KOLME METSA PÜSIRAJAD vol 2

Orienteerumisklubi JOKA ja Türi Spordiklubide Liit pakuvad taas võimaluse orienteeruda Türi ümbruse metsades, seda Saunametsas, Kõrgessaares ja Tolli metsa kaartide püsiradadel. Püsiradade KP-d on avatud  10.aprillist kuni 26.aprillini 2020 a. KP-de läbimise järjekord on igale osalejale vaba. Igal KP-l on tunnustäht, igalt rajalt saab tähtedest kokku ühe sõna ja kokku kolme sõnalise tunnuslause.  

Püsiradade kaardid prindi ise paberkandjale või lae kaardi fail nutiseadmesse ja läbi KP-d selle abil. 

Saunametsa püsirajal on osade kontrollpunktide läbimine lapsekäruga keeruline ja seetõttu soovitame lapsekäruga läbida rada osaliselt või kasutada suuremaid teid.

Radade läbimise järel saada tunnuslause koos osaleja(te) nimega e-posti teel tyrispordiklubi@gmail.com , facebookis Türi Spordiklubide Liit või helista 58201464. See annab võimaluse osaleda Türi valla liikumisürituste sarja lõppedes auhindade loosimisel. 

Orienteerumisklubi JOKA ja Türi Spordiklubide Liidu poolt korraldatavad tervislikud liikumisüritused on eriolukorra perioodil osalustasuta. Kui aga soovid vabatahtlikult panustada taoliste orienteerumisürituste toimumisse ja selle tarvis kaartide valmistamisse, siis võid osalustasu 3 eurot kanda orienteermisklubi JOKA arvelduskontole nr EE901010220016401010 SEB

PÜSIRAJAL LIIKUJA MEELESPEA :

  • LIIGU ÜKSI VÕI KOOS PEREGA, GRUPIS LIIKUMINE ON KEELATUD!
  • HOIA VÄHEMALT 2m DISTANTSI TEISTE METSAKÜLASTAJATEGA! METSAS ON RUUMI KÕIGILE!
  • ÄRA PUUTU RAJATÄHISEID! 
  • HAIGENA PÜSI KODUS!

NB!  REEGLITE RIKKUMINE TOOB KAASA PÜSIRADADE MAHAVÕTMISE!

PALUN OLE MÕISTLIK , NAUDI LOODUSES LIIKUMIST JA LASE SEDA KA TEISTEL TEHA!

Kõrgessaare kaart

Saunametsa kaart

Tolli kaart

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.