Eesti MV pikal rajal
4.10.2020 Mägede küla (Sigrid Ruul)
1. Olle Ilmar Jaama Peko 01:15.01 01:15.01
2. Ossi Priks Rakv 01:15.07 +0:05
3. Nansen Palo Võru/Võru spord 01:22.45 +7:44
4. Ralf Kivil LSF PT 01:22.50 +7:48
5. Renno Merenäkk Tartu Katoliku 01:23.26 +8:25
6. Chris Marcus Krahv Otepää 01:23.32 +8:30
7. Timo Kudre Peko 01:23.49 +8:48
8. Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp 01:23.53 +8:52
9. Mehis Udam JOKA 01:29.39 +14:38
10. Bert Joosep Panker Ilves 01:29.54 +14:52
11. Markus Kaljur Harju OK 01:33.44 +18:42
12. Kaspar Karolin Kobras/Põlva Sp 01:47.36 +32:35
13. Raiko Alliksaar JOKA 01:48.46 +33:45
14. Kerto Kaasiku JOKA 01:48.49 +33:48
15. Karel Jung Kobras/Põlva Sp 01:52.18 +37:16
16. August Jakobson Kobras/Põlva Sp 01:53.06 +38:05
17. Emil Eensaar Ilves 01:59.34 +44:32
18. Maanus Udam JOKA 02:01.05 +46:03
19. Kardo Kutti Harju OK 02:04.05 +49:03
20. Henri Perillus JOKA 02:05.29 +50:27
21. Romet Kriks LSF PT 02:05.48 +50:46
22. Laur-Rogert Sulg Otepää 02:06.31 +51:30
23. Jakob Koppel Tartu Katoliku 02:16.36 +61:34
24. Laurits Rütman JOKA 02:19.48 +64:46
25. Andri Kepler Kobras/Põlva Sp 02:30.31 +75:29
Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord Puuduv KP
Maarius Kotsulim JOKA Puuduv KP
1. Mihkel Mahla Peko 01:43.03 01:43.03
2. Raul Viitmaa Lehola 01:43.10 +0:07
3. Jürgen Joonas Võru/Võru spord 01:43.43 +0:40
4. Vjatseslav Safonov SRD 01:44.35 +1:32
5. Samuel Kolsar Kobras/Põlva Sp 01:49.31 +6:27
6. Jaan Viirmann Põrgupõhja 01:54.28 +11:25
7. Oliver Annus 02:01.57 +18:54
8. Martin Erik Maripuu Kobras/Põlva Sp 02:15.46 +32:43
Artur Soo JOKA Puuduv KP
Karmo Tisler Võru/Võru spord Puuduv KP
Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord Ei start
Ragnar Kranberg Mercury Ei start
1. Hando Allmann Võru/Võru spord 01:52.34 01:52.34
2. Kaarel Vesilind SRD 01:52.57 +0:23
3. Rasmus Kruusa Kobras 01:53.25 +0:51
4. Sander Pritsik Rakv 01:58.45 +6:10
5. Kustu Künnapas HOK 02:00.14 +7:39
6. Raiko Marrandi JOKA 02:04.15 +11:40
7. Aleksander Kepler Kobras/Põlva Sp 03:11.28 +78:53
1. Ats Sõnajalg Harju OK 01:39.16 01:39.16
2. Sander Kuusk 02:00.36 +21:19
3. Ragnar Leimann 02:03.55 +24:38
4. Meelis Laurimaa 02:04.12 +24:55
5. Jüri Joonas Võru 02:10.56 +31:40
6. Tõnu Jäädmaa 02:57.40 +78:23
Viljar Vainola Mercury Ei start
1. Kristo Heinmann Peko 02:25.57 02:25.57
2. Kenny Kivikas Ilves 02:29.17 +3:19
3. Tõnis Laugesaar Rakv 02:30.22 +4:24
4. Timmo Tammemäe SK100 02:32.31 +6:33
5. Jaagup Truusalu Võru 02:39.45 +13:47
6. Sergei Rjabõshkin Peko 02:42.00 +16:02
7. Uku-Laur Tali Harju OK 02:42.03 +16:06
8. Rain Eensaar 02:42.07 +16:09
9. Andreas Kraas Tammed 02:44.12 +18:14
10. Lauri Tammemäe SK100 02:48.06 +22:08
11. Siim Klais Võru 02:58.05 +32:07
12. Alar Kume Võru 03:04.02 +38:04
13. Reimo Liiv Tammed 03:08.48 +42:50
14. Marek Karm SK100 03:09.38 +43:40
15. Mehis Muru JOKA 03:17.00 +51:02
16. Kiur Erik Eensaar Kobras 03:28.45 +62:47
17. Raido Laidla SK100 03:59.36 +93:38
Andres Rõõm Ilves Puuduv KP
Alexander Khalyapin ÜleAja
1. Anti Sulavee SK100 02:03.24 02:03.24
2. Sander Mirme Võru 02:05.54 +2:29
3. Kaarel Kallas JOKA 02:05.58 +2:33
4. Tarmo Siimsaare Võru 02:10.03 +6:38
5. Janek Kähr Kobras 02:21.12 +17:47
6. Marko Teder Kape 02:32.53 +29:28
7. Madis Osjamets HOK 02:38.33 +35:08
8. Alari Lumberg 03:17.05 +73:40
9. Mihkel Järve Kobras 03:22.49 +79:24
1. Raio Piiroja ok west 02:02.09 02:02.09
2. Dag Ainsoo LUS 02:02.14 +0:05
3. Allar Kivil LSF PT 02:02.25 +0:16
4. Aares Fjodorov Otepää 02:04.15 +2:06
5. Toomas Marrandi JOKA 02:04.59 +2:50
6. Tõnu Lillelaid Tammed 02:08.56 +6:47
7. Risto Randma Põrgupõhja 02:12.22 +10:12
8. Marko Külaots Tammed 02:17.55 +15:46
9. Mati Mägi HOK 02:20.49 +18:40
10. Gert Müürsepp Tammed 02:27.36 +25:27
11. Tarmo Tolm 02:28.55 +26:45
12. Erki Kriks LSF PT 02:43.25 +41:15
13. Ivo Miller Koop 02:57.36 +55:27
14. Erko Jakobson Kobras 02:58.56 +56:47
15. Indrek Reitsak Nõmme 03:30.07 +87:57
16. Kert Lindeberg TON 03:30.57 +88:48
Lauri Beilmann Tammed Ei start
1. Alar Abram Tammed 01:46.32 01:46.32
2. Ain Fjodorov Peko 01:47.36 +1:03
3. Andre Nõmm 01:50.21 +3:48
4. Kaido Hallik Ilves 01:58.00 +11:27
5. Tanel Kannel Rae 01:58.57 +12:24
6. Randy Korb Peko 02:00.13 +13:40
7. Meelis Merenäkk Rae 02:01.28 +14:56
8. Kaupo Järve LSF PT 02:01.57 +15:24
9. Arthur Raichmann LSF PT 02:02.33 +16:01
10. Kuno Rooba Rakv 02:11.23 +24:50
11. Martin Kaup LSF PT 02:11.57 +25:24
12. Priit Talu West 02:13.58 +27:26
13. Martin Aunin TON 02:14.00 +27:27
14. Sander Annus 02:21.33 +35:00
15. Lauri Tarlap LSF PT 02:23.42 +37:10
16. Tarmo Lillsoo Põrgupõhja 02:24.49 +38:17
17. Indrek Lillsoo Põrgupõhja 02:25.27 +38:54
18. Vladislav Pahhomenkov SRD 02:25.33 +39:01
19. Andres Käver SK100 02:57.59 +71:27
20. Jan Aas Jõhvikas 02:58.03 +71:30
Viktor Kassatkin SRD Katk
Mati Korrol Mercury Puuduv KP
Kalmer Koosapoeg Rakv Puuduv KP
1. Heiti Hallikma Võru 01:43.54 01:43.54
2. Paavo Rõigas Peko 01:43.58 +0:03
3. Alar Viitmaa Lehola 01:44.07 +0:12
4. Andrei Nikitin SRD 01:44.13 +0:18
5. Mart Koppel Tartu Katoliku 01:48.23 +4:28
6. Raul Kudre Peko 01:48.34 +4:39
7. Kaido Nurja Nõmme 01:50.34 +6:39
8. Dmitri Shved SRD 01:51.12 +7:17
9. Enn Jaama Peko 01:53.05 +9:10
10. Veiko Hintsov Põrgupõhja 01:56.49 +12:54
11. Neeme Loorits Kape 01:58.46 +14:51
12. Mairolt Kakko TON 02:14.40 +30:45
13. Meelis Mälberg Peko 02:16.26 +32:31
14. Taivo Tali Harju OK 02:18.28 +34:33
15. Inno Ling Lehola 02:23.07 +39:12
16. Tarmo Tarlap Porter Racing 02:59.55 +76:01
Ulrik Staugaard FIF Hilleroed Puuduv KP
Raul Kangur Peko Puuduv KP
1. Toomas Mast HOK 01:40.43 01:40.43
2. Tõnu Ilves Kape 01:41.04 +0:20
3. Vladimir Savinov SRD 01:44.48 +4:04
4. Ülo Viru Orvand 01:54.40 +13:56
5. Urmas Sulaoja Jõhvikas 01:55.23 +14:39
6. Antti Roose Kobras 01:55.48 +15:05
7. Aivar Meindok TON 02:03.45 +23:02
8. Ülo Timuska Rae 02:05.36 +24:52
9. Aleksander Pritsik Rakv 02:07.48 +27:04
10. Lauri Leppik TAOK 02:20.42 +39:58
11. Priit Truusalu Kape 02:32.57 +52:13
Rain Vellerind Põrgupõhja Ei start
Indrek Ümarik Ei start
1. Mart Külvik 01:37.23 01:37.23
2. Andres Talver Mercury 01:38.02 +0:39
3. Kaljo Julge Kape 01:39.03 +1:40
4. Maido Kaljur Harju OK 01:40.06 +2:43
5. Tiit Tali Ilves 01:41.38 +4:15
6. Jaanus Reha Koop 01:44.13 +6:50
7. Mati Preitof Harju OK 01:48.52 +11:29
8. Jaak Rohtsalu Rakv 01:55.32 +18:09
9. Urmas Tammemäe Orvand 01:55.39 +18:16
10. Viesturs Lucans 02:12.27 +35:03
11. Raul Olesk Kobras 02:14.44 +37:20
12. Riho Kokk Rakv 02:16.24 +39:00
13. Urmas Lips 02:26.29 +49:06
14. Tauno Kure Kape 02:32.04 +54:41
15. Rein Rooni Orvand 02:32.51 +55:27
Mihkel Nahkur Jõhvikas Puuduv KP
1. Jüri Rokko Jõhvikas 01:41.11 01:41.11
2. Rein Kriks Rakv 01:45.16 +4:05
3. Ago Käis Kobras 01:46.35 +5:24
4. Riho Männi Lehola 01:46.45 +5:33
5. Anti Parik Otepää 01:48.51 +7:39
6. Kai Willadsen TON 01:50.03 +8:51
7. Heini Tammik Kape 01:50.05 +8:53
8. Paul Aug Orvand 01:57.26 +16:14
9. Jüri Merirand Otepää 01:59.52 +18:40
10. Aare Limberg Rakv 02:00.10 +18:58
11. Tõnu Sikkal Kobras 02:09.56 +28:45
12. Tiit Olju Orvand 02:44.53 +63:41
1. Tiit Tatter TON 01:16.54 01:16.54
2. Toivo Saue HOK 01:18.33 +1:38
3. Väino Aul Jõhvikas 01:23.57 +7:02
4. Arvo Kivikas Ilves 01:24.24 +7:30
5. Kai Saksman TON 01:25.33 +8:39
6. Peep Koppel Koop 01:42.55 +26:00
1. Enn Aedna West 01:39.10 01:39.10
2. Tõnu Raid Tammed 01:44.11 +5:01
3. Jüri Tähemaa TON 01:46.56 +7:46
4. Mati Poom TON 01:48.29 +9:19
5. Juhan Bachmann Jõhvikas 01:53.03 +13:53
6. Eimar Jõgisu TON 02:06.03 +26:53
7. Vello Loorits Orion 02:08.19 +29:09
8. Elmo Pärna Lehola 02:13.53 +34:43
9. Ants Tamm TON 02:25.34 +46:24
10. Martin Tõrra Kobras 02:53.12 +74:02
1. Endel Remmet Kape 01:53.27 01:53.27
2. Rein Küttim 0rion 02:02.58 +9:31
3. Heino Peeterson West 02:08.15 +14:48
1. Harriet Koppel Tartu Katoliku 01:07.11 01:07.11
2. Brigitte Panker Ilves 01:07.13 +0:02
3. Maria Eller HOK/Hiiumaa SK 01:08.58 +1:47
4. Geteli Hanni Kobras/Põlva Sp 01:10.47 +3:36
5. Liis-Marii Kaso Rakv 01:11.08 +3:57
6. Herta Kesküla HOK/Hiiumaa SK 01:21.24 +14:13
7. Laura-Liis Kaljur Harju OK 01:21.29 +14:18
8. Karoliina Kets Kobras/Põlva Sp 01:26.39 +19:28
9. Angela Mõttus Otepää 01:26.43 +19:32
10. Mareli Vaher Tartu Katoliku 01:37.57 +30:46
11. Helisa Tartu HOK/Hiiumaa SK 01:45.46 +38:35
12. Anna-Liisa Leiten JOKA 01:46.02 +38:51
13. Kätlin Mast HOK/Hiiumaa SK 02:20.03 +72:52
14. Roosi Rütman JOKA 03:20.59 +133:48
15. Helena Raava JOKA 03:21.10 +133:59
Viola Nikitina SRD Puuduv KP
Liise Lillelaid Tammed Ei start
1. Johanna Laanoja Kobras/Põlva Sp 01:26.46 01:26.46
2. Eliise Kesküla HOK 01:31.43 +4:57
3. Anita Laanejõe Võru/Võru spord 01:32.03 +5:17
4. Greta-Maria Pisarev Kobras 01:47.17 +20:31
5. Emma Joonas Võru/Võru spord 01:50.12 +23:26
6. Siiri Talts HOK/Hiiumaa SK 01:51.33 +24:47
7. Brita Ploompuu Põrgupõhja 01:52.48 +26:02
1. Lorely Kõrvel Kobras 01:55.48 01:55.48
2. Mari Linnus Peko 01:58.10 +2:22
3. Anete Saar Kobras/Põlva Sp 01:58.47 +2:59
4. Anastasija Pahhomenkova SRD 02:00.29 +4:41
5. Laura-Liis Kütt Kobras 02:01.39 +5:51
6. Kaidy Kaasiku JOKA 02:03.00 +7:12
7. Keidy Kaasiku JOKA 02:30.03 +34:15
1. Kadri Kadakas Mercury 01:44.36 01:44.36
2. Maigi Mäela Kobras 02:07.50 +23:14
3. Ethel Eensaar 02:09.11 +24:35
4. Merilin Vahtra Harju OK 02:09.17 +24:41
Annika Silde Mercury Ei start
1. Eleri Hirv Võru 02:15.32 02:15.32
2. Kirti Rebane Mercury 02:15.35 +0:02
3. Emily Raudkepp Peko 02:20.39 +5:07
4. Maris Palopääl Kobras 02:34.45 +19:13
Kertu Savitsch SK100 Puuduv KP
1. Maris Terno Tammed 01:46.31 01:46.31
2. Maret Vaher Kobras 01:50.13 +3:42
3. Kairi Tuulmägi Mercury 01:52.56 +6:24
4. Helle Hallik JOKA 01:53.20 +6:49
5. Kersti Jääger TÜ 02:24.20 +37:49
6. Elina Kutti Harju OK 02:24.39 +38:08
1. Merike Vanjuk Kape 01:31.10 01:31.10
2. Heleri Kivil LSF PT 01:34.27 +3:16
3. Merike Haugas West 01:39.17 +8:06
4. Edit Kannel Norma 01:44.20 +13:10
5. Helina Kolsar Kobras 01:44.22 +13:12
6. Pille Vinne Kobras 01:45.58 +14:48
7. Ingrid Piht Mercury 01:52.53 +21:42
8. Anu Poopuu Tammed 02:31.00 +59:49
Anu Käver SK100 Ei start
1. Viivi-Anne Soots Tammed 01:34.22 01:34.22
2. Jana Kink Kape 01:48.44 +14:22
3. Kirsten Nigul Kape 01:59.49 +25:27
4. Triina-Britt Preden TON 02:07.07 +32:45
5. Heidi Sild Mercury 02:08.35 +34:13
6. Siiri Vallner 02:11.27 +37:05
7. Evelyn Himma Rakv 02:13.49 +39:27
8. Teele Eensaar Ilves 02:29.22 +55:00
Epp Käpa Peko Ei start
1. Marika Jäädmaa Võru 01:32.57 01:32.57
2. Ingrit Kala Peko 01:35.00 +2:02
3. Signe Raidmets TON 01:38.52 +5:54
4. Riika Ploompuu Põrgupõhja 01:38.59 +6:01
5. Merike Paapson TON 01:45.13 +12:16
6. Maari Idnurm TON 01:46.20 +13:22
7. Anneli Aas TON 01:46.46 +13:48
8. Merike Mets Rakv 01:49.10 +16:12
9. Kai Treier TON 01:52.24 +19:26
10. Mai Viirmann OK Põrgupõhja 01:59.51 +26:53
11. Epp Voitka Võru 02:05.24 +32:26
12. Rita Ojala JOKA 02:11.49 +38:51
13. Helge Murutalu Jõhvikas 02:14.45 +41:47
14. Küllike Jaama Peko 02:14.52 +41:54
15. Elina Lasseron JOKA 02:15.02 +42:04
1. Marje Viirmann Harju OK 01:20.58 01:20.58
2. Elin Ilves Kape 01:20.58 +0:00
3. Aari Talver Mercury 01:21.04 +0:06
4. Airi Alnek Võru 01:22.01 +1:02
5. Lea Leppik TAOK 01:23.36 +2:37
6. Inger Jalakas Harju OK 01:32.00 +11:01
7. Tiina Oras Ilves 01:35.43 +14:45
8. Helve Kansi HOK 01:40.08 +19:09
9. Pille Illak Otepää 02:11.42 +50:43
Esta Tamm Tartu Puuduv KP
Kaja Ligi Peko Ei start
1. Saima Värton Kobras 01:14.26 01:14.26
2. Marika Kirsspuu TAOK 01:18.37 +4:11
3. Siiri Poopuu JOKA 01:18.56 +4:30
4. Reet Johanson Kobras 01:29.56 +15:30
5. Ilme Roosi OK Orvand 01:31.27 +17:00
6. Ülle Kadak OK Lehola 01:33.36 +19:09
7. Merike Mändsoo TON 01:37.49 +23:23
8. Olga Jakovleva Jõhvikas 01:40.23 +25:56
9. Ülle Raudsepp Jõhvikas 01:49.59 +35:33
10. Tiina Rillo Otepää 02:00.22 +45:56
11. Maire Kure Kape 02:00.32 +46:06
1. Anne Arold Ilves 01:15.42 01:15.42
2. Ene Sulg Orvand 01:17.24 +1:41
3. Eha Tolm 01:21.28 +5:46
4. Hille Tasa Tammed 01:23.25 +7:43
5. Eha Arb "-" 01:23.37 +7:54
6. Maire Limberg Rakv 01:24.55 +9:12
7. Lea Tusis JOKA 01:25.14 +9:31
8. Niina Karnit SRD 01:26.34 +10:51
9. Mare Leis Ilves 01:32.41 +16:58
10. Leili Prans Ilves 01:34.15 +18:32
11. Riina Kivikas Ilves 01:44.09 +28:26
12. Kersti Mardiste Harju 01:52.28 +36:46
13. Eha Kriks Rakv 01:56.58 +41:15
Liivi Parik Otepää Puuduv KP
1. Tiiu Kaasik Ilves 01:29.21 01:29.21
2. Ilona Vanaveski Ilves 01:33.23 +4:02
3. Liis Lille Harju OK 01:34.42 +5:20
4. Ene Ehrenpreis Rakv 01:39.40 +10:18
5. Kaie Kivila Ilves 01:39.55 +10:33
6. Anu Saue HOK 01:41.09 +11:47
7. Mare Aibast Harju OK 01:42.45 +13:23
8. Juta Virkepuu Harju OK 02:29.31 +60:10
Anne Jundas Jõhvikas Puuduv KP
1. Maire Raid Tammed 01:37.12 01:37.12
2. Maie Abram Ilves 01:58.15 +21:03
3. Ilse Uus TON 01:58.53 +21:41
JOKA