EKSL MV valikorienteerumises 2022
Valgehobusemäe, Järvamaa
23-09-22
P1-5                  
Koht Eesnimi Perenimi Kool Aeg KP KP*3 Trahv Tulemus Võistk. punkte
1 Joosep Esta Kärdla PK 00:32:19 11 33   33 51
2 Martin Samorodni Kärdla PK 00:34:20 11 33   33 49
3 Karl Märten Aren Türi Põhikool 00:31:25 9 27   27 48
4 Marko Unt Tallinna Nõmme Põhikool 00:33:42 9 27   27 47
5 Christofer Valang Türi Põhikool 00:36:32 9 27   27 46
6 Henrik Erm Tallinna Nõmme Põhikool 00:37:51 9 27   27 45
7 Albert Vidder Vastse Kuuste kool 00:40:37 9 27 1 26 44
8 Kerret Matto Põlva kool 00:37:35 8 24   24 43
9 Holger Kruusmaa Võsu kool 00:40:05 8 24 1 23 42
10 Oliver Poopuu Türi Põhikool 00:36:00 7 21   21 41
11 Rasmus Tiido Audentese erakool 00:35:34 6 18   18 40
12 Hardi Arulepp Türi Põhikool 00:40:12 4 12 1 11 39
13 Oliver Jüris Türi Põhikool 00:41:59 4 12 2 10 38
P6-7                  
Koht Eesnimi Perenimi Kool Aeg KP KP*3 Trahv Tulemus Võistk. punkte
1 Erik Marten Zernant Tartu Miina Härma G 00:52:13 23 69   69 51
2 Karel Markus Kähr Põlva kool 00:56:21 17 51   51 49
3 Andres Keernik Tartu Hansa Kool 00:57:49 17 51   51 48
4 Thomas Kruusmaa Võsu kool 00:53:53 16 48   48 47
5 Lennart Sein Tartu Miina Härma G 00:59:54 16 48   48 46
6 Rasmus Olli Nõmme Erakool 00:59:26 14 42   42 45
7 Oskar Liiver Audentese erakool 00:49:55 13 39   39 44
8 Atso Kesküla Kärdla PK 01:01:28 13 39 2 37 43
9 Marius Luumann Audentese erakool 00:52:52 11 33   33 42
10 Jakob Veski Põlva kool 00:55:18 10 30   30 41
11 Aksel Markus Hallik Tallinna Nõmme Põhikool 01:02:17 10 30 3 27 40
12 Andri Pärtna Audentese erakool 00:53:05 8 24   24 39
13 Justus Udam Albu Põhikool 00:33:34 7 21   21 38
14 Henri Tilga Viljandi Paalalinna Kool 01:00:54 7 21 1 20 37
P8-9                  
Koht Eesnimi Perenimi Kool Aeg KP KP*3 Trahv Tulemus Võistk. punkte
1 Pärtel Külvik Tartu Katoliku Kool 00:55:55 24 72   72 51
2 Markus Juhkam Tartu Katoliku Kool 00:57:23 24 72   72 49
3 Villem Piirimäe Tartu Miina Härma G 00:52:14 23 69   69 48
4 Karel Jung Rosma kool 01:00:09 21 63 1 62 47
5 Robin Olli Nõmme Erakool 00:58:26 17 51   51 46
6 Sander Kipper Tallinna Nõmme Põhikool 00:59:14 16 48   48 45
7 Paul Piirimäe Tartu Katoliku Kool 01:01:54 16 48 2 46 44
8 Rando Jaaksoo Tartu Miina Härma G 00:57:46 15 45   45 43
9 Kiur Kaldmaa Tartu Katoliku Kool 00:59:58 15 45   45 42
10 Paul Aares Fjodorov Pühajärve Põhikool 01:16:55 20 60 17 43 41
11 Oliver Robert Alanurm Tartu Miina Härma G 00:58:48 14 42   42 40
12 Kaspar Mansberg Tallinna Nõmme Põhikool 00:47:33 13 39   39 39
13 Robin Aasmann Nõmme Erakool 00:49:24 13 39   39 38
14 Mikk Martin Oinak Nõmme Erakool 00:53:31 13 39   39 37
15 Romet Kriks Kiili Gümnaasium 00:59:10 11 33   33 36
P10-12                  
Koht Eesnimi Perenimi Kool Aeg KP KP*3 Trahv Tulemus Võistk. punkte
1 Emil Eensaar Tartu Jaan Poska G 00:58:44 25 75   75 51
2 Henri Perillus Türi Ühisgümnaasium 01:00:24 23 69 1 68 49
3 Ralf Kivil Tartu Jaan Poska G 01:00:03 22 66 1 65 48
4 Artur Soo Türi Ühisgümnaasium 01:00:55 22 66 1 65 47
5 Otto Pluum Tartu Jaan Poska G 00:57:47 21 63   63 46
6 Kristjan Maiste Viljandi Gümnaasium 01:02:10 20 60 3 57 45
7 Rasmus Saare Põlva Gümnaasium 00:53:51 18 54   54 44
8 Maarius Kotsulim Järvamaa Kutsehariduskesk 00:57:08 18 54   54 43
9 Hendrik Bleive Põlva Gümnaasium 00:57:54 18 54   54 42
10 Kaspar Karolin Põlva Gümnaasium 00:58:51 18 54   54 41
11 Saimon Tammiste Rakvere Riigigümnaasium 00:59:01 17 51   51 40
12 Toomas Mattus Põlva Gümnaasium 01:02:07 18 54 3 51 39
13 Otto Georg Kikerpill Tartu Jaan Poska G 00:50:51 15 45   45 38
14 Ringo-Lehari Purge Türi Ühisgümnaasium 00:58:39 15 45   45 37
15 Virko Veverson Türi Ühisgümnaasium 00:58:52 15 45   45 36
16 Marlon Naan Rakvere Riigigümnaasium 00:55:23 14 42   42 35
17 Kameron Pukka Türi Ühisgümnaasium 00:58:41 14 42   42 34
T1-5                  
Koht Eesnimi Perenimi Kool Aeg KP KP*3 Trahv Tulemus Võistk. punkte
1 Ketriin Olli Nõmme Erakool 00:38:36 12 36   36 51
2 Matilda Piirimäe Tartu Katoliku Kool 00:34:58 9 27   27 49
3 Annaliisa Aren Türi Põhikool 00:38:33 9 27   27 48
4 Saskia Lätt Põlva kool 00:29:13 8 24   24 47
5 Miina Kesküla Kärdla PK 00:32:40 8 24   24 46
6 Roberta Aibast Tartu Katoliku Kool 00:34:29 8 24   24 45
7 Mia Esta Kärdla PK 00:38:29 8 24   24 44
8 Marta Mälberg Audentese erakool 00:39:26 8 24   24 43
9 Rebeka Uuemaa Audentese erakool 00:32:19 7 21   21 42
10 Johanna Trei Kärdla PK 00:33:12 7 21   21 41
11 Helena Erm Tallinna Nõmme Põhikool 00:34:06 6 18   18 40
12 Helen Hunt Värska Gümnaasium 00:34:14 6 18   18 39
13 Mia Rosetta Penjam Audentese erakool 00:36:59 6 18   18 38
14 Emma Uibo Värska Gümnaasium 00:37:58 5 15   15 37
15 Alisia Savenkov Kärdla PK 00:26:41 4 12   12 36
16 Ritta Reinvald Aegviidu Kool 00:45:36 6 18 6 12 35
17 Rebeca Roasto Audentese erakool 00:43:52 5 15 4 11 34
18 Emmi-Liis Jõeleht Aegviidu Kool 00:51:28 6 18 12 6 33
19 Desiree Sälik Aegviidu Kool 00:52:17 6 18 13 5 32
20 Mirjam Noor Aegviidu Kool 00:38:47 1 3   3 31
T6-7                  
Koht Eesnimi Perenimi Kool Aeg KP KP*3 Trahv Tulemus Võistk. punkte
1 Grete Johanna Korb Tallinna Reaalkool 00:55:40 20 60   60 51
2 Marta Maripuu Kärdla PK 01:00:17 18 54 1 53 49
3 Kaisa Kallas Viljandi Jakobsoni Kool 00:54:55 16 48   48 48
4 Kirke Keem Värska Gümnaasium 00:55:53 15 45   45 47
5 Helena Hakk Põlva kool 00:58:44 15 45   45 46
6 Käti Kudre Värska Gümnaasium 00:58:33 14 42   42 45
7 Miina Raudoja Värska Gümnaasium 00:50:57 13 39   39 44
8 Iiris Timma Värska Gümnaasium 00:56:55 13 39   39 43
9 Karmen Kalmus Tallinna Nõmme Põhikool 00:55:14 11 33   33 42
10 Loore Liisa Samuel Värska Gümnaasium 00:52:55 10 30   30 41
11 Anastasia Eunike Velleramm Aegviidu Kool 00:49:10 9 27   27 40
12 Lisete Solenikov Aegviidu Kool 00:53:15 9 27   27 39
13 Gisele Rang Nõmme Erakool 00:59:01 8 24   24 38
14 Meloore Tamm Audentese erakool 00:52:23 7 21   21 37
15 Marii Uuemaa Audentese erakool 00:52:39 7 21   21 36
16 Carola Lass Aegviidu Kool 00:36:56 5 15   15 35
17 Katharina Kanger Aegviidu Kool 00:38:58 5 15   15 34
18 Karola Kalmus Tallinna Nõmme Põhikool 00:59:46 5 15   15 33
T8-9                  
Koht Eesnimi Perenimi Kool Aeg KP KP*3 Trahv Tulemus Võistk. punkte
1 Anett Liisa Parts Aegviidu Kool 00:55:43 21 63   63 51
2 Mariann Zernant Tartu Miina Härma G 00:59:39 19 57   57 49
3 Viola Nikitina Tallinna Laagna Gümn 01:00:59 19 57 1 56 48
4 Helisa Tartu Kärdla PK 01:01:20 18 54 2 52 47
5 Mareli Vaher Tartu Katoliku Kool 01:03:17 18 54 4 50 46
6 Laura Tilga Viljandi Paalalinna Kool 00:51:22 12 36   36 45
7 Kätlin Mast Kärdla PK 01:02:29 10 30 3 27 44
T10-12                  
Koht Eesnimi Perenimi Kool Aeg KP KP*3 Trahv Tulemus Võistk. punkte
1 Harriet Koppel Tartu Jaan Poska G 01:01:43 20 60 2 58 51
2 Geteli Hanni Põlva Gümnaasium 00:54:28 18 54   54 49
3 Age-Anett Laanejõe Tartu Jaan Poska G 00:57:47 13 39   39 48
4 Hanna Arulepp Paide Gümnaasium 01:00:14 12 36 1 35 47
5 Õnne Liis Lippand Türi Ühisgümnaasium 00:53:51 10 30   30 46
6 Lisette Teiva Rakvere Riigigümnaasium 00:49:11 9 27   27 45
7 Kirke Kriisa Rakvere Riigigümnaasium 00:59:33 4 12   12 44
8 Laura Nemvalts Põlva Gümnaasium 01:01:35 4 12 2 10 43