60. Jüriööjooks 20.04.2019
60. Jüriööjooks 20.04.2019 Viljandi lossimäed (Priit Poopuu)
HARRASTUS 
PÕHIKLASS 

HARRASTUS
1. 6400 m 23 KP ; 2. 3500 m 16 KP ; 3. 3500 m 16 KP ;
Nr  Nimi                                Klubi           Maa 
 63 Käo Tiim                                                 
   1 Kalev Ermits                 8668782 21:00:00
   2 Airi Alnek                   8636595 
   3 Karmen Alnek                 8647264 
 64 Jõhvikas                            Jõhvikas             
   1 Greta-Maria Pisarev          8662095 21:00:00
   2 Ülle Raudsepp                1404069 
   3 Kadre Maalma                 7202719 
 65 Mercury III                         Mercury              
   1 Priit Överus                 8130366 21:00:00
   2 Kris Jette Piht              1410830 
   3 Liina Jõgisu                 9760805 
 66 Wandersellid                                             
   1 Taavi Tamkivi                        21:00:00
   2 Kristo Tohver                        
   3 Tarmo Needo                          
 67 Viirus                                                   
   1 Andres Viira                 8400609 21:00:00
   2 Maret Viira                  8225850 
   3 Liis Viira                   7203361 
 68 KOOP II                             Koop                 
   1 NA                                   21:00:00
   2 NA                                   
   3 NA                                   
 69 Lennubaas                                                
   1 Artur Rauk                   9190378 21:00:00
   2 Rain Muru                    7203356 
   3 Marek Zahkna                  886694 
 70 Harju OK                            Harju                
   1 Thea Kaljur                  8644552 21:00:00
   2 Mari-Liis Kaljur             8167200 
   3 Elina Kutti                  8009992 
 71 Ilves                               Ilves                
   1 Anne Arold                    899196 21:00:00
   2 Ülle Põldoja                 8334122 
   3 Lembit Nöps                  1007293 
 72 Kriks                               LSF PT               
   1 NA                                   21:00:00
   2 NA                                   
   3 NA                                   
 73 Orvandi veteranid                   Orvand               
   1 Paul Aug                      305450 21:00:00
   2 Ilme Roosi                   2014901 
   3 Tiit Olju                    1602761 
 74 OK Põrgupõhja III                   Põrgupõhja           
   1 Argo Kauge                    222119 21:00:00
   2 Oskar Viirmann                222117 
   3 Margus Lõoke                  222124 
 75 Tasa ja targu                       SOK                  
   1 Raili Nõgu                   9101802 21:00:00
   2 Anu Tanila                   7204673 
   3 Kai Kaseväli                 9101267 
 76 Ösel                                SOK                  
   1 NA                                   21:00:00
   2 NA                                   
   3 NA                                   
 77 SRD trio                            SRD                  
   1 Vladislav Pahhomenkov        8200671 21:00:00
   2 Viktor Kassatkin             8150871 
   3 Aleksander Hlebnikov         8062371 
 78 SRD superstaar                      SRD                  
   1 Sergei Shirokov              8029702 21:00:00
   2 Niina Karnit                 8662656 
   3 Anita Karnit                 8029702 
 79 The same procedure as every yr      TAOK                 
   1 Sander Nahkor                        21:00:00
   2 Kristiina Kindel              305630 
   3 Anton Roolaid                 771013 
 80 Tartu Katoliku SK 2                 Tartu Katoliku       
   1 Artur Michelson              2115805 21:00:00
   2 Paul Theodor Zupping         2101104 
   3 Hans Gustav Kõljalg          2115804 
 81 Tartu Katoliku SK 3                 Tartu Katoliku       
   1 Jakob Koppel                 2104623 21:00:00
   2 Otto Georg Kikerpill         7211283 
   3 Tarmo Tenno                  1421701 
 82 TON harrastajad                     TON                  
   1 Jaanus Viljamaa              8639465 21:00:00
   2 Meeli Kerem                  8456667 
   3 Mart Sooberg                 8662661 
 86 Harrastajad Reserv I                Reserv               
   1 Reserv Reserv                        21:00:00
   2 Reserv Reserv                        
   3 Reserv Reserv                        
 87 Harrastajad Reserv II               Reserv               
   1 Reserv Reserv                        21:00:00
   2 Reserv Reserv                        
   3 Reserv Reserv                        
 88 Harrastajad Reserv III              Reserv               
   1 Reserv Reserv                        21:00:00
   2 Reserv Reserv                        
   3 Reserv Reserv                        

PÕHIKLASS
1. 6400 m 23 KP ; 2. 4790 .. 5000m 18 KP ; 3. 6400 m 23 KP ; 4. 4790 .. 5000m 18 KP ; 5. 6400 m 23 KP ;
Nr  Nimi                                Klubi           Maa 
  1 Ilves 1                             Ilves                
   1 Kaarel Hendrik Zernant       8667297 21:00:00
   2 Hannula-Katrin Pandis        8071190 
   3 Markus Rene Pae              8644899 
   4 Eveli Saue                    351673 
   5 Kiur Erik Eensaar            8667297 
  2 Võru tiim                           Võru                 
   1 Siim Klais                   8644505 21:00:00
   2 Kerstin Uiboupin             8080192 
   3 Alar Kume                    8636578 
   4 Laura Joonas                 8644505 
   5 Jaagup Truusalu              8636578 
  3 Tammed I                            Tammed               
   1 Reimo Liiv                   8661139 21:00:00
   2 Maris Terno                  8655320 
   3 Andres Saetalu                682052 
   4 Teele Telgma                 8648678 
   5 Lauri Malsroos               8639391 
  4 Kape +2                             Comp                 
   1 Martin Vilismäe              8661140 21:00:00
   2 Merike Vanjuk                8009342 
   3 Marko Teder                  8647265 
   4 Margret Zimmermann           8009342 
   5 Rain Eensaar                 8668772 
  5 Peko                                Peko                 
   1 Sander Linnus                8647271 21:00:00
   2 Kristel Kõivo                8662659 
   3 Kevin Hallop                 8009362 
   4 Daisy Kudre                  8662659 
   5 Reigo Teervalt               8009362 
  6 Rakvere OK                          Rakv                 
   1 Priit Randman                8638068 21:00:00
   2 Kelly Vildek                 8638071 
   3 Tõnis Laugesaar              8636928 
   4 Epp Paalberg                 8638073 
   5 Olle Kärner                  8636927 
  7 SK100                               SK100                
   1 Anti Sulavee                 9102061 21:00:00
   2 Juta Tarmak-Vend             8644180 
   3 Jaan Tarmak                   850629 
   4 Anu Kuusmaa                  8646109 
   5 Andres Käver                 8651972 
  8 Ilves 2                             Ilves                
   1 Johannes Heinsoo             2800660 21:00:00
   2 Teele Eensaar                 500577 
   3 Emil Eensaar                 8668769 
   4 Kaari Simson                  338041 
   5 Minija Pääslane              2012366 
  9 Tammed II                           Tammed               
   1 Jürgen Einpaul               8631753 21:00:00
   2 Pille Arro                   2048218 
   3 Jano Järvelaid                681659 
   4 Susan Pihelgas               1396772 
   5 Lauri Beilmann               8001826 
 10 Peko II                             Peko                 
   1 Kristjan Linnus              8647270 21:00:00
   2 Doris Kudre                  8662663 
   3 Tiit Toomas                  8647270 
   4 Emily Raudkepp               8636842 
   5 Raul Kangur                  8670423 
 11 SRD -I                              SRD                  
   1 Sergei Rjabõshkin            8001488 21:00:00
   2 Olga Shved                   8029700 
   3 Aleksandr Shved              8029701 
   4 Yana Zjuhova                 8280298 
   5 Gleb Maksimov                8029701 
 12 Harju OK                            Harju                
   1 Ats Sõnajalg                 8662098 21:00:00
   2 Merilin Vahtra               7208291 
   3 Meelis Mälter                8680056 
   4 Tiina- Maria Tali            7211276 
   5 Uku-Laur Tali               16712073 
 13 OK Põlva Kobras I                   OK Põlva Kobras      
   1 Martin Simpson               8636581 21:00:00
   2 Johanna Laanoja              8636851 
   3 Silver Eensaar               8651962 
   4 Lorely Kõrvel                8636869 
   5 Raido Mitt                   9101620 
 14 Peko veteranid                      Peko            VET  
   1 Paavo Rõigas                 8662650 21:00:00
   2 Epp Käpa                     8009363 
   3 Raul Kudre                   8662650 
   4 Ingrit Kala                  8668783 
   5 Ain Fjodorov                 8091272 
 15 Mercury I                           Mercury         VET  
   1 Mati Korrol                  8001313 21:00:00
   2 Kirti Rebane                 8640104 
   3 Tarmo Klaar                   777777 
   4 Ingrid Piht                  8087077 
   5 Danilo Piht                  8089099 
 16 JOKA                                OK JOKA              
   1 Tiit Tähnas                  8667294 21:00:00
   2 Sigrid Ruul                  8625045 
   3 Vallo Vaher                  8625044 
   4 Helle Hallik                 8625045 
   5 Jarmo Kaasiku                8625044 
 17 Kape 2                              Kape            VET  
   1 Meelis Zimmermann            8648517 21:00:00
   2 Elin Ilves                   8648518 
   3 Tõnu Ilves                   8648517 
   4 Jana Kink                    8648518 
   5 Mart Koppel                  8648686 
 18 Jõhvikas                            Jõhvikas             
   1 Karmo Kübarsepp              8661136 21:00:00
   2 Jonne Rooma                  1404120 
   3 Allan Roosimägi              9111110 
   4 Mariethe-Piret Niglas        1629090 
   5 Jürmo Rooma                  1404113 
 19 Ilves Veteranid                     Ilves           VET  
   1 Tiit Tali                    8662100 21:00:00
   2 Kristi Vassil                1006500 
   3 Priit Pääslane               1391875 
   4 Triin Jaaniste               7200979 
   5 Kaido Hallik                 8647261 
 20 HOK                                 HOK                  
   1 Kustu Künnapas               8210201 21:00:00
   2 Siiri Talts                  8021120 
   3 Mati Mägi                    8001921 
   4 Maria Eller                  8080605 
   5 Taivo Timmusk                8644108 
 21 Tartu Observatoorium                                     
   1 Ilmar Ansko                   899078 21:00:00
   2 Mari Allik                   8636589 
   3 Kaupo Voormansik              255848 
   4 Karin Pai                    8636844 
   5 Lauri Juhan Liivamägi        8644923 
 22 Metsalised                                               
   1 Jaan Kallak                          21:00:00
   2 Greete-Liisa Toom             201284 
   3 Kaimo Maiste                 8667288 
   4 Aili Piirak                  7211395 
   5 Jüri Uha                             
 23 SK AASA 5                                           VET  
   1 Ülo Viru                     8488833 21:00:00
   2 Anneli Aas                   8088024 
   3 Rain Vellerind               8488833 
   4 Kai Treier                   8088024 
   5 Marko Süld                   8500000 
 24 Rõõm                                Comp                 
   1 NA                                   21:00:00
   2 NA                                   
   3 NA                                   
   4 NA                                   
   5 NA                                   
 25 Seiklushunt international           Comp                 
   1 Arvi Anton                   8648520 21:00:00
   2 Piret Pärnik                 8648521 
   3 Joosep Tammemäe              8648522 
   4 Reeda Tuula-Fjodorov         8648523 
   5 Rickard Norlin               8648524 
 26 Harju OK                            Harju           JUN  
   1 Markus Kaljur                8206063 21:00:00
   2 Laura Liis Kaljur            9005117 
   3 Kardo Kutti                  8371637 
   4 Liis-Marie Kaljur            9200587 
   5 Kurmet Kutti                 8017115 
 27 Harju OK                            Harju           VET  
   1 Eduard Pukkonen               897421 21:00:00
   2 Marje Viirmann               8662103 
   3 Mati Preitof                 8200052 
   4 Gea Rennel                   1007292 
   5 Maido Kaljur                 8047332 
 28 HOK Veteranid                       HOK             VET  
   1 Allar Padari                 8638117 21:00:00
   2 Inga Karu                    8640119 
   3 Toomas Mast                  1120964 
   4 Kristi Heilman               8060273 
   5 Toomas Talumaa               8497864 
 29 Jõhvikas                            Jõhvikas        VET  
   1 Urmas Sulaoja                 998987 21:00:00
   2 Helen Mast                   2007525 
   3 Jüri Rokko                    682491 
   4 Piret Niglas                 7204664 
   5 Jan Aas                      1415228 
 30 Pallo/Lillelaid                                          
   1 NA                                   21:00:00
   2 NA                                   
   3 NA                                   
   4 NA                                   
   5 NA                                   
 31 LSF PT O                            LSF PT               
   1 Rünno Sulg                   8221012 21:00:00
   2 Veste Kivipalu               8001038 
   3 Erki Ubina                   7502154 
   4 Kadri Isakar                 7820220 
   5 Kristjan Kivipalu             305096 
 32 Kape 3                              Kape            VET  
   1 Kristjan Leiger              8648688 21:00:00
   2 Külli Leiger                 8648536 
   3 Kaljo Julge                  8648688 
   4 Ehtel Taevere                8648536 
   5 Heini Tammik                 8648688 
 33 KOOP I                              Koop                 
   1 NA                                   21:00:00
   2 NA                                   
   3 NA                                   
   4 NA                                   
   5 NA                                   
 34 Kadakad                             Lehola               
   1 Mikk Kadak                    991757 21:00:00
   2 Tatjana Kadak                8009334 
   3 Meelis Kadak                  991758 
   4 Ülle Kadak                   1000007 
   5 Siim Kadak                   8009328 
 35 LSF PT A                            LSF PT               
   1 Kaupo Järve                  8645011 21:00:00
   2 Kadri Limberg                8648691 
   3 Lauri Olli                   8400444 
   4 Helen Aart                   8123883 
   5 Lauri Tarlap                 8123030 
 36 Mercury II                          Mercury         VET  
   1 Andres Talver                8041260 21:00:00
   2 Aari Talver                  8180665 
   3 Tanel Saue                   8120574 
   4 Heidi Sild                   8090273 
   5 Margus Klementsov            8200572 
 37 AS Norma                            Norma           FMS  
   1 Tanel Kannel                 8010860 21:00:00
   2 Edit Kannel                  8014214 
   3 Heiki Savitsch               8647287 
   4 Kertu Savitsch               8636982 
   5 Sander Annus                 8061173 
 38 Pargijooksud.ee                     Nõmme                
   1 Tarmo Pertel                 8631946 21:00:00
   2 Olga Andrejeva               8661111 
   3 Kaido Nurja                  8640114 
   4 Merike Mumme                 8631946 
   5 Allan Edberg                 8640114 
 39 JOKA Noored                         OK JOKA         JUN  
   1 Raiko Marrandi               8625040 21:00:00
   2 Kaidy Kaasiku                8625041 
   3 Artur Soo                    8200007 
   4 Keidy Kaasiku                8625041 
   5 Georg Paal                   8625040 
 40 JOKA Masters                        OK JOKA         VET  
   1 Ilmar Udam                   8636981 21:00:00
   2 Pilvi-Heli Vettik            8625050 
   3 Raivo Pellja                 8625052 
   4 Siiri Poopuu                 8625050 
   5 Toomas Marrandi              8041179 
 41 OK Põlva Kobras II                  OK Põlva Kobras      
   1 Rasmus Kruusa                2058440 21:00:00
   2 Birgit Russka                8636856 
   3 Arti Albert                   505572 
   4 Maris Palopääl                682266 
   5 Rain Jaaksoo                 8005000 
 42 OK Põlva Kobras III                 OK Põlva Kobras JUN  
   1 Aleksander Kepler            8636841 21:00:00
   2 Kairiin Märtson              8636863 
   3 August Jakobson              8636852 
   4 Anete Saar                   8636853 
   5 Martin Erik Maripuu          8636854 
 43 OK Põlva Kobras IV                  OK Põlva Kobras VET  
   1 Antti Roose                  8636855 21:00:00
   2 Maret Vaher                  8636860 
   3 Pear Post                     999076 
   4 Helina Kolsar                8636848 
   5 Koit Kolsar                  8636586 
 44 OK Orvand                           Orvand               
   1 Uku Rooni                    8667292 21:00:00
   2 Triinu Rooni                  886246 
   3 Tormi Vahar                  8667292 
   4 Kati Rooni                    501242 
   5 Rein Rooni                   8667292 
 45 Peko noored                         Peko            JUN  
   1 Olle Ilmar Jaama             8662665 21:00:00
   2 Leana Jete Korb              8110033 
   3 Timo Kudre                   8662665 
   4 Mari Linnus                  8648690 
   5 Mihkel Mahla                 8257777 
 46 OK Põrgupõhja I                     Põrgupõhja           
   1 Tarmo Lillsoo                8628430 21:00:00
   2 Brita Ploompuu               8667286 
   3 Jaan Viirmann                8662102 
   4 Karmen Eveli Kauge            218314 
   5 Indrek Lillsoo               8628430 
 47 OK Põrgupõhja II                    Põrgupõhja      VET  
   1 Risto Randma                 8626116 21:00:00
   2 Mai Viirmann                  222116 
   3 Sven Luks                    8626116 
   4 Piret Urmet                  1303041 
   5 Rain Lillsoo                 8626116 
 48 Rakvere OK noored                   Rakv            JUN  
   1 Ragnar Rooba                 8638069 21:00:00
   2 Anett Kari                   8638072 
   3 Siim Turban                  8636926 
   4 Liis- Marii Kaso             8638074 
   5 Sander Pritsik               8662666 
 49 Rakvere OK II                       Rakv                 
   1 Martin Murakas               8111123 21:00:00
   2 Raili Rooba                  8638060 
   3 Tauno Murakas                8638056 
   4 Tiina Kriisa                 8638059 
   5 Aleksander Pritsik           8636937 
 50 Tammemäe                            SK100                
   1 Lauri Tammemäe               8644184 21:00:00
   2 Marie Tammemäe               8644173 
   3 Urmas Tammemäe                888108 
   4 Piibe Tammemäe               8636878 
   5 Timmo Tammemäe               8636790 
 51 Saarlane                            SOK             VET  
   1 NA                                   21:00:00
   2 NA                                   
   3 NA                                   
   4 NA                                   
   5 NA                                   
 52 SRD staar                           SRD                  
   1 Vadim Shved                  8029703 21:00:00
   2 Merilin Anijärv              8230986 
   3 Michael Raer                 8239239 
   4 Tais Vakrõõm                 8230986 
   5 Oleg Koshik                  8029703 
 53 SRD noored                          SRD             JUN  
   1 Dmitri Fedotov               8421108 21:00:00
   2 Sofia Pahhomenkova           8646124 
   3 Martin Dominik Lukjanov      8421108 
   4 Anastasija Pahhomenkova      8646124 
   5 Vjatšeslav Safonov           8421108 
 54 SRD masters                         SRD             VET  
   1 Dmitri Shved                 8031067 21:00:00
   2 Kristina Vesilind            8020870 
   3 Igors Bogdanovs              8120869 
   4 Ella Shved                   8020870 
   5 Sergei Shved                 8031067 
 55 Swedbank                            Swedbank spordi FMS  
   1 Ardo Pajur                   8191174 21:00:00
   2 Mari-Liis Jääger             7202380 
   3 Rain Pajur                   8241976 
   4 Meelike Pandis               8648681 
   5 Janno Rillo                  2085156 
 56 Tartu Katoliku SK 1                 Tartu Katoliku  JUN  
   1 Jakob Veske                  8667285 21:00:00
   2 Harriet Koppel               8657236 
   3 Hendrik Laanemaa             8667285 
   4 Mareli Vaher                 8668775 
   5 Renno Merenäkk               8648699 
 57 TON I                               TON             VET  
   1 Raivo Laanemets              8661129 21:00:00
   2 Maari Idnurm                 8647288 
   3 Erko Õunapuu                 8661129 
   4 Signe Raidmets               8647288 
   5 Mairolt Kakko                8210568 
 58 TON II                              TON             VET  
   1 Aivar Meindok                8090462 21:00:00
   2 Anu Kõnnusaar                8009338 
   3 Kai Willadsen                8208278 
   4 Merike Mändsoo               8009338 
   5 Rein Unt                      750750 
 59 OK West                             West                 
   1 Veiko Vinkel                 1006342 21:00:00
   2 Kristin Viikmaa              8664198 
   3 Veiko Lille                  8030283 
   4 Merike Haugas                7000372 
   5 Mattias Blehner              8662096 
 60 OK West veteranid                   West            VET  
   1 Sander Blehner               8664202 21:00:00
   2 Anne-Ly Viikmaa              8662652 
   3 Indrek Viikmaa               8662654 
   4 Margit Blehner               8664203 
   5 Veljo Vask                   9102232 
 61 Ok Võru Noored                      Võru            JUN  
   1 Jürgen Joonas                8661131 21:00:00
   2 Emma Joonas                  4501993 
   3 Tõnis Jäädmaa                1401170 
   4 Anita Laanejõe               8661130 
   5 Hando Allmann                8645019 
 62 Ok Võru Veteranid                   Võru            VET  
   1 Madis Haug                   2043908 21:00:00
   2 Epp Voitka                   1395607 
   3 Aigar Pindmaa                1400360 
   4 Marika Jäädmaa               1401238 
   5 Sixten Sild                  1008466 
 83 Põhiklass Reserv I                  Reserv               
   1 Reserv Reserv                        21:00:00
   2 Reserv Reserv                        
   3 Reserv Reserv                        
   4 Reserv Reserv                        
   5 Reserv Reserv                        
 84 Põhiklass Reserv II                 Reserv               
   1 Reserv Reserv                        21:00:00
   2 Reserv Reserv                        
   3 Reserv Reserv                        
   4 Reserv Reserv                        
   5 Reserv Reserv                        
 85 Põhiklass Reserv III                Reserv               
   1 Reserv Reserv                        21:00:00
   2 Reserv Reserv                        
   3 Reserv Reserv                        
   4 Reserv Reserv                        
   5 Reserv Reserv                        

JOKA
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2018, www.tak-soft.com