Toomas Marrandi ja Mari Kaseväli tulid rogaini Euroopa meistriteks

Pilt: ErakoguNädalavahetusel toimusid Itaalias, ajaloolise San Gimignano linnakese ümbruses 14. rogaini Euroopa meistrivõistlused.

Maastik pakkus Toskaanale tüüpilisi vaateid: viinamarjaistandusi, oliivisalusid, küpressidega ümbritsetud villasid, sekka tihema alustaimestiku ja okkaliste põldmarjaväätidega Vahemere metsatukki. Rogaini rada oli orienteerumistehniliselt lihtsapoolne, ent füüsilise väljakutse esitasid korralikud tõusud ja laskumised. Triviaalne polnud leida ka strateegiliselt parimat rajaplaani ning etappidel tuli lahendada teevalikuülesandeid. Võistluse korraldus oli siiski itaaliapärases kastmes – võistluse start hilines 10 minutit. Pikalt tuli oodata ka tulemusi, mis olid siiski rõõmustavad.

Segavõistkondade arvestuses võitsid kulla Toomas Marrandi (JOKA) ja Mari Kaseväli. Meesveteranide seas teise koha sai Armo Hiie koos soomlasest võistkonnakaaslase Juha Skinnariga. Segaveteranide arvestuses kolmandad olid Neeme Loorits ja Anneken Lemberg. Meessuperveteranide kolmanda koha saavutasid Sulev Kuiv ja Peep Eomois.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.