Suunto Games
30.09.2017 Valgehobusemäe (M. Klementsov)
Suunto Games
1.10.2017 Valgehobusemäe (T. Tähnas)
1. Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp EST 00:21.25 00:11.09(1) 00:10.16(1)
2. Niklāvs Dravants Cēsu jaunā skol LAT 00:27.49 00:12.11(3) 00:15.38(9)
3. Romet Kriks LSF PT EST 00:28.39 00:13.42(4) 00:14.57(7)
4. Kaur Kannel Rae EST 00:30.20 00:15.37(5) 00:14.43(6)
5. Erik Kersna Ilves EST 00:31.34 00:16.24(6) 00:15.10(8)
6. Roland Johanson Kobras/Põlva Sp EST 00:31.50 00:19.18(9) 00:12.32(3)
7. Stefan Kivil LSF PT EST 00:32.15 00:19.56(10 00:12.19(2)
8. Robin Olli LSF PT EST 00:32.36 00:16.45(7) 00:15.51(10
9. Riko Reitel LSF PT EST 00:35.03 00:21.04(11 00:13.59(4)
10. Siim Pello Mercury EST 00:38.37 00:24.01(12 00:14.36(5)
11. Rando Jaaksoo EST 00:45.54 00:18.02(8) 00:27.52(13
12. Christopher Vakrõõm SRD EST 00:47.38 00:28.48(14 00:18.50(12
Bruno Sterns Ogre OK/SC LAT Katk 00:12.03(2) Ei start
Kaspar Mathias Korrol Mercury EST Katk Ei start 00:15.55(11
Georgs Gedins Auseklis IK LAT Katk 00:25.06(13 Ei start
Karel Jung Põlva Spordikoo EST Ei start Ei start Ei start
1. Ranno Kannel Rae EST 00:25.30 00:13.31(2) 00:11.59(2)
2. Kurmet Kutti EST 00:27.11 00:16.03(3) 00:11.08(1)
3. Jooa Eronen Karkki-Rasti FIN 00:32.51 00:17.25(4) 00:15.26(4)
4. Olari Reitel LSF PT EST 00:52.16 00:13.24(1) 00:38.52(7)
5. Kennet Pisarev Jõhvikas EST 00:52.21 00:31.11(6) 00:21.10(5)
6. Markus Einberg Põlva Spordikoo EST 00:58.21 00:29.20(5) 00:29.01(6)
Saimon Tammiste Rakv EST Katk Ei start 00:14.00(3)
Kaur Hallik Tartu EST Ei start Ei start Ei start
1. Audun Palo Võru EST 00:26.05 00:13.57(2) 00:12.08(1)
2. Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva Sp EST 00:28.29 00:14.59(4) 00:13.30(3)
3. Henri Kersna Ilves EST 00:28.30 00:15.57(6) 00:12.33(2)
4. Markus Samuel Vaikjärv Vunder EST 00:28.59 00:14.18(3) 00:14.41(5)
5. Alexei Botov White Nights RUS 00:30.12 00:15.53(5) 00:14.19(4)
6. Erik Marten Zernant Ilves EST 00:31.41 00:13.01(1) 00:18.40(8)
7. Koit Hallik Tartu EST 00:33.11 00:16.05(7) 00:17.06(6)
8. Jero Eronen Karkki-Rasti FIN 00:47.08 00:28.15(15 00:18.53(9)
9. Rasmus Olli LSF PT EST 00:47.28 00:24.30(11 00:22.58(12
10. Timo Poopuu JOKA EST 00:50.38 00:23.55(10 00:26.43(16
11. Joosep Tali KEKRSK EST 00:51.42 00:27.48(13 00:23.54(13
12. Ralf Kuusmaa EST 00:52.09 00:28.10(14 00:23.59(14
13. Karel Markus Kähr Põlva Spordikoo EST 00:57.02 00:38.06(23 00:18.56(10
14. Justus Udam JOKA EST 00:57.14 00:33.13(20 00:24.01(15
15. Georg Sebastian Vaikjärv Vunder EST 01:03.24 00:29.34(16 00:33.50(18
16. Rasmus Uibo Peko EST 01:08.16 00:36.02(22 00:32.14(17
17. Uko Erk Otstavel LSF PT EST 01:22.16 00:30.57(17 00:51.19(19
Albert Kepp Reaalkool EST Katk 00:22.51(9) Ei start
Rasmus Laas JOKA EST Katk 00:21.14(8) Ei start
Johan Pajur EST Katk 00:31.53(18 Ei start
Kaspar Rea TON EST Katk 00:31.59(19 Ei start
Björn Martin Lindeberg EST Katk 00:25.25(12 Ei start
Aksel Avaste Tammed EST Katk Ei start 00:17.13(7)
Karl Märten Aren JOKA EST Katk 00:34.09(21 Ei start
Hendrik Avaste Tammed EST Katk Ei start 00:19.52(11
Teodor Ruusalepp EST Ei start Ei start Ei start
1. Markus Tõnisson LSF PT EST 00:27.33 00:14.07(2) 00:13.26(1)
2. Anti Tohva Põlva Spordikoo EST 00:28.44 00:13.49(1) 00:14.55(4)
3. Toms Berzins LAT 00:29.04 00:15.22(4) 00:13.42(2)
4. Romet Paatsi Põlva Spordikoo EST 00:29.05 00:14.32(3) 00:14.33(3)
5. Tanel Laaneväli Põlva Spordikoo EST 00:35.08 00:16.49(6) 00:18.19(5)
6. Kardo Kutti EST 00:35.27 00:15.26(5) 00:20.01(6)
7. Hannes Tammiste Rakv EST 00:46.26 00:24.28(8) 00:21.58(7)
8. Reno Robin Rehemets Põlva Spordikoo EST 00:48.23 00:26.05(9) 00:22.18(8)
Roland Kivila Tartu Kivilinna EST Katk 00:22.13(7) Ei start
Hendrik Ruusalepp Kobras EST Ei start Ei start Ei start
1. Patricija Valaine Ogre OK/SC LAT 00:24.35 00:14.03(2) 00:10.32(1)
2. Anete Stabiņa Azimuts OK-Sm B LAT 00:26.45 00:15.01(3) 00:11.44(2)
3. Jasmiin Kraas EST 00:27.16 00:13.25(1) 00:13.51(6)
4. Mariann Zernant Ilves EST 00:28.16 00:15.57(4) 00:12.19(3)
5. Laura Liis Kaljur KEKRSK EST 00:29.59 00:16.14(5) 00:13.45(5)
6. Helisa Tartu HOK EST 00:30.00 00:17.00(6) 00:13.00(4)
7. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed EST 00:33.40 00:18.44(8) 00:14.56(7)
8. Kätlin Mast HOK EST 00:37.05 00:19.36(9) 00:17.29(8)
9. Roosi Rütman Ambla SK EST 00:44.01 00:20.14(10 00:23.47(9)
10. Rebeca Hiiesalu Põlva Spordikoo EST 00:55.49 00:26.46(11 00:29.03(10
Sanna Lindeberg EST Katk 00:17.13(7) Ei start
1. Karoliina Kets Põlva Spordikoo EST 00:29.07 00:15.57(1) 00:13.10(1)
2. Liisi Koppel HOK EST 00:31.57 00:18.32(2) 00:13.25(2)
1. Luisa Nõmmik Kobras/Põlva Sp EST 00:28.12 00:15.49(1) 00:12.23(1)
2. Grete Johanna Korb EST 00:30.09 00:16.49(2) 00:13.20(2)
3. Liisa Laura Viru TON EST 00:35.23 00:18.33(4) 00:16.50(4)
4. Marta Maripuu HOK EST 00:37.17 00:22.47(9) 00:14.30(3)
5. Anna Berzina LAT 00:39.13 00:17.34(3) 00:21.39(7)
6. Emīlija Dravante Cēsu jaunā skol LAT 00:39.26 00:20.29(5) 00:18.57(5)
7. Mari Iher Tartu EST 00:41.22 00:20.29(5) 00:20.53(6)
8. Miina-Liisa Juhkam EST 00:47.00 00:23.33(10 00:23.27(9)
9. Liis-Marie Kaljur KEKRSK EST 00:51.52 00:28.59(15 00:22.53(8)
10. Jette-Ly Assor Kobras/Põlva Sp EST 00:53.30 00:22.08(7) 00:31.22(12
11. Kaisa Kallas JOKA EST 00:56.46 00:26.23(13 00:30.23(11
12. Vibeke Pärl Tõnisson LSF PT EST 00:59.29 00:26.54(14 00:32.35(13
13. Maria Kaljur KEKRSK EST 00:59.45 00:31.57(16 00:27.48(10
14. Käti Kudre Peko EST 01:00.19 00:25.54(12 00:34.25(15
15. Ketriin Olli LSF PT EST 01:11.03 00:36.56(18 00:34.07(14
16. Adele Brit Kivipalu LSF PT EST 01:14.21 00:38.33(19 00:35.48(16
17. Jete Kraas EST 01:23.57 00:45.27(20 00:38.30(17
Liise Laas JOKA EST Katk 00:22.24(8) Ei start
Emma-Liisa Pajur EST Katk 00:31.57(16 Ei start
Annaliisa Aren JOKA EST Katk 00:25.26(11 Ei start
1. Hele Jakobson Põlva Spordikoo EST 00:20.21 00:10.25(1) 00:09.56(1)
2. Johanna Oras Põlva Spordikoo EST 00:23.56 00:12.45(2) 00:11.11(2)
3. Maarja Oras Põlva Spordikoo EST 00:26.23 00:14.59(3) 00:11.24(3)
4. Kitija Abula Azimuts OK-Sm B LAT 00:31.24 00:17.07(6) 00:14.17(4)
5. Karoliine Kranberg Mercury EST 00:32.04 00:15.48(5) 00:16.16(5)
6. Astrid Heleen Tõnisson LSF PT EST 00:32.51 00:15.24(4) 00:17.27(7)
7. Katariina Leiger Kape EST 00:35.15 00:17.10(7) 00:18.05(8)
8. Lisette Kuusmaa EST 00:35.56 00:19.27(8) 00:16.29(6)
9. Eliisabet Leiger Kape EST 00:42.02 00:23.50(10 00:18.12(9)
10. Karolin Möller Põlva Spordikoo EST 00:44.40 00:19.50(9) 00:24.50(11
11. Anna Godina B3 LAT 00:58.20 00:34.43(12 00:23.37(10
12. Mirtel Vaher Tartu Katoliku EST 01:03.37 00:27.56(11 00:35.41(12
13. Kerttu Tupitsa Rasti E4 FIN 01:14.13 00:35.58(13 00:38.15(13
Ebe Hallik Tartu EST Ei start Ei start Ei start
JOKA