasa                     Tammed               8664600  13:30.00 
   31 Lea Tusis                      JOKA                 8646187  13:30.00 
   32 1 Reserv                                                     13:30.00 
   33 2 Reserv                                                     13:30.00 

N70
5099m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    8 Mare Aibast                    Harju OK             2063445  13:20.00 
    9 Ene Ehrenpreis                 Rakv                 1415625  13:20.00 
   10 Anne Jundas                    Jõhvikas             1395672  13:20.00 
   11 Tiiu Kaasik                    Ilves                8664186  13:20.00 
   12 Kaie Kivila                    Ilves                1398559  13:20.00 
   13 Liis Lille                     Harju OK             9101171  13:20.00 
   14 Anu Saue                       HOK                  2007531  13:20.00 
   15 Ilona Vanaveski                Ilves                8516445  13:20.00 
   16 Juta Virkepuu                  Harju OK             305303   13:20.00 
   17 1 Reserv                                                     13:20.00 
   18 2 Reserv                                                     13:20.00 

N75
5099m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    6 1 Reserv                                                     13:10.00 
    7 2 Reserv                                                     13:10.00 

N80
5099m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    1 Maie Abram                     Ilves                8517567  13:30.00 
    2 Maire Raid                     Tammed               681652   13:30.00 
    3 Ilse Uus                       TON                  8516163  13:30.00 
    4 1 Reserv                                                     13:30.00 
    5 2 Reserv                                                     13:30.00 

JOKA
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2018, www.tak-soft.com