Eesti MV orienteerumise pikal rajal 04.10.2020
Eesti MV pikal rajal
4.10.2020 Mägede küla (Sigrid Ruul)
M16  M18  M20  M21A  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80 
N16  N18  N20  N21A  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80 

M16
10400m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  348 Raiko Alliksaar                JOKA                 1003 13:20.00 
  349 Emil Eensaar                   Ilves                1004 13:20.00 
  350 Olle Ilmar Jaama               Peko                 1003 13:20.00 
  351 August Jakobson                Kobras/Põlva Spordik 1004 13:20.00 
  352 Markus Juhkam                  Kobras/Põlva Spordik 1003 13:20.00 
  353 Karel Jung                     Kobras/Põlva Spordik 1004 13:20.00 
  354 Kerto Kaasiku                  JOKA                 1003 13:20.00 
  355 Markus Kaljur                  Harju OK             1004 13:20.00 
  356 Kaspar Karolin                 Kobras/Põlva Spordik 1003 13:20.00 
  357 Andri Kepler                   Kobras/Põlva Spordik 1004 13:20.00 
  358 Otto Toomas Kibena             Võru/Võru spordikool 1003 13:20.00 
  359 Ralf Kivil                     LSF PT               1004 13:20.00 
  360 Jakob Koppel                   Tartu Katoliku SK    1003 13:20.00 
  361 Maarius Kotsulim               JOKA                 1004 13:20.00 
  362 Chris Marcus Krahv             Otepää               1003 13:20.00 
  363 Romet Kriks                    LSF PT               1004 13:20.00 
  364 Timo Kudre                     Peko                 1003 13:20.00 
  365 Kardo Kutti                    Harju OK             1004 13:20.00 
  366 Renno Merenäkk                 Tartu Katoliku SK    1003 13:20.00 
  367 Nansen Palo                    Võru/Võru spordikool 1004 13:20.00 
  368 Bert Joosep Panker             Ilves                1003 13:20.00 
  369 Henri Perillus                 JOKA                 1004 13:20.00 
  370 Ossi Priks                     Rakv                 1003 13:20.00 
  371 Laurits Rütman                 JOKA                 1004 13:20.00 
  372 Laur-Rogert Sulg               Otepää               1003 13:20.00 
  373 Maanus Udam                    JOKA                 1004 13:20.00 
  374 Mehis Udam                     JOKA                 1003 13:20.00 
  375 1 Reserv                                            1004 13:20.00 
  376 2 Reserv                                            1003 13:20.00 

M18
12900m 31KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  334 Tõnis Jäädmaa                  Võru/Võru spordikool 1001 13:00.00 
  335 Jürgen Joonas                  Võru/Võru spordikool 1002 13:00.00 
  336 Samuel Kolsar                  Kobras/Põlva Spordik 1001 13:00.00 
  337 Ragnar Kranberg                Mercury              1002 13:00.00 
  338 Mihkel Mahla                   Peko                 1001 13:00.00 
  339 Martin Erik Maripuu            Kobras/Põlva Spordik 1002 13:00.00 
  340 Vjatseslav Safonov             SRD                  1001 13:00.00 
  341 Artur Soo                      JOKA                 1002 13:00.00 
  342 Karmo Tisler                   Võru/Võru spordikool 1001 13:00.00 
  343 Jaan Viirmann                  Põrgupõhja           1002 13:00.00 
  344 Raul Viitmaa                   Lehola               1001 13:00.00 
  345 Oliver Annus                                        1002 13:00.00 
  346 1 Reserv                                            1001 13:00.00 
  347 2 Reserv                                            1002 13:00.00 

M20
16900m 33KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  325 Hando Allmann                  Võru/Võru spordikool 1006 13:10.00 
  326 Aleksander Kepler              Kobras/Põlva Spordik 1005 13:10.00 
  327 Rasmus Kruusa                  Kobras               1006 13:10.00 
  328 Kustu Künnapas                 HOK                  1005 13:10.00 
  329 Raiko Marrandi                 JOKA                 1006 13:10.00 
  330 Sander Pritsik                 Rakv                 1005 13:10.00 
  331 Kaarel Vesilind                SRD                  1006 13:10.00 
  332 1 Reserv                                            1005 13:10.00 
  333 2 Reserv                                            1006 13:10.00 

M21A
12900m 31KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  318 Sander Kuusk                                        1001 13:10.00 
  319 Meelis Laurimaa                                     1002 13:10.00 
  320 Ragnar Leimann                                      1001 13:10.00 
  321 Ats Sõnajalg                   Harju OK             1002 13:10.00 
  322 Viljar Vainola                 Mercury              1001 13:10.00 
  323 Tõnu Jäädmaa                                        1002 13:10.00 
  324 Jüri Joonas                    Võru                 1001 13:10.00 

M21E
23300m 40KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  297 Kiur Erik Eensaar              Kobras               1010 12:45.00 
  298 Kristo Heinmann                Peko                 1009 12:45.00 
  299 Marek Karm                     SK100                1012 12:45.00 
  300 Alexander Khalyapin                                 1009 12:45.00 
  301 Kenny Kivikas                  Ilves                1010 12:45.00 
  302 Siim Klais                     Võru                 1011 12:45.00 
  303 Andreas Kraas                  Tammed               1012 12:45.00 
  304 Alar Kume                      Võru                 1009 12:45.00 
  305 Raido Laidla                   SK100                1011 12:45.00 
  306 Tõnis Laugesaar                Rakv                 1009 12:45.00 
  307 Reimo Liiv                     Tammed               1011 12:45.00 
  308 Mehis Muru                     JOKA                 1011 12:45.00 
  309 Sergei Rjabõshkin              Peko                 1010 12:45.00 
  310 Andres Rõõm                    Ilves                1009 12:45.00 
  311 Uku-Laur Tali                  Harju OK             1012 12:45.00 
  312 Timmo Tammemäe                 SK100                1009 12:45.00 
  313 Lauri Tammemäe                 SK100                1010 12:45.00 
  314 Jaagup Truusalu                Võru                 1012 12:45.00 
  315 Rain Eensaar                                        1012 12:45.00 
  316 1 Reserv                                            1010 12:45.00 
  317 2 Reserv                                            1011 12:45.00 

M35
16900m 33KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  286 Mihkel Järve                   Kobras               1005 13:00.00 
  287 Janek Kähr                     Kobras               1006 13:00.00 
  288 Kaarel Kallas                  JOKA                 1005 13:00.00 
  289 Sander Mirme                   Võru                 1005 13:00.00 
  290 Madis Osjamets                 HOK                  1005 13:00.00 
  291 Tarmo Siimsaare                Võru                 1006 13:00.00 
  292 Anti Sulavee                   SK100                1005 13:00.00 
  293 Marko Teder                    Kape                 1006 13:00.00 
  294 Alari Lumberg                                       1005 13:00.00 
  295 1 Reserv                                            1006 13:00.00 
  296 2 Reserv                                            1005 13:00.00 

M40
15700m 34KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  269 Dag Ainsoo                     LUS                  1036 13:20.00 
  270 Lauri Beilmann                 Tammed               1035 13:20.00 
  271 Aares Fjodorov                 Otepää               1036 13:20.00 
  272 Erko Jakobson                  Kobras               1035 13:20.00 
  273 Allar Kivil                    LSF PT               1036 13:20.00 
  274 Erki Kriks                     LSF PT               1035 13:20.00 
  275 Marko Külaots                  Tammed               1036 13:20.00 
  276 Tõnu Lillelaid                 Tammed               1035 13:20.00 
  277 Kert Lindeberg                 TON                  1036 13:20.00 
  278 Mati Mägi                      HOK                  1035 13:20.00 
  279 Ivo Miller                     Koop                 1036 13:20.00 
  280 Gert Müürsepp                  Tammed               1036 13:20.00 
  281 Raio Piiroja                   ok west              1036 13:20.00 
  282 Risto Randma                   Põrgupõhja           1035 13:20.00 
  283 Indrek Reitsak                 Nõmme                1036 13:20.00 
  284 Toomas Marrandi                JOKA                 1035 13:20.00 
  285 Tarmo Tolm                                          1036 13:20.00 

M45
14500m 34KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  244 Jan Aas                        Jõhvikas             1025 13:00.00 
  245 Alar Abram                     Tammed               1026 13:00.00 
  246 Martin Aunin                   TON                  1025 13:00.00 
  247 Ain Fjodorov                   Peko                 1026 13:00.00 
  248 Kaido Hallik                   Ilves                1025 13:00.00 
  249 Kaupo Järve                    LSF PT               1026 13:00.00 
  250 Viktor Kassatkin               SRD                  1025 13:00.00 
  251 Martin Kaup                    LSF PT               1026 13:00.00 
  252 Andres Käver                   SK100                1025 13:00.00 
  253 Kalmer Koosapoeg               Rakv                 1026 13:00.00 
  254 Randy Korb                     Peko                 1025 13:00.00 
  255 Mati Korrol                    Mercury              1026 13:00.00 
  256 Indrek Lillsoo                 Põrgupõhja           1025 13:00.00 
  257 Tarmo Lillsoo                  Põrgupõhja           1026 13:00.00 
  258 Meelis Merenäkk                Rae                  1025 13:00.00 
  259 Vladislav Pahhomenkov          SRD                  1026 13:00.00 
  260 Arthur Raichmann               LSF PT               1025 13:00.00 
  261 Kuno Rooba                     Rakv                 1026 13:00.00 
  262 Priit Talu                     West                 1025 13:00.00 
  263 Lauri Tarlap                   LSF PT               1025 13:00.00 
  264 Tanel Kannel                   Rae                  1025 13:00.00 
  265 Sander Annus                                        1026 13:00.00 
  266 Andre Nõmm                                          1025 13:00.00 
  267 1 Reserv                                            1026 13:00.00 
  268 2 Reserv                                            1025 13:00.00 

M50
12900m 31KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  224 Heiti Hallikma                 Võru                 1023 13:20.00 
  225 Veiko Hintsov                  Põrgupõhja           1024 13:20.00 
  226 Enn Jaama                      Peko                 1023 13:20.00 
  227 Mairolt Kakko                  TON                  1024 13:20.00 
  228 Raul Kangur                    Peko                 1023 13:20.00 
  229 Mart Koppel                    Tartu Katoliku SK    1024 13:20.00 
  230 Raul Kudre                     Peko                 1024 13:20.00 
  231 Inno Ling                      Lehola               1024 13:20.00 
  232 Neeme Loorits                  Kape                 1023 13:20.00 
  233 Meelis Mälberg                 Peko                 1024 13:20.00 
  234 Andrei Nikitin                 SRD                  1023 13:20.00 
  235 Kaido Nurja                    Nõmme                1024 13:20.00 
  236 Paavo Rõigas                   Peko                 1023 13:20.00 
  237 Dmitri Shved                   SRD                  1024 13:20.00 
  238 Ulrik Staugaard                FIF Hilleroed        1023 13:20.00 
  239 Taivo Tali                     Harju OK             1024 13:20.00 
  240 Alar Viitmaa                   Lehola               1023 13:20.00 
  241 Tarmo Tarlap                   Porter Racing        1024 13:20.00 
  242 1 Reserv                                            1023 13:20.00 
  243 2 Reserv                                            1024 13:20.00 

M55
10900m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  210 Tõnu Ilves                     Kape                 1031 13:30.00 
  211 Lauri Leppik                   TAOK                 1032 13:30.00 
  212 Toomas Mast                    HOK                  1031 13:30.00 
  213 Aivar Meindok                  TON                  1032 13:30.00 
  214 Aleksander Pritsik             Rakv                 1031 13:30.00 
  215 Antti Roose                    Kobras               1032 13:30.00 
  216 Vladimir Savinov               SRD                  1031 13:30.00 
  217 Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             1032 13:30.00 
  218 Ülo Timuska                    Rae                  1031 13:30.00 
  219 Priit Truusalu                 Kape                 1032 13:30.00 
  220 Rain Vellerind                 Põrgupõhja           1031 13:30.00 
  221 Ülo Viru                       Orvand               1032 13:30.00 
  222 Indrek Ümarik                                       1031 13:30.00 
  223 1 Reserv                                            1032 13:30.00 

M60
10300m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  193 Viesturs Lucans                                     1022 13:00.00 
  194 Kaljo Julge                    Kape                 1021 13:00.00 
  195 Maido Kaljur                   Harju OK             1022 13:00.00 
  196 Riho Kokk                      Rakv                 1021 13:00.00 
  197 Mart Külvik                                         1022 13:00.00 
  198 Tauno Kure                     Kape                 1021 13:00.00 
  199 Urmas Lips                                          1022 13:00.00 
  200 Mihkel Nahkur                  Jõhvikas             1021 13:00.00 
  201 Raul Olesk                     Kobras               1022 13:00.00 
  202 Mati Preitof                   Harju OK             1021 13:00.00 
  203 Jaanus Reha                    Koop                 1022 13:00.00 
  204 Jaak Rohtsalu                  Rakv                 1021 13:00.00 
  205 Rein Rooni                     Orvand               1022 13:00.00 
  206 Tiit Tali                      Ilves                1021 13:00.00 
  207 Andres Talver                  Mercury              1022 13:00.00 
  208 Urmas Tammemäe                 Orvand               1021 13:00.00 
  209 1 Reserv                                            1022 13:00.00 

M65
9199m 22KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  179 Paul Aug                       Orvand               1038 13:10.00 
  180 Ago Käis                       Kobras               1037 13:10.00 
  181 Rein Kriks                     Rakv                 1038 13:10.00 
  182 Aare Limberg                   Rakv                 1037 13:10.00 
  183 Riho Männi                     Lehola               1038 13:10.00 
  184 Jüri Merirand                  Otepää               1037 13:10.00 
  185 Tiit Olju                      Orvand               1038 13:10.00 
  186 Anti Parik                     Otepää               1037 13:10.00 
  187 Jüri Rokko                     Jõhvikas             1038 13:10.00 
  188 Tõnu Sikkal                    Kobras               1037 13:10.00 
  189 Heini Tammik                   Kape                 1038 13:10.00 
  190 Kai Willadsen                  TON                  1037 13:10.00 
  191 1 Reserv                                            1038 13:10.00 
  192 2 Reserv                                            1037 13:10.00 

M70
8000m 16KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  172 Väino Aul                      Jõhvikas             1039 13:10.00 
  173 Arvo Kivikas                   Ilves                1040 13:10.00 
  174 Peep Koppel                    Koop                 1039 13:10.00 
  175 Kai Saksman                    TON                  1040 13:10.00 
  176 Toivo Saue                     HOK                  1039 13:10.00 
  177 Tiit Tatter                    TON                  1040 13:10.00 
  178 2 Reserv                                            1039 13:10.00 

M75
7200m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  161 Enn Aedna                      West                 1042 13:20.00 
  162 Juhan Bachmann                 Jõhvikas             1041 13:20.00 
  163 Eimar Jõgisu                   TON                  1042 13:20.00 
  164 Vello Loorits                  Orion                1041 13:20.00 
  165 Elmo Pärna                     Lehola               1042 13:20.00 
  166 Mati Poom                      TON                  1041 13:20.00 
  167 Jüri Tähemaa                   TON                  1042 13:20.00 
  168 Ants Tamm                      TON                  1041 13:20.00 
  169 Martin Tõrra                   Kobras               1042 13:20.00 
  170 Tõnu Raid                      Tammed               1041 13:20.00 
  171 2 Reserv                                            1042 13:20.00 

M80
6500m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  155 Rein Küttim                    0rion                1044 13:10.00 
  156 Heino Peeterson                West                 1043 13:10.00 
  157 3 Reserv                                            1044 13:10.00 
  158 Endel Remmet                   Kape                 1043 13:10.00 
  159 1 Reserv                                            1044 13:10.00 
  160 2 Reserv                                            1043 13:10.00 

N16
8000m 16KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  136 Maria Eller                    HOK/Hiiumaa SK       1019 13:30.00 
  137 Geteli Hanni                   Kobras/Põlva Spordik 1020 13:30.00 
  138 Laura-Liis Kaljur              Harju OK             1019 13:30.00 
  139 Liis-Marii Kaso                Rakv                 1020 13:30.00 
  140 Herta Kesküla                  HOK/Hiiumaa SK       1019 13:30.00 
  141 Karoliina Kets                 Kobras/Põlva Spordik 1019 13:30.00 
  142 Harriet Koppel                 Tartu Katoliku SK    1020 13:30.00 
  143 Anna-Liisa Leiten              JOKA                 1020 13:30.00 
  144 Liise Lillelaid                Tammed               1019 13:30.00 
  145 Kätlin Mast                    HOK/Hiiumaa SK       1020 13:30.00 
  146 Angela Mõttus                  Otepää               1019 13:30.00 
  147 Viola Nikitina                 SRD                  1020 13:30.00 
  148 Brigitte Panker                Ilves                1019 13:30.00 
  149 Helena Raava                   JOKA                 1020 13:30.00 
  150 Roosi Rütman                   JOKA                 1019 13:30.00 
  151 Helisa Tartu                   HOK/Hiiumaa SK       1020 13:30.00 
  152 Mareli Vaher                   Tartu Katoliku SK    1019 13:30.00 
  153 1 Reserv                                            1020 13:30.00 
  154 2 Reserv                                            1019 13:30.00 

N18
9199m 22KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  127 Emma Joonas                    Võru/Võru spordikool 1008 13:00.00 
  128 Eliise Kesküla                 HOK                  1007 13:00.00 
  129 Anita Laanejõe                 Võru/Võru spordikool 1007 13:00.00 
  130 Johanna Laanoja                Kobras/Põlva Spordik 1007 13:00.00 
  131 Greta-Maria Pisarev            Kobras               1008 13:00.00 
  132 Brita Ploompuu                 Põrgupõhja           1007 13:00.00 
  133 Siiri Talts                    HOK/Hiiumaa SK       1008 13:00.00 
  134 1 Reserv                                            1007 13:00.00 
  135 2 Reserv                                            1008 13:00.00 

N20
10900m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  118 Kaidy Kaasiku                  JOKA                 1017 13:10.00 
  119 Keidy Kaasiku                  JOKA                 1018 13:10.00 
  120 Lorely Kõrvel                  Kobras               1017 13:10.00 
  121 Mari Linnus                    Peko                 1018 13:10.00 
  122 Anastasija Pahhomenkova        SRD                  1017 13:10.00 
  123 Anete Saar                     Kobras/Põlva Spordik 1018 13:10.00 
  124 Laura-Liis Kütt                Kobras               1017 13:10.00 
  125 1 Reserv                                            1018 13:10.00 
  126 2 Reserv                                            1017 13:10.00 

N21A
9199m 22KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  111 Kadri Kadakas                  Mercury              1007 13:30.00 
  112 Maigi Mäela                    Kobras               1007 13:30.00 
  113 Annika Silde                   Mercury              1008 13:30.00 
  114 Merilin Vahtra                 Harju OK             1007 13:30.00 
  115 Ethel Eensaar                                       1008 13:30.00 
  116 1 Reserv                                            1007 13:30.00 
  117 2 Reserv                                            1008 13:30.00 

N21E
15500m 34KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
  104 Eleri Hirv                     Võru                 1013 12:45.00 
  105 Maris Palopääl                 Kobras               1014 12:45.00 
  106 Emily Raudkepp                 Peko                 1015 12:45.00 
  107 Kirti Rebane                   Mercury              1016 12:45.00 
  108 Kertu Savitsch                 SK100                1013 12:45.00 
  109 1 Reserv                                            1014 12:45.00 
  110 2 Reserv                                            1015 12:45.00 

N35
10900m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
   96 Helle Hallik                   JOKA                 1017 13:20.00 
   97 Kersti Jääger                  TÜ                   1018 13:20.00 
   98 Elina Kutti                    Harju OK             1017 13:20.00 
   99 Maris Terno                    Tammed               1018 13:20.00 
  100 Kairi Tuulmägi                 Mercury              1017 13:20.00 
  101 Maret Vaher                    Kobras               1018 13:20.00 
  102 1 Reserv                                            1017 13:20.00 
  103 2 Reserv                                            1018 13:20.00 

N40
10300m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
   85 Merike Haugas                  West                 1022 13:30.00 
   86 Anu Käver                      SK100                1021 13:30.00 
   87 Heleri Kivil                   LSF PT               1022 13:30.00 
   88 Helina Kolsar                  Kobras               1022 13:30.00 
   89 Ingrid Piht                    Mercury              1022 13:30.00 
   90 Anu Poopuu                     Tammed               1021 13:30.00 
   91 Merike Vanjuk                  Kape                 1022 13:30.00 
   92 Pille Vinne                    Kobras               1021 13:30.00 
   93 Edit Kannel                    Norma                1022 13:30.00 
   94 1 Reserv                                            1021 13:30.00 
   95 2 Reserv                                            1022 13:30.00 

N45
10300m 26KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
   74 Evelyn Himma                   Rakv                 1021 13:10.00 
   75 Epp Käpa                       Peko                 1022 13:10.00 
   76 Jana Kink                      Kape                 1021 13:10.00 
   77 Kirsten Nigul                  Kape                 1022 13:10.00 
   78 Triina-Britt Preden            TON                  1021 13:10.00 
   79 Heidi Sild                     Mercury              1022 13:10.00 
   80 Viivi-Anne Soots               Tammed               1021 13:10.00 
   81 Siiri Vallner                                       1022 13:10.00 
   82 Teele Eensaar                  Ilves                1021 13:10.00 
   83 1 Reserv                                            1022 13:10.00 
   84 2 Reserv                                            1021 13:10.00 

N50
9199m 22KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
   58 Anneli Aas                     TON                  1027 13:20.00 
   59 Maari Idnurm                   TON                  1028 13:20.00 
   60 Marika Jäädmaa                 Võru                 1027 13:20.00 
   61 Küllike Jaama                  Peko                 1028 13:20.00 
   62 Ingrit Kala                    Peko                 1027 13:20.00 
   63 Elina Lasseron                 JOKA                 1028 13:20.00 
   64 Merike Mets                    Rakv                 1027 13:20.00 
   65 Helge Murutalu                 Jõhvikas             1028 13:20.00 
   66 Rita Ojala                     JOKA                 1027 13:20.00 
   67 Merike Paapson                 TON                  1028 13:20.00 
   68 Riika Ploompuu                 Põrgupõhja           1027 13:20.00 
   69 Signe Raidmets                 TON                  1028 13:20.00 
   70 Kai Treier                     TON                  1027 13:20.00 
   71 Epp Voitka                     Võru                 1028 13:20.00 
   72 Mai Viirmann                   OK Põrgupõhja        1027 13:20.00 
   73 2 Reserv                                            1028 13:20.00 

N55
8000m 16KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
   45 Airi Alnek                     Võru                 1030 13:20.00 
   46 Pille Illak                    Otepää               1029 13:20.00 
   47 Elin Ilves                     Kape                 1030 13:20.00 
   48 Inger Jalakas                  Harju OK             1029 13:20.00 
   49 Helve Kansi                    HOK                  1030 13:20.00 
   50 Lea Leppik                     TAOK                 1029 13:20.00 
   51 Kaja Ligi                      Peko                 1030 13:20.00 
   52 Tiina Oras                     Ilves                1029 13:20.00 
   53 Aari Talver                    Mercury              1030 13:20.00 
   54 Esta Tamm                      Tartu                1029 13:20.00 
   55 Marje Viirmann                 Harju OK             1030 13:20.00 
   56 1 Reserv                                            1029 13:20.00 
   57 2 Reserv                                            1030 13:20.00 

N60
7200m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
   34 Olga Jakovleva                 Jõhvikas             1034 13:30.00 
   35 Reet Johanson                  Kobras               1034 13:30.00 
   36 Marika Kirsspuu                TAOK                 1033 13:30.00 
   37 Maire Kure                     Kape                 1034 13:30.00 
   38 Merike Mändsoo                 TON                  1033 13:30.00 
   39 Siiri Poopuu                   JOKA                 1034 13:30.00 
   40 Ülle Raudsepp                  Jõhvikas             1033 13:30.00 
   41 Tiina Rillo                    Otepää               1034 13:30.00 
   42 Saima Värton                   Kobras               1033 13:30.00 
   43 Ülle Kadak                     OK Lehola            1034 13:30.00 
   44 Ilme Roosi                     OK Orvand            1033 13:30.00 

N65
6000m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
   19 Eha Arb                        "-"                  1046 13:30.00 
   20 Anne Arold                     Ilves                1045 13:30.00 
   21 Niina Karnit                   SRD                  1046 13:30.00 
   22 Riina Kivikas                  Ilves                1046 13:30.00 
   23 Eha Kriks                      Rakv                 1046 13:30.00 
   24 Mare Leis                      Ilves                1046 13:30.00 
   25 Maire Limberg                  Rakv                 1045 13:30.00 
   26 Kersti Mardiste                Harju                1045 13:30.00 
   27 Liivi Parik                    Otepää               1046 13:30.00 
   28 Leili Prans                    Ilves                1045 13:30.00 
   29 Ene Sulg                       Orvand               1046 13:30.00 
   30 Hille Tasa                     Tammed               1045 13:30.00 
   31 Lea Tusis                      JOKA                 1046 13:30.00 
   32 Eha Tolm                                            1045 13:30.00 
   33 2 Reserv                                            1046 13:30.00 

N70
5099m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
    8 Mare Aibast                    Harju OK             1047 13:20.00 
    9 Ene Ehrenpreis                 Rakv                 1048 13:20.00 
   10 Anne Jundas                    Jõhvikas             1047 13:20.00 
   11 Tiiu Kaasik                    Ilves                1048 13:20.00 
   12 Kaie Kivila                    Ilves                1047 13:20.00 
   13 Liis Lille                     Harju OK             1048 13:20.00 
   14 Anu Saue                       HOK                  1047 13:20.00 
   15 Ilona Vanaveski                Ilves                1048 13:20.00 
   16 Juta Virkepuu                  Harju OK             1047 13:20.00 
   17 1 Reserv                                            1048 13:20.00 
   18 2 Reserv                                            1047 13:20.00 

N75
5099m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
    6 1 Reserv                                            1047 13:10.00 
    7 2 Reserv                                            1048 13:10.00 

N80
5099m 14KP {Start nr:1 , starti:120m}
Nr    Nimi                           Klubi                Raja S.aeg    
    1 Maie Abram                     Ilves                1048 13:30.00 
    2 Maire Raid                     Tammed               1047 13:30.00 
    3 Ilse Uus                       TON                  1048 13:30.00 
    4 1 Reserv                                            1047 13:30.00 
    5 2 Reserv                                            1048 13:30.00 

JOKA
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2018, www.tak-soft.com