60. Jüriööjooks 20.04.2019 Viljandi lossimäed (Priit Poopuu)
M-ADF : 6400m 23KP
1.Rickard Norlin 00:37.44 1:55( 3) 2:42( 3) 3:35( 2) 5:43( 2) 9:04( 2) 10:26( 2) 12:03( 2) 13:35( 2) 14:48( 2) 17:44( 2) 20:18( 1) 23:58( 1) 25:00( 1) 26:43( 1) 28:13( 1) 29:24( 1) 30:35( 1) 31:21( 1) 32:18( 1) 33:32( 1) 34:24( 1) 35:21( 1) 37:18( 1) 37:44( 1)
Seiklushunt international,Comp PÕHIKLASS 1:55[ 3] 0:47[ 2] 0:53[ 1] 2:08[ 4] 3:21[ 4] 1:22[ 1] 1:37[ 1] 1:32[ 1] 1:13[ 4] 2:56[ 2] 2:34[ 1] 3:40[ 2] 1:02[ 1] 1:43[ 1] 1:30[ 1] 1:11[ 3] 1:11[ 5] 0:46[ 3] 0:57[ 3] 1:14[ 3] 0:52[ 4] 0:57[ 3] 1:57[ 4] 0:26[ 8]
2.Reigo Teervalt 00:38.21 1:48( 1) 2:43( 4) 4:21( 7) 6:42( 6) 10:10( 6) 11:34( 6) 13:12( 5) 14:44( 3) 15:57( 3) 18:59( 3) 21:33( 3) 25:06( 2) 26:08( 2) 27:51( 2) 29:22( 2) 30:39( 2) 31:46( 2) 32:32( 2) 33:27( 2) 34:35( 2) 35:23( 2) 36:19( 2) 38:02( 2) 38:21( 2)
Peko,Peko, PÕHIKLASS 1:48[ 1] 0:55[11] 1:38[10] 2:21[ 7] 3:28[ 7] 1:24[ 4] 1:38[ 3] 1:32[ 1] 1:13[ 4] 3:02[ 3] 2:34[ 1] 3:33[ 1] 1:02[ 1] 1:43[ 1] 1:31[ 2] 1:17[ 5] 1:07[ 1] 0:46[ 3] 0:55[ 2] 1:08[ 1] 0:48[ 1] 0:56[ 2] 1:43[ 1] 0:18[ 1]
3.Martin Vilismäe 00:40.16 2:01( 5) 2:41( 2) 3:35( 1) 5:36( 1) 8:48( 1) 10:15( 1) 11:52( 1) 13:35( 1) 14:46( 1) 17:40( 1) 21:04( 2) 26:52( 3) 27:54( 3) 29:41( 3) 31:18( 3) 32:19( 3) 33:26( 3) 34:10( 3) 35:03( 3) 36:16( 3) 37:09( 3) 38:04( 3) 39:58( 3) 40:16( 3)
Kape +2,Comp,EST PÕHIKLASS 2:01[ 5] 0:40[ 1] 0:54[ 2] 2:01[ 2] 3:12[ 1] 1:27[ 6] 1:37[ 1] 1:43[ 4] 1:11[ 3] 2:54[ 1] 3:24[ 5] 5:48[13] 1:02[ 1] 1:47[ 3] 1:37[ 6] 1:01[ 1] 1:07[ 1] 0:44[ 1] 0:53[ 1] 1:13[ 2] 0:53[ 5] 0:55[ 1] 1:54[ 3] 0:18[ 1]
4.Vjatšeslav Safonov 00:41.34 2:24(10) 3:11( 9) 4:19( 4) 6:47( 8) 10:05( 5) 11:28( 5) 13:51( 6) 15:49( 6) 16:58( 6) 20:35( 6) 23:41( 4) 27:36( 4) 28:43( 4) 30:32( 4) 32:08( 4) 33:17( 4) 34:26( 4) 35:13( 4) 36:14( 4) 37:29( 4) 38:18( 4) 39:15( 4) 41:12( 4) 41:34( 4)
SRD noored,SRD,EST PÕHIKLASS 2:24[10] 0:47[ 2] 1:08[ 6] 2:28[ 9] 3:18[ 3] 1:23[ 2] 2:23[12] 1:58[ 6] 1:09[ 1] 3:37[ 7] 3:06[ 4] 3:55[ 6] 1:07[ 5] 1:49[ 4] 1:36[ 5] 1:09[ 2] 1:09[ 4] 0:47[ 5] 1:01[ 4] 1:15[ 4] 0:49[ 2] 0:57[ 3] 1:57[ 4] 0:22[ 5]
5.Andres Saetalu 00:43.03 1:58( 4) 2:46( 5) 5:20(11) 8:01(10) 11:28(10) 12:58(10) 14:39( 8) 16:17( 8) 17:38( 7) 21:38( 8) 24:19( 5) 28:08( 5) 29:17( 5) 31:07( 5) 32:47( 5) 33:59( 5) 35:11( 5) 36:00( 5) 37:04( 5) 38:28( 5) 39:25( 5) 40:29( 5) 42:41( 5) 43:03( 5)
Tammed I,Tammed,EST PÕHIKLASS 1:58[ 4] 0:48[ 5] 2:34[14] 2:41[11] 3:27[ 6] 1:30[ 7] 1:41[ 4] 1:38[ 3] 1:21[ 8] 4:00[13] 2:41[ 3] 3:49[ 3] 1:09[ 6] 1:50[ 6] 1:40[ 7] 1:12[ 4] 1:12[ 6] 0:49[ 6] 1:04[ 5] 1:24[ 7] 0:57[ 7] 1:04[ 6] 2:12[ 8] 0:21[ 3]
6.Kiur Erik Eensaar 00:43.26 1:50( 2) 2:38( 1) 4:33( 9) 6:32( 5) 9:46( 4) 11:09( 3) 12:56( 3) 14:57( 5) 16:10( 4) 19:23( 4) 25:23( 8) 29:12( 7) 30:18( 7) 32:07( 7) 33:38( 7) 35:08( 7) 36:16( 7) 37:00( 7) 38:08( 7) 39:25( 7) 40:15( 7) 41:14( 6) 43:04( 6) 43:26( 6)
Ilves 1,Ilves,EST PÕHIKLASS 1:50[ 2] 0:48[ 5] 1:55[13] 1:59[ 1] 3:14[ 2] 1:23[ 2] 1:47[ 6] 2:01[ 8] 1:13[ 4] 3:13[ 4] 6:00[15] 3:49[ 3] 1:06[ 4] 1:49[ 4] 1:31[ 2] 1:30[ 9] 1:08[ 3] 0:44[ 1] 1:08[ 6] 1:17[ 5] 0:50[ 3] 0:59[ 5] 1:50[ 2] 0:22[ 4]
7.Aleksander Kepler 00:43.48 2:07( 6) 2:56( 6) 3:53( 3) 6:00( 3) 9:38( 3) 11:14( 4) 12:58( 4) 14:51( 4) 16:11( 5) 19:27( 5) 24:44( 7) 28:34( 6) 29:47( 6) 31:41( 6) 33:15( 6) 34:41( 6) 35:55( 6) 36:45( 6) 37:53( 6) 39:16( 6) 40:12( 6) 41:16( 7) 43:22( 7) 43:48( 7)
OK Põlva Kobras III,OK Põlva K PÕHIKLASS 2:07[ 6] 0:49[ 7] 0:57[ 3] 2:07[ 3] 3:38[ 8] 1:36[ 8] 1:44[ 5] 1:53[ 5] 1:20[ 7] 3:16[ 5] 5:17[14] 3:50[ 5] 1:13[ 8] 1:54[ 7] 1:34[ 4] 1:26[ 8] 1:14[ 7] 0:50[ 7] 1:08[ 6] 1:23[ 6] 0:56[ 6] 1:04[ 6] 2:06[ 6] 0:26[ 7]
8.Taivo Timmusk 00:46.17 2:23( 9) 3:17(10) 4:19( 5) 6:28( 4) 10:26( 7) 12:08( 7) 14:09( 7) 16:09( 7) 17:40( 8) 21:11( 7) 24:42( 6) 29:25( 8) 30:42( 8) 32:59( 8) 34:52( 8) 36:12( 8) 37:35( 8) 38:30( 8) 39:43( 8) 41:23( 8) 42:29( 8) 43:37( 8) 45:47( 8) 46:17( 8)
HOK,HOK,EST PÕHIKLASS 2:23[ 9] 0:54[10] 1:02[ 5] 2:09[ 5] 3:58[ 9] 1:42[ 9] 2:01[ 8] 2:00[ 7] 1:31[11] 3:31[ 6] 3:31[ 6] 4:43[ 9] 1:17[ 9] 2:17[ 9] 1:53[ 9] 1:20[ 6] 1:23[ 8] 0:55[ 9] 1:13[ 8] 1:40[10] 1:06[ 8] 1:08[ 8] 2:10[ 7] 0:30[11]
9.Indrek Lillsoo 00:50.11 2:29(12) 3:22(12) 4:21( 6) 6:44( 7) 11:00( 8) 12:51( 9) 15:12(10) 18:01(10) 19:25(10) 23:14(10) 27:26(10) 32:03( 9) 33:23( 9) 36:24(10) 38:16(10) 39:52( 9) 41:21( 9) 42:20( 9) 43:38( 9) 45:14( 9) 46:23( 9) 47:34( 9) 49:48( 9) 50:11( 9)
OK Põrgupõhja I,Põrgupõhja,EST PÕHIKLASS 2:29[12] 0:53[ 9] 0:59[ 4] 2:23[ 8] 4:16[12] 1:51[13] 2:21[11] 2:49[12] 1:24[ 9] 3:49[10] 4:12[ 9] 4:37[ 8] 1:20[10] 3:01[15] 1:52[ 8] 1:36[11] 1:29[11] 0:59[12] 1:18[10] 1:36[ 9] 1:09[10] 1:11[ 9] 2:14[ 9] 0:23[ 6]
10.Timo Kudre 00:51.12 2:10( 7) 3:09( 8) 4:21( 7) 6:55( 9) 11:03( 9) 12:45( 8) 14:44( 9) 17:36( 9) 19:14( 9) 22:53( 9) 27:21( 9) 32:17(10) 33:55(10) 36:27(11) 38:32(11) 40:03(10) 41:30(10) 42:28(10) 43:54(10) 45:37(10) 46:47(10) 48:01(10) 50:42(10) 51:12(10)
Peko noored,Peko, PÕHIKLASS 2:10[ 7] 0:59[12] 1:12[ 7] 2:34[10] 4:08[11] 1:42[ 9] 1:59[ 7] 2:52[13] 1:38[12] 3:39[ 8] 4:28[12] 4:56[10] 1:38[12] 2:32[11] 2:05[12] 1:31[10] 1:27[ 9] 0:58[10] 1:26[13] 1:43[11] 1:10[11] 1:14[10] 2:41[12] 0:30[12]
11.Ülo Viru 00:53.45 2:28(11) 3:20(11) 6:34(16) 8:52(15) 13:11(13) 14:57(13) 17:05(13) 19:27(12) 21:19(13) 25:12(13) 29:04(12) 34:29(12) 35:55(12) 38:14(12) 40:28(12) 41:52(11) 43:29(11) 44:52(11) 46:08(11) 48:03(11) 49:13(11) 50:27(11) 53:15(11) 53:45(11)
SK AASA 5,,EST PÕHIKLASS 2:28[11] 0:52[ 8] 3:14[16] 2:18[ 6] 4:19[13] 1:46[11] 2:08[ 9] 2:22[ 9] 1:52[14] 3:53[11] 3:52[ 8] 5:25[12] 1:26[11] 2:19[10] 2:14[14] 1:24[ 7] 1:37[12] 1:23[15] 1:16[ 9] 1:55[13] 1:10[11] 1:14[10] 2:48[13] 0:30[10]
12.Arvo Sala 00:55.46 2:39(13) 3:40(13) 5:20(10) 8:05(11) 12:09(12) 13:56(12) 16:08(11) 18:49(11) 20:19(11) 24:17(11) 31:04(13) 37:06(13) 38:48(13) 41:33(13) 43:32(13) 45:14(12) 46:42(12) 47:35(12) 48:54(12) 50:27(12) 51:33(12) 52:59(12) 55:15(12) 55:46(12)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST PÕHIKLASS 2:39[13] 1:01[13] 1:40[11] 2:45[12] 4:04[10] 1:47[12] 2:12[10] 2:41[11] 1:30[10] 3:58[12] 6:47[16] 6:02[14] 1:42[13] 2:45[13] 1:59[10] 1:42[12] 1:28[10] 0:53[ 8] 1:19[11] 1:33[ 8] 1:06[ 8] 1:26[13] 2:16[10] 0:31[13]
13.Kurmet Kutti 00:57.13 2:55(15) 4:06(15) 5:33(12) 8:32(12) 13:26(14) 15:34(14) 18:17(14) 20:47(14) 22:32(14) 28:03(14) 32:19(14) 37:21(14) 39:06(14) 41:50(14) 43:56(14) 45:45(13) 47:32(13) 48:30(13) 49:49(13) 51:35(13) 52:55(13) 54:15(13) 56:47(13) 57:13(13)
Harju OK,Harju,EST PÕHIKLASS 2:55[15] 1:11[16] 1:27[ 8] 2:59[14] 4:54[14] 2:08[14] 2:43[13] 2:30[10] 1:45[13] 5:31[16] 4:16[10] 5:02[11] 1:45[14] 2:44[12] 2:06[13] 1:49[13] 1:47[14] 0:58[10] 1:19[11] 1:46[12] 1:20[14] 1:20[12] 2:32[11] 0:26[ 8]
14.Rein Rooni 01:07.40 2:51(14) 4:00(14) 5:37(13) 8:45(14) 14:34(15) 16:54(15) 20:13(15) 23:34(15) 25:38(15) 30:53(15) 35:44(15) 42:21(15) 44:13(15) 47:49(15) 50:38(15) 52:42(14) 54:41(14) 55:56(14) 57:49(14) 60:06(14) 61:44(14) 63:24(14) 66:55(14) 67:40(14)
OK Orvand,Orvand,EST PÕHIKLASS 2:51[14] 1:09[14] 1:37[ 9] 3:08[15] 5:49[16] 2:20[16] 3:19[16] 3:21[15] 2:04[15] 5:15[14] 4:51[13] 6:37[15] 1:52[15] 3:36[16] 2:49[16] 2:04[14] 1:59[15] 1:15[14] 1:53[15] 2:17[15] 1:38[15] 1:40[15] 3:31[15] 0:45[15]
15.Kai Willadsen 01:12.37 3:34(16) 4:44(16) 6:24(15) 12:29(16) 17:46(16) 20:02(16) 22:51(16) 27:05(16) 30:25(16) 35:55(16) 40:15(16) 48:45(16) 52:15(16) 55:12(16) 57:28(16) 59:53(15) 61:35(15) 62:48(15) 64:26(15) 66:23(15) 67:41(15) 69:15(15) 72:03(15) 72:37(15)
TON II,TON,EST PÕHIKLASS 3:34[16] 1:10[15] 1:40[11] 6:05[16] 5:17[15] 2:16[15] 2:49[14] 4:14[16] 3:20[16] 5:30[15] 4:20[11] 8:30[16] 3:30[16] 2:57[14] 2:16[15] 2:25[15] 1:42[13] 1:13[13] 1:38[14] 1:57[14] 1:18[13] 1:34[14] 2:48[13] 0:34[14]
Jarmo Kaasiku Vale KP 2:18( 8) 3:05( 7) 5:54(14) 8:43(13) 12:06(11) 13:32(11) 16:22(12) 19:40(13) 20:50(12) 24:37(12) 28:23(11) 32:59(11) 34:11(11) 36:09( 9) 38:12( 9)
JOKA,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 2:18[ 8] 0:47[ 2] 2:49[15] 2:49[13] 3:23[ 5] 1:26[ 5] 2:50[15] 3:18[14] 1:10[ 2] 3:47[ 9] 3:46[ 7] 4:36[ 7] 1:12[ 7] 1:58[ 8] 2:03[11]
M-BDF : 6400m 23KP
1.Jaagup Truusalu 00:35.42 1:25( 1) 2:17( 1) 3:06( 1) 4:53( 1) 8:03( 1) 9:22( 1) 10:55( 1) 12:47( 1) 13:27( 1) 16:19( 1) 18:36( 1) 22:17( 1) 23:23( 1) 25:02( 1) 26:27( 1) 27:32( 1) 28:38( 1) 29:21( 1) 30:23( 1) 31:31( 1) 32:17( 1) 33:16( 1) 35:11( 1) 35:42( 1)
Võru tiim,Võru,EST PÕHIKLASS 1:25[ 1] 0:52[ 1] 0:49[ 1] 1:47[ 1] 3:10[ 1] 1:19[ 1] 1:33[ 1] 1:52[ 1] 0:40[ 1] 2:52[ 1] 2:17[ 1] 3:41[ 1] 1:06[ 1] 1:39[ 1] 1:25[ 1] 1:05[ 1] 1:06[ 1] 0:43[ 1] 1:02[ 2] 1:08[ 1] 0:46[ 1] 0:59[ 1] 1:55[ 2] 0:30[10]
2.Kristjan Linnus 00:43.28 1:53( 2) 2:54( 2) 4:44( 4) 6:52( 2) 10:32( 2) 12:04( 2) 13:51( 2) 15:49( 2) 16:36( 2) 19:42( 2) 23:24( 2) 27:54( 2) 29:21( 2) 31:33( 2) 33:11( 2) 34:35( 2) 36:00( 2) 36:48( 2) 37:54( 2) 39:19( 2) 40:11( 2) 41:14( 2) 43:05( 2) 43:28( 2)
Peko II,Peko,EST PÕHIKLASS 1:53[ 2] 1:01[ 2] 1:50[ 5] 2:08[ 2] 3:40[ 4] 1:32[ 3] 1:47[ 2] 1:58[ 2] 0:47[ 4] 3:06[ 3] 3:42[ 6] 4:30[ 4] 1:27[ 5] 2:12[ 4] 1:38[ 3] 1:24[ 5] 1:25[ 5] 0:48[ 3] 1:06[ 3] 1:25[ 5] 0:52[ 2] 1:03[ 3] 1:51[ 1] 0:23[ 3]
3.Ain Fjodorov 00:44.57 1:57( 4) 3:11( 5) 7:29(12) 9:45(12) 13:14( 9) 14:45( 8) 16:39( 8) 19:08( 6) 19:53( 6) 22:57( 4) 25:47( 4) 29:49( 3) 31:10( 3) 33:22( 3) 34:58( 3) 36:17( 3) 37:28( 3) 38:15( 3) 39:14( 3) 40:35( 3) 41:29( 3) 42:32( 3) 44:32( 3) 44:57( 3)
Peko veteranid,Peko, PÕHIKLASS 1:57[ 4] 1:14[ 9] 4:18[12] 2:16[ 4] 3:29[ 2] 1:31[ 2] 1:54[ 3] 2:29[ 6] 0:45[ 3] 3:04[ 2] 2:50[ 2] 4:02[ 2] 1:21[ 3] 2:12[ 4] 1:36[ 2] 1:19[ 3] 1:11[ 2] 0:47[ 2] 0:59[ 1] 1:21[ 2] 0:54[ 4] 1:03[ 3] 2:00[ 3] 0:24[ 5]
4.Kaido Hallik 00:46.26 2:31(12) 3:43(12) 5:39( 7) 8:38( 7) 12:39( 7) 14:15( 7) 16:20( 6) 19:27( 7) 20:11( 7) 23:37( 7) 26:41( 5) 30:44( 5) 32:01( 5) 34:12( 5) 35:59( 5) 37:10( 4) 38:30( 4) 39:21( 4) 40:35( 4) 41:57( 4) 42:53( 4) 43:58( 4) 46:02( 4) 46:26( 4)
Ilves Veteranid,Ilves,EST PÕHIKLASS 2:31[12] 1:12[ 7] 1:56[ 7] 2:59[12] 4:01[ 5] 1:36[ 4] 2:05[ 5] 3:07[11] 0:44[ 2] 3:26[ 5] 3:04[ 4] 4:03[ 3] 1:17[ 2] 2:11[ 3] 1:47[ 4] 1:11[ 2] 1:20[ 4] 0:51[ 5] 1:14[ 6] 1:22[ 3] 0:56[ 5] 1:05[ 5] 2:04[ 5] 0:24[ 4]
5.Arti Albert 00:47.10 1:54( 3) 2:56( 3) 5:22( 6) 7:51( 6) 11:29( 4) 13:08( 4) 15:08( 3) 17:19( 3) 18:07( 3) 21:29( 3) 25:11( 3) 29:57( 4) 31:23( 4) 33:31( 4) 35:44( 4) 37:11( 5) 38:36( 5) 39:31( 5) 40:44( 5) 42:19( 5) 43:20( 5) 44:31( 5) 46:42( 5) 47:10( 5)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko PÕHIKLASS 1:54[ 3] 1:02[ 3] 2:26[ 8] 2:29[ 7] 3:38[ 3] 1:39[ 5] 2:00[ 4] 2:11[ 3] 0:48[ 6] 3:22[ 4] 3:42[ 6] 4:46[ 7] 1:26[ 4] 2:08[ 2] 2:13[ 9] 1:27[ 8] 1:25[ 5] 0:55[ 6] 1:13[ 5] 1:35[ 6] 1:01[ 7] 1:11[ 7] 2:11[ 6] 0:28[ 8]
6.Rain Lillsoo 00:50.26 2:07( 7) 3:21( 7) 4:25( 2) 6:52( 2) 11:00( 3) 12:50( 3) 15:37( 5) 18:33( 5) 19:24( 5) 23:18( 6) 27:25( 7) 32:02( 6) 33:31( 6) 36:26( 6) 38:17( 6) 39:53( 6) 41:22( 6) 42:22( 6) 43:42( 6) 45:22( 6) 46:27( 6) 47:40( 6) 50:00( 6) 50:26( 6)
OK Põrgupõhja II,Põrgupõhja,ES PÕHIKLASS 2:07[ 7] 1:14[ 9] 1:04[ 2] 2:27[ 6] 4:08[ 7] 1:50[ 7] 2:47[12] 2:56[10] 0:51[ 7] 3:54[ 7] 4:07[ 9] 4:37[ 5] 1:29[ 6] 2:55[10] 1:51[ 5] 1:36[ 9] 1:29[ 8] 1:00[ 8] 1:20[ 8] 1:40[ 7] 1:05[ 8] 1:13[ 8] 2:20[ 8] 0:26[ 6]
7.Erko Õunapuu 00:51.26 2:18(11) 3:25( 9) 6:24(10) 9:08(10) 13:11( 8) 15:01( 9) 17:27(10) 19:59(10) 20:46( 8) 24:15( 8) 27:13( 6) 32:02( 7) 34:34( 7) 39:10( 9) 41:04( 8) 42:30( 8) 43:46( 8) 44:36( 8) 45:43( 8) 47:06( 8) 47:59( 7) 49:00( 7) 51:03( 7) 51:26( 7)
TON I,TON,EST PÕHIKLASS 2:18[11] 1:07[ 5] 2:59[ 9] 2:44[ 9] 4:03[ 6] 1:50[ 7] 2:26[ 9] 2:32[ 7] 0:47[ 4] 3:29[ 6] 2:58[ 3] 4:49[ 8] 2:32[15] 4:36[15] 1:54[ 6] 1:26[ 7] 1:16[ 3] 0:50[ 4] 1:07[ 4] 1:23[ 4] 0:53[ 3] 1:01[ 2] 2:03[ 4] 0:22[ 2]
8.Eduard Pukkonen 00:51.53 2:07( 7) 3:18( 6) 6:30(11) 8:41( 9) 13:19(10) 15:08(10) 17:21( 9) 19:44( 8) 20:54(10) 25:08( 9) 29:08( 8) 33:48( 8) 35:23( 8) 38:07( 7) 40:18( 7) 41:42( 7) 43:09( 7) 44:07( 7) 45:21( 7) 47:02( 7) 48:00( 8) 49:09( 8) 51:27( 8) 51:53( 8)
Harju OK,Harju,EST PÕHIKLASS 2:07[ 7] 1:11[ 6] 3:12[10] 2:11[ 3] 4:38[ 9] 1:49[ 6] 2:13[ 8] 2:23[ 5] 1:10[15] 4:14[10] 4:00[ 8] 4:40[ 6] 1:35[ 8] 2:44[ 9] 2:11[ 8] 1:24[ 5] 1:27[ 7] 0:58[ 7] 1:14[ 6] 1:41[ 8] 0:58[ 6] 1:09[ 6] 2:18[ 7] 0:26[ 7]
9.Toomas Talumaa 00:54.36 2:10( 9) 3:27(11) 4:44( 4) 7:24( 5) 11:36( 5) 13:30( 5) 15:36( 4) 18:20( 4) 19:14( 4) 23:13( 5) 29:23( 9) 34:48( 9) 36:41( 9) 39:07( 8) 41:11( 9) 42:53( 9) 44:25( 9) 45:31( 9) 47:03( 9) 48:44( 9) 49:58( 9) 51:20( 9) 54:03( 9) 54:36( 9)
HOK Veteranid,HOK,EST PÕHIKLASS 2:10[ 9] 1:17[11] 1:17[ 4] 2:40[ 8] 4:12[ 8] 1:54[10] 2:06[ 6] 2:44[ 8] 0:54[ 8] 3:59[ 8] 6:10[13] 5:25[11] 1:53[11] 2:26[ 7] 2:04[ 7] 1:42[11] 1:32[ 9] 1:06[10] 1:32[11] 1:41[ 8] 1:14[10] 1:22[10] 2:43[11] 0:33[11]
10.Artur Soo 00:56.49 2:13(10) 3:26(10) 9:09(13) 11:57(13) 17:31(13) 19:24(13) 21:33(13) 23:54(13) 24:49(13) 28:48(12) 32:15(12) 37:19(12) 38:49(11) 41:19(10) 43:39(12) 45:02(10) 46:35(10) 47:37(10) 49:05(10) 51:08(10) 52:21(10) 53:40(10) 56:19(10) 56:49(10)
JOKA Noored,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 2:13[10] 1:13[ 8] 5:43[15] 2:48[11] 5:34[14] 1:53[ 9] 2:09[ 7] 2:21[ 4] 0:55[ 9] 3:59[ 8] 3:27[ 5] 5:04[10] 1:30[ 7] 2:30[ 8] 2:20[13] 1:23[ 4] 1:33[10] 1:02[ 9] 1:28[10] 2:03[12] 1:13[ 9] 1:19[ 9] 2:39[ 9] 0:29[ 9]
11.Vadim Shved 00:57.36 2:00( 5) 3:06( 4) 6:19( 8) 8:40( 8) 13:32(11) 15:36(11) 18:20(11) 21:12(11) 22:13(11) 26:45(11) 30:55(10) 36:47(10) 38:26(10) 41:24(12) 43:37(10) 45:17(11) 47:09(11) 48:18(11) 49:45(11) 51:54(12) 53:11(12) 54:33(12) 57:15(11) 57:36(11)
SRD staar,SRD,EST PÕHIKLASS 2:00[ 5] 1:06[ 4] 3:13[11] 2:21[ 5] 4:52[11] 2:04[11] 2:44[11] 2:52[ 9] 1:01[10] 4:32[12] 4:10[10] 5:52[12] 1:39[ 9] 2:58[12] 2:13[ 9] 1:40[10] 1:52[14] 1:09[11] 1:27[ 9] 2:09[14] 1:17[11] 1:22[10] 2:42[10] 0:21[ 1]
12.Mattias Blehner 00:58.12 2:04( 6) 3:23( 8) 4:29( 3) 7:15( 4) 11:58( 6) 14:02( 6) 16:35( 7) 19:44( 8) 20:47( 9) 25:08( 9) 32:14(11) 37:16(11) 38:59(12) 41:22(11) 43:39(11) 45:26(12) 47:10(12) 48:19(12) 49:53(12) 51:38(11) 52:58(11) 54:22(11) 57:30(12) 58:12(12)
OK West,West,EST PÕHIKLASS 2:04[ 6] 1:19[13] 1:06[ 3] 2:46[10] 4:43[10] 2:04[11] 2:33[10] 3:09[13] 1:03[12] 4:21[11] 7:06[15] 5:02[ 9] 1:43[10] 2:23[ 6] 2:17[11] 1:47[12] 1:44[12] 1:09[11] 1:34[12] 1:45[10] 1:20[12] 1:24[12] 3:08[13] 0:42[14]
13.Sergei Shved 01:02.47 3:12(14) 4:30(13) 6:21( 9) 9:45(11) 15:11(12) 17:28(12) 20:16(12) 23:23(12) 24:27(12) 30:02(13) 34:19(13) 40:24(13) 42:26(13) 45:27(13) 47:46(13) 49:37(13) 51:24(13) 52:33(13) 54:12(13) 56:12(13) 57:38(13) 59:13(13) 62:07(13) 62:47(13)
SRD masters,SRD,EST PÕHIKLASS 3:12[14] 1:18[12] 1:51[ 6] 3:24[13] 5:26[13] 2:17[15] 2:48[13] 3:07[11] 1:04[13] 5:35[15] 4:17[11] 6:05[13] 2:02[14] 3:01[13] 2:19[12] 1:51[13] 1:47[13] 1:09[11] 1:39[14] 2:00[11] 1:26[13] 1:35[14] 2:54[12] 0:40[13]
14.Minija Pääslane 01:07.53 2:56(13) 4:40(14) 9:49(14) 13:17(14) 18:34(14) 20:44(14) 23:50(14) 27:17(14) 28:21(14) 33:33(14) 37:54(14) 44:04(14) 45:58(14) 48:53(14) 51:30(14) 53:35(14) 55:30(14) 56:45(14) 58:43(14) 60:48(14) 62:24(14) 63:56(14) 67:09(14) 67:53(14)
Ilves 2,Ilves,EST PÕHIKLASS 2:56[13] 1:44[15] 5:09[13] 3:28[14] 5:17[12] 2:10[13] 3:06[14] 3:27[15] 1:04[13] 5:12[14] 4:21[12] 6:10[14] 1:54[13] 2:55[10] 2:37[14] 2:05[14] 1:55[15] 1:15[15] 1:58[15] 2:05[13] 1:36[14] 1:32[13] 3:13[15] 0:44[15]
15.Andres Käver 01:13.19 3:25(15) 4:53(15) 10:19(15) 13:53(15) 19:36(15) 21:52(15) 25:14(15) 28:39(15) 29:41(15) 34:52(15) 41:29(15) 48:32(15) 50:25(15) 54:08(15) 56:51(15) 59:12(15) 60:52(15) 62:01(15) 63:39(15) 66:06(15) 67:46(15) 69:32(15) 72:41(15) 73:19(15)
SK100,SK100,EST PÕHIKLASS 3:25[15] 1:28[14] 5:26[14] 3:34[15] 5:43[15] 2:16[14] 3:22[15] 3:25[14] 1:02[11] 5:11[13] 6:37[14] 7:03[15] 1:53[11] 3:43[14] 2:43[15] 2:21[15] 1:40[11] 1:09[11] 1:38[13] 2:27[15] 1:40[15] 1:46[15] 3:09[14] 0:37[12]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv III,Reserv,ES PÕHIKLASS
M-CDF : 6400m 23KP
1.Raido Mitt 00:33.58 1:44( 1) 2:11( 1) 2:54( 1) 4:44( 1) 8:08( 1) 9:22( 1) 10:48( 1) 11:54( 1) 13:29( 1) 16:10( 1) 18:41( 1) 21:43( 1) 22:40( 1) 24:11( 1) 25:31( 1) 26:36( 1) 27:38( 1) 28:19( 1) 29:11( 1) 30:18( 1) 31:04( 1) 31:57( 1) 33:37( 1) 33:58( 1)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob PÕHIKLASS 1:44[ 1] 0:27[ 1] 0:43[ 1] 1:50[ 2] 3:24[ 1] 1:14[ 1] 1:26[ 1] 1:06[ 1] 1:35[ 1] 2:41[ 1] 2:31[ 2] 3:02[ 1] 0:57[ 2] 1:31[ 1] 1:20[ 1] 1:05[ 1] 1:02[ 1] 0:41[ 1] 0:52[ 1] 1:07[ 1] 0:46[ 1] 0:53[ 1] 1:40[ 1] 0:21[ 2]
2.Timmo Tammemäe 00:37.28 1:49( 2) 2:21( 2) 3:11( 2) 4:57( 2) 8:24( 2) 9:51( 2) 11:31( 2) 12:52( 2) 14:40( 2) 17:51( 2) 20:15( 2) 23:51( 2) 24:45( 2) 26:23( 2) 27:56( 2) 29:03( 2) 30:14( 2) 31:00( 2) 32:03( 2) 33:22( 2) 34:13( 2) 35:12( 2) 37:06( 2) 37:28( 2)
Tammemäe,SK100,EST PÕHIKLASS 1:49[ 2] 0:32[ 3] 0:50[ 2] 1:46[ 1] 3:27[ 2] 1:27[ 2] 1:40[ 3] 1:21[ 3] 1:48[ 3] 3:11[ 2] 2:24[ 1] 3:36[ 2] 0:54[ 1] 1:38[ 2] 1:33[ 2] 1:07[ 2] 1:11[ 2] 0:46[ 2] 1:03[ 3] 1:19[ 2] 0:51[ 2] 0:59[ 2] 1:54[ 2] 0:21[ 3]
3.Priit Randman 00:39.43 1:53( 3) 2:22( 3) 3:22( 3) 5:16( 3) 8:45( 3) 10:18( 3) 11:55( 3) 13:09( 3) 15:02( 3) 18:15( 3) 20:52( 3) 24:47( 3) 25:49( 3) 27:50( 3) 29:35( 3) 30:47( 3) 32:02( 3) 32:50( 3) 33:50( 3) 35:11( 3) 36:09( 3) 37:10( 3) 39:18( 3) 39:43( 3)
Rakvere OK,Rakv,EST PÕHIKLASS 1:53[ 3] 0:29[ 2] 1:00[ 5] 1:54[ 3] 3:29[ 3] 1:33[ 3] 1:37[ 2] 1:14[ 2] 1:53[ 4] 3:13[ 3] 2:37[ 3] 3:55[ 3] 1:02[ 3] 2:01[ 3] 1:45[ 4] 1:12[ 3] 1:15[ 3] 0:48[ 3] 1:00[ 2] 1:21[ 3] 0:58[ 3] 1:01[ 3] 2:08[ 4] 0:25[ 4]
4.Martin Murakas 00:49.03 2:30( 6) 3:07( 6) 4:01( 5) 6:08( 5) 10:05( 5) 11:50( 5) 13:41( 5) 15:38( 5) 17:38( 5) 21:07( 5) 24:57( 4) 29:23( 4) 32:46( 4) 35:23( 4) 37:14( 4) 38:41( 4) 40:08( 4) 40:58( 4) 42:10( 4) 43:50( 4) 44:52( 4) 45:56( 4) 48:34( 4) 49:03( 4)
Rakvere OK II,Rakv,EST PÕHIKLASS 2:30[ 6] 0:37[ 6] 0:54[ 3] 2:07[ 4] 3:57[ 4] 1:45[ 6] 1:51[ 4] 1:57[ 6] 2:00[ 6] 3:29[ 4] 3:50[ 4] 4:26[ 4] 3:23[12] 2:37[ 7] 1:51[ 5] 1:27[ 6] 1:27[ 6] 0:50[ 4] 1:12[ 5] 1:40[ 5] 1:02[ 5] 1:04[ 4] 2:38[ 7] 0:29[ 7]
5.Rimmo Rõõm 00:51.08 2:01( 4) 2:33( 4) 3:32( 4) 5:44( 4) 9:42( 4) 11:23( 4) 13:15( 4) 15:05( 4) 17:15( 4) 20:49( 4) 27:54( 5) 32:38( 5) 34:30( 5) 36:46( 5) 38:28( 5) 39:46( 5) 41:18( 5) 42:17( 5) 44:34( 5) 46:19( 5) 47:20( 5) 48:30( 5) 50:47( 5) 51:08( 5)
Rõõm,Comp,EST PÕHIKLASS 2:01[ 4] 0:32[ 3] 0:59[ 4] 2:12[ 5] 3:58[ 5] 1:41[ 5] 1:52[ 5] 1:50[ 4] 2:10[ 8] 3:34[ 5] 7:05[12] 4:44[ 5] 1:52[ 5] 2:16[ 4] 1:42[ 3] 1:18[ 4] 1:32[ 7] 0:59[ 8] 2:17[12] 1:45[ 6] 1:01[ 4] 1:10[ 5] 2:17[ 5] 0:21[ 1]
6.Koit Kolsar 00:55.52 2:54( 7) 3:40( 7) 5:23( 7) 7:52( 7) 12:03( 7) 13:54( 7) 16:18( 7) 20:14( 7) 22:09( 7) 26:17( 6) 31:11( 6) 36:53( 6) 39:13( 6) 41:35( 6) 43:29( 6) 45:17( 6) 46:38( 6) 47:33( 6) 48:47( 6) 50:38( 6) 51:47( 6) 53:00( 6) 55:26( 6) 55:52( 6)
OK Põlva Kobras IV,OK Põlva Ko PÕHIKLASS 2:54[ 7] 0:46[11] 1:43[ 7] 2:29[ 6] 4:11[ 6] 1:51[ 8] 2:24[ 8] 3:56[13] 1:55[ 5] 4:08[ 9] 4:54[ 7] 5:42[ 7] 2:20[ 8] 2:22[ 6] 1:54[ 6] 1:48[ 7] 1:21[ 4] 0:55[ 6] 1:14[ 6] 1:51[ 7] 1:09[ 6] 1:13[ 7] 2:26[ 6] 0:26[ 5]
7.Veljo Vask 00:56.02 7:01(13) 7:37(13) 10:44(11) 13:16( 8) 18:41(10) 20:20(10) 22:19( 8) 24:15( 8) 26:25( 8) 30:11( 7) 34:35( 7) 39:25( 7) 40:41( 7) 43:02( 7) 44:57( 7) 46:20( 7) 47:44( 7) 48:34( 7) 49:40( 7) 51:07( 7) 52:17( 7) 53:27( 7) 55:34( 7) 56:02( 7)
OK West veteranid,West,EST PÕHIKLASS 7:01[13] 0:36[ 5] 3:07[ 9] 2:32[ 7] 5:25[11] 1:39[ 4] 1:59[ 6] 1:56[ 5] 2:10[ 8] 3:46[ 6] 4:24[ 6] 4:50[ 6] 1:16[ 4] 2:21[ 5] 1:55[ 7] 1:23[ 5] 1:24[ 5] 0:50[ 4] 1:06[ 4] 1:27[ 4] 1:10[ 7] 1:10[ 5] 2:07[ 3] 0:28[ 6]
8.Jan Aas 01:06.53 7:57(14) 8:38(14) 10:35( 8) 13:35(10) 18:07( 8) 20:02( 8) 22:30( 9) 24:36( 9) 27:02( 9) 31:02( 8) 38:00( 8) 44:53( 8) 47:11( 8) 49:57( 8) 52:26( 8) 54:16( 8) 55:56( 8) 56:56( 8) 58:34( 8) 60:26( 8) 62:06( 8) 63:27( 8) 66:21( 8) 66:53( 8)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST PÕHIKLASS 7:57[14] 0:41[10] 1:57[ 8] 3:00[10] 4:32[ 8] 1:55[ 9] 2:28[10] 2:06[ 7] 2:26[11] 4:00[ 7] 6:58[11] 6:53[ 8] 2:18[ 7] 2:46[ 8] 2:29[10] 1:50[ 8] 1:40[ 8] 1:00[ 9] 1:38[ 7] 1:52[ 8] 1:40[11] 1:21[ 8] 2:54[ 9] 0:32[ 9]
9.Heini Tammik 01:16.00 4:03(12) 4:53(12) 10:37( 9) 13:58(11) 19:10(11) 21:30(11) 24:34(11) 27:03(11) 30:12(11) 35:48(10) 40:50(10) 47:52(10) 50:16(10) 53:38(10) 56:13(10) 60:25(10) 62:45(10) 64:05(10) 66:03(10) 68:18( 9) 69:55( 9) 71:43( 9) 75:18( 9) 76:00( 9)
Kape 3,Kape,EST PÕHIKLASS 4:03[12] 0:50[14] 5:44[11] 3:21[11] 5:12[10] 2:20[11] 3:04[11] 2:29[10] 3:09[13] 5:36[11] 5:02[ 8] 7:02[10] 2:24[ 9] 3:22[12] 2:35[11] 4:12[12] 2:20[12] 1:20[12] 1:58[11] 2:15[10] 1:37[10] 1:48[10] 3:35[11] 0:42[10]
10.Rain Pajur 01:24.45 3:32(10) 4:20(10) 13:56(12) 18:10(12) 27:16(12) 29:38(12) 34:44(12) 38:38(12) 41:42(12) 47:38(11) 54:46(11) 61:51(11) 64:35(11) 67:26(11) 69:44(11) 71:40(11) 73:34(11) 74:36(11) 76:15(11) 78:23(10) 79:42(10) 81:26(10) 84:14(10) 84:45(10)
Swedbank,Swedbank spordiklubi, PÕHIKLASS 3:32[10] 0:48[13] 9:36[13] 4:14[13] 9:06[14] 2:22[12] 5:06[12] 3:54[12] 3:04[12] 5:56[12] 7:08[13] 7:05[11] 2:44[10] 2:51[10] 2:18[ 8] 1:56[10] 1:54[10] 1:02[10] 1:39[ 8] 2:08[ 9] 1:19[ 8] 1:44[ 9] 2:48[ 8] 0:31[ 8]
11.Aigar Pindmaa 01:38.51 11:33(15) 12:29(15) 17:45(14) 21:41(13) 27:34(13) 29:56(13) 43:50(13) 46:49(13) 50:00(13) 55:23(12) 62:05(12) 69:18(12) 72:09(12) 75:12(12) 79:33(12) 83:36(12) 85:36(12) 86:50(12) 88:36(12) 91:32(11) 92:59(11) 95:00(11) 98:05(11) 98:51(11)
Ok Võru Veteranid,Võru,EST PÕHIKLASS 11:33[15] 0:56[15] 5:16[10] 3:56[12] 5:53[13] 2:22[12] 13:54[13] 2:59[11] 3:11[14] 5:23[10] 6:42[ 9] 7:13[12] 2:51[11] 3:03[11] 4:21[12] 4:03[11] 2:00[11] 1:14[11] 1:46[10] 2:56[11] 1:27[ 9] 2:01[11] 3:05[10] 0:46[11]
Danilo Piht Vale KP 2:25( 5) 3:03( 5) 4:32( 6) 7:20( 6) 11:35( 6) 13:21( 6) 15:24( 6) 17:48( 6) 19:48( 6)
Mercury I,Mercury,EST PÕHIKLASS 2:25[ 5] 0:38[ 7] 1:29[ 6] 2:48[ 8] 4:15[ 7] 1:46[ 7] 2:03[ 7] 2:24[ 9] 2:00[ 6]
Lauri Juhan Liivamägi Vale KP
Tartu Observatoorium,,EST PÕHIKLASS
Tanel Saue Vale KP 2:55( 8) 3:42( 8)
Mercury II,Mercury,EST PÕHIKLASS 2:55[ 8] 0:47[12]
Kristjan Kivipalu Vale KP 3:55(11) 4:35(11) 10:40(10) 13:33( 9) 18:10( 9) 20:06( 9) 22:32(10) 24:40(10) 27:04(10) 31:06( 9) 38:02( 9) 44:56( 9) 47:13( 9) 49:59( 9) 52:27( 9) 54:17( 9) 55:58( 9) 56:56( 8) 58:35( 9)
LSF PT O,LSF PT,EST PÕHIKLASS 3:55[11] 0:40[ 9] 6:05[12] 2:53[ 9] 4:37[ 9] 1:56[10] 2:26[ 9] 2:08[ 8] 2:24[10] 4:02[ 8] 6:56[10] 6:54[ 9] 2:17[ 6] 2:46[ 8] 2:28[ 9] 1:50[ 8] 1:41[ 9] 0:58[ 7] 1:39[ 8]
Jüri Uha Vale KP 3:29( 9) 4:08( 9) 14:53(13) 24:05(14) 29:50(14) 36:10(14) 54:48(14) 65:16(14) 66:59(14) 77:55(13) 81:45(13)
Metsalised,,EST PÕHIKLASS 3:29[ 9] 0:39[ 8] 10:45[14] 9:12[14] 5:45[12] 6:20[14] 18:38[14] 10:28[14] 1:43[ 2] 10:56[13] 3:50[ 4]
M-AEF : 6400m 23KP
1.Ragnar Rooba 00:43.19 2:12( 1) 2:59( 1) 3:59( 1) 6:11( 1) 10:33( 1) 11:12( 1) 12:54( 1) 14:50( 1) 16:13( 1) 20:06( 2) 23:12( 1) 27:50( 1) 29:17( 1) 31:23( 2) 32:59( 1) 34:23( 1) 35:46( 1) 36:42( 2) 37:43( 1) 38:47( 1) 39:53( 1) 40:55( 1) 42:53( 1) 43:19( 1)
Rakvere OK noored,Rakv,EST PÕHIKLASS 2:12[ 1] 0:47[ 1] 1:00[ 1] 2:12[ 2] 4:22[ 1] 0:39[ 1] 1:42[ 1] 1:56[ 4] 1:23[ 1] 3:53[ 8] 3:06[ 1] 4:38[ 4] 1:27[ 3] 2:06[ 3] 1:36[ 1] 1:24[ 1] 1:23[ 2] 0:56[ 4] 1:01[ 1] 1:04[ 2] 1:06[ 1] 1:02[ 1] 1:58[ 1] 0:26[ 2]
2.Kaupo Järve 00:43.36 2:17( 2) 3:09( 3) 4:12( 2) 6:42( 3) 11:06( 2) 11:46( 2) 13:33( 2) 15:24( 2) 16:48( 2) 20:01( 1) 23:13( 2) 27:52( 2) 29:19( 2) 31:22( 1) 33:00( 2) 34:25( 2) 35:48( 2) 36:39( 1) 37:49( 2) 38:54( 2) 40:04( 2) 41:07( 2) 43:12( 2) 43:36( 2)
LSF PT A,LSF PT,EST PÕHIKLASS 2:17[ 2] 0:52[ 3] 1:03[ 2] 2:30[ 4] 4:24[ 2] 0:40[ 2] 1:47[ 2] 1:51[ 2] 1:24[ 2] 3:13[ 1] 3:12[ 4] 4:39[ 5] 1:27[ 3] 2:03[ 2] 1:38[ 2] 1:25[ 2] 1:23[ 2] 0:51[ 2] 1:10[ 2] 1:05[ 3] 1:10[ 2] 1:03[ 3] 2:05[ 2] 0:24[ 1]
3.Meelis Mälter 00:46.11 2:22( 5) 3:18( 5) 4:44( 5) 7:36( 6) 12:24( 5) 13:07( 5) 15:03( 5) 16:48( 4) 18:14( 4) 21:48( 4) 24:57( 4) 29:28( 4) 31:08( 3) 33:27( 3) 35:22( 3) 36:54( 3) 38:20( 3) 39:12( 3) 40:22( 3) 41:25( 3) 42:35( 3) 43:39( 3) 45:44( 3) 46:11( 3)
Harju OK,Harju, PÕHIKLASS 2:22[ 5] 0:56[ 8] 1:26[ 8] 2:52[ 6] 4:48[ 4] 0:43[ 3] 1:56[ 4] 1:45[ 1] 1:26[ 3] 3:34[ 3] 3:09[ 2] 4:31[ 3] 1:40[ 7] 2:19[ 4] 1:55[ 4] 1:32[ 7] 1:26[ 4] 0:52[ 3] 1:10[ 2] 1:03[ 1] 1:10[ 2] 1:04[ 4] 2:05[ 2] 0:27[ 3]
4.Artur Rauk 00:49.53 2:18( 4) 3:07( 2) 4:40( 4) 6:44( 4) 14:07( 9) 14:51( 9) 17:35( 9) 19:41( 9) 21:17( 9) 25:00( 9) 28:16( 8) 32:34( 6) 34:28( 7) 37:12( 7) 39:00( 7) 40:32( 7) 41:54( 4) 42:42( 4) 43:55( 4) 45:01( 4) 46:17( 4) 47:19( 4) 49:24( 4) 49:53( 4)
Lennubaas,,EST HARRASTUS 2:18[ 4] 0:49[ 2] 1:33[10] 2:04[ 1] 7:23[10] 0:44[ 5] 2:44[ 9] 2:06[ 5] 1:36[ 6] 3:43[ 5] 3:16[ 5] 4:18[ 1] 1:54[ 8] 2:44[ 8] 1:48[ 3] 1:32[ 7] 1:22[ 1] 0:48[ 1] 1:13[ 5] 1:06[ 4] 1:16[ 4] 1:02[ 1] 2:05[ 2] 0:29[ 4]
5.Andrus Rämmann 00:51.58 2:40( 8) 3:46(10) 5:08( 9) 8:02( 9) 13:05( 6) 13:48( 6) 15:50( 6) 18:10( 6) 19:46( 6) 23:27( 6) 28:13( 7) 32:57( 8) 34:35( 8) 36:59( 6) 38:58( 6) 40:27( 6) 42:57( 5) 43:54( 5) 45:06( 5) 46:24( 5) 47:46( 5) 49:00( 5) 51:29( 5) 51:58( 5)
KOOP II,Koop,EST HARRASTUS 2:40[ 8] 1:06[11] 1:22[ 7] 2:54[ 7] 5:03[ 5] 0:43[ 3] 2:02[ 6] 2:20[ 9] 1:36[ 6] 3:41[ 4] 4:46[ 9] 4:44[ 6] 1:38[ 6] 2:24[ 6] 1:59[ 7] 1:29[ 5] 2:30[ 8] 0:57[ 5] 1:12[ 4] 1:18[ 5] 1:22[ 5] 1:14[ 5] 2:29[ 5] 0:29[ 5]
6.Taavi Tamkivi 00:52.44 2:47(10) 3:40( 9) 4:55( 7) 7:54( 8) 13:18( 8) 14:07( 8) 16:09( 8) 18:17( 8) 19:58( 7) 23:52( 8) 27:50( 6) 32:52( 7) 34:26( 6) 37:39( 8) 39:52( 8) 41:17( 8) 42:57( 5) 43:57( 6) 45:20( 6) 46:44( 6) 48:11( 6) 49:28( 6) 52:10( 6) 52:44( 6)
Wandersellid,,EST HARRASTUS 2:47[10] 0:53[ 5] 1:15[ 4] 2:59[ 9] 5:24[ 7] 0:49[ 9] 2:02[ 6] 2:08[ 6] 1:41[ 8] 3:54[ 9] 3:58[ 7] 5:02[ 8] 1:34[ 5] 3:13[10] 2:13[ 9] 1:25[ 2] 1:40[ 5] 1:00[ 6] 1:23[ 6] 1:24[ 6] 1:27[ 6] 1:17[ 6] 2:42[ 6] 0:34[ 7]
7.Priit Överus 00:53.59 2:38( 6) 3:36( 7) 4:51( 6) 7:46( 7) 13:10( 7) 13:56( 7) 16:02( 7) 18:13( 7) 20:00( 8) 23:49( 7) 29:36( 9) 34:30( 9) 35:55( 9) 38:17( 9) 40:24( 9) 41:59( 9) 43:54( 7) 45:01( 7) 46:25( 7) 47:51( 7) 49:20( 7) 50:38( 7) 53:25( 7) 53:59( 7)
Mercury III,Mercury,EST HARRASTUS 2:38[ 6] 0:58[ 9] 1:15[ 4] 2:55[ 8] 5:24[ 7] 0:46[ 7] 2:06[ 8] 2:11[ 7] 1:47[ 9] 3:49[ 6] 5:47[10] 4:54[ 7] 1:25[ 1] 2:22[ 5] 2:07[ 8] 1:35[10] 1:55[ 6] 1:07[ 7] 1:24[ 7] 1:26[ 7] 1:29[ 7] 1:18[ 7] 2:47[ 7] 0:34[ 8]
8.Jaanus Viljamaa 00:59.26 2:52(11) 3:56(11) 5:23(10) 8:46(10) 14:39(10) 15:29(10) 18:17(10) 21:12(10) 23:14(10) 27:35(10) 31:55(10) 37:55(10) 39:53(10) 42:53(10) 45:07(10) 46:40(10) 48:44( 8) 49:52( 8) 51:20( 8) 52:51( 8) 54:30( 8) 56:00( 8) 58:56( 8) 59:26( 8)
TON harrastajad,TON,EST HARRASTUS 2:52[11] 1:04[10] 1:27[ 9] 3:23[10] 5:53[ 9] 0:50[10] 2:48[10] 2:55[10] 2:02[10] 4:21[10] 4:20[ 8] 6:00[10] 1:58[ 9] 3:00[ 9] 2:14[10] 1:33[ 9] 2:04[ 7] 1:08[ 8] 1:28[ 8] 1:31[ 8] 1:39[ 8] 1:30[ 8] 2:56[ 8] 0:30[ 6]
9.Paul Aug 01:50.09 4:53(12) 6:39(12) 9:31(11) 15:41(11) 26:30(11) 28:03(11) 33:15(11) 38:02(11) 41:31(11) 49:04(11) 56:34(11) 73:40(11) 77:37(11) 82:02(11) 86:02(11) 89:23(11) 92:20( 9) 94:03( 9) 96:38( 9) 99:20( 9) 102:06( 9) 104:43( 9) 109:15( 9) 110:09( 9)
Orvandi veteranid,Orvand, HARRASTUS 4:53[12] 1:46[12] 2:52[11] 6:10[11] 10:49[11] 1:33[11] 5:12[11] 4:47[11] 3:29[11] 7:33[11] 7:30[11] 17:06[11] 3:57[10] 4:25[11] 4:00[11] 3:21[11] 2:57[ 9] 1:43[ 9] 2:35[ 9] 2:42[ 9] 2:46[ 9] 2:37[ 9] 4:32[ 9] 0:54[ 9]
Taavi Tuisk Vale KP 2:44( 9) 3:39( 8) 4:56( 8) 7:34( 5) 12:17( 4) 13:01( 4) 14:56( 4) 16:49( 5) 18:17( 5) 21:45( 3) 24:56( 3) 29:18( 3) 33:26( 5) 35:21( 5) 37:16( 5) 38:44( 5)
Saarlane,SOK,EST PÕHIKLASS 2:44[ 9] 0:55[ 7] 1:17[ 6] 2:38[ 5] 4:43[ 3] 0:44[ 5] 1:55[ 3] 1:53[ 3] 1:28[ 4] 3:28[ 2] 3:11[ 3] 4:22[ 2] 4:08[11] 1:55[ 1] 1:55[ 4] 1:28[ 4]
Vladislav Pahhomenkov Vale KP 2:17( 2) 3:10( 4) 4:16( 3) 6:35( 2) 11:43( 3) 12:29( 3) 14:27( 3) 16:39( 3) 18:10( 3) 21:59( 5) 25:51( 5) 31:19( 5) 32:45( 4) 35:16( 4) 37:11( 4) 38:40( 4)
SRD trio,SRD,EST HARRASTUS 2:17[ 2] 0:53[ 5] 1:06[ 3] 2:19[ 3] 5:08[ 6] 0:46[ 7] 1:58[ 5] 2:12[ 8] 1:31[ 5] 3:49[ 6] 3:52[ 6] 5:28[ 9] 1:26[ 2] 2:31[ 7] 1:55[ 4] 1:29[ 5]
Hendrik Laanemaa Vale KP 2:38( 6) 3:30( 6)
Tartu Katoliku SK 1,Tartu Kato PÕHIKLASS 2:38[ 6] 0:52[ 3]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv II,Reserv,EST PÕHIKLASS
Reserv Reserv NA
Harrastajad Reserv II,Reserv,E HARRASTUS
M-BEF : 6400m 23KP
1.Jürgen Einpaul 00:41.24 1:52( 1) 2:55( 1) 3:52( 1) 6:05( 1) 10:39( 2) 11:18( 2) 13:07( 2) 15:25( 2) 16:10( 2) 19:23( 2) 22:17( 1) 26:04( 1) 27:14( 1) 29:11( 1) 30:52( 1) 32:03( 1) 33:31( 1) 34:19( 1) 35:26( 1) 36:28( 1) 37:44( 1) 38:48( 1) 40:56( 1) 41:24( 1)
Tammed II,Tammed,EST PÕHIKLASS 1:52[ 1] 1:03[ 3] 0:57[ 1] 2:13[ 2] 4:34[ 2] 0:39[ 2] 1:49[ 2] 2:18[ 2] 0:45[ 3] 3:13[ 3] 2:54[ 2] 3:47[ 2] 1:10[ 1] 1:57[ 1] 1:41[ 2] 1:11[ 2] 1:28[ 3] 0:48[ 1] 1:07[ 3] 1:02[ 2] 1:16[ 3] 1:04[ 2] 2:08[ 3] 0:28[ 4]
2.Sander Nahkor 00:41.41 2:01( 3) 3:01( 2) 3:58( 2) 6:09( 2) 10:24( 1) 11:03( 1) 12:43( 1) 14:42( 1) 15:25( 1) 18:25( 1) 22:33( 2) 26:34( 2) 27:44( 2) 29:47( 2) 31:29( 2) 32:31( 2) 33:54( 2) 34:44( 2) 35:50( 2) 36:55( 2) 38:09( 2) 39:13( 2) 41:17( 2) 41:41( 2)
The same procedure as every yr HARRASTUS 2:01[ 3] 1:00[ 1] 0:57[ 1] 2:11[ 1] 4:15[ 1] 0:39[ 2] 1:40[ 1] 1:59[ 1] 0:43[ 2] 3:00[ 2] 4:08[ 8] 4:01[ 3] 1:10[ 1] 2:03[ 3] 1:42[ 3] 1:02[ 1] 1:23[ 1] 0:50[ 2] 1:06[ 2] 1:05[ 3] 1:14[ 2] 1:04[ 2] 2:04[ 2] 0:24[ 1]
3.Rait Pallo 00:43.06 1:57( 2) 3:05( 3) 4:48( 4) 7:25( 3) 13:17( 5) 13:54( 5) 15:45( 5) 18:23( 4) 19:05( 4) 22:01( 3) 24:47( 3) 28:19( 3) 29:40( 3) 31:42( 3) 33:05( 3) 34:22( 3) 35:45( 3) 36:49( 3) 37:50( 3) 38:48( 3) 39:49( 3) 40:47( 3) 42:42( 3) 43:06( 3)
Pallo/Lillelaid,,EST PÕHIKLASS 1:57[ 2] 1:08[ 4] 1:43[ 9] 2:37[ 3] 5:52[ 6] 0:37[ 1] 1:51[ 3] 2:38[ 4] 0:42[ 1] 2:56[ 1] 2:46[ 1] 3:32[ 1] 1:21[ 3] 2:02[ 2] 1:23[ 1] 1:17[ 3] 1:23[ 1] 1:04[ 7] 1:01[ 1] 0:58[ 1] 1:01[ 1] 0:58[ 1] 1:55[ 1] 0:24[ 2]
4.Erki Kriks 00:49.37 2:58(10) 4:06( 9) 5:15( 6) 7:55( 5) 12:50( 4) 13:33( 4) 15:31( 4) 18:28( 5) 19:18( 5) 22:53( 5) 26:31( 5) 31:28( 4) 32:56( 4) 35:27( 5) 37:28( 5) 38:49( 5) 40:35( 4) 41:35( 4) 42:52( 4) 44:08( 4) 45:29( 4) 46:38( 4) 49:09( 4) 49:37( 4)
Kriks,LSF PT,EST HARRASTUS 2:58[10] 1:08[ 4] 1:09[ 3] 2:40[ 5] 4:55[ 3] 0:43[ 4] 1:58[ 4] 2:57[ 8] 0:50[ 4] 3:35[ 5] 3:38[ 4] 4:57[ 4] 1:28[ 5] 2:31[ 5] 2:01[ 5] 1:21[ 4] 1:46[ 6] 1:00[ 5] 1:17[ 5] 1:16[ 5] 1:21[ 5] 1:09[ 4] 2:31[ 6] 0:28[ 4]
5.Andres Viira 00:49.51 2:15( 5) 3:27( 5) 4:40( 3) 7:30( 4) 12:34( 3) 13:20( 3) 15:22( 3) 18:12( 3) 19:03( 3) 22:34( 4) 26:21( 4) 31:33( 5) 33:09( 5) 35:18( 4) 37:19( 4) 38:46( 4) 40:45( 5) 41:38( 5) 42:54( 5) 44:10( 5) 45:34( 5) 46:44( 5) 49:22( 5) 49:51( 5)
Viirus,,EST HARRASTUS 2:15[ 5] 1:12[ 7] 1:13[ 4] 2:50[ 6] 5:04[ 4] 0:46[ 7] 2:02[ 5] 2:50[ 6] 0:51[ 5] 3:31[ 4] 3:47[ 5] 5:12[ 7] 1:36[ 7] 2:09[ 4] 2:01[ 5] 1:27[ 6] 1:59[10] 0:53[ 3] 1:16[ 4] 1:16[ 5] 1:24[ 6] 1:10[ 5] 2:38[ 7] 0:29[ 7]
6.Artur Michelson 00:51.34 2:14( 4) 3:22( 4) 5:21( 7) 8:00( 6) 13:29( 6) 14:13( 6) 16:18( 6) 19:12( 6) 20:03( 6) 23:58( 6) 27:55( 6) 32:56( 6) 34:23( 6) 37:43( 6) 39:38( 6) 40:59( 6) 42:31( 6) 43:41( 6) 44:58( 6) 46:19( 6) 47:38( 6) 48:54( 6) 51:10( 6) 51:34( 6)
Tartu Katoliku SK 2,Tartu Kato HARRASTUS 2:14[ 4] 1:08[ 4] 1:59[11] 2:39[ 4] 5:29[ 5] 0:44[ 6] 2:05[ 6] 2:54[ 7] 0:51[ 5] 3:55[ 6] 3:57[ 6] 5:01[ 6] 1:27[ 4] 3:20[11] 1:55[ 4] 1:21[ 4] 1:32[ 4] 1:10[ 9] 1:17[ 5] 1:21[ 8] 1:19[ 4] 1:16[ 7] 2:16[ 4] 0:24[ 2]
7.Thea Kaljur 00:59.40 2:46( 8) 4:11(10) 5:35( 9) 8:38( 7) 15:00( 7) 15:53( 7) 18:39( 7) 21:42( 7) 22:45( 7) 27:12( 7) 31:48( 7) 37:37( 7) 39:31( 7) 42:14( 7) 44:40( 7) 46:28( 7) 48:20( 7) 49:31( 7) 51:04( 7) 52:40( 7) 54:26( 7) 55:57( 7) 59:08( 7) 59:40( 7)
Harju OK,Harju,EST HARRASTUS 2:46[ 8] 1:25[11] 1:24[ 5] 3:03[ 7] 6:22[ 7] 0:53[ 8] 2:46[ 8] 3:03[ 9] 1:03[ 9] 4:27[ 7] 4:36[11] 5:49[ 8] 1:54[12] 2:43[ 8] 2:26[11] 1:48[10] 1:52[ 7] 1:11[10] 1:33[ 9] 1:36[12] 1:46[11] 1:31[11] 3:11[11] 0:32[ 9]
8.Heiki Savitsch 01:01.13 2:17( 6) 3:35( 6) 5:06( 5) 8:48( 8) 17:46( 9) 18:50( 9) 21:19( 9) 24:24( 9) 25:31( 9) 29:59( 9) 33:29( 9) 39:35( 8) 41:19( 8) 44:09( 8) 46:21( 8) 48:40( 8) 50:33( 8) 51:41( 8) 53:15( 8) 54:43( 8) 56:19( 8) 57:48( 8) 60:39( 8) 61:13( 8)
AS Norma,Norma,EST PÕHIKLASS 2:17[ 6] 1:18[ 9] 1:31[ 6] 3:42[ 9] 8:58[11] 1:04[10] 2:29[ 7] 3:05[10] 1:07[12] 4:28[ 8] 3:30[ 3] 6:06[10] 1:44[ 9] 2:50[ 9] 2:12[ 7] 2:19[11] 1:53[ 8] 1:08[ 8] 1:34[11] 1:28[ 9] 1:36[ 8] 1:29[10] 2:51[ 9] 0:34[10]
9.Argo Kauge 01:02.17 4:15(11) 5:15(11) 6:52(10) 10:23(10) 17:10( 8) 17:53( 8) 20:59( 8) 23:48( 8) 24:42( 8) 29:13( 8) 33:21( 8) 41:03( 9) 42:48( 9) 46:43( 9) 49:05( 9) 50:38( 9) 52:23( 9) 53:22( 9) 54:46( 9) 56:02( 9) 57:40( 9) 58:56( 9) 61:49( 9) 62:17( 9)
OK Põrgupõhja III,Põrgupõhja,E HARRASTUS 4:15[11] 1:00[ 1] 1:37[ 8] 3:31[ 8] 6:47[ 8] 0:43[ 4] 3:06[10] 2:49[ 5] 0:54[ 8] 4:31[ 9] 4:08[ 8] 7:42[12] 1:45[10] 3:55[12] 2:22[10] 1:33[ 8] 1:45[ 5] 0:59[ 4] 1:24[ 8] 1:16[ 5] 1:38[10] 1:16[ 7] 2:53[10] 0:28[ 4]
10.Siim Kadak 01:05.12 2:49( 9) 4:01( 8) 8:55(12) 13:05(12) 20:33(11) 21:30(11) 24:48(11) 27:59(11) 29:03(11) 33:59(11) 38:06(10) 44:06(10) 45:41(10) 48:15(10) 50:35(10) 52:16(10) 54:36(10) 55:51(10) 57:11(10) 58:42(10) 60:19(10) 61:45(10) 64:34(10) 65:12(10)
Kadakad,Lehola,EST PÕHIKLASS 2:49[ 9] 1:12[ 7] 4:54[12] 4:10[12] 7:28[10] 0:57[ 9] 3:18[11] 3:11[11] 1:04[10] 4:56[10] 4:07[ 7] 6:00[ 9] 1:35[ 6] 2:34[ 6] 2:20[ 9] 1:41[ 9] 2:20[12] 1:15[11] 1:20[ 7] 1:31[10] 1:37[ 9] 1:26[ 9] 2:49[ 8] 0:38[12]
11.Anne Arold 01:13.22 4:19(12) 5:52(12) 7:49(11) 11:46(11) 18:50(10) 20:18(10) 23:15(10) 27:17(10) 28:21(10) 33:45(10) 39:41(11) 47:10(11) 49:03(11) 52:12(11) 55:01(11) 58:31(11) 60:38(11) 62:22(11) 64:08(11) 65:43(11) 67:41(11) 69:13(11) 72:45(11) 73:22(11)
Ilves,Ilves,EST HARRASTUS 4:19[12] 1:33[12] 1:57[10] 3:57[10] 7:04[ 9] 1:28[12] 2:57[ 9] 4:02[12] 1:04[10] 5:24[11] 5:56[12] 7:29[11] 1:53[11] 3:09[10] 2:49[12] 3:30[12] 2:07[11] 1:44[12] 1:46[12] 1:35[11] 1:58[12] 1:32[12] 3:32[12] 0:37[11]
12.Tõnu Ilves 01:14.58 2:31( 7) 3:50( 7) 5:23( 8) 9:26( 9) 22:31(12) 23:43(12) 35:48(12) 38:22(12) 39:13(12) 46:13(12) 50:38(12) 55:37(12) 57:15(12) 59:55(12) 62:07(12) 63:37(12) 65:34(12) 66:35(12) 68:08(12) 69:23(12) 70:48(12) 72:02(12) 74:28(12) 74:58(12)
Kape 2,Kape,EST PÕHIKLASS 2:31[ 7] 1:19[10] 1:33[ 7] 4:03[11] 13:05[12] 1:12[11] 12:05[12] 2:34[ 3] 0:51[ 5] 7:00[12] 4:25[10] 4:59[ 5] 1:38[ 8] 2:40[ 7] 2:12[ 7] 1:30[ 7] 1:57[ 9] 1:01[ 6] 1:33[ 9] 1:15[ 4] 1:25[ 7] 1:14[ 6] 2:26[ 5] 0:30[ 8]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv I,Reserv,EST PÕHIKLASS
Reserv Reserv NA
Harrastajad Reserv I,Reserv,ES HARRASTUS
M-CEF : 6400m 23KP
1.Sergei Rjabõshkin 00:38.10 1:46( 1) 2:15( 1) 3:01( 1) 5:06( 1) 8:52( 1) 9:25( 1) 10:59( 1) 12:58( 1) 14:26( 1) 17:18( 1) 19:33( 1) 22:54( 1) 24:02( 1) 25:52( 1) 27:23( 1) 29:33( 1) 30:51( 1) 31:52( 1) 32:55( 1) 33:52( 1) 34:55( 1) 35:52( 1) 37:46( 1) 38:10( 1)
SRD -I,SRD,EST PÕHIKLASS 1:46[ 1] 0:29[ 1] 0:46[ 1] 2:05[ 1] 3:46[ 1] 0:33[ 1] 1:34[ 1] 1:59[ 6] 1:28[ 1] 2:52[ 1] 2:15[ 1] 3:21[ 1] 1:08[ 2] 1:50[ 3] 1:31[ 1] 2:10[ 8] 1:18[ 1] 1:01[ 5] 1:03[ 2] 0:57[ 1] 1:03[ 1] 0:57[ 2] 1:54[ 2] 0:24[ 3]
2.Kalev Ermits 00:39.08 1:56( 2) 2:25( 2) 3:19( 2) 5:29( 2) 9:34( 2) 10:08( 2) 11:44( 2) 13:02( 2) 14:48( 2) 17:48( 2) 21:18( 2) 25:03( 2) 26:13( 2) 27:58( 2) 29:30( 2) 30:34( 2) 31:57( 2) 32:44( 2) 33:48( 2) 34:52( 2) 36:00( 2) 36:55( 2) 38:47( 2) 39:08( 2)
Käo Tiim,,EST HARRASTUS 1:56[ 2] 0:29[ 1] 0:54[ 2] 2:10[ 2] 4:05[ 2] 0:34[ 2] 1:36[ 2] 1:18[ 1] 1:46[ 2] 3:00[ 2] 3:30[ 6] 3:45[ 2] 1:10[ 3] 1:45[ 1] 1:32[ 2] 1:04[ 1] 1:23[ 3] 0:47[ 1] 1:04[ 3] 1:04[ 2] 1:08[ 2] 0:55[ 1] 1:52[ 1] 0:21[ 1]
3.Mairo Kirss 00:41.56 2:00( 3) 2:34( 3) 3:33( 3) 6:00( 3) 10:32( 3) 11:10( 3) 12:51( 3) 14:09( 3) 16:03( 3) 19:09( 3) 22:14( 3) 26:31( 3) 27:35( 3) 29:33( 3) 31:15( 3) 32:26( 3) 33:53( 3) 34:46( 3) 35:53( 3) 37:01( 3) 38:13( 3) 39:18( 3) 41:34( 3) 41:56( 3)
KOOP I,Koop,EST PÕHIKLASS 2:00[ 3] 0:34[ 3] 0:59[ 4] 2:27[ 3] 4:32[ 4] 0:38[ 3] 1:41[ 3] 1:18[ 1] 1:54[ 4] 3:06[ 3] 3:05[ 2] 4:17[ 4] 1:04[ 1] 1:58[ 4] 1:42[ 4] 1:11[ 2] 1:27[ 4] 0:53[ 2] 1:07[ 4] 1:08[ 3] 1:12[ 4] 1:05[ 4] 2:16[ 4] 0:22[ 2]
4.Jürgen Joonas 00:44.02 2:12( 4) 2:47( 4) 3:42( 4) 6:15( 4) 10:34( 4) 11:13( 4) 12:56( 4) 14:20( 4) 16:06( 4) 19:13( 4) 24:34( 4) 28:26( 4) 29:42( 4) 31:30( 4) 33:03( 4) 34:26( 4) 35:46( 4) 37:02( 4) 38:04( 4) 39:26( 4) 40:34( 4) 41:33( 4) 43:37( 4) 44:02( 4)
Ok Võru Noored,Võru,EST PÕHIKLASS 2:12[ 4] 0:35[ 4] 0:55[ 3] 2:33[ 4] 4:19[ 3] 0:39[ 4] 1:43[ 4] 1:24[ 3] 1:46[ 2] 3:07[ 4] 5:21[10] 3:52[ 3] 1:16[ 4] 1:48[ 2] 1:33[ 3] 1:23[ 5] 1:20[ 2] 1:16[ 8] 1:02[ 1] 1:22[ 7] 1:08[ 2] 0:59[ 3] 2:04[ 3] 0:25[ 4]
5.Kaido Nurja 00:49.30 2:22( 5) 3:01( 5) 5:22( 9) 8:08( 8) 13:14( 7) 13:58( 7) 16:25( 7) 18:00( 6) 20:06( 6) 24:06( 6) 27:34( 6) 32:25( 5) 33:53( 5) 36:00( 5) 37:45( 5) 39:07( 5) 40:42( 5) 41:38( 5) 42:53( 5) 44:08( 5) 45:27( 5) 46:40( 5) 49:01( 5) 49:30( 5)
Pargijooksud.ee,Nõmme,EST PÕHIKLASS 2:22[ 5] 0:39[ 5] 2:21[10] 2:46[ 6] 5:06[ 5] 0:44[ 6] 2:27[ 8] 1:35[ 4] 2:06[ 6] 4:00[ 6] 3:28[ 5] 4:51[ 5] 1:28[ 7] 2:07[ 5] 1:45[ 5] 1:22[ 3] 1:35[ 5] 0:56[ 3] 1:15[ 5] 1:15[ 4] 1:19[ 5] 1:13[ 5] 2:21[ 5] 0:28[ 7]
6.Heljus Saks 00:51.58 2:43( 7) 3:23( 6) 4:32( 5) 7:08( 5) 12:24( 5) 13:05( 5) 15:11( 5) 17:16( 5) 19:16( 5) 23:02( 5) 26:17( 5) 33:03( 6) 34:33( 6) 37:32( 6) 39:37( 6) 40:59( 6) 42:36( 6) 43:41( 6) 45:03( 6) 46:20( 6) 47:40( 6) 48:57( 6) 51:32( 6) 51:58( 6)
Ösel,SOK,EST HARRASTUS 2:43[ 7] 0:40[ 6] 1:09[ 6] 2:36[ 5] 5:16[ 6] 0:41[ 5] 2:06[ 5] 2:05[ 7] 2:00[ 5] 3:46[ 5] 3:15[ 3] 6:46[ 9] 1:30[ 8] 2:59[ 7] 2:05[ 7] 1:22[ 3] 1:37[ 6] 1:05[ 7] 1:22[ 6] 1:17[ 5] 1:20[ 6] 1:17[ 6] 2:35[ 6] 0:26[ 5]
7.Sergei Shirokov 00:56.03 2:39( 6) 3:28( 7) 4:41( 6) 7:29( 6) 12:52( 6) 13:41( 6) 15:47( 6) 18:31( 7) 21:05( 8) 25:06( 7) 28:49( 7) 35:26( 8) 37:08( 8) 40:39( 8) 42:58( 8) 44:33( 7) 46:16( 7) 47:14( 7) 48:37( 7) 50:00( 7) 51:33( 7) 52:52( 7) 55:29( 7) 56:03( 7)
SRD superstaar,SRD,EST HARRASTUS 2:39[ 6] 0:49[ 9] 1:13[ 7] 2:48[ 8] 5:23[ 8] 0:49[ 8] 2:06[ 5] 2:44[ 8] 2:34[ 9] 4:01[ 7] 3:43[ 7] 6:37[ 8] 1:42[ 9] 3:31[ 8] 2:19[ 9] 1:35[ 7] 1:43[ 7] 0:58[ 4] 1:23[ 7] 1:23[ 8] 1:33[ 8] 1:19[ 7] 2:37[ 7] 0:34[ 9]
8.Greta-Maria Pisarev 01:02.15 2:55( 8) 3:37( 8) 4:45( 7) 7:32( 7) 13:55( 9) 14:43( 9) 17:41( 9) 20:34( 9) 23:09( 9) 27:18( 9) 31:44( 9) 41:17(10) 42:42( 9) 46:42( 9) 49:01( 9) 50:31( 8) 52:16( 8) 53:17( 8) 54:40( 8) 55:58( 8) 57:29( 8) 58:51( 8) 61:46( 8) 62:15( 8)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST HARRASTUS 2:55[ 8] 0:42[ 8] 1:08[ 5] 2:47[ 7] 6:23[10] 0:48[ 7] 2:58[10] 2:53[ 9] 2:35[10] 4:09[ 8] 4:26[ 8] 9:33[10] 1:25[ 6] 4:00[ 9] 2:19[ 9] 1:30[ 6] 1:45[ 8] 1:01[ 5] 1:23[ 7] 1:18[ 6] 1:31[ 7] 1:22[ 8] 2:55[ 9] 0:29[ 8]
9.Jakob Koppel 01:08.48 4:01(10) 5:04(10) 6:22(10) 9:17(10) 15:13(10) 16:11(10) 18:37(10) 21:47(10) 24:16(10) 29:19(10) 34:31(10) 41:01( 9) 43:05(10) 48:54(10) 51:03(10) 54:40( 9) 57:08( 9) 59:08( 9) 60:34( 9) 62:28( 9) 64:06( 9) 65:31( 9) 68:21( 9) 68:48( 9)
Tartu Katoliku SK 3,Tartu Kato HARRASTUS 4:01[10] 1:03[11] 1:18[ 8] 2:55[ 9] 5:56[ 9] 0:58[10] 2:26[ 7] 3:10[10] 2:29[ 8] 5:03[10] 5:12[ 9] 6:30[ 7] 2:04[10] 5:49[10] 2:09[ 8] 3:37[ 9] 2:28[ 9] 2:00[ 9] 1:26[ 9] 1:54[ 9] 1:38[ 9] 1:25[ 9] 2:50[ 8] 0:27[ 6]
Raivo Pellja Vale KP 3:04( 9) 3:44( 9) 5:12( 8) 8:18( 9) 13:34( 8) 14:23( 8) 17:08( 8) 18:50( 8) 20:58( 7) 25:28( 8) 28:50( 8) 33:45( 7) 35:09( 7) 37:42( 7) 39:46( 7)
JOKA Masters,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 3:04[ 9] 0:40[ 6] 1:28[ 9] 3:06[10] 5:16[ 6] 0:49[ 8] 2:45[ 9] 1:42[ 5] 2:08[ 7] 4:30[ 9] 3:22[ 4] 4:55[ 6] 1:24[ 5] 2:33[ 6] 2:04[ 6]
Raili Nõgu Vale KP 7:58(11) 8:53(11) 21:34(11) 49:56(11) 60:29(11) 64:44(11)
Tasa ja targu,SOK,EST HARRASTUS 7:58[11] 0:55[10] 12:41[11] 28:22[11] 10:33[11] 4:15[11]
Reserv Reserv NA
Harrastajad Reserv III,Reserv, HARRASTUS
M-ADG : 6400m 23KP
1.Martin Simpson 00:38.57 2:04( 2) 2:45( 2) 3:46( 2) 5:45( 2) 9:15( 1) 10:40( 1) 12:14( 1) 13:53( 1) 15:07( 1) 18:10( 1) 19:58( 1) 24:00( 1) 25:23( 1) 27:13( 1) 29:01( 1) 30:16( 1) 31:27( 1) 32:17( 1) 33:23( 1) 34:49( 1) 35:42( 1) 36:41( 1) 38:32( 1) 38:57( 1)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob PÕHIKLASS 2:04[ 2] 0:41[ 1] 1:01[ 4] 1:59[ 2] 3:30[ 3] 1:25[ 2] 1:34[ 1] 1:39[ 1] 1:14[ 2] 3:03[ 2] 1:48[10] 4:02[ 2] 1:23[ 1] 1:50[ 2] 1:48[ 5] 1:15[ 3] 1:11[ 3] 0:50[ 3] 1:06[ 4] 1:26[ 5] 0:53[ 1] 0:59[ 2] 1:51[ 1] 0:25[ 8]
2.Paavo Rõigas 00:41.29 2:24( 7) 3:11( 7) 4:05( 4) 6:07( 4) 9:40( 4) 11:16( 4) 13:01( 5) 14:51( 5) 16:14( 5) 19:18( 4) 20:48( 3) 25:07( 3) 26:34( 2) 28:32( 2) 30:17( 2) 31:59( 2) 33:11( 2) 34:12( 2) 35:13( 2) 36:43( 2) 37:43( 2) 38:46( 2) 41:02( 2) 41:29( 2)
Peko veteranid,Peko, PÕHIKLASS 2:24[ 7] 0:47[ 3] 0:54[ 2] 2:02[ 3] 3:33[ 4] 1:36[ 5] 1:45[ 4] 1:50[ 6] 1:23[ 5] 3:04[ 3] 1:30[ 3] 4:19[ 3] 1:27[ 3] 1:58[ 4] 1:45[ 4] 1:42[19] 1:12[ 4] 1:01[18] 1:01[ 2] 1:30[ 8] 1:00[ 6] 1:03[ 5] 2:16[11] 0:27[10]
3.Aleksandr Shved 00:41.36 1:48( 1) 2:34( 1) 3:23( 1) 5:30( 1) 9:28( 2) 11:02( 2) 12:57( 2) 14:41( 3) 16:11( 4) 19:29( 5) 21:04( 4) 25:42( 4) 27:08( 3) 29:03( 3) 30:51( 3) 32:04( 3) 33:24( 3) 34:16( 3) 35:22( 3) 36:51( 3) 37:54( 3) 39:01( 3) 41:15( 3) 41:36( 3)
SRD -I,SRD,EST PÕHIKLASS 1:48[ 1] 0:46[ 2] 0:49[ 1] 2:07[ 5] 3:58[ 8] 1:34[ 4] 1:55[ 5] 1:44[ 4] 1:30[12] 3:18[ 5] 1:35[ 6] 4:38[ 6] 1:26[ 2] 1:55[ 3] 1:48[ 5] 1:13[ 2] 1:20[ 8] 0:52[ 5] 1:06[ 4] 1:29[ 7] 1:03[10] 1:07[ 7] 2:14[ 8] 0:20[ 1]
4.Tõnu Lillelaid 00:42.14 2:37(12) 3:29(11) 4:49( 9) 7:02( 7) 10:22( 6) 11:47( 6) 13:55( 6) 15:48( 6) 16:56( 6) 20:30( 6) 22:17( 6) 26:47( 6) 28:20( 5) 30:25( 5) 32:39( 5) 33:45( 4) 34:55( 4) 35:44( 4) 36:41( 4) 37:56( 4) 38:49( 4) 39:46( 4) 41:46( 4) 42:14( 4)
Pallo/Lillelaid,,EST PÕHIKLASS 2:37[12] 0:52[ 8] 1:20[ 9] 2:13[ 7] 3:20[ 2] 1:25[ 2] 2:08[11] 1:53[ 7] 1:08[ 1] 3:34[ 7] 1:47[ 9] 4:30[ 5] 1:33[ 5] 2:05[ 6] 2:14[20] 1:06[ 1] 1:10[ 1] 0:49[ 1] 0:57[ 1] 1:15[ 1] 0:53[ 1] 0:57[ 1] 2:00[ 2] 0:28[14]
5.Ilmar Udam 00:43.33 2:21( 6) 3:08( 5) 5:01(11) 6:53( 6) 10:02( 5) 11:24( 5) 13:00( 4) 14:40( 2) 15:54( 2) 18:43( 2) 20:15( 2) 24:05( 2) 29:39( 6) 31:27( 6) 32:58( 6) 34:19( 5) 35:35( 5) 36:29( 5) 37:39( 5) 39:09( 5) 40:03( 5) 41:02( 5) 43:06( 5) 43:33( 5)
JOKA Masters,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 2:21[ 6] 0:47[ 3] 1:53[13] 1:52[ 1] 3:09[ 1] 1:22[ 1] 1:36[ 2] 1:40[ 2] 1:14[ 2] 2:49[ 1] 1:32[ 4] 3:50[ 1] 5:34[25] 1:48[ 1] 1:31[ 1] 1:21[ 4] 1:16[ 5] 0:54[ 8] 1:10[ 8] 1:30[ 8] 0:54[ 3] 0:59[ 2] 2:04[ 3] 0:27[11]
6.Mati Korrol 00:43.45 2:04( 2) 2:51( 3) 3:57( 3) 6:02( 3) 9:38( 3) 11:15( 3) 12:59( 3) 14:42( 4) 16:08( 3) 19:15( 3) 21:24( 5) 25:47( 5) 27:17( 4) 29:15( 4) 30:55( 4) 34:47( 6) 35:57( 6) 36:46( 6) 37:51( 6) 39:14( 6) 40:09( 6) 41:12( 6) 43:20( 6) 43:45( 6)
Mercury I,Mercury,EST PÕHIKLASS 2:04[ 2] 0:47[ 3] 1:06[ 5] 2:05[ 4] 3:36[ 5] 1:37[ 6] 1:44[ 3] 1:43[ 3] 1:26[ 7] 3:07[ 4] 2:09[14] 4:23[ 4] 1:30[ 4] 1:58[ 4] 1:40[ 2] 3:52[25] 1:10[ 1] 0:49[ 1] 1:05[ 3] 1:23[ 2] 0:55[ 4] 1:03[ 5] 2:08[ 5] 0:25[ 6]
7.Rain Jaaksoo 00:47.00 2:42(13) 3:45(14) 4:58(10) 7:09( 9) 11:14( 9) 12:51( 9) 14:49( 7) 16:37( 7) 18:06( 7) 21:59( 7) 23:25( 7) 28:45( 7) 30:49( 7) 33:06( 7) 35:49( 8) 37:18( 8) 38:36( 8) 39:38( 8) 40:58( 8) 42:23( 8) 43:24( 8) 44:32( 8) 46:39( 7) 47:00( 7)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko PÕHIKLASS 2:42[13] 1:03[18] 1:13[ 7] 2:11[ 6] 4:05[10] 1:37[ 6] 1:58[ 7] 1:48[ 5] 1:29[ 9] 3:53[12] 1:26[ 2] 5:20[13] 2:04[15] 2:17[11] 2:43[24] 1:29[10] 1:18[ 6] 1:02[20] 1:20[14] 1:25[ 4] 1:01[ 8] 1:08[ 8] 2:07[ 4] 0:21[ 2]
8.Sander Annus 00:47.19 2:11( 4) 3:05( 4) 4:41( 7) 7:23(11) 11:36(11) 13:19(11) 15:17(10) 17:39(10) 19:19(11) 23:03(10) 24:46( 9) 29:53( 9) 31:34( 9) 33:46( 8) 35:35( 7) 36:59( 7) 38:25( 7) 39:20( 7) 40:34( 7) 42:09( 7) 43:11( 7) 44:22( 7) 46:44( 8) 47:19( 8)
AS Norma,Norma,EST PÕHIKLASS 2:11[ 4] 0:54[10] 1:36[10] 2:42[11] 4:13[13] 1:43[12] 1:58[ 7] 2:22[13] 1:40[19] 3:44[ 9] 1:43[ 8] 5:07[10] 1:41[ 6] 2:12[ 9] 1:49[ 7] 1:24[ 5] 1:26[13] 0:55[10] 1:14[ 9] 1:35[11] 1:02[ 9] 1:11[13] 2:22[13] 0:34[23]
9.Mart Koppel 00:48.05 2:31(10) 3:27( 9) 4:34( 6) 7:17(10) 11:07( 8) 12:47( 8) 15:23(11) 17:57(11) 19:15(10) 23:11(11) 24:34( 8) 29:32( 8) 31:32( 8) 34:21( 9) 36:20( 9) 37:46( 9) 39:26( 9) 40:20( 9) 41:29( 9) 43:06( 9) 44:06( 9) 45:17( 9) 47:40( 9) 48:05( 9)
Kape 2,Kape,EST PÕHIKLASS 2:31[10] 0:56[12] 1:07[ 6] 2:43[12] 3:50[ 7] 1:40[ 8] 2:36[18] 2:34[15] 1:18[ 4] 3:56[13] 1:23[ 1] 4:58[ 8] 2:00[14] 2:49[22] 1:59[11] 1:26[ 7] 1:40[23] 0:54[ 8] 1:09[ 7] 1:37[13] 1:00[ 6] 1:11[13] 2:23[14] 0:25[ 7]
10.Lauri Beilmann 00:49.31 2:19( 5) 3:10( 6) 4:08( 5) 6:44( 5) 10:58( 7) 12:45( 7) 14:52( 8) 17:10( 9) 19:12( 9) 23:02( 9) 25:10(11) 30:38(10) 32:22(10) 34:49(10) 36:51(10) 38:21(10) 40:00(10) 41:10(10) 42:25(10) 44:03(10) 45:14(10) 46:31(10) 48:59(10) 49:31(10)
Tammed II,Tammed,EST PÕHIKLASS 2:19[ 5] 0:51[ 7] 0:58[ 3] 2:36[10] 4:14[15] 1:47[14] 2:07[10] 2:18[12] 2:02[24] 3:50[11] 2:08[13] 5:28[14] 1:44[ 7] 2:27[16] 2:02[15] 1:30[13] 1:39[21] 1:10[24] 1:15[10] 1:38[14] 1:11[18] 1:17[18] 2:28[19] 0:32[18]
11.Priit Pääslane 00:50.03 2:48(18) 3:47(16) 5:33(12) 8:46(12) 12:47(12) 14:29(12) 16:47(12) 18:52(12) 20:21(12) 24:03(12) 27:17(12) 32:57(13) 34:53(13) 37:07(12) 39:06(13) 40:33(13) 41:59(13) 42:49(13) 43:57(12) 45:20(11) 46:17(11) 47:19(11) 49:33(11) 50:03(11)
Ilves Veteranid,Ilves,EST PÕHIKLASS 2:48[18] 0:59[15] 1:46[12] 3:13[20] 4:01[ 9] 1:42[ 9] 2:18[13] 2:05[10] 1:29[ 9] 3:42[ 8] 3:14[24] 5:40[17] 1:56[10] 2:14[10] 1:59[11] 1:27[ 8] 1:26[13] 0:50[ 3] 1:08[ 6] 1:23[ 2] 0:57[ 5] 1:02[ 4] 2:14[ 8] 0:30[15]
12.Allar Padari 00:50.54 2:27( 8) 3:28(10) 4:42( 8) 7:05( 8) 11:19(10) 13:06(10) 15:09( 9) 17:10( 8) 18:46( 8) 22:45( 8) 25:09(10) 30:43(11) 34:37(11) 36:56(11) 39:00(11) 40:25(11) 41:47(11) 42:40(11) 43:56(11) 45:39(12) 46:47(12) 48:04(12) 50:27(12) 50:54(12)
HOK Veteranid,HOK,EST PÕHIKLASS 2:27[ 8] 1:01[17] 1:14[ 8] 2:23[ 8] 4:14[15] 1:47[14] 2:03[ 9] 2:01[ 8] 1:36[17] 3:59[16] 2:24[19] 5:34[16] 3:54[24] 2:19[13] 2:04[16] 1:25[ 6] 1:22[ 9] 0:53[ 6] 1:16[11] 1:43[15] 1:08[15] 1:17[18] 2:23[14] 0:27[ 9]
13.Tõnis Jäädmaa 00:54.33 2:42(14) 3:42(13) 8:00(17) 10:59(18) 15:12(17) 17:24(17) 20:23(17) 23:16(17) 24:45(17) 28:33(16) 30:32(15) 35:47(15) 38:46(15) 40:52(15) 42:51(15) 44:19(15) 45:43(15) 46:41(15) 48:04(14) 49:39(14) 50:54(14) 52:02(14) 54:12(14) 54:33(13)
Ok Võru Noored,Võru,EST PÕHIKLASS 2:42[14] 1:00[16] 4:18[17] 2:59[16] 4:13[13] 2:12[25] 2:59[22] 2:53[19] 1:29[ 9] 3:48[10] 1:59[12] 5:15[11] 2:59[23] 2:06[ 7] 1:59[11] 1:28[ 9] 1:24[11] 0:58[13] 1:23[16] 1:35[11] 1:15[20] 1:08[ 8] 2:10[ 6] 0:21[ 2]
14.Mairolt Kakko 00:54.38 3:05(21) 4:00(20) 6:46(14) 10:18(15) 14:58(15) 16:50(15) 19:09(14) 21:38(14) 23:29(14) 27:27(14) 29:07(14) 34:35(14) 36:31(14) 39:09(14) 41:17(14) 43:26(14) 45:00(14) 45:58(14) 47:23(13) 49:13(13) 50:20(13) 51:39(13) 54:06(13) 54:38(14)
TON I,TON,EST PÕHIKLASS 3:05[21] 0:55[11] 2:46[14] 3:32[22] 4:40[19] 1:52[17] 2:19[14] 2:29[14] 1:51[23] 3:58[14] 1:40[ 7] 5:28[14] 1:56[10] 2:38[18] 2:08[17] 2:09[23] 1:34[19] 0:58[13] 1:25[17] 1:50[20] 1:07[12] 1:19[20] 2:27[18] 0:32[19]
15.Georg Paal 00:56.25 3:41(24) 4:44(24) 10:15(21) 13:40(22) 18:22(23) 20:13(23) 22:25(22) 25:28(22) 26:51(22) 30:49(22) 32:46(20) 37:47(17) 39:34(17) 41:44(16) 43:39(16) 45:22(16) 46:55(16) 47:50(16) 49:15(15) 50:59(15) 52:15(15) 53:31(15) 55:57(15) 56:25(15)
JOKA Noored,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 3:41[24] 1:03[18] 5:31[21] 3:25[21] 4:42[20] 1:51[16] 2:12[12] 3:03[21] 1:23[ 5] 3:58[14] 1:57[11] 5:01[ 9] 1:47[ 8] 2:10[ 8] 1:55[ 9] 1:43[21] 1:33[18] 0:55[10] 1:25[17] 1:44[17] 1:16[21] 1:16[17] 2:26[16] 0:28[12]
16.Maido Kaljur 00:56.53 3:23(23) 4:27(23) 10:50(22) 13:34(21) 18:09(22) 19:54(22) 22:21(20) 24:22(20) 25:55(20) 30:04(19) 32:14(18) 38:25(18) 40:56(20) 43:15(18) 45:07(18) 46:36(18) 48:01(17) 48:59(17) 50:18(16) 51:51(16) 52:54(16) 54:03(16) 56:21(16) 56:53(16)
Harju OK,Harju,EST PÕHIKLASS 3:23[23] 1:04[22] 6:23[23] 2:44[13] 4:35[17] 1:45[13] 2:27[15] 2:01[ 8] 1:33[14] 4:09[19] 2:10[15] 6:11[20] 2:31[19] 2:19[13] 1:52[ 8] 1:29[10] 1:25[12] 0:58[13] 1:19[13] 1:33[10] 1:03[10] 1:09[10] 2:18[12] 0:32[21]
17.Kaupo Voormansik 00:57.43 3:53(25) 4:49(25) 11:05(24) 13:57(23) 18:06(21) 19:48(21) 22:24(21) 25:05(21) 26:39(21) 30:46(21) 33:17(21) 38:36(20) 40:32(18) 43:33(20) 45:43(20) 47:25(20) 48:47(19) 49:45(19) 51:05(18) 52:48(18) 53:55(18) 55:09(17) 57:19(17) 57:43(17)
Tartu Observatoorium,,EST PÕHIKLASS 3:53[25] 0:56[12] 6:16[22] 2:52[14] 4:09[12] 1:42[ 9] 2:36[18] 2:41[17] 1:34[15] 4:07[18] 2:31[20] 5:19[12] 1:56[10] 3:01[23] 2:10[18] 1:42[19] 1:22[ 9] 0:58[13] 1:20[14] 1:43[15] 1:07[12] 1:14[16] 2:10[ 6] 0:24[ 4]
18.Sander Blehner 00:58.28 2:54(20) 3:51(18) 7:29(16) 10:27(16) 15:09(16) 17:13(16) 19:40(16) 22:20(15) 24:01(15) 28:16(15) 30:35(16) 36:58(16) 39:32(16) 42:43(17) 44:56(17) 46:26(17) 48:03(18) 49:09(18) 50:42(17) 52:37(17) 53:51(17) 55:14(18) 57:57(18) 58:28(18)
OK West veteranid,West,EST PÕHIKLASS 2:54[20] 0:57[14] 3:38[16] 2:58[15] 4:42[20] 2:04[22] 2:27[15] 2:40[16] 1:41[20] 4:15[20] 2:19[16] 6:23[22] 2:34[21] 3:11[24] 2:13[19] 1:30[13] 1:37[20] 1:06[21] 1:33[22] 1:55[22] 1:14[19] 1:23[22] 2:43[21] 0:31[16]
19.Oleg Koshik 00:58.49 2:49(19) 3:57(19) 5:40(13) 9:22(13) 14:15(14) 16:14(14) 19:30(15) 22:35(16) 24:14(16) 29:49(17) 32:12(17) 39:14(21) 41:47(21) 44:18(21) 46:41(22) 48:28(22) 49:57(22) 50:58(22) 52:14(21) 53:41(21) 54:50(21) 55:59(20) 58:25(19) 58:49(19)
SRD staar,SRD,EST PÕHIKLASS 2:49[19] 1:08[23] 1:43[11] 3:42[24] 4:53[22] 1:59[19] 3:16[24] 3:05[22] 1:39[18] 5:35[23] 2:23[18] 7:02[24] 2:33[20] 2:31[17] 2:23[22] 1:47[22] 1:29[15] 1:01[18] 1:16[11] 1:27[ 6] 1:09[16] 1:09[10] 2:26[16] 0:24[ 4]
20.Jaanus Reha 00:59.03 2:46(17) 3:49(17) 8:14(19) 12:02(20) 16:41(20) 18:38(20) 21:09(19) 24:17(19) 25:52(19) 30:33(20) 33:42(22) 40:01(22) 42:06(22) 44:23(22) 46:19(21) 47:53(21) 49:24(21) 50:21(21) 51:47(20) 53:33(20) 54:43(19) 55:56(19) 58:30(20) 59:03(20)
KOOP I,Koop,EST PÕHIKLASS 2:46[17] 1:03[18] 4:25[18] 3:48[25] 4:39[18] 1:57[18] 2:31[17] 3:08[24] 1:35[16] 4:41[21] 3:09[23] 6:19[21] 2:05[16] 2:17[11] 1:56[10] 1:34[16] 1:31[17] 0:57[12] 1:26[19] 1:46[19] 1:10[17] 1:13[15] 2:34[20] 0:32[20]
21.Meelis Kadak 00:59.23 2:36(11) 3:46(15) 7:09(15) 10:14(14) 15:33(18) 17:36(18) 20:39(18) 23:32(18) 25:20(18) 30:01(18) 32:41(19) 38:34(19) 40:47(19) 43:25(19) 45:43(19) 47:18(19) 48:57(20) 50:06(20) 51:38(19) 53:30(19) 54:47(20) 56:09(21) 58:52(21) 59:23(21)
Kadakad,Lehola,EST PÕHIKLASS 2:36[11] 1:10[24] 3:23[15] 3:05[19] 5:19[23] 2:03[21] 3:03[23] 2:53[19] 1:48[21] 4:41[21] 2:40[21] 5:53[19] 2:13[17] 2:38[18] 2:18[21] 1:35[17] 1:39[21] 1:09[22] 1:32[21] 1:52[21] 1:17[22] 1:22[21] 2:43[21] 0:31[17]
22.Sven Luks 00:59.33 2:44(15) 4:00(20) 11:00(23) 13:59(24) 20:08(24) 22:08(24) 24:51(24) 27:40(23) 29:29(24) 33:34(23) 35:08(23) 40:57(23) 42:51(23) 45:17(23) 47:18(23) 48:53(23) 50:22(23) 51:22(23) 52:48(22) 54:33(22) 55:40(22) 56:50(22) 59:05(22) 59:33(22)
OK Põrgupõhja II,Põrgupõhja,ES PÕHIKLASS 2:44[15] 1:16[26] 7:00[24] 2:59[16] 6:09[26] 2:00[20] 2:43[20] 2:49[18] 1:49[22] 4:05[17] 1:34[ 5] 5:49[18] 1:54[ 9] 2:26[15] 2:01[14] 1:35[17] 1:29[15] 1:00[17] 1:26[19] 1:45[18] 1:07[12] 1:10[12] 2:15[10] 0:28[12]
23.Pear Post 01:11.47 3:13(22) 4:26(22) 11:49(25) 15:38(25) 21:37(25) 23:51(25) 26:41(25) 30:09(25) 32:28(25) 38:08(24) 40:28(24) 47:19(24) 49:35(24) 53:27(24) 56:10(24) 58:22(24) 60:08(24) 61:21(24) 63:04(23) 65:11(23) 66:36(23) 68:14(23) 71:10(23) 71:47(23)
OK Põlva Kobras IV,OK Põlva Ko PÕHIKLASS 3:13[22] 1:13[25] 7:23[25] 3:49[26] 5:59[25] 2:14[26] 2:50[21] 3:28[25] 2:19[26] 5:40[25] 2:20[17] 6:51[23] 2:16[18] 3:52[25] 2:43[24] 2:12[24] 1:46[24] 1:13[25] 1:43[24] 2:07[24] 1:25[24] 1:38[24] 2:56[24] 0:36[24]
24.Igors Bogdanovs 01:15.52 3:57(26) 5:00(26) 12:57(26) 16:32(26) 22:03(26) 24:10(26) 28:20(26) 31:53(26) 33:55(26) 39:34(25) 42:55(25) 53:07(25) 55:56(25) 58:44(25) 61:18(25) 62:51(25) 64:37(25) 65:46(25) 67:27(24) 69:32(24) 70:50(24) 72:25(24) 75:18(24) 75:52(24)
SRD masters,SRD,EST PÕHIKLASS 3:57[26] 1:03[18] 7:57[26] 3:35[23] 5:31[24] 2:07[24] 4:10[25] 3:33[26] 2:02[24] 5:39[24] 3:21[25] 10:12[25] 2:49[22] 2:48[21] 2:34[23] 1:33[15] 1:46[24] 1:09[22] 1:41[23] 2:05[23] 1:18[23] 1:35[23] 2:53[23] 0:34[22]
Tarmo Pertel Vale KP 2:28( 9) 3:18( 8) 8:01(18) 10:29(17) 14:08(13) 15:50(13) 17:47(13) 19:59(13) 21:29(13) 24:51(13) 27:50(13) 32:43(12) 34:40(12) 37:21(13) 39:01(12) 40:30(12) 41:48(12) 42:41(12)
Pargijooksud.ee,Nõmme,EST PÕHIKLASS 2:28[ 9] 0:50[ 6] 4:43[19] 2:28[ 9] 3:39[ 6] 1:42[ 9] 1:57[ 6] 2:12[11] 1:30[12] 3:22[ 6] 2:59[22] 4:53[ 7] 1:57[13] 2:41[20] 1:40[ 2] 1:29[10] 1:18[ 6] 0:53[ 6]
Raul Kangur Vale KP 2:44(16) 3:37(12) 8:32(20) 11:34(19) 15:40(19) 17:46(19) 24:46(23) 27:53(24) 29:21(23)
Peko II,Peko,EST PÕHIKLASS 2:44[16] 0:53[ 9] 4:55[20] 3:02[18] 4:06[11] 2:06[23] 7:00[26] 3:07[23] 1:28[ 8]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv I,Reserv,EST PÕHIKLASS
M-BDG : 6400m 23KP
1.Tõnis Laugesaar 00:34.01 2:01( 9) 2:52( 7) 3:37( 3) 5:20( 2) 8:22( 2) 9:42( 2) 11:17( 2) 12:57( 2) 13:39( 2) 16:18( 2) 17:31( 2) 21:19( 2) 22:26( 1) 24:03( 1) 25:29( 1) 26:26( 1) 27:28( 1) 28:09( 1) 29:00( 1) 30:06( 1) 30:54( 1) 31:48( 1) 33:35( 1) 34:01( 1)
Rakvere OK,Rakv,EST PÕHIKLASS 2:01[ 9] 0:51[ 2] 0:45[ 1] 1:43[ 1] 3:02[ 1] 1:20[ 2] 1:35[ 2] 1:40[ 1] 0:42[ 3] 2:39[ 2] 1:13[ 2] 3:48[ 2] 1:07[ 1] 1:37[ 1] 1:26[ 2] 0:57[ 2] 1:02[ 1] 0:41[ 1] 0:51[ 1] 1:06[ 1] 0:48[ 3] 0:54[ 3] 1:47[ 3] 0:26[10]
2.Ats Sõnajalg 00:34.53 1:38( 1) 2:26( 1) 3:21( 1) 5:06( 1) 8:09( 1) 9:27( 1) 10:57( 1) 12:51( 1) 13:28( 1) 16:03( 1) 17:09( 1) 20:48( 1) 22:48( 2) 24:43( 2) 26:08( 2) 27:11( 2) 28:14( 2) 28:55( 2) 30:01( 2) 31:12( 2) 31:58( 2) 32:49( 2) 34:32( 2) 34:53( 2)
Harju OK,Harju, PÕHIKLASS 1:38[ 1] 0:48[ 1] 0:55[ 3] 1:45[ 2] 3:03[ 2] 1:18[ 1] 1:30[ 1] 1:54[ 4] 0:37[ 1] 2:35[ 1] 1:06[ 1] 3:39[ 1] 2:00[14] 1:55[ 6] 1:25[ 1] 1:03[ 5] 1:03[ 2] 0:41[ 1] 1:06[ 7] 1:11[ 4] 0:46[ 1] 0:51[ 1] 1:43[ 1] 0:21[ 2]
3.Joosep Tammemäe 00:38.15 1:39( 2) 2:32( 2) 4:16( 6) 6:20( 5) 9:24( 3) 10:52( 3) 12:33( 3) 14:14( 3) 14:59( 3) 17:58( 3) 19:35( 3) 23:30( 3) 25:17( 3) 26:59( 3) 28:32( 3) 29:34( 3) 30:54( 3) 32:11( 3) 33:10( 3) 34:20( 3) 35:13( 3) 36:07( 3) 37:52( 3) 38:15( 3)
Seiklushunt international,Comp PÕHIKLASS 1:39[ 2] 0:53[ 3] 1:44[12] 2:04[ 4] 3:04[ 3] 1:28[ 4] 1:41[ 5] 1:41[ 2] 0:45[ 7] 2:59[ 4] 1:37[ 7] 3:55[ 4] 1:47[10] 1:42[ 2] 1:33[ 5] 1:02[ 4] 1:20[ 7] 1:17[26] 0:59[ 3] 1:10[ 2] 0:53[ 5] 0:54[ 3] 1:45[ 2] 0:22[ 5]
4.Sander Linnus 00:38.51 1:45( 5) 2:38( 3) 6:22(14) 8:07(12) 11:18(10) 12:45(10) 14:25( 8) 16:08( 7) 16:47( 7) 19:34( 6) 21:00( 5) 24:49( 5) 26:24( 5) 28:06( 5) 29:33( 5) 30:29( 5) 32:19( 5) 33:00( 5) 33:52( 5) 35:02( 5) 35:48( 5) 36:40( 4) 38:30( 4) 38:51( 4)
Peko,Peko, PÕHIKLASS 1:45[ 5] 0:53[ 3] 3:44[18] 1:45[ 2] 3:11[ 4] 1:27[ 3] 1:40[ 3] 1:43[ 3] 0:39[ 2] 2:47[ 3] 1:26[ 3] 3:49[ 3] 1:35[ 6] 1:42[ 2] 1:27[ 3] 0:56[ 1] 1:50[23] 0:41[ 1] 0:52[ 2] 1:10[ 2] 0:46[ 1] 0:52[ 2] 1:50[ 4] 0:21[ 3]
5.Kustu Künnapas 00:39.16 1:40( 3) 2:39( 4) 3:34( 2) 5:56( 4) 9:30( 4) 11:00( 4) 12:40( 4) 14:37( 4) 15:19( 4) 18:22( 4) 19:52( 4) 24:15( 4) 25:41( 4) 27:34( 4) 29:21( 4) 30:26( 4) 31:37( 4) 32:25( 4) 33:26( 4) 34:51( 4) 35:46( 4) 36:46( 5) 38:54( 5) 39:16( 5)
HOK,HOK,EST PÕHIKLASS 1:40[ 3] 0:59[ 6] 0:55[ 3] 2:22[ 9] 3:34[ 6] 1:30[ 5] 1:40[ 3] 1:57[ 5] 0:42[ 3] 3:03[ 5] 1:30[ 6] 4:23[ 6] 1:26[ 3] 1:53[ 5] 1:47[10] 1:05[ 7] 1:11[ 3] 0:48[ 6] 1:01[ 4] 1:25[ 7] 0:55[ 7] 1:00[ 7] 2:08[ 9] 0:22[ 4]
6.Hando Allmann 00:41.04 1:44( 4) 2:45( 5) 4:52( 9) 7:14( 9) 10:46( 8) 12:16( 8) 14:55( 9) 16:54( 9) 17:45( 9) 20:48( 8) 22:17( 8) 26:26( 7) 28:23( 7) 30:09( 7) 31:41( 7) 32:39( 7) 33:50( 7) 34:36( 7) 35:46( 7) 37:04( 7) 37:56( 7) 38:53( 7) 40:45( 7) 41:04( 6)
Ok Võru Noored,Võru,EST PÕHIKLASS 1:44[ 4] 1:01[ 9] 2:07[13] 2:22[ 9] 3:32[ 5] 1:30[ 5] 2:39[20] 1:59[ 6] 0:51[15] 3:03[ 5] 1:29[ 5] 4:09[ 5] 1:57[12] 1:46[ 4] 1:32[ 4] 0:58[ 3] 1:11[ 3] 0:46[ 4] 1:10[ 8] 1:18[ 5] 0:52[ 4] 0:57[ 5] 1:52[ 5] 0:18[ 1]
7.Karmo Kübarsepp 00:41.10 1:57( 7) 2:58( 8) 4:34( 8) 6:48( 7) 10:23( 7) 11:58( 7) 13:43( 6) 15:55( 6) 16:42( 6) 19:46( 7) 21:13( 6) 25:45( 6) 27:09( 6) 29:07( 6) 30:47( 6) 31:51( 6) 33:08( 6) 34:04( 6) 35:05( 6) 36:28( 6) 37:21( 6) 38:20( 6) 40:45( 6) 41:10( 7)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST PÕHIKLASS 1:57[ 7] 1:01[ 9] 1:36[11] 2:14[ 8] 3:35[ 7] 1:35[ 7] 1:45[ 6] 2:12[ 8] 0:47[ 8] 3:04[ 7] 1:27[ 4] 4:32[ 7] 1:24[ 2] 1:58[ 8] 1:40[ 7] 1:04[ 6] 1:17[ 5] 0:56[13] 1:01[ 4] 1:23[ 6] 0:53[ 5] 0:59[ 6] 2:25[17] 0:25[ 8]
8.Lauri Tammemäe 00:44.31 1:48( 6) 2:48( 6) 3:40( 4) 5:53( 3) 9:44( 5) 11:20( 5) 13:09( 5) 15:28( 5) 16:18( 5) 19:32( 5) 22:01( 7) 27:05( 8) 28:43( 8) 31:03( 8) 33:00( 8) 34:31( 8) 35:51( 8) 36:45( 8) 37:56( 8) 39:29( 8) 40:32( 8) 41:41( 8) 44:01( 8) 44:31( 8)
Tammemäe,SK100,EST PÕHIKLASS 1:48[ 6] 1:00[ 8] 0:52[ 2] 2:13[ 7] 3:51[10] 1:36[ 8] 1:49[ 7] 2:19[10] 0:50[13] 3:14[ 8] 2:29[20] 5:04[10] 1:38[ 7] 2:20[15] 1:57[15] 1:31[13] 1:20[ 7] 0:54[10] 1:11[ 9] 1:33[11] 1:03[12] 1:09[11] 2:20[13] 0:30[17]
9.Toomas Marrandi 00:45.20 4:17(24) 5:23(23) 6:41(15) 8:52(13) 12:56(12) 14:34(11) 16:43(11) 18:49(11) 19:32(11) 22:57(10) 25:25(10) 30:11( 9) 31:38( 9) 33:33( 9) 35:10( 9) 36:21( 9) 37:38( 9) 38:25( 9) 39:28( 9) 40:55( 9) 41:53( 9) 42:58( 9) 44:57( 9) 45:20( 9)
JOKA Masters,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 4:17[24] 1:06[12] 1:18[ 7] 2:11[ 6] 4:04[12] 1:38[ 9] 2:09[ 9] 2:06[ 7] 0:43[ 5] 3:25[ 9] 2:28[19] 4:46[ 9] 1:27[ 4] 1:55[ 6] 1:37[ 6] 1:11[ 8] 1:17[ 5] 0:47[ 5] 1:03[ 6] 1:27[ 8] 0:58[ 9] 1:05[ 9] 1:59[ 6] 0:22[ 5]
10.Siim Turban 00:48.49 2:05(11) 3:14(10) 5:22(11) 8:02(11) 12:39(11) 14:34(12) 16:49(12) 19:10(12) 20:08(12) 24:09(12) 26:09(12) 31:25(11) 33:23(11) 35:36(11) 37:27(11) 38:52(11) 40:17(11) 41:08(11) 42:19(11) 44:02(11) 45:04(10) 46:16(10) 48:23(10) 48:49(10)
Rakvere OK noored,Rakv,EST PÕHIKLASS 2:05[11] 1:09[13] 2:08[14] 2:40[15] 4:37[16] 1:55[18] 2:15[14] 2:21[11] 0:58[20] 4:01[16] 2:00[11] 5:16[11] 1:58[13] 2:13[11] 1:51[12] 1:25[12] 1:25[12] 0:51[ 7] 1:11[ 9] 1:43[15] 1:02[11] 1:12[14] 2:07[ 8] 0:25[ 8]
11.Gleb Maksimov 00:49.09 3:09(16) 4:08(15) 7:14(16) 10:41(17) 14:27(15) 16:07(14) 18:33(15) 20:49(13) 21:37(13) 25:37(13) 27:58(13) 32:35(13) 34:08(13) 36:26(13) 38:12(13) 39:28(12) 40:51(12) 41:45(12) 43:02(12) 44:34(12) 45:30(12) 46:39(12) 48:42(11) 49:09(11)
SRD -I,SRD,EST PÕHIKLASS 3:09[16] 0:59[ 6] 3:06[17] 3:27[21] 3:46[ 8] 1:40[10] 2:26[16] 2:16[ 9] 0:48[ 9] 4:00[15] 2:21[14] 4:37[ 8] 1:33[ 5] 2:18[13] 1:46[ 8] 1:16[10] 1:23[ 9] 0:54[10] 1:17[13] 1:32[ 9] 0:56[ 8] 1:09[11] 2:03[ 7] 0:27[13]
12.Jakob Veske 00:49.25 2:00( 8) 3:09( 9) 4:12( 5) 6:22( 6) 10:09( 6) 11:51( 6) 13:48( 7) 16:17( 8) 17:06( 8) 20:58( 9) 23:37( 9) 30:48(10) 32:28(10) 34:38(10) 36:24(10) 37:39(10) 39:02(10) 39:55(10) 41:07(10) 44:02(10) 45:09(11) 46:20(11) 48:59(12) 49:25(12)
Tartu Katoliku SK 1,Tartu Kato PÕHIKLASS 2:00[ 8] 1:09[13] 1:03[ 5] 2:10[ 5] 3:47[ 9] 1:42[12] 1:57[ 8] 2:29[13] 0:49[12] 3:52[11] 2:39[23] 7:11[23] 1:40[ 8] 2:10[10] 1:46[ 8] 1:15[ 9] 1:23[ 9] 0:53[ 8] 1:12[11] 2:55[25] 1:07[16] 1:11[13] 2:39[22] 0:26[10]
13.Margus Klementsov 00:50.21 2:04(10) 3:15(11) 4:26( 7) 7:01( 8) 11:02( 9) 12:44( 9) 14:58(10) 17:47(10) 18:35(10) 23:07(11) 25:28(11) 32:08(12) 33:48(12) 36:11(12) 37:58(12) 39:31(13) 40:59(13) 41:54(13) 43:08(13) 45:13(13) 46:25(13) 47:37(13) 49:54(13) 50:21(13)
Mercury II,Mercury,EST PÕHIKLASS 2:04[10] 1:11[16] 1:11[ 6] 2:35[13] 4:01[11] 1:42[12] 2:14[12] 2:49[17] 0:48[ 9] 4:32[22] 2:21[14] 6:40[21] 1:40[ 8] 2:23[16] 1:47[10] 1:33[14] 1:28[14] 0:55[12] 1:14[12] 2:05[21] 1:12[20] 1:12[14] 2:17[12] 0:27[15]
14.Raivo Rõõm 00:53.03 3:09(17) 4:41(20) 6:16(13) 9:13(14) 14:14(14) 16:08(15) 18:27(14) 21:08(15) 22:01(15) 25:57(14) 28:05(14) 33:45(14) 35:33(14) 38:17(14) 40:18(14) 41:51(14) 43:25(14) 44:26(14) 45:47(14) 47:29(14) 48:38(14) 49:56(14) 52:21(14) 53:03(14)
Rõõm,Comp,EST PÕHIKLASS 3:09[17] 1:32[22] 1:35[10] 2:57[19] 5:01[19] 1:54[17] 2:19[15] 2:41[16] 0:53[16] 3:56[12] 2:08[12] 5:40[12] 1:48[11] 2:44[21] 2:01[17] 1:33[14] 1:34[17] 1:01[18] 1:21[16] 1:42[14] 1:09[18] 1:18[19] 2:25[17] 0:42[25]
15.Aleksander Pritsik 00:55.58 2:14(12) 3:37(12) 5:08(10) 8:01(10) 13:30(13) 15:36(13) 18:05(13) 20:54(14) 21:54(14) 26:13(15) 28:38(15) 34:56(15) 37:34(15) 40:12(15) 42:38(16) 44:27(15) 46:10(15) 47:12(15) 48:41(15) 50:26(15) 51:38(15) 53:03(15) 55:32(15) 55:58(15)
Rakvere OK II,Rakv,EST PÕHIKLASS 2:14[12] 1:23[18] 1:31[ 9] 2:53[18] 5:29[22] 2:06[20] 2:29[18] 2:49[17] 1:00[22] 4:19[21] 2:25[17] 6:18[20] 2:38[21] 2:38[20] 2:26[22] 1:49[22] 1:43[21] 1:02[19] 1:29[22] 1:45[16] 1:12[20] 1:25[22] 2:29[19] 0:26[12]
16.Lauri Olli 00:56.06 3:15(19) 4:19(16) 9:09(19) 11:40(19) 16:10(18) 18:01(18) 20:10(16) 22:33(16) 23:30(16) 27:28(16) 29:10(16) 35:07(16) 38:11(16) 40:30(16) 42:29(15) 45:07(16) 46:35(16) 47:34(16) 48:55(16) 50:40(16) 51:47(16) 53:13(16) 55:35(16) 56:06(16)
LSF PT A,LSF PT,EST PÕHIKLASS 3:15[19] 1:04[11] 4:50[19] 2:31[12] 4:30[13] 1:51[16] 2:09[ 9] 2:23[12] 0:57[18] 3:58[14] 1:42[ 8] 5:57[14] 3:04[22] 2:19[14] 1:59[16] 2:38[25] 1:28[14] 0:59[16] 1:21[16] 1:45[16] 1:07[16] 1:26[23] 2:22[15] 0:31[21]
17.Jüri Rokko 00:57.29 3:13(18) 4:38(18) 7:14(17) 10:48(18) 15:47(17) 18:00(17) 21:03(18) 24:04(18) 25:03(17) 29:05(17) 31:37(17) 37:22(17) 39:22(17) 42:43(17) 44:44(17) 46:19(17) 47:53(17) 48:51(17) 50:10(17) 51:55(17) 53:04(17) 54:21(17) 56:59(17) 57:29(17)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST PÕHIKLASS 3:13[18] 1:25[20] 2:36[15] 3:34[23] 4:59[18] 2:13[22] 3:03[23] 3:01[21] 0:59[21] 4:02[17] 2:32[21] 5:45[13] 2:00[14] 3:21[23] 2:01[17] 1:35[18] 1:34[17] 0:58[14] 1:19[14] 1:45[16] 1:09[18] 1:17[18] 2:38[21] 0:30[18]
18.Ivo Miller 00:58.19 5:16(26) 6:39(26) 12:56(24) 15:36(23) 20:54(23) 22:34(23) 24:44(23) 27:17(23) 28:10(23) 31:58(23) 34:40(23) 40:44(23) 42:45(23) 44:54(21) 46:50(22) 48:08(20) 49:32(20) 50:25(20) 51:44(19) 53:20(19) 54:25(19) 55:32(19) 57:52(18) 58:19(18)
KOOP I,Koop,EST PÕHIKLASS 5:16[26] 1:23[18] 6:17[22] 2:40[15] 5:18[21] 1:40[10] 2:10[11] 2:33[15] 0:53[16] 3:48[10] 2:42[24] 6:04[16] 2:01[16] 2:09[ 9] 1:56[14] 1:18[11] 1:24[11] 0:53[ 8] 1:19[14] 1:36[12] 1:05[13] 1:07[10] 2:20[13] 0:27[14]
19.Jüri Linde 00:58.36 2:31(14) 3:40(13) 11:01(22) 14:34(22) 19:05(22) 20:49(22) 23:03(22) 25:32(19) 26:20(19) 30:30(20) 33:05(21) 39:12(21) 41:40(20) 44:15(20) 46:34(20) 48:08(21) 49:43(21) 50:42(21) 52:08(21) 53:40(20) 54:40(20) 55:52(20) 58:00(19) 58:36(19)
Saarlane,SOK,EST PÕHIKLASS 2:31[14] 1:09[13] 7:21[24] 3:33[22] 4:31[14] 1:44[14] 2:14[12] 2:29[13] 0:48[ 9] 4:10[18] 2:35[22] 6:07[18] 2:28[19] 2:35[19] 2:19[20] 1:34[16] 1:35[19] 0:59[16] 1:26[21] 1:32[ 9] 1:00[10] 1:12[14] 2:08[ 9] 0:35[23]
20.Allan Edberg 00:58.41 2:48(15) 4:28(17) 10:45(21) 13:24(20) 18:03(20) 19:50(19) 22:24(19) 25:46(20) 26:29(20) 30:26(19) 32:20(19) 38:24(19) 41:01(19) 43:26(19) 45:29(19) 47:07(19) 48:32(18) 49:30(18) 50:53(18) 52:51(18) 53:57(18) 55:17(18) 58:10(20) 58:41(20)
Pargijooksud.ee,Nõmme,EST PÕHIKLASS 2:48[15] 1:40[24] 6:17[22] 2:39[14] 4:39[17] 1:47[15] 2:34[19] 3:22[23] 0:43[ 5] 3:57[13] 1:54[ 9] 6:04[16] 2:37[20] 2:25[17] 2:03[19] 1:38[19] 1:25[12] 0:58[14] 1:23[19] 1:58[19] 1:06[14] 1:20[20] 2:53[23] 0:31[19]
21.Jaan Kallak 00:59.20 4:16(23) 5:12(22) 8:07(18) 10:37(16) 17:49(19) 20:11(21) 22:56(21) 25:49(21) 26:46(22) 31:02(22) 33:15(22) 40:15(22) 42:40(22) 44:55(22) 46:48(21) 48:22(22) 50:13(22) 51:24(22) 52:46(22) 54:24(22) 55:36(22) 56:40(21) 58:55(21) 59:20(21)
Metsalised,,EST PÕHIKLASS 4:16[23] 0:56[ 5] 2:55[16] 2:30[11] 7:12[25] 2:22[23] 2:45[21] 2:53[20] 0:57[18] 4:16[20] 2:13[13] 7:00[22] 2:25[17] 2:15[12] 1:53[13] 1:34[16] 1:51[24] 1:11[23] 1:22[18] 1:38[13] 1:12[20] 1:04[ 8] 2:15[11] 0:25[ 7]
22.Sixten Sild 01:01.01 2:26(13) 4:01(14) 5:29(12) 9:22(15) 15:26(16) 17:55(16) 20:52(17) 24:00(17) 25:10(18) 29:43(18) 32:04(18) 38:03(18) 40:29(18) 42:55(18) 45:15(18) 46:56(18) 48:45(19) 50:00(19) 51:46(20) 53:53(21) 55:18(21) 56:56(22) 60:14(22) 61:01(22)
Ok Võru Veteranid,Võru,EST PÕHIKLASS 2:26[13] 1:35[23] 1:28[ 8] 3:53[24] 6:04[23] 2:29[24] 2:57[22] 3:08[22] 1:10[24] 4:33[23] 2:21[14] 5:59[15] 2:26[18] 2:26[18] 2:20[21] 1:41[21] 1:49[22] 1:15[24] 1:46[24] 2:07[22] 1:25[24] 1:38[24] 3:18[24] 0:47[26]
23.Janno Rillo 01:02.02 3:21(20) 4:41(19) 10:41(20) 13:28(21) 18:04(21) 19:59(20) 22:27(20) 25:50(22) 26:40(21) 30:50(21) 32:46(20) 38:58(20) 42:35(21) 45:39(23) 48:18(23) 49:58(23) 51:39(23) 52:44(23) 54:17(23) 56:21(23) 57:43(23) 59:07(23) 61:30(23) 62:02(23)
Swedbank,Swedbank spordiklubi, PÕHIKLASS 3:21[20] 1:20[17] 6:00[21] 2:47[17] 4:36[15] 1:55[18] 2:28[17] 3:23[24] 0:50[13] 4:10[18] 1:56[10] 6:12[19] 3:37[24] 3:04[22] 2:39[24] 1:40[20] 1:41[20] 1:05[20] 1:33[23] 2:04[20] 1:22[23] 1:24[21] 2:23[16] 0:32[22]
24.Kaljo Julge 01:16.51 3:42(21) 5:11(21) 19:19(25) 22:35(25) 27:41(25) 29:52(25) 33:04(25) 35:55(25) 36:57(25) 41:41(24) 44:36(24) 51:58(24) 55:33(24) 59:20(24) 61:54(24) 63:56(24) 65:27(24) 66:32(24) 67:57(24) 71:25(24) 72:31(24) 73:45(24) 76:20(24) 76:51(24)
Kape 3,Kape,EST PÕHIKLASS 3:42[21] 1:29[21] 14:08[25] 3:16[20] 5:06[20] 2:11[21] 3:12[24] 2:51[19] 1:02[23] 4:44[24] 2:55[25] 7:22[24] 3:35[23] 3:47[25] 2:34[23] 2:02[23] 1:31[16] 1:05[20] 1:25[20] 3:28[26] 1:06[14] 1:14[17] 2:35[20] 0:31[20]
25.Erki Ubina 01:25.09 4:35(25) 6:25(24) 11:42(23) 15:49(24) 22:50(24) 25:39(24) 30:04(24) 34:48(24) 36:03(24) 42:46(25) 46:46(25) 57:05(25) 60:57(25) 64:43(25) 67:27(25) 69:41(25) 71:54(25) 73:10(25) 75:30(25) 77:44(25) 79:20(25) 81:02(25) 84:27(25) 85:09(25)
LSF PT O,LSF PT,EST PÕHIKLASS 4:35[25] 1:50[25] 5:17[20] 4:07[25] 7:01[24] 2:49[25] 4:25[25] 4:44[25] 1:15[25] 6:43[25] 4:00[26] 10:19[25] 3:52[25] 3:46[24] 2:44[25] 2:14[24] 2:13[26] 1:16[25] 2:20[25] 2:14[23] 1:36[25] 1:42[25] 3:25[25] 0:41[24]
26.Martin Dominik Lukjanov 01:50.12 3:55(22) 6:29(25) 21:21(26) 28:38(26) 36:51(26) 40:25(26) 46:10(26) 51:52(26) 53:09(26) 60:20(26) 62:45(26) 75:12(26) 82:39(26) 86:57(26) 90:15(26) 94:07(26) 96:11(26) 97:21(26) 99:44(26) 102:05(26) 103:52(26) 105:50(26) 109:42(26) 110:12(26)
SRD noored,SRD,EST PÕHIKLASS 3:55[22] 2:34[26] 14:52[26] 7:17[26] 8:13[26] 3:34[26] 5:45[26] 5:42[26] 1:17[26] 7:11[26] 2:25[17] 12:27[26] 7:27[26] 4:18[26] 3:18[26] 3:52[26] 2:04[25] 1:10[22] 2:23[26] 2:21[24] 1:47[26] 1:58[26] 3:52[26] 0:29[16]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv II,Reserv,EST PÕHIKLASS
M-CDG : 6400m 23KP
1.Lauri Malsroos 00:37.12 2:15( 7) 2:46( 7) 3:45( 4) 5:41( 4) 8:58( 2) 10:24( 2) 12:03( 2) 13:17( 2) 14:51( 1) 17:45( 1) 19:10( 1) 23:22( 1) 24:41( 1) 26:25( 1) 27:56( 1) 29:03( 1) 30:11( 1) 30:57( 1) 32:00( 1) 33:15( 1) 34:05( 1) 35:03( 1) 36:51( 1) 37:12( 1)
Tammed I,Tammed,EST PÕHIKLASS 2:15[ 7] 0:31[ 1] 0:59[ 3] 1:56[ 2] 3:17[ 1] 1:26[ 2] 1:39[ 3] 1:14[ 2] 1:34[ 1] 2:54[ 1] 1:25[ 4] 4:12[ 2] 1:19[ 3] 1:44[ 2] 1:31[ 2] 1:07[ 1] 1:08[ 1] 0:46[ 1] 1:03[ 6] 1:15[ 1] 0:50[ 1] 0:58[ 1] 1:48[ 1] 0:21[ 2]
2.Rain Eensaar 00:38.16 2:05( 6) 2:36( 3) 3:24( 1) 5:27( 1) 8:50( 1) 10:15( 1) 12:02( 1) 13:20( 3) 15:06( 2) 18:06( 2) 19:28( 2) 23:43( 2) 25:02( 2) 26:48( 2) 28:23( 2) 29:34( 2) 30:49( 2) 31:35( 2) 32:32( 2) 33:51( 2) 34:44( 2) 35:43( 2) 37:49( 2) 38:16( 2)
Kape +2,Comp,EST PÕHIKLASS 2:05[ 6] 0:31[ 1] 0:48[ 1] 2:03[ 5] 3:23[ 3] 1:25[ 1] 1:47[ 7] 1:18[ 4] 1:46[ 5] 3:00[ 3] 1:22[ 2] 4:15[ 4] 1:19[ 3] 1:46[ 3] 1:35[ 4] 1:11[ 3] 1:15[ 8] 0:46[ 1] 0:57[ 1] 1:19[ 2] 0:53[ 3] 0:59[ 3] 2:06[ 7] 0:26[11]
3.Anti Sulavee 00:39.05 2:03( 4) 2:37( 4) 3:28( 2) 5:32( 2) 8:59( 3) 10:28( 3) 12:07( 3) 13:16( 1) 15:11( 3) 18:17( 3) 20:02( 3) 24:23( 3) 25:41( 3) 27:35( 3) 29:21( 3) 30:28( 3) 31:38( 3) 32:24( 3) 33:25( 3) 34:46( 3) 35:37( 3) 36:38( 3) 38:41( 3) 39:05( 3)
SK100,SK100,EST PÕHIKLASS 2:03[ 4] 0:34[ 4] 0:51[ 2] 2:04[ 6] 3:27[ 4] 1:29[ 8] 1:39[ 3] 1:09[ 1] 1:55[ 9] 3:06[ 5] 1:45[ 9] 4:21[ 8] 1:18[ 2] 1:54[ 6] 1:46[ 9] 1:07[ 1] 1:10[ 3] 0:46[ 1] 1:01[ 2] 1:21[ 5] 0:51[ 2] 1:01[ 7] 2:03[ 5] 0:24[ 5]
4.Uku-Laur Tali 00:39.28 2:01( 2) 2:33( 2) 4:06( 5) 6:03( 5) 9:43( 5) 11:11( 6) 12:52( 6) 14:09( 5) 16:00( 5) 19:01( 5) 20:23( 5) 24:42( 5) 25:57( 4) 27:40( 4) 29:24( 4) 30:35( 4) 31:49( 4) 32:37( 4) 33:38( 4) 34:59( 4) 35:55( 4) 36:53( 4) 38:58( 4) 39:28( 4)
Harju OK,Harju, PÕHIKLASS 2:01[ 2] 0:32[ 3] 1:33[11] 1:57[ 3] 3:40[ 7] 1:28[ 5] 1:41[ 5] 1:17[ 3] 1:51[ 6] 3:01[ 4] 1:22[ 2] 4:19[ 7] 1:15[ 1] 1:43[ 1] 1:44[ 7] 1:11[ 3] 1:14[ 6] 0:48[ 6] 1:01[ 2] 1:21[ 5] 0:56[ 7] 0:58[ 1] 2:05[ 6] 0:29[19]
5.Tanel Kannel 00:40.15 2:32(10) 3:06(10) 4:40(10) 6:25( 6) 9:45( 6) 11:11( 5) 12:46( 5) 15:23( 6) 17:01( 6) 19:55( 6) 21:23( 6) 25:36( 6) 26:57( 6) 28:53( 6) 30:28( 6) 31:41( 5) 32:50( 5) 33:37( 5) 34:40( 5) 35:59( 5) 36:53( 5) 37:53( 5) 39:50( 5) 40:15( 5)
AS Norma,Norma,EST PÕHIKLASS 2:32[10] 0:34[ 4] 1:34[12] 1:45[ 1] 3:20[ 2] 1:26[ 2] 1:35[ 1] 2:37[20] 1:38[ 2] 2:54[ 1] 1:28[ 7] 4:13[ 3] 1:21[ 6] 1:56[ 9] 1:35[ 4] 1:13[ 5] 1:09[ 2] 0:47[ 5] 1:03[ 6] 1:19[ 2] 0:54[ 4] 1:00[ 4] 1:57[ 2] 0:25[ 9]
6.Siim Klais 00:41.09 1:51( 1) 2:26( 1) 3:30( 3) 5:40( 3) 9:07( 4) 10:35( 4) 12:20( 4) 13:58( 4) 15:42( 4) 18:55( 4) 20:21( 4) 24:31( 4) 26:00( 5) 27:55( 5) 29:37( 5) 31:52( 6) 33:06( 6) 34:03( 6) 35:04( 6) 36:31( 6) 37:29( 6) 38:30( 6) 40:45( 6) 41:09( 6)
Võru tiim,Võru,EST PÕHIKLASS 1:51[ 1] 0:35[ 7] 1:04[ 5] 2:10[ 8] 3:27[ 4] 1:28[ 5] 1:45[ 6] 1:38[ 7] 1:44[ 3] 3:13[ 7] 1:26[ 5] 4:10[ 1] 1:29[ 7] 1:55[ 8] 1:42[ 6] 2:15[24] 1:14[ 6] 0:57[14] 1:01[ 2] 1:27[ 9] 0:58[ 8] 1:01[ 7] 2:15[ 9] 0:24[ 5]
7.Jano Järvelaid 00:41.56 2:47(18) 3:25(18) 5:20(16) 7:27(13) 11:18(11) 12:45(10) 14:53(10) 16:42(10) 18:26(10) 21:35( 9) 22:54( 8) 27:12( 7) 28:31( 7) 30:25( 7) 31:59( 7) 33:14( 7) 34:27( 7) 35:16( 7) 36:21( 7) 37:42( 7) 38:36( 7) 39:36( 7) 41:34( 7) 41:56( 7)
Tammed II,Tammed,EST PÕHIKLASS 2:47[18] 0:38[12] 1:55[16] 2:07[ 7] 3:51[10] 1:27[ 4] 2:08[16] 1:49[13] 1:44[ 3] 3:09[ 6] 1:19[ 1] 4:18[ 6] 1:19[ 3] 1:54[ 6] 1:34[ 3] 1:15[ 7] 1:13[ 5] 0:49[ 7] 1:05[ 8] 1:21[ 5] 0:54[ 4] 1:00[ 4] 1:58[ 3] 0:21[ 2]
8.Sander Pritsik 00:44.14 2:41(15) 3:15(13) 4:27( 8) 6:58(10) 10:39( 8) 12:07( 8) 14:05( 8) 15:45( 8) 17:41( 8) 21:29( 8) 23:48(10) 28:03( 8) 29:36( 8) 31:29( 8) 33:13( 8) 34:27( 8) 35:45( 8) 36:36( 8) 37:43( 8) 39:10( 8) 40:12( 8) 41:18( 8) 43:40( 8) 44:14( 8)
Rakvere OK noored,Rakv,EST PÕHIKLASS 2:41[15] 0:34[ 4] 1:12[ 7] 2:31[10] 3:41[ 8] 1:28[ 5] 1:58[10] 1:40[ 9] 1:56[10] 3:48[15] 2:19[16] 4:15[ 4] 1:33[ 9] 1:53[ 4] 1:44[ 7] 1:14[ 6] 1:18[ 9] 0:51[ 8] 1:07[ 9] 1:27[ 9] 1:02[10] 1:06[ 9] 2:22[10] 0:34[22]
9.Markus Rene Pae 00:45.12 2:05( 5) 2:42( 6) 6:23(18) 8:56(17) 12:30(16) 14:11(16) 15:49(15) 17:27(14) 19:20(14) 22:36(11) 25:53(14) 30:20(13) 31:49(11) 33:42(10) 35:10(10) 36:36(10) 37:46(10) 38:32(10) 39:33( 9) 40:55( 9) 41:50( 9) 42:50( 9) 44:51( 9) 45:12( 9)
Ilves 1,Ilves,EST PÕHIKLASS 2:05[ 5] 0:37[10] 3:41[20] 2:33[12] 3:34[ 6] 1:41[ 9] 1:38[ 2] 1:38[ 7] 1:53[ 8] 3:16[ 8] 3:17[22] 4:27[ 9] 1:29[ 7] 1:53[ 4] 1:28[ 1] 1:26[13] 1:10[ 3] 0:46[ 1] 1:01[ 2] 1:22[ 8] 0:55[ 6] 1:00[ 4] 2:01[ 4] 0:20[ 1]
10.Mihkel Mahla 00:45.55 2:02( 3) 2:37( 5) 4:56(14) 7:28(14) 11:22(13) 13:04(12) 14:56(11) 16:27( 9) 18:19( 9) 22:12(10) 23:38( 9) 28:47( 9) 30:52( 9) 33:00( 9) 34:47( 9) 36:08( 9) 37:39( 9) 38:31( 9) 39:48(10) 41:08(10) 42:10(10) 43:20(10) 45:32(10) 45:55(10)
Peko noored,Peko, PÕHIKLASS 2:02[ 3] 0:35[ 7] 2:19[17] 2:32[11] 3:54[11] 1:42[10] 1:52[ 8] 1:31[ 5] 1:52[ 7] 3:53[17] 1:26[ 5] 5:09[12] 2:05[15] 2:08[10] 1:47[10] 1:21[ 8] 1:31[18] 0:52[ 9] 1:17[14] 1:20[ 4] 1:02[10] 1:10[11] 2:12[ 8] 0:23[ 4]
11.Johannes Heinsoo 00:48.08 2:24( 9) 3:04( 9) 4:09( 6) 6:58( 9) 11:02( 9) 12:44( 9) 14:46( 9) 16:45(11) 19:05(11) 22:51(12) 24:43(11) 29:38(11) 31:31(10) 34:06(11) 36:06(11) 37:29(11) 38:57(11) 39:51(11) 41:05(11) 42:44(11) 43:53(11) 45:10(11) 47:41(11) 48:08(11)
Ilves 2,Ilves,EST PÕHIKLASS 2:24[ 9] 0:40[16] 1:05[ 6] 2:49[16] 4:04[12] 1:42[10] 2:02[12] 1:59[16] 2:20[17] 3:46[13] 1:52[11] 4:55[10] 1:53[12] 2:35[18] 2:00[14] 1:23[11] 1:28[15] 0:54[12] 1:14[11] 1:39[14] 1:09[16] 1:17[19] 2:31[14] 0:27[15]
12.Uku Rooni 00:48.25 2:34(12) 3:17(14) 4:17( 7) 6:45( 8) 11:02( 9) 12:58(11) 15:03(12) 16:49(12) 19:15(12) 22:56(14) 25:11(13) 30:22(14) 32:09(13) 34:35(13) 36:37(12) 37:58(12) 39:25(12) 40:23(12) 41:41(12) 43:15(12) 44:21(12) 45:34(12) 47:57(12) 48:25(12)
OK Orvand,Orvand,EST PÕHIKLASS 2:34[12] 0:43[19] 1:00[ 4] 2:28[ 9] 4:17[15] 1:56[18] 2:05[14] 1:46[12] 2:26[21] 3:41[11] 2:15[15] 5:11[13] 1:47[10] 2:26[14] 2:02[16] 1:21[ 8] 1:27[14] 0:58[15] 1:18[16] 1:34[12] 1:06[14] 1:13[13] 2:23[12] 0:28[17]
13.Tarmo Lillsoo 00:49.06 2:20( 8) 3:00( 8) 4:43(12) 6:43( 7) 10:24( 7) 12:07( 7) 13:59( 7) 15:30( 7) 17:31( 7) 20:59( 7) 22:44( 7) 29:02(10) 32:49(14) 35:19(14) 37:13(14) 38:43(14) 40:07(14) 41:00(14) 42:16(14) 43:56(14) 44:54(13) 46:04(13) 48:39(13) 49:06(13)
OK Põrgupõhja I,Põrgupõhja,EST PÕHIKLASS 2:20[ 8] 0:40[16] 1:43[15] 2:00[ 4] 3:41[ 8] 1:43[12] 1:52[ 8] 1:31[ 5] 2:01[13] 3:28[ 9] 1:45[ 9] 6:18[18] 3:47[24] 2:30[16] 1:54[13] 1:30[15] 1:24[11] 0:53[11] 1:16[13] 1:40[15] 0:58[ 8] 1:10[11] 2:35[18] 0:27[15]
14.Meelis Zimmermann 00:49.12 2:32(10) 3:14(12) 4:29( 9) 7:11(11) 11:19(12) 13:08(13) 15:13(13) 16:57(13) 19:20(13) 22:55(13) 24:47(12) 29:52(12) 31:57(12) 34:34(12) 36:43(13) 38:07(13) 39:38(13) 40:49(13) 42:03(13) 43:53(13) 44:56(14) 46:11(14) 48:45(14) 49:12(14)
Kape 2,Kape,EST PÕHIKLASS 2:32[10] 0:42[18] 1:15[ 8] 2:42[15] 4:08[13] 1:49[15] 2:05[14] 1:44[10] 2:23[19] 3:35[10] 1:52[11] 5:05[11] 2:05[15] 2:37[21] 2:09[19] 1:24[12] 1:31[18] 1:11[25] 1:14[11] 1:50[23] 1:03[12] 1:15[15] 2:34[16] 0:27[13]
15.Vallo Vaher 00:52.43 2:42(17) 3:21(16) 5:59(17) 9:22(18) 13:59(18) 15:55(18) 18:19(17) 20:15(16) 22:33(16) 26:22(16) 27:57(15) 33:18(15) 35:21(15) 37:44(15) 39:48(15) 41:20(15) 42:55(15) 43:54(15) 45:13(15) 47:05(15) 48:17(15) 49:33(15) 52:10(15) 52:43(15)
JOKA,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 2:42[17] 0:39[15] 2:38[18] 3:23[22] 4:37[18] 1:56[18] 2:24[17] 1:56[15] 2:18[15] 3:49[16] 1:35[ 8] 5:21[14] 2:03[14] 2:23[13] 2:04[18] 1:32[17] 1:35[22] 0:59[19] 1:19[17] 1:52[24] 1:12[19] 1:16[17] 2:37[19] 0:33[21]
16.Marko Süld 00:57.58 2:37(14) 3:22(17) 4:40(10) 7:20(12) 11:51(15) 13:47(15) 16:12(16) 19:41(15) 22:03(15) 26:07(15) 32:28(17) 38:07(16) 40:37(16) 43:05(16) 45:06(16) 46:39(16) 48:05(16) 49:03(16) 50:28(16) 52:10(16) 53:20(16) 54:39(16) 57:24(16) 57:58(16)
SK AASA 5,,EST PÕHIKLASS 2:37[14] 0:45[21] 1:18[ 9] 2:40[14] 4:31[17] 1:56[18] 2:25[19] 3:29[24] 2:22[18] 4:04[18] 6:21[24] 5:39[15] 2:30[20] 2:28[15] 2:01[15] 1:33[18] 1:26[12] 0:58[15] 1:25[20] 1:42[18] 1:10[17] 1:19[22] 2:45[23] 0:34[23]
17.Mart Aru 00:58.55 2:42(16) 3:18(15) 4:56(13) 7:29(15) 11:48(14) 13:40(14) 15:40(14) 21:20(17) 23:19(17) 27:55(18) 30:22(16) 39:54(17) 41:53(17) 44:30(17) 46:47(17) 48:32(18) 49:54(17) 50:53(17) 52:06(17) 53:34(17) 54:49(17) 55:56(17) 58:30(17) 58:55(17)
Saarlane,SOK,EST PÕHIKLASS 2:42[16] 0:36[ 9] 1:38[13] 2:33[12] 4:19[16] 1:52[17] 2:00[11] 5:40[25] 1:59[11] 4:36[19] 2:27[17] 9:32[25] 1:59[13] 2:37[21] 2:17[22] 1:45[21] 1:22[10] 0:59[19] 1:13[10] 1:28[11] 1:15[23] 1:07[10] 2:34[16] 0:25[ 8]
18.Lauri Tarlap 01:02.13 7:21(24) 7:58(24) 10:50(20) 13:49(20) 18:26(20) 20:14(20) 22:38(20) 25:44(20) 28:10(20) 33:10(20) 35:56(19) 41:36(19) 44:19(19) 46:54(19) 49:28(19) 51:02(19) 52:35(19) 53:33(19) 54:52(19) 56:33(19) 57:45(19) 59:01(19) 61:43(18) 62:13(18)
LSF PT A,LSF PT,EST PÕHIKLASS 7:21[24] 0:37[10] 2:52[19] 2:59[18] 4:37[18] 1:48[14] 2:24[17] 3:06[22] 2:26[21] 5:00[21] 2:46[19] 5:40[16] 2:43[22] 2:35[18] 2:34[24] 1:34[19] 1:33[21] 0:58[15] 1:19[17] 1:41[17] 1:12[19] 1:16[17] 2:42[21] 0:29[20]
19.Veiko Lille 01:02.42 3:48(22) 4:38(22) 12:24(22) 15:41(22) 21:04(22) 22:53(22) 27:38(23) 29:22(23) 31:27(23) 35:14(21) 38:04(21) 43:47(21) 45:35(20) 48:14(20) 50:16(20) 51:52(20) 53:22(20) 54:20(20) 55:37(20) 57:14(20) 58:31(20) 59:46(20) 62:15(19) 62:42(19)
OK West,West,EST PÕHIKLASS 3:48[22] 0:50[23] 7:46[22] 3:17[21] 5:23[22] 1:49[15] 4:45[23] 1:44[10] 2:05[14] 3:47[14] 2:50[20] 5:43[17] 1:48[11] 2:39[23] 2:02[16] 1:36[20] 1:30[17] 0:58[15] 1:17[14] 1:37[13] 1:17[24] 1:15[15] 2:29[13] 0:27[14]
20.Martin Erik Maripuu 01:03.01 2:35(13) 3:13(11) 7:19(19) 12:02(19) 16:15(19) 17:59(19) 20:02(18) 21:51(18) 23:51(18) 27:35(17) 36:19(20) 43:32(20) 46:08(21) 49:15(21) 51:04(21) 52:25(21) 53:57(21) 54:51(21) 56:18(21) 57:58(21) 59:01(21) 60:14(21) 62:36(20) 63:01(20)
OK Põlva Kobras III,OK Põlva K PÕHIKLASS 2:35[13] 0:38[12] 4:06[21] 4:43[25] 4:13[14] 1:44[13] 2:03[13] 1:49[13] 2:00[12] 3:44[12] 8:44[25] 7:13[23] 2:36[21] 3:07[24] 1:49[11] 1:21[ 8] 1:32[20] 0:54[12] 1:27[21] 1:40[15] 1:03[12] 1:13[13] 2:22[10] 0:25[ 7]
21.Mikk Kadak 01:06.28 2:50(19) 3:34(19) 13:26(24) 16:25(23) 21:30(23) 23:33(23) 26:03(22) 28:17(22) 30:36(21) 35:57(22) 38:08(22) 44:47(23) 48:14(23) 50:50(22) 53:07(22) 54:38(22) 56:19(22) 57:22(22) 58:53(22) 60:37(22) 61:50(22) 63:22(22) 66:02(21) 66:28(21)
Kadakad,Lehola,EST PÕHIKLASS 2:50[19] 0:44[20] 9:52[25] 2:59[18] 5:05[21] 2:03[22] 2:30[20] 2:14[17] 2:19[16] 5:21[23] 2:11[13] 6:39[22] 3:27[23] 2:36[20] 2:17[22] 1:31[16] 1:41[24] 1:03[23] 1:31[22] 1:44[19] 1:13[22] 1:32[25] 2:40[20] 0:26[11]
22.Rein Unt 01:09.51 8:50(25) 9:38(25) 11:18(21) 14:31(21) 20:02(21) 22:17(21) 25:53(21) 28:07(21) 30:59(22) 36:00(23) 38:12(23) 44:36(22) 47:00(22) 51:39(23) 54:15(23) 56:07(23) 58:00(23) 59:08(23) 61:00(23) 63:00(23) 64:25(23) 65:55(23) 69:11(22) 69:51(22)
TON II,TON,EST PÕHIKLASS 8:50[25] 0:48[22] 1:40[14] 3:13[20] 5:31[23] 2:15[24] 3:36[21] 2:14[17] 2:52[25] 5:01[22] 2:12[14] 6:24[20] 2:24[19] 4:39[25] 2:36[25] 1:52[22] 1:53[25] 1:08[24] 1:52[24] 2:00[25] 1:25[25] 1:30[24] 3:16[24] 0:40[24]
23.Kert Pallo 01:19.06 3:50(23) 4:58(23) 14:10(25) 18:35(25) 26:49(25) 29:06(25) 34:34(25) 37:46(25) 40:10(25) 47:10(25) 51:10(25) 57:38(25) 61:59(25) 64:17(25) 66:08(25) 68:08(25) 69:34(25) 70:34(25) 71:55(25) 73:39(25) 74:50(25) 76:07(25) 78:39(23) 79:06(23)
Pallo/Lillelaid,,EST PÕHIKLASS 3:50[23] 1:08[25] 9:12[24] 4:25[23] 8:14[25] 2:17[25] 5:28[25] 3:12[23] 2:24[20] 7:00[25] 4:00[23] 6:28[21] 4:21[25] 2:18[12] 1:51[12] 2:00[23] 1:26[12] 1:00[21] 1:21[19] 1:44[19] 1:11[18] 1:17[19] 2:32[15] 0:26[10]
24.Kardo Kutti 01:19.17 3:24(21) 4:29(21) 13:23(23) 17:57(24) 25:32(24) 27:39(24) 31:18(24) 34:07(24) 36:54(24) 41:41(24) 44:20(24) 51:33(24) 53:46(24) 56:17(24) 58:26(24) 67:31(24) 69:09(24) 70:01(24) 71:51(24) 73:37(24) 74:44(24) 76:04(24) 78:48(24) 79:17(24)
Harju OK,Harju,EST PÕHIKLASS 3:24[21] 1:05[24] 8:54[23] 4:34[24] 7:35[24] 2:07[23] 3:39[22] 2:49[21] 2:47[24] 4:47[20] 2:39[18] 7:13[23] 2:13[17] 2:31[17] 2:09[19] 9:05[25] 1:38[23] 0:52[ 9] 1:50[23] 1:46[22] 1:07[15] 1:20[23] 2:44[22] 0:28[17]
Renno Merenäkk Vale KP 3:00(20) 3:38(20) 5:10(15) 8:00(16) 12:56(17) 14:56(17) 20:21(19) 22:53(19) 25:21(19) 30:46(19) 33:58(18) 40:18(18) 42:35(18) 44:50(18) 47:02(18) 48:29(17) 49:57(18) 50:57(18) 53:31(18) 55:16(18) 56:28(18) 57:45(18)
Tartu Katoliku SK 1,Tartu Kato PÕHIKLASS 3:00[20] 0:38[12] 1:32[10] 2:50[17] 4:56[20] 2:00[21] 5:25[24] 2:32[19] 2:28[23] 5:25[24] 3:12[21] 6:20[19] 2:17[18] 2:15[11] 2:12[21] 1:27[14] 1:28[15] 1:00[21] 2:34[25] 1:45[21] 1:12[19] 1:17[19]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv I,Reserv,EST PÕHIKLASS
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv II,Reserv,EST PÕHIKLASS
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv III,Reserv,ES PÕHIKLASS
M-AEG : 6400m 23KP
1.Olle Kärner 00:37.25 1:48( 2) 2:35( 2) 3:32( 2) 5:37( 1) 9:45( 1) 10:23( 1) 12:03( 1) 13:31( 1) 14:48( 1) 17:44( 1) 19:03( 1) 22:58( 1) 24:13( 1) 25:58( 1) 27:30( 1) 28:39( 1) 29:57( 1) 30:45( 1) 31:51( 1) 32:49( 1) 33:56( 1) 34:59( 1) 37:00( 1) 37:25( 1)
Rakvere OK,Rakv,EST PÕHIKLASS 1:48[ 2] 0:47[ 3] 0:57[ 2] 2:05[ 1] 4:08[ 2] 0:38[ 1] 1:40[ 1] 1:28[ 1] 1:17[ 3] 2:56[ 1] 1:19[ 1] 3:55[ 1] 1:15[ 1] 1:45[ 1] 1:32[ 2] 1:09[ 2] 1:18[ 1] 0:48[ 2] 1:06[ 4] 0:58[ 1] 1:07[ 2] 1:03[ 3] 2:01[ 4] 0:24[ 3]
2.Jaan Tarmak 00:40.22 1:55( 3) 2:45( 4) 3:41( 3) 6:02( 3) 10:26( 3) 11:05( 3) 12:57( 3) 14:41( 2) 16:08( 2) 19:22( 2) 20:54( 2) 25:18( 2) 26:44( 2) 28:31( 2) 30:14( 2) 31:22( 2) 32:45( 2) 33:35( 2) 34:39( 2) 35:41( 2) 36:52( 2) 37:55( 2) 39:54( 2) 40:22( 2)
SK100,SK100,EST PÕHIKLASS 1:55[ 3] 0:50[ 4] 0:56[ 1] 2:21[ 2] 4:24[ 3] 0:39[ 3] 1:52[ 3] 1:44[ 2] 1:27[ 5] 3:14[ 3] 1:32[ 2] 4:24[ 3] 1:26[ 3] 1:47[ 2] 1:43[ 4] 1:08[ 1] 1:23[ 2] 0:50[ 3] 1:04[ 2] 1:02[ 3] 1:11[ 4] 1:03[ 3] 1:59[ 3] 0:28[ 7]
3.Andres Rõõm 00:41.22 1:46( 1) 2:29( 1) 3:30( 1) 5:52( 2) 9:57( 2) 10:36( 2) 12:54( 2) 15:28( 4) 16:42( 4) 19:56( 4) 21:29( 3) 25:34( 3) 27:11( 3) 28:59( 3) 30:31( 3) 31:49( 3) 34:01( 3) 34:51( 3) 35:55( 3) 36:59( 3) 38:05( 3) 39:07( 3) 40:58( 3) 41:22( 3)
Rõõm,Comp,EST PÕHIKLASS 1:46[ 1] 0:43[ 1] 1:01[ 4] 2:22[ 3] 4:05[ 1] 0:39[ 3] 2:18[10] 2:34[11] 1:14[ 1] 3:14[ 3] 1:33[ 3] 4:05[ 2] 1:37[ 4] 1:48[ 3] 1:32[ 2] 1:18[ 5] 2:12[12] 0:50[ 3] 1:04[ 2] 1:04[ 4] 1:06[ 1] 1:02[ 2] 1:51[ 1] 0:24[ 3]
4.Alar Kume 00:42.36 1:56( 4) 2:42( 3) 3:41( 4) 6:19( 4) 10:45( 4) 11:23( 4) 13:14( 4) 15:12( 3) 16:33( 3) 19:48( 3) 22:06( 4) 28:11( 4) 29:31( 4) 31:21( 4) 32:48( 4) 33:58( 4) 35:26( 4) 36:09( 4) 37:10( 4) 38:09( 4) 39:18( 4) 40:18( 4) 42:12( 4) 42:36( 4)
Võru tiim,Võru,EST PÕHIKLASS 1:56[ 4] 0:46[ 2] 0:59[ 3] 2:38[ 6] 4:26[ 4] 0:38[ 1] 1:51[ 2] 1:58[ 4] 1:21[ 4] 3:15[ 5] 2:18[10] 6:05[10] 1:20[ 2] 1:50[ 4] 1:27[ 1] 1:10[ 3] 1:28[ 3] 0:43[ 1] 1:01[ 1] 0:59[ 2] 1:09[ 3] 1:00[ 1] 1:54[ 2] 0:23[ 2]
5.Veiko Vinkel 00:47.42 2:11( 6) 3:03( 6) 4:39( 7) 7:01( 5) 12:24( 5) 13:11( 5) 15:15( 5) 17:07( 5) 18:38( 5) 22:12( 5) 24:17( 5) 29:29( 5) 31:26( 5) 33:39( 5) 35:35( 5) 37:11( 5) 38:46( 5) 39:44( 5) 40:59( 5) 42:17( 5) 43:37( 5) 44:52( 5) 47:16( 5) 47:42( 5)
OK West,West,EST PÕHIKLASS 2:11[ 6] 0:52[ 5] 1:36[ 9] 2:22[ 3] 5:23[ 9] 0:47[ 8] 2:04[ 7] 1:52[ 3] 1:31[ 7] 3:34[ 7] 2:05[ 6] 5:12[ 4] 1:57[ 9] 2:13[ 5] 1:56[ 8] 1:36[ 9] 1:35[ 5] 0:58[ 7] 1:15[ 5] 1:18[ 8] 1:20[ 6] 1:15[ 8] 2:24[ 7] 0:26[ 6]
6.Ardo Pajur 00:48.10 2:41( 9) 3:38( 9) 5:22( 9) 7:57( 9) 12:55( 8) 13:36( 8) 15:28( 7) 17:50( 7) 19:05( 6) 22:16( 6) 24:35( 7) 30:37( 8) 32:23( 7) 34:47( 7) 36:39( 6) 37:55( 6) 39:49( 7) 40:53( 7) 42:09( 7) 43:15( 6) 44:26( 6) 45:30( 6) 47:45( 6) 48:10( 6)
Swedbank,Swedbank spordiklubi, PÕHIKLASS 2:41[ 9] 0:57[10] 1:44[11] 2:35[ 5] 4:58[ 5] 0:41[ 5] 1:52[ 3] 2:22[ 9] 1:15[ 2] 3:11[ 2] 2:19[11] 6:02[ 8] 1:46[ 6] 2:24[ 9] 1:52[ 5] 1:16[ 4] 1:54[10] 1:04[10] 1:16[ 7] 1:06[ 5] 1:11[ 4] 1:04[ 5] 2:15[ 6] 0:25[ 5]
7.Emil Eensaar 00:49.09 2:01( 5) 2:54( 5) 4:12( 5) 7:25( 7) 12:35( 7) 13:20( 7) 16:29( 9) 18:53( 9) 20:29( 9) 24:19( 9) 26:29( 9) 31:41( 9) 33:24( 9) 35:42( 9) 37:36( 9) 38:54( 8) 40:25( 8) 41:20( 8) 42:35( 8) 43:53( 8) 45:20( 8) 46:31( 8) 48:45( 7) 49:09( 7)
Ilves 2,Ilves,EST PÕHIKLASS 2:01[ 5] 0:53[ 6] 1:18[ 7] 3:13[10] 5:10[ 6] 0:45[ 7] 3:09[14] 2:24[10] 1:36[ 8] 3:50[ 9] 2:10[ 8] 5:12[ 4] 1:43[ 5] 2:18[ 6] 1:54[ 7] 1:18[ 5] 1:31[ 4] 0:55[ 6] 1:15[ 5] 1:18[ 8] 1:27[ 8] 1:11[ 6] 2:14[ 5] 0:23[ 1]
8.Urmas Sulaoja 00:49.24 2:32( 8) 3:31( 8) 4:44( 8) 7:34( 8) 12:58( 9) 13:41( 9) 15:43( 8) 18:01( 8) 19:37( 8) 23:18( 8) 25:03( 8) 30:21( 6) 32:16( 6) 34:38( 6) 36:50( 7) 38:09( 7) 39:46( 6) 40:48( 6) 42:07( 6) 43:24( 7) 44:49( 7) 46:01( 7) 48:51( 8) 49:24( 8)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST PÕHIKLASS 2:32[ 8] 0:59[12] 1:13[ 6] 2:50[ 8] 5:24[10] 0:43[ 6] 2:02[ 5] 2:18[ 8] 1:36[ 8] 3:41[ 8] 1:45[ 4] 5:18[ 6] 1:55[ 8] 2:22[ 8] 2:12[11] 1:19[ 7] 1:37[ 6] 1:02[ 8] 1:19[ 8] 1:17[ 7] 1:25[ 7] 1:12[ 7] 2:50[11] 0:33[10]
9.Kristjan Leiger 00:53.14 2:59(12) 3:54(12) 6:05(12) 8:49(10) 14:15(10) 15:03(10) 17:11(10) 19:17(10) 21:08(10) 25:14(10) 27:46(10) 33:21(10) 35:33(10) 38:05(10) 40:20(10) 42:01( 9) 43:47( 9) 44:41( 9) 46:04( 9) 47:22( 9) 48:51( 9) 50:09( 9) 52:42( 9) 53:14( 9)
Kape 3,Kape,EST PÕHIKLASS 2:59[12] 0:55[ 8] 2:11[13] 2:44[ 7] 5:26[11] 0:48[10] 2:08[ 8] 2:06[ 6] 1:51[13] 4:06[10] 2:32[13] 5:35[ 7] 2:12[12] 2:32[10] 2:15[12] 1:41[10] 1:46[ 8] 0:54[ 5] 1:23[ 9] 1:18[ 8] 1:29[ 9] 1:18[ 9] 2:33[ 9] 0:32[ 9]
10.Tauno Murakas 00:54.17 2:52(11) 3:45(10) 6:18(13) 9:42(13) 15:33(13) 16:21(12) 18:32(11) 20:38(11) 22:19(11) 26:48(11) 29:05(11) 35:07(11) 36:59(11) 39:18(11) 41:11(11) 42:41(10) 44:26(10) 45:28(10) 46:56(10) 48:10(10) 49:41(10) 51:04(10) 53:38(10) 54:17(10)
Rakvere OK II,Rakv,EST PÕHIKLASS 2:52[11] 0:53[ 6] 2:33[15] 3:24[11] 5:51[12] 0:48[10] 2:11[ 9] 2:06[ 6] 1:41[10] 4:29[11] 2:17[ 9] 6:02[ 8] 1:52[ 7] 2:19[ 7] 1:53[ 6] 1:30[ 8] 1:45[ 7] 1:02[ 8] 1:28[11] 1:14[ 6] 1:31[11] 1:23[11] 2:34[10] 0:38[13]
11.Kaimo Maiste 00:59.20 3:11(14) 4:09(13) 6:22(15) 10:29(14) 15:49(14) 16:39(14) 20:17(14) 23:13(14) 24:41(14) 29:23(13) 31:51(13) 38:12(13) 40:39(13) 43:12(13) 45:10(13) 47:13(12) 49:33(12) 50:38(12) 52:08(12) 53:36(12) 55:06(12) 56:27(12) 58:51(11) 59:20(11)
Metsalised,,EST PÕHIKLASS 3:11[14] 0:58[11] 2:13[14] 4:07[14] 5:20[ 8] 0:50[12] 3:38[15] 2:56[13] 1:28[ 6] 4:42[13] 2:28[12] 6:21[14] 2:27[13] 2:33[11] 1:58[ 9] 2:03[11] 2:20[13] 1:05[11] 1:30[12] 1:28[11] 1:30[10] 1:21[10] 2:24[ 7] 0:28[ 8]
12.Urmas Tammemäe 00:59.31 2:49(10) 3:50(11) 5:38(10) 9:20(12) 15:20(11) 16:15(11) 18:43(12) 21:36(12) 23:24(12) 28:26(12) 30:35(12) 36:52(12) 39:01(12) 41:37(12) 44:07(12) 46:58(11) 48:46(11) 49:52(11) 51:18(11) 52:47(11) 54:25(11) 55:48(11) 58:54(12) 59:31(12)
Tammemäe,SK100,EST PÕHIKLASS 2:49[10] 1:01[13] 1:48[12] 3:42[13] 6:00[13] 0:55[13] 2:28[11] 2:53[12] 1:48[11] 5:02[14] 2:09[ 7] 6:17[13] 2:09[11] 2:36[12] 2:30[14] 2:51[13] 1:48[ 9] 1:06[12] 1:26[10] 1:29[13] 1:38[12] 1:23[11] 3:06[13] 0:37[12]
13.Rünno Sulg 01:02.59 3:11(13) 4:14(14) 5:40(11) 9:04(11) 15:32(12) 16:28(13) 19:04(13) 22:17(13) 24:19(13) 29:25(14) 32:28(14) 39:19(14) 42:03(14) 44:51(14) 47:27(14) 50:05(13) 52:04(13) 53:19(13) 54:50(13) 56:18(13) 58:03(13) 59:28(13) 62:24(13) 62:59(13)
LSF PT O,LSF PT,EST PÕHIKLASS 3:11[13] 1:03[15] 1:26[ 8] 3:24[11] 6:28[15] 0:56[14] 2:36[12] 3:13[15] 2:02[15] 5:06[15] 3:03[14] 6:51[15] 2:44[14] 2:48[13] 2:36[15] 2:38[12] 1:59[11] 1:15[13] 1:31[13] 1:28[11] 1:45[13] 1:25[13] 2:56[12] 0:35[11]
Andres Talver Vale KP 2:20( 7) 3:15( 7) 4:22( 6) 7:14( 6) 12:28( 6) 13:15( 6) 15:17( 6) 17:21( 6) 19:12( 7) 22:38( 7) 24:31( 6) 30:36( 7) 32:33( 8) 35:29( 8) 37:30( 8)
Mercury II,Mercury,EST PÕHIKLASS 2:20[ 7] 0:55[ 8] 1:07[ 5] 2:52[ 9] 5:14[ 7] 0:47[ 8] 2:02[ 5] 2:04[ 5] 1:51[13] 3:26[ 6] 1:53[ 5] 6:05[10] 1:57[ 9] 2:56[14] 2:01[10]
Madis Haug Vale KP 3:38(15) 4:40(15) 6:21(14) 10:36(15) 17:01(15) 17:58(15) 20:44(15) 23:45(15) 25:35(15) 30:16(15) 33:34(15) 39:43(15) 42:58(15) 46:03(15) 48:19(15)
Ok Võru Veteranid,Võru,EST PÕHIKLASS 3:38[15] 1:02[14] 1:41[10] 4:15[15] 6:25[14] 0:57[15] 2:46[13] 3:01[14] 1:50[12] 4:41[12] 3:18[15] 6:09[12] 3:15[15] 3:05[15] 2:16[13]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv III,Reserv,ES PÕHIKLASS
M-BEG : 6400m 23KP
1.Kaarel Hendrik Zernant 00:35.08 1:39( 1) 2:35( 2) 3:27( 2) 5:26( 1) 9:11( 1) 9:45( 1) 11:18( 1) 13:00( 1) 13:43( 1) 16:31( 1) 17:43( 1) 21:28( 1) 22:46( 1) 24:41( 1) 26:10( 1) 27:11( 1) 28:31( 1) 29:12( 1) 30:13( 1) 31:09( 1) 32:11( 1) 33:04( 1) 34:49( 1) 35:08( 1)
Ilves 1,Ilves,EST PÕHIKLASS 1:39[ 1] 0:56[ 2] 0:52[ 1] 1:59[ 1] 3:45[ 1] 0:34[ 1] 1:33[ 1] 1:42[ 1] 0:43[ 2] 2:48[ 1] 1:12[ 1] 3:45[ 1] 1:18[ 1] 1:55[ 3] 1:29[ 1] 1:01[ 1] 1:20[ 2] 0:41[ 1] 1:01[ 1] 0:56[ 2] 1:02[ 1] 0:53[ 1] 1:45[ 1] 0:19[ 1]
2.Tiit Tähnas 00:38.11 1:42( 2) 2:34( 1) 3:26( 1) 5:30( 2) 9:42( 2) 10:19( 2) 11:53( 2) 13:56( 2) 14:42( 2) 17:46( 3) 19:23( 3) 23:32( 2) 25:15( 2) 26:59( 2) 28:29( 2) 29:35( 2) 30:52( 2) 31:42( 2) 32:50( 2) 33:51( 2) 34:55( 2) 35:56( 2) 37:48( 2) 38:11( 2)
JOKA,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 1:42[ 2] 0:52[ 1] 0:52[ 1] 2:04[ 2] 4:12[ 2] 0:37[ 2] 1:34[ 2] 2:03[ 4] 0:46[ 5] 3:04[ 4] 1:37[ 6] 4:09[ 2] 1:43[ 8] 1:44[ 1] 1:30[ 2] 1:06[ 2] 1:17[ 1] 0:50[ 4] 1:08[ 7] 1:01[ 5] 1:04[ 2] 1:01[ 3] 1:52[ 2] 0:23[ 7]
3.Reimo Liiv 00:38.48 897:04(16) 900:57(16) 915:59(16) - 9:54( 3) 10:31( 3) 12:06( 3) 14:00( 3) 14:42( 2) 17:43( 2) 19:21( 2) 24:02( 3) 25:28( 3) 27:12( 3) 28:56( 3) 30:06( 3) 31:29( 3) 32:16( 3) 33:17( 3) 34:16( 3) 35:25( 3) 36:25( 3) 38:23( 3) 38:48( 3)
Tammed I,Tammed,EST PÕHIKLASS897:04[16] 3:53[16] 15:02[16] - - 0:37[ 2] 1:35[ 3] 1:54[ 3] 0:42[ 1] 3:01[ 3] 1:38[ 7] 4:41[ 5] 1:26[ 2] 1:44[ 1] 1:44[ 8] 1:10[ 4] 1:23[ 3] 0:47[ 3] 1:01[ 1] 0:59[ 4] 1:09[ 4] 1:00[ 2] 1:58[ 4] 0:25[ 9]
4.Silver Eensaar 00:40.40 1:44( 3) 2:43( 3) 3:50( 3) 6:00( 3) 10:22( 4) 11:02( 4) 12:44( 4) 15:08( 4) 15:56( 4) 18:56( 4) 20:28( 4) 24:43( 4) 26:20( 4) 28:28( 4) 30:04( 4) 31:16( 4) 32:51( 4) 34:00( 4) 35:02( 4) 35:58( 4) 37:08( 4) 38:12( 4) 40:14( 4) 40:40( 4)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob PÕHIKLASS 1:44[ 3] 0:59[ 3] 1:07[ 4] 2:10[ 4] 4:22[ 4] 0:40[ 5] 1:42[ 4] 2:24[ 8] 0:48[ 6] 3:00[ 2] 1:32[ 4] 4:15[ 3] 1:37[ 5] 2:08[ 7] 1:36[ 6] 1:12[ 6] 1:35[ 7] 1:09[14] 1:02[ 3] 0:56[ 2] 1:10[ 5] 1:04[ 7] 2:02[ 6] 0:26[10]
5.Olle Ilmar Jaama 00:41.05 2:12( 8) 3:19( 7) 4:20( 5) 6:29( 4) 10:49( 5) 11:31( 5) 13:18( 5) 15:40( 5) 16:28( 5) 19:44( 5) 21:19( 6) 25:40( 5) 27:06( 5) 29:01( 5) 30:35( 5) 31:44( 5) 33:16( 5) 34:01( 5) 35:07( 5) 36:13( 5) 37:24( 5) 38:25( 5) 40:43( 5) 41:05( 5)
Peko noored,Peko, PÕHIKLASS 2:12[ 8] 1:07[ 6] 1:01[ 3] 2:09[ 3] 4:20[ 3] 0:42[ 7] 1:47[ 5] 2:22[ 7] 0:48[ 6] 3:16[ 5] 1:35[ 5] 4:21[ 4] 1:26[ 2] 1:55[ 3] 1:34[ 4] 1:09[ 3] 1:32[ 6] 0:45[ 2] 1:06[ 5] 1:06[ 7] 1:11[ 7] 1:01[ 3] 2:18[10] 0:22[ 5]
6.Marko Teder 00:41.53 2:11( 7) 3:11( 5) 4:19( 4) 7:04( 5) 11:30( 6) 12:09( 6) 14:00( 6) 15:47( 6) 16:31( 6) 20:00( 6) 21:15( 5) 26:04( 6) 27:43( 6) 29:45( 6) 31:24( 6) 32:34( 6) 34:17( 6) 35:33( 6) 36:38( 6) 37:27( 6) 38:34( 6) 39:36( 6) 41:32( 6) 41:53( 6)
Kape +2,Comp,EST PÕHIKLASS 2:11[ 7] 1:00[ 4] 1:08[ 6] 2:45[ 9] 4:26[ 5] 0:39[ 4] 1:51[ 6] 1:47[ 2] 0:44[ 3] 3:29[ 8] 1:15[ 2] 4:49[ 6] 1:39[ 6] 2:02[ 5] 1:39[ 7] 1:10[ 4] 1:43[11] 1:16[15] 1:05[ 4] 0:49[ 1] 1:07[ 3] 1:02[ 5] 1:56[ 3] 0:21[ 4]
7.August Jakobson 00:45.58 2:48(12) 3:51(10) 6:09(14) 8:48(13) 13:16(10) 14:05(11) 16:05(10) 18:22( 8) 19:10( 8) 22:27( 7) 24:37( 8) 29:36( 7) 31:32( 7) 33:43( 7) 35:18( 7) 36:35( 7) 38:01( 7) 38:56( 7) 40:18( 7) 41:21( 7) 42:31( 7) 43:34( 7) 45:32( 7) 45:58( 7)
OK Põlva Kobras III,OK Põlva K PÕHIKLASS 2:48[12] 1:03[ 5] 2:18[14] 2:39[ 6] 4:28[ 6] 0:49[13] 2:00[ 9] 2:17[ 6] 0:48[ 6] 3:17[ 6] 2:10[11] 4:59[ 8] 1:56[12] 2:11[ 8] 1:35[ 5] 1:17[ 7] 1:26[ 4] 0:55[ 6] 1:22[13] 1:03[ 6] 1:10[ 5] 1:03[ 6] 1:58[ 4] 0:26[11]
8.Tormi Vahar 00:48.26 3:20(13) 4:28(13) 6:07(13) 8:40(12) 13:52(12) 14:39(12) 16:33(12) 18:47(10) 19:42(10) 23:18(10) 25:12(10) 30:49(10) 32:35(10) 34:58(10) 36:50(10) 38:20(10) 40:10(10) 41:08(10) 42:14(10) 43:29(10) 44:54(10) 46:01(10) 48:07( 9) 48:26( 8)
OK Orvand,Orvand,EST PÕHIKLASS 3:20[13] 1:08[ 7] 1:39[13] 2:33[ 5] 5:12[10] 0:47[11] 1:54[ 7] 2:14[ 5] 0:55[14] 3:36[10] 1:54[ 9] 5:37[12] 1:46[ 9] 2:23[11] 1:52[10] 1:30[11] 1:50[14] 0:58[ 7] 1:06[ 5] 1:15[10] 1:25[12] 1:07[10] 2:06[ 7] 0:19[ 2]
9.Antti Roose 00:48.27 2:07( 5) 3:17( 6) 4:24( 6) 7:07( 6) 12:17( 7) 13:00( 7) 14:55( 7) 18:16( 7) 19:07( 7) 22:30( 8) 24:24( 7) 30:40( 9) 32:19( 9) 34:34( 8) 36:42( 9) 37:59( 8) 39:48( 9) 40:47( 8) 42:01( 8) 43:17( 8) 44:34( 8) 45:39( 8) 48:00( 8) 48:27( 9)
OK Põlva Kobras IV,OK Põlva Ko PÕHIKLASS 2:07[ 5] 1:10[ 9] 1:07[ 4] 2:43[ 7] 5:10[ 9] 0:43[ 8] 1:55[ 8] 3:21[15] 0:51[10] 3:23[ 7] 1:54[ 9] 6:16[16] 1:39[ 6] 2:15[ 9] 2:08[13] 1:17[ 7] 1:49[12] 0:59[ 9] 1:14[ 9] 1:16[12] 1:17[ 9] 1:05[ 8] 2:21[11] 0:27[12]
10.Markus Kaljur 00:48.30 2:07( 5) 3:19( 7) 4:29( 7) 7:35( 8) 13:16(10) 14:00(10) 16:14(11) 18:53(11) 19:47(11) 23:22(11) 25:09( 9) 30:27( 8) 32:17( 8) 34:41( 9) 36:40( 8) 38:09( 9) 39:47( 8) 40:50( 9) 42:02( 9) 43:20( 9) 44:37( 9) 45:43( 9) 48:08(10) 48:30(10)
Harju OK,Harju,EST PÕHIKLASS 2:07[ 5] 1:12[11] 1:10[ 7] 3:06[12] 5:41[12] 0:44[ 9] 2:14[13] 2:39[10] 0:54[13] 3:35[ 9] 1:47[ 8] 5:18[ 9] 1:50[10] 2:24[12] 1:59[11] 1:29[10] 1:38[ 9] 1:03[12] 1:12[ 8] 1:18[14] 1:17[ 9] 1:06[ 9] 2:25[13] 0:22[ 6]
11.Tarmo Klaar 00:50.42 1:58( 4) 3:11( 4) 4:30( 8) 7:29( 7) 12:57( 9) 13:48( 9) 15:54( 9) 18:29( 9) 19:21( 9) 23:14( 9) 25:27(11) 31:08(11) 33:07(11) 35:33(11) 37:43(11) 39:18(11) 40:58(11) 42:03(11) 43:23(11) 44:40(11) 46:09(11) 47:40(11) 50:14(11) 50:42(11)
Mercury I,Mercury,EST PÕHIKLASS 1:58[ 4] 1:13[12] 1:19[ 9] 2:59[10] 5:28[11] 0:51[14] 2:06[11] 2:35[ 9] 0:52[12] 3:53[12] 2:13[12] 5:41[13] 1:59[13] 2:26[13] 2:10[14] 1:35[13] 1:40[10] 1:05[13] 1:20[11] 1:17[13] 1:29[13] 1:31[16] 2:34[14] 0:28[13]
12.Priit Talu 00:51.18 2:14( 9) 3:24( 9) 4:47( 9) 7:47( 9) 14:22(14) 15:06(13) 17:26(14) 20:35(14) 21:25(14) 25:38(14) 27:06(12) 32:30(12) 34:51(13) 37:09(12) 39:21(13) 40:51(12) 42:27(12) 43:25(12) 44:44(12) 45:54(12) 47:15(12) 48:25(12) 50:49(12) 51:18(12)
OK West veteranid,West,EST PÕHIKLASS 2:14[ 9] 1:10[ 9] 1:23[11] 3:00[11] 6:35[15] 0:44[ 9] 2:20[14] 3:09[14] 0:50[ 9] 4:13[14] 1:28[ 3] 5:24[10] 2:21[14] 2:18[10] 2:12[15] 1:30[11] 1:36[ 8] 0:58[ 7] 1:19[10] 1:10[ 8] 1:21[11] 1:10[11] 2:24[12] 0:28[14]
13.Ilmar Ansko 00:54.07 2:40(11) 4:10(12) 5:28(11) 8:11(10) 12:54( 8) 13:35( 8) 15:40( 8) 19:10(12) 19:55(12) 24:55(12) 27:52(13) 32:49(13) 34:44(12) 37:16(13) 39:04(12) 41:46(13) 43:38(13) 44:31(13) 45:59(13) 47:11(13) 48:43(13) 49:57(13) 53:42(13) 54:07(13)
Tartu Observatoorium,,EST PÕHIKLASS 2:40[11] 1:30[15] 1:18[ 8] 2:43[ 7] 4:43[ 7] 0:41[ 6] 2:05[10] 3:30[16] 0:45[ 4] 5:00[15] 2:57[16] 4:57[ 7] 1:55[11] 2:32[14] 1:48[ 9] 2:42[15] 1:52[15] 0:53[ 5] 1:28[14] 1:12[ 9] 1:32[14] 1:14[13] 3:45[16] 0:25[ 8]
14.Jaan Viirmann 00:55.27 3:30(14) 4:39(14) 5:58(12) 10:07(14) 15:03(15) 15:58(15) 23:32(15) 26:12(15) 27:03(15) 30:47(15) 33:15(15) 38:44(15) 40:18(15) 42:24(15) 43:56(15) 45:24(15) 46:55(15) 47:55(15) 49:16(15) 50:31(15) 51:44(15) 52:54(14) 55:05(14) 55:27(14)
OK Põrgupõhja I,Põrgupõhja,EST PÕHIKLASS 3:30[14] 1:09[ 8] 1:19[ 9] 4:09[14] 4:56[ 8] 0:55[15] 7:34[16] 2:40[11] 0:51[10] 3:44[11] 2:28[14] 5:29[11] 1:34[ 4] 2:06[ 6] 1:32[ 3] 1:28[ 9] 1:31[ 5] 1:00[10] 1:21[12] 1:15[10] 1:13[ 8] 1:10[11] 2:11[ 8] 0:21[ 3]
15.Aivar Meindok 00:56.18 2:38(10) 3:57(11) 5:20(10) 8:30(11) 14:20(13) 15:08(14) 17:19(13) 20:09(13) 21:04(13) 25:10(13) 27:59(14) 33:58(14) 36:39(14) 39:14(14) 41:32(14) 44:22(14) 46:11(14) 47:13(14) 48:44(14) 50:10(14) 51:42(14) 53:05(15) 55:44(15) 56:18(15)
TON II,TON,EST PÕHIKLASS 2:38[10] 1:19[13] 1:23[11] 3:10[13] 5:50[14] 0:48[12] 2:11[12] 2:50[12] 0:55[14] 4:06[13] 2:49[15] 5:59[15] 2:41[15] 2:35[15] 2:18[16] 2:50[16] 1:49[12] 1:02[11] 1:31[15] 1:26[15] 1:32[14] 1:23[15] 2:39[15] 0:34[16]
16.Rain Vellerind 01:07.25 3:59(15) 5:19(15) 7:46(15) 12:48(15) 18:35(16) 19:51(16) 26:40(16) 29:45(16) 30:41(16) 36:07(16) 38:25(16) 44:23(16) 47:16(16) 50:40(16) 52:45(16) 54:27(16) 57:03(16) 58:38(16) 60:14(16) 61:47(16) 63:24(16) 64:38(16) 66:55(16) 67:25(16)
SK AASA 5,,EST PÕHIKLASS 3:59[15] 1:20[14] 2:27[15] 5:02[15] 5:47[13] 1:16[16] 6:49[15] 3:05[13] 0:56[16] 5:26[16] 2:18[13] 5:58[14] 2:53[16] 3:24[16] 2:05[12] 1:42[14] 2:36[16] 1:35[16] 1:36[16] 1:33[16] 1:37[16] 1:14[13] 2:17[ 9] 0:30[15]
M-CEG : 6400m 23KP
1.Arvi Anton 00:38.38 1:49( 1) 2:51( 3) 3:39( 1) 5:55( 1) 10:59( 4) 11:37( 4) 13:15( 4) 14:35( 3) 16:17( 2) 19:11( 2) 20:33( 2) 24:37( 2) 25:57( 2) 27:35( 1) 29:15( 1) 30:24( 1) 31:37( 1) 32:20( 1) 33:24( 1) 34:21( 1) 35:26( 1) 36:22( 1) 38:18( 1) 38:38( 1)
Seiklushunt international,Comp PÕHIKLASS 1:49[ 1] 1:02[16] 0:48[ 1] 2:16[ 2] 5:04[11] 0:38[ 2] 1:38[ 2] 1:20[ 2] 1:42[ 1] 2:54[ 1] 1:22[ 1] 4:04[ 2] 1:20[ 2] 1:38[ 1] 1:40[ 4] 1:09[ 3] 1:13[ 1] 0:43[ 1] 1:04[ 4] 0:57[ 1] 1:05[ 1] 0:56[ 1] 1:56[ 1] 0:20[ 2]
2.Raivo Laanemets 00:39.41 2:53(11) 3:31(11) 4:28( 7) 6:36( 5) 10:44( 2) 11:20( 1) 12:57( 1) 14:15( 1) 15:59( 1) 18:53( 1) 20:23( 1) 24:17( 1) 25:36( 1) 27:48( 2) 29:26( 2) 30:33( 2) 32:11( 2) 32:59( 2) 33:59( 2) 35:02( 2) 36:10( 2) 37:12( 2) 39:15( 2) 39:41( 2)
TON I,TON,EST PÕHIKLASS 2:53[11] 0:38[ 4] 0:57[ 3] 2:08[ 1] 4:08[ 1] 0:36[ 1] 1:37[ 1] 1:18[ 1] 1:44[ 3] 2:54[ 1] 1:30[ 2] 3:54[ 1] 1:19[ 1] 2:12[ 7] 1:38[ 2] 1:07[ 1] 1:38[ 8] 0:48[ 2] 1:00[ 2] 1:03[ 2] 1:08[ 2] 1:02[ 3] 2:03[ 4] 0:26[ 9]
3.Raiko Marrandi 00:41.08 2:13( 4) 2:45( 2) 3:41( 2) 6:10( 2) 10:43( 1) 11:21( 2) 13:03( 2) 14:29( 2) 16:25( 3) 19:40( 3) 21:16( 3) 25:44( 3) 27:16( 3) 29:13( 3) 30:52( 3) 32:00( 3) 33:32( 3) 34:20( 3) 35:22( 3) 36:26( 3) 37:40( 3) 38:42( 3) 40:48( 3) 41:08( 3)
JOKA Noored,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 2:13[ 4] 0:32[ 1] 0:56[ 2] 2:29[ 6] 4:33[ 5] 0:38[ 2] 1:42[ 3] 1:26[ 4] 1:56[ 7] 3:15[ 5] 1:36[ 5] 4:28[ 3] 1:32[ 5] 1:57[ 4] 1:39[ 3] 1:08[ 2] 1:32[ 7] 0:48[ 2] 1:02[ 3] 1:04[ 3] 1:14[ 6] 1:02[ 3] 2:06[ 6] 0:20[ 1]
4.Rasmus Kruusa 00:41.37 2:28( 6) 3:06( 6) 4:10( 5) 6:47( 6) 11:10( 6) 11:50( 6) 13:37( 6) 15:14( 6) 16:58( 6) 20:12( 6) 21:51( 6) 26:30( 6) 27:56( 5) 29:55( 5) 31:35( 5) 32:46( 5) 34:10( 5) 35:01( 5) 35:58( 4) 37:04( 4) 38:13( 4) 39:12( 4) 41:13( 4) 41:37( 4)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko PÕHIKLASS 2:28[ 6] 0:38[ 4] 1:04[ 4] 2:37[ 7] 4:23[ 2] 0:40[ 4] 1:47[ 5] 1:37[ 5] 1:44[ 3] 3:14[ 4] 1:39[ 6] 4:39[ 6] 1:26[ 3] 1:59[ 5] 1:40[ 4] 1:11[ 4] 1:24[ 3] 0:51[ 4] 0:57[ 1] 1:06[ 5] 1:09[ 3] 0:59[ 2] 2:01[ 3] 0:24[ 6]
5.Kevin Hallop 00:41.59 2:07( 2) 2:41( 1) 3:58( 3) 6:26( 4) 11:02( 5) 11:44( 5) 13:34( 5) 14:57( 4) 16:39( 4) 20:08( 5) 21:40( 5) 26:11( 5) 28:00( 6) 29:52( 4) 31:27( 4) 32:41( 4) 34:03( 4) 34:59( 4) 36:10( 5) 37:21( 5) 38:33( 5) 39:40( 5) 41:36( 5) 41:59( 5)
Peko,Peko, PÕHIKLASS 2:07[ 2] 0:34[ 3] 1:17[10] 2:28[ 5] 4:36[ 6] 0:42[ 9] 1:50[ 6] 1:23[ 3] 1:42[ 1] 3:29[ 8] 1:32[ 3] 4:31[ 4] 1:49[ 9] 1:52[ 2] 1:35[ 1] 1:14[ 5] 1:22[ 2] 0:56[ 8] 1:11[ 8] 1:11[ 8] 1:12[ 5] 1:07[ 8] 1:56[ 1] 0:22[ 4]
6.Risto Randma 00:43.02 2:18( 5) 2:56( 5) 4:04( 4) 6:20( 3) 10:46( 3) 11:26( 3) 13:12( 3) 14:58( 5) 16:53( 5) 20:05( 4) 21:40( 4) 26:11( 4) 27:45( 4) 29:59( 6) 31:52( 6) 33:17( 6) 34:57( 6) 35:49( 6) 36:57( 6) 38:07( 6) 39:18( 6) 40:21( 6) 42:40( 6) 43:02( 6)
OK Põrgupõhja II,Põrgupõhja,ES PÕHIKLASS 2:18[ 5] 0:38[ 4] 1:08[ 5] 2:16[ 2] 4:26[ 3] 0:40[ 4] 1:46[ 4] 1:46[ 8] 1:55[ 5] 3:12[ 3] 1:35[ 4] 4:31[ 4] 1:34[ 6] 2:14[ 8] 1:53[ 8] 1:25[10] 1:40[10] 0:52[ 5] 1:08[ 6] 1:10[ 7] 1:11[ 4] 1:03[ 5] 2:19[ 8] 0:22[ 3]
7.Tiit Toomas 00:44.42 2:53(12) 3:26( 9) 4:34( 8) 6:59( 7) 11:49( 8) 12:30( 8) 14:23( 8) 16:17( 8) 18:12( 8) 21:49( 7) 23:53( 7) 28:35( 7) 30:01( 7) 31:57( 7) 33:48( 7) 35:05( 7) 36:31( 7) 37:25( 7) 38:32( 7) 39:39( 7) 40:55( 7) 42:01( 7) 44:13( 7) 44:42( 7)
Peko II,Peko,EST PÕHIKLASS 2:53[12] 0:33[ 2] 1:08[ 5] 2:25[ 4] 4:50[ 9] 0:41[ 6] 1:53[ 7] 1:54[11] 1:55[ 5] 3:37[ 9] 2:04[12] 4:42[ 7] 1:26[ 3] 1:56[ 3] 1:51[ 7] 1:17[ 8] 1:26[ 4] 0:54[ 7] 1:07[ 5] 1:07[ 6] 1:16[ 7] 1:06[ 7] 2:12[ 7] 0:29[12]
8.Mati Mägi 00:47.01 2:12( 3) 2:51( 4) 4:20( 6) 7:11( 8) 11:43( 7) 12:24( 7) 14:21( 7) 16:04( 7) 18:02( 7) 21:49( 8) 24:11( 8) 29:07( 8) 30:50( 8) 33:38( 8) 35:33( 8) 36:47( 8) 38:13( 8) 39:57( 8) 41:07( 8) 42:11( 8) 43:28( 8) 44:32( 8) 46:35( 8) 47:01( 8)
HOK,HOK,EST PÕHIKLASS 2:12[ 3] 0:39[ 8] 1:29[13] 2:51[ 9] 4:32[ 4] 0:41[ 6] 1:57[ 8] 1:43[ 7] 1:58[ 8] 3:47[11] 2:22[13] 4:56[ 8] 1:43[ 7] 2:48[13] 1:55[ 9] 1:14[ 5] 1:26[ 4] 1:44[15] 1:10[ 7] 1:04[ 3] 1:17[ 8] 1:04[ 6] 2:03[ 4] 0:26[ 8]
9.Tiit Tali 00:47.49 2:37( 8) 3:20( 8) 4:35( 9) 7:28( 9) 12:10( 9) 12:53( 9) 14:50( 9) 17:28(10) 19:34(10) 22:58(10) 24:53(10) 30:13( 9) 32:04( 9) 34:12( 9) 36:15( 9) 37:31( 9) 39:02( 9) 39:58( 9) 41:09( 9) 42:24( 9) 43:47( 9) 44:58( 9) 47:21( 9) 47:49( 9)
Ilves Veteranid,Ilves,EST PÕHIKLASS 2:37[ 8] 0:43[12] 1:15[ 8] 2:53[10] 4:42[ 7] 0:43[10] 1:57[ 8] 2:38[14] 2:06[10] 3:24[ 6] 1:55[ 9] 5:20[ 9] 1:51[11] 2:08[ 6] 2:03[11] 1:16[ 7] 1:31[ 6] 0:56[ 8] 1:11[ 8] 1:15[10] 1:23[10] 1:11[10] 2:23[ 9] 0:28[10]
10.Dmitri Shved 00:49.47 2:47( 9) 3:32(12) 4:43(11) 7:43(11) 12:32(10) 13:13(10) 15:15(10) 17:05( 9) 19:10( 9) 22:36( 9) 24:29( 9) 30:54(10) 32:37(10) 35:58(10) 37:48(10) 39:13(10) 40:59(10) 41:52(10) 43:10(10) 44:24(10) 45:44(10) 46:54(10) 49:18(10) 49:47(10)
SRD masters,SRD,EST PÕHIKLASS 2:47[ 9] 0:45[13] 1:11[ 7] 3:00[13] 4:49[ 8] 0:41[ 6] 2:02[10] 1:50[ 9] 2:05[ 9] 3:26[ 7] 1:53[ 8] 6:25[13] 1:43[ 7] 3:21[15] 1:50[ 6] 1:25[10] 1:46[12] 0:53[ 6] 1:18[10] 1:14[ 9] 1:20[ 9] 1:10[ 9] 2:24[10] 0:29[11]
11.Raul Kudre 00:50.40 2:32( 7) 3:12( 7) 4:35(10) 7:34(10) 12:54(11) 13:40(11) 15:43(11) 17:34(11) 20:09(11) 23:52(11) 25:33(11) 31:03(11) 33:40(11) 36:19(11) 38:24(11) 39:41(11) 41:19(11) 42:17(11) 43:43(11) 44:59(11) 46:22(11) 47:37(11) 50:08(11) 50:40(11)
Peko veteranid,Peko, PÕHIKLASS 2:32[ 7] 0:40[10] 1:23[11] 2:59[12] 5:20[13] 0:46[11] 2:03[11] 1:51[10] 2:35[14] 3:43[10] 1:41[ 7] 5:30[10] 2:37[14] 2:39[11] 2:05[13] 1:17[ 8] 1:38[ 8] 0:58[10] 1:26[12] 1:16[11] 1:23[10] 1:15[11] 2:31[12] 0:31[13]
12.Michael Raer 00:57.08 2:51(10) 3:29(10) 4:54(12) 8:39(13) 14:58(14) 15:45(13) 18:17(14) 20:14(14) 22:36(14) 26:44(14) 28:44(14) 35:35(13) 39:24(13) 41:39(13) 43:41(13) 45:18(13) 46:59(12) 48:09(12) 49:45(13) 51:11(13) 52:43(12) 54:03(12) 56:42(12) 57:08(12)
SRD staar,SRD,EST PÕHIKLASS 2:51[10] 0:38[ 4] 1:25[12] 3:45[16] 6:19[14] 0:47[12] 2:32[15] 1:57[12] 2:22[11] 4:08[14] 2:00[11] 6:51[15] 3:49[15] 2:15[ 9] 2:02[10] 1:37[13] 1:41[11] 1:10[14] 1:36[16] 1:26[13] 1:32[13] 1:20[14] 2:39[14] 0:25[ 7]
13.Toomas Mast 00:57.21 3:53(16) 4:32(16) 7:03(16) 10:01(15) 14:57(13) 15:49(14) 18:05(13) 19:44(13) 22:08(13) 25:56(13) 28:25(12) 34:27(12) 36:44(12) 40:07(12) 42:35(12) 44:42(12) 47:07(13) 48:13(13) 49:40(12) 51:06(12) 52:44(13) 54:08(13) 56:44(13) 57:21(13)
HOK Veteranid,HOK,EST PÕHIKLASS 3:53[16] 0:39[ 8] 2:31[15] 2:58[11] 4:56[10] 0:52[14] 2:16[13] 1:39[ 6] 2:24[12] 3:48[12] 2:29[14] 6:02[12] 2:17[13] 3:23[16] 2:28[15] 2:07[15] 2:25[15] 1:06[13] 1:27[14] 1:26[13] 1:38[14] 1:24[16] 2:36[13] 0:36[16]
14.Mati Preitof 00:59.02 3:19(15) 4:05(15) 7:01(15) 10:09(16) 16:46(16) 18:20(16) 21:39(16) 23:42(15) 26:34(15) 30:42(15) 32:37(15) 38:36(15) 40:29(14) 43:10(14) 45:14(14) 47:12(14) 48:58(14) 50:03(14) 51:26(14) 52:50(14) 54:28(14) 55:45(14) 58:27(14) 59:02(14)
Harju OK,Harju,EST PÕHIKLASS 3:19[15] 0:46[14] 2:56[16] 3:08[14] 6:37[16] 1:34[16] 3:19[16] 2:03[13] 2:52[16] 4:08[14] 1:55[ 9] 5:59[11] 1:53[12] 2:41[12] 2:04[12] 1:58[14] 1:46[12] 1:05[12] 1:23[11] 1:24[12] 1:38[14] 1:17[12] 2:42[15] 0:35[15]
15.Allan Roosimägi 01:06.12 2:53(13) 3:34(13) 5:44(14) 9:15(14) 15:42(15) 16:36(15) 19:07(15) 28:40(16) 31:31(16) 35:54(16) 38:38(16) 45:17(16) 47:07(16) 49:38(16) 52:05(16) 53:40(15) 55:42(15) 56:44(15) 58:16(15) 59:42(15) 61:25(15) 62:48(15) 65:38(15) 66:12(15)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST PÕHIKLASS 2:53[13] 0:41[11] 2:10[14] 3:31[15] 6:27[15] 0:54[15] 2:31[14] 9:33[16] 2:51[15] 4:23[16] 2:44[15] 6:39[14] 1:50[10] 2:31[10] 2:27[14] 1:35[12] 2:02[14] 1:02[11] 1:32[15] 1:26[13] 1:43[16] 1:23[15] 2:50[16] 0:34[14]
16.Dmitri Fedotov 01:07.49 3:01(14) 4:02(14) 5:17(13) 8:05(12) 13:18(12) 14:05(12) 16:12(12) 18:57(12) 21:27(12) 25:32(12) 28:42(13) 36:49(14) 45:14(15) 48:27(15) 50:55(15) 54:44(16) 57:12(16) 59:10(16) 60:36(16) 62:11(16) 63:39(16) 64:58(16) 67:25(16) 67:49(16)
SRD noored,SRD,EST PÕHIKLASS 3:01[14] 1:01[15] 1:15[ 8] 2:48[ 8] 5:13[12] 0:47[12] 2:07[12] 2:45[15] 2:30[13] 4:05[13] 3:10[16] 8:07[16] 8:25[16] 3:13[14] 2:28[15] 3:49[16] 2:28[16] 1:58[16] 1:26[12] 1:35[16] 1:28[12] 1:19[13] 2:27[11] 0:24[ 5]
N-BDF : 4799m 18KP
1.Laura Joonas 00:30.26 1:58( 1) 2:57( 1) 3:52( 1) 5:56( 1) 9:30( 1) 10:53( 1) 12:52( 1) 16:32( 1) 17:50( 1) 19:48( 1) 21:18( 1) 22:25( 1) 23:35( 1) 24:19( 1) 26:07( 1) 27:00( 1) 28:02( 1) 30:02( 1) 30:26( 1)
Võru tiim,Võru,EST PÕHIKLASS 1:58[ 1] 0:59[ 1] 0:55[ 1] 2:04[ 1] 3:34[ 1] 1:23[ 1] 1:59[ 1] 3:40[ 1] 1:18[ 2] 1:58[ 1] 1:30[ 1] 1:07[ 1] 1:10[ 1] 0:44[ 1] 1:48[ 1] 0:53[ 1] 1:02[ 1] 2:00[ 1] 0:24[ 1]
2.Piret Pärnik 00:36.28 2:26( 4) 3:39( 4) 4:52( 2) 7:20( 2) 11:29( 2) 13:07( 2) 15:29( 2) 19:50( 2) 21:06( 2) 23:25( 2) 25:16( 2) 26:39( 2) 28:09( 2) 29:09( 2) 31:25( 2) 32:31( 2) 33:41( 2) 36:01( 2) 36:28( 2)
Seiklushunt international,Comp PÕHIKLASS 2:26[ 4] 1:13[ 3] 1:13[ 3] 2:28[ 3] 4:09[ 2] 1:38[ 3] 2:22[ 5] 4:21[ 4] 1:16[ 1] 2:19[ 4] 1:51[ 3] 1:23[ 2] 1:30[ 4] 1:00[ 4] 2:16[ 2] 1:06[ 4] 1:10[ 4] 2:20[ 3] 0:26[ 3]
3.Birgit Russka 00:38.32 2:16( 2) 3:27( 2) 5:23( 4) 8:10( 3) 13:39( 4) 15:17( 3) 17:33( 3) 21:39( 3) 23:15( 3) 25:18( 3) 27:10( 3) 28:39( 3) 30:02( 3) 31:00( 3) 33:22( 3) 34:26( 3) 35:40( 3) 38:04( 3) 38:32( 3)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko PÕHIKLASS 2:16[ 2] 1:11[ 2] 1:56[ 5] 2:47[ 4] 5:29[ 6] 1:38[ 3] 2:16[ 3] 4:06[ 2] 1:36[ 4] 2:03[ 3] 1:52[ 4] 1:29[ 5] 1:23[ 2] 0:58[ 2] 2:22[ 5] 1:04[ 3] 1:14[ 5] 2:24[ 6] 0:27[ 5]
4.Kelly Vildek 00:40.02 2:21( 3) 3:38( 3) 9:03( 9) 11:29( 7) 15:54( 6) 17:22( 5) 19:24( 5) 23:37( 4) 25:13( 4) 27:14( 4) 28:57( 4) 30:23( 4) 31:47( 4) 32:48( 4) 35:05( 4) 36:13( 4) 37:20( 4) 39:35( 4) 40:02( 4)
Rakvere OK,Rakv,EST PÕHIKLASS 2:21[ 3] 1:17[ 4] 5:25[10] 2:26[ 2] 4:25[ 3] 1:28[ 2] 2:02[ 2] 4:13[ 3] 1:36[ 4] 2:01[ 2] 1:43[ 2] 1:26[ 3] 1:24[ 3] 1:01[ 7] 2:17[ 4] 1:08[ 7] 1:07[ 2] 2:15[ 2] 0:27[ 4]
5.Heidi Sild 00:45.34 2:38( 6) 3:58( 6) 5:33( 5) 8:45( 4) 13:27( 3) 16:09( 4) 18:30( 4) 25:50( 5) 27:34( 5) 30:15( 5) 32:14( 5) 33:52( 5) 35:23( 5) 36:21( 5) 39:18( 5) 40:26( 5) 41:40( 5) 45:03( 5) 45:34( 5)
Mercury II,Mercury,EST PÕHIKLASS 2:38[ 6] 1:20[ 6] 1:35[ 4] 3:12[ 6] 4:42[ 4] 2:42[ 7] 2:21[ 4] 7:20[10] 1:44[ 6] 2:41[ 8] 1:59[ 5] 1:38[ 8] 1:31[ 6] 0:58[ 2] 2:57[10] 1:08[ 7] 1:14[ 5] 3:23[12] 0:30[10]
6.Susan Pihelgas 00:46.16 2:46( 8) 4:13( 8) 9:14(10) 12:22( 8) 17:22( 7) 20:07( 7) 22:39( 7) 28:28( 7) 30:00( 7) 32:29( 7) 34:46( 7) 36:14( 7) 37:44( 7) 38:44( 7) 41:00( 6) 42:06( 6) 43:24( 6) 45:47( 6) 46:16( 6)
Tammed II,Tammed,EST PÕHIKLASS 2:46[ 8] 1:27[ 9] 5:01[ 9] 3:08[ 5] 5:00[ 5] 2:45[10] 2:32[ 6] 5:49[ 6] 1:32[ 3] 2:29[ 5] 2:17[10] 1:28[ 4] 1:30[ 4] 1:00[ 4] 2:16[ 2] 1:06[ 4] 1:18[ 8] 2:23[ 5] 0:29[ 8]
7.Maria Eller 00:46.56 2:43( 7) 4:06( 7) 5:12( 3) 9:28( 5) 15:30( 5) 17:41( 6) 20:16( 6) 25:52( 6) 27:37( 6) 30:31( 6) 32:39( 6) 34:38( 6) 36:22( 6) 37:46( 6) 41:01( 7) 42:18( 7) 43:39( 7) 46:27( 7) 46:56( 7)
HOK,HOK,EST PÕHIKLASS 2:43[ 7] 1:23[ 7] 1:06[ 2] 4:16[10] 6:02[ 7] 2:11[ 5] 2:35[ 7] 5:36[ 5] 1:45[ 7] 2:54[11] 2:08[ 8] 1:59[11] 1:44[ 8] 1:24[13] 3:15[11] 1:17[11] 1:21[ 9] 2:48[10] 0:28[ 6]
8.Elin Ilves 00:51.19 4:30(10) 5:47(10) 7:52( 7) 12:54( 9) 19:58( 8) 22:41( 8) 25:27( 8) 31:22( 8) 33:45( 8) 36:24( 8) 38:28( 8) 40:24( 8) 42:20( 8) 43:23( 8) 46:13( 8) 47:16( 8) 48:24( 8) 50:51( 8) 51:19( 8)
Kape 2,Kape,EST PÕHIKLASS 4:30[10] 1:17[ 4] 2:05[ 6] 5:02[13] 7:04[ 9] 2:43[ 8] 2:46[ 9] 5:55[ 7] 2:23[13] 2:39[ 7] 2:04[ 7] 1:56[ 9] 1:56[11] 1:03[10] 2:50[ 9] 1:03[ 2] 1:08[ 3] 2:27[ 7] 0:28[ 7]
9.Liis- Marii Kaso 00:52.52 2:32( 5) 3:56( 5) 7:23( 6) 10:53( 6) 20:43(10) 22:58( 9) 27:19( 9) 33:14( 9) 35:26( 9) 37:59( 9) 40:29( 9) 41:58( 9) 43:47( 9) 44:48( 9) 47:21( 9) 48:32( 9) 50:03( 9) 52:25( 9) 52:52( 9)
Rakvere OK noored,Rakv,EST PÕHIKLASS 2:32[ 5] 1:24[ 8] 3:27[ 8] 3:30[ 8] 9:50[13] 2:15[ 6] 4:21[13] 5:55[ 7] 2:12[ 8] 2:33[ 6] 2:30[12] 1:29[ 5] 1:49[ 9] 1:01[ 7] 2:33[ 6] 1:11[10] 1:31[10] 2:22[ 4] 0:26[ 2]
10.Merle Kale 00:57.53 5:57(15) 7:28(14) 15:21(13) 18:48(11) 26:08(11) 28:53(11) 31:33(11) 37:32(10) 39:47(10) 42:28(10) 44:37(10) 46:38(10) 48:28(10) 49:29(10) 52:17(10) 53:24(10) 54:39(10) 57:18(10) 57:53(10)
Pallo/Lillelaid,,EST PÕHIKLASS 5:57[15] 1:31[11] 7:53[12] 3:27[ 7] 7:20[11] 2:45[10] 2:40[ 8] 5:59[ 9] 2:15[ 9] 2:41[ 8] 2:09[ 9] 2:01[12] 1:50[10] 1:01[ 7] 2:48[ 8] 1:07[ 6] 1:15[ 7] 2:39[ 8] 0:34[12]
11.Kristina Vesilind 01:07.07 3:26( 9) 5:15( 9) 14:55(12) 19:48(13) 27:43(12) 30:33(12) 34:06(12) 41:26(11) 43:41(11) 47:00(11) 49:46(11) 51:52(11) 53:58(11) 55:16(11) 58:58(11) 60:40(11) 62:31(11) 66:25(11) 67:07(11)
SRD masters,SRD,EST PÕHIKLASS 3:26[ 9] 1:49[12] 9:40[14] 4:53[12] 7:55[12] 2:50[12] 3:33[12] 7:20[10] 2:15[ 9] 3:19[12] 2:46[13] 2:06[13] 2:06[13] 1:18[12] 3:42[14] 1:42[14] 1:51[13] 3:54[15] 0:42[15]
12.Maarika Saks 01:10.38 4:49(12) 6:48(12) 13:16(11) 18:52(12) 28:47(13) 31:45(13) 35:14(13) 42:55(12) 45:10(12) 48:38(12) 51:45(12) 54:12(12) 56:36(12) 58:51(12) 62:19(12) 64:11(12) 66:18(12) 69:56(12) 70:38(12)
Saarlane,SOK,EST PÕHIKLASS 4:49[12] 1:59[14] 6:28[11] 5:36[14] 9:55[14] 2:58[14] 3:29[11] 7:41[12] 2:15[ 9] 3:28[13] 3:07[14] 2:27[14] 2:24[14] 2:15[15] 3:28[12] 1:52[15] 2:07[15] 3:38[13] 0:42[13]
13.Tiina Kriisa 01:13.18 5:57(14) 8:09(15) 17:22(15) 21:19(14) 34:59(15) 39:03(15) 42:26(14) 50:22(13) 53:24(14) 56:06(13) 58:34(13) 60:32(13) 62:33(13) 63:46(13) 66:29(13) 67:58(13) 69:33(13) 72:44(13) 73:18(13)
Rakvere OK II,Rakv,EST PÕHIKLASS 5:57[14] 2:12[15] 9:13[13] 3:57[ 9] 13:40[15] 4:04[15] 3:23[10] 7:56[13] 3:02[14] 2:42[10] 2:28[11] 1:58[10] 2:01[12] 1:13[11] 2:43[ 7] 1:29[12] 1:35[12] 3:11[11] 0:33[11]
14.Aili Piirak 01:16.13 5:52(13) 7:20(13) 17:18(14) 26:45(15) 32:53(14) 35:36(14) 42:27(15) 51:45(15) 55:56(15) 60:17(15) 62:19(15) 63:50(15) 65:26(14) 66:26(14) 70:21(14) 71:30(14) 73:03(14) 75:43(14) 76:13(14)
Metsalised,,EST PÕHIKLASS 5:52[13] 1:28[10] 9:58[15] 9:27[15] 6:08[ 8] 2:43[ 8] 6:51[14] 9:18[14] 4:11[15] 4:21[15] 2:02[ 6] 1:31[ 7] 1:36[ 7] 1:00[ 4] 3:55[15] 1:09[ 9] 1:33[11] 2:40[ 9] 0:29[ 9]
15.Veste Kivipalu 01:19.25 4:48(11) 6:46(11) 8:52( 8) 13:22(10) 20:33( 9) 23:24(10) 31:14(10) 50:25(14) 52:41(13) 56:37(14) 60:18(14) 63:41(14) 66:08(15) 67:35(15) 71:12(15) 72:53(15) 74:51(15) 78:42(15) 79:25(15)
LSF PT O,LSF PT,EST PÕHIKLASS 4:48[11] 1:58[13] 2:06[ 7] 4:30[11] 7:11[10] 2:51[13] 7:50[15] 19:11[15] 2:16[12] 3:56[14] 3:41[15] 3:23[15] 2:27[15] 1:27[14] 3:37[13] 1:41[13] 1:58[14] 3:51[14] 0:42[14]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv II,Reserv,EST PÕHIKLASS
N-BDG : 4799m 18KP
1.Kristel Kõivo 00:33.37 2:10( 2) 3:17( 2) 4:18( 1) 7:01( 1) 11:01( 1) 12:32( 1) 14:41( 1) 18:41( 1) 20:01( 1) 22:03( 1) 23:51( 1) 24:58( 1) 26:28( 1) 27:18( 1) 29:14( 1) 30:11( 1) 31:15( 1) 33:13( 1) 33:37( 1)
Peko,Peko, PÕHIKLASS 2:10[ 2] 1:07[ 2] 1:01[ 1] 2:43[ 2] 4:00[ 1] 1:31[ 1] 2:09[ 1] 4:00[ 2] 1:20[ 1] 2:02[ 2] 1:48[ 1] 1:07[ 1] 1:30[ 1] 0:50[ 1] 1:56[ 2] 0:57[ 1] 1:04[ 1] 1:58[ 1] 0:24[ 1]
2.Sigrid Ruul 00:36.42 2:05( 1) 3:09( 1) 4:27( 2) 7:16( 2) 11:49( 2) 13:25( 2) 15:44( 2) 20:00( 2) 21:20( 2) 23:46( 2) 25:36( 2) 27:06( 2) 28:37( 2) 29:32( 2) 31:44( 2) 32:47( 2) 33:58( 2) 36:18( 2) 36:42( 2)
JOKA,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 2:05[ 1] 1:04[ 1] 1:18[ 2] 2:49[ 3] 4:33[ 3] 1:36[ 2] 2:19[ 3] 4:16[ 3] 1:20[ 1] 2:26[ 6] 1:50[ 3] 1:30[ 4] 1:31[ 2] 0:55[ 2] 2:12[ 5] 1:03[ 3] 1:11[ 5] 2:20[ 5] 0:24[ 2]
3.Maris Terno 00:41.09 2:42( 5) 4:12( 5) 9:38(11) 12:02( 8) 16:17( 6) 17:53( 5) 20:16( 4) 24:15( 3) 25:49( 3) 27:45( 3) 29:33( 3) 31:41( 3) 33:14( 3) 34:24( 3) 36:17( 3) 37:16( 3) 38:31( 3) 40:41( 3) 41:09( 3)
Tammed I,Tammed,EST PÕHIKLASS 2:42[ 5] 1:30[ 8] 5:26[11] 2:24[ 1] 4:15[ 2] 1:36[ 2] 2:23[ 4] 3:59[ 1] 1:34[ 3] 1:56[ 1] 1:48[ 1] 2:08[15] 1:33[ 3] 1:10[ 7] 1:53[ 1] 0:59[ 2] 1:15[ 6] 2:10[ 3] 0:27[ 6]
4.Anastasija Pahhomenkova 00:43.24 2:50( 6) 4:19( 6) 5:38( 3) 8:27( 3) 14:02( 3) 16:39( 3) 19:20( 3) 24:45( 4) 26:40( 4) 28:59( 4) 31:10( 4) 32:36( 4) 34:27( 4) 35:31( 4) 37:50( 4) 38:55( 4) 40:16( 4) 42:57( 4) 43:24( 4)
SRD noored,SRD,EST PÕHIKLASS 2:50[ 6] 1:29[ 7] 1:19[ 3] 2:49[ 3] 5:35[ 7] 2:37[ 8] 2:41[ 6] 5:25[ 6] 1:55[ 7] 2:19[ 4] 2:11[ 7] 1:26[ 2] 1:51[ 6] 1:04[ 6] 2:19[ 6] 1:05[ 5] 1:21[ 8] 2:41[ 7] 0:27[ 4]
5.Jonne Rooma 00:45.49 2:21( 3) 3:43( 3) 8:12( 7) 11:13( 7) 16:30( 7) 18:28( 7) 21:14( 7) 26:29( 5) 28:09( 5) 30:45( 5) 33:11( 5) 34:48( 5) 36:33( 5) 37:34( 5) 40:03( 5) 41:15( 5) 42:32( 5) 45:15( 5) 45:49( 5)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST PÕHIKLASS 2:21[ 3] 1:22[ 5] 4:29[10] 3:01[ 5] 5:17[ 4] 1:58[ 5] 2:46[ 7] 5:15[ 5] 1:40[ 4] 2:36[ 8] 2:26[ 9] 1:37[ 6] 1:45[ 5] 1:01[ 5] 2:29[ 7] 1:12[ 8] 1:17[ 7] 2:43[ 8] 0:33[11]
6.Mari Linnus 00:47.23 2:26( 4) 3:43( 3) 9:37(10) 12:54( 9) 18:22( 9) 20:16( 8) 22:47( 8) 27:46( 8) 29:37( 8) 31:48( 7) 33:42( 6) 35:14( 6) 37:09( 6) 38:04( 6) 42:33( 7) 43:39( 6) 44:49( 6) 46:54( 6) 47:23( 6)
Peko noored,Peko, PÕHIKLASS 2:26[ 4] 1:17[ 4] 5:54[12] 3:17[ 6] 5:28[ 5] 1:54[ 4] 2:31[ 5] 4:59[ 4] 1:51[ 5] 2:11[ 3] 1:54[ 4] 1:32[ 5] 1:55[ 8] 0:55[ 2] 4:29[12] 1:06[ 6] 1:10[ 4] 2:05[ 2] 0:28[ 8]
7.Kristi Vassil 00:49.04 2:50( 6) 4:22( 7) 6:05( 4) 10:06( 5) 15:36( 4) 17:39( 4) 20:34( 5) 26:38( 6) 29:32( 7) 32:22( 8) 34:55( 8) 36:36( 8) 38:37( 8) 39:47( 8) 42:32( 6) 43:56( 7) 45:28( 7) 48:26( 7) 49:04( 7)
Ilves Veteranid,Ilves,EST PÕHIKLASS 2:50[ 6] 1:32[ 9] 1:43[ 4] 4:01[12] 5:30[ 6] 2:03[ 6] 2:55[10] 6:04[10] 2:54[13] 2:50[ 9] 2:33[10] 1:41[ 7] 2:01[11] 1:10[ 7] 2:45[ 9] 1:24[12] 1:32[11] 2:58[13] 0:38[14]
8.Teele Eensaar 00:52.24 3:08( 8) 4:42( 9) 8:42( 8) 13:55(11) 20:56(10) 23:40(10) 26:27(10) 32:27(10) 34:48(10) 37:23(10) 39:32(10) 41:27(10) 43:34(10) 45:03(10) 47:11( 9) 48:20( 9) 49:29( 9) 51:56( 8) 52:24( 8)
Ilves 2,Ilves,EST PÕHIKLASS 3:08[ 8] 1:34[10] 4:00[ 8] 5:13[15] 7:01[11] 2:44[ 9] 2:47[ 8] 6:00[ 9] 2:21[ 9] 2:35[ 7] 2:09[ 6] 1:55[11] 2:07[12] 1:29[13] 2:08[ 4] 1:09[ 7] 1:09[ 3] 2:27[ 6] 0:28[ 7]
9.Anu Kuusmaa 00:52.35 3:27(11) 5:04(11) 6:51( 6) 10:44( 6) 17:33( 8) 20:47( 9) 23:43( 9) 29:39( 9) 32:31( 9) 36:17( 9) 39:01( 9) 40:42( 9) 42:41( 9) 43:52( 9) 46:22( 8) 47:47( 8) 49:12( 8) 52:05( 9) 52:35( 9)
SK100,SK100,EST PÕHIKLASS 3:27[11] 1:37[12] 1:47[ 5] 3:53[ 9] 6:49[10] 3:14[11] 2:56[11] 5:56[ 8] 2:52[12] 3:46[13] 2:44[14] 1:41[ 7] 1:59[10] 1:11[ 9] 2:30[ 8] 1:25[13] 1:25[ 9] 2:53[11] 0:30[10]
10.Olga Andrejeva 00:57.57 3:15( 9) 4:26( 8) 14:53(14) 18:31(14) 26:16(14) 30:01(14) 32:14(13) 40:10(12) 42:43(12) 45:04(12) 47:04(11) 48:32(11) 50:08(11) 51:06(11) 53:07(10) 54:10(10) 55:17(10) 57:31(10) 57:57(10)
Pargijooksud.ee,Nõmme,EST PÕHIKLASS 3:15[ 9] 1:11[ 3] 10:27[14] 3:38[ 8] 7:45[13] 3:45[13] 2:13[ 2] 7:56[12] 2:33[10] 2:21[ 5] 2:00[ 5] 1:28[ 3] 1:36[ 4] 0:58[ 4] 2:01[ 3] 1:03[ 3] 1:07[ 2] 2:14[ 4] 0:26[ 3]
11.Kristi Heilman 01:04.09 4:56(14) 6:23(13) 9:00( 9) 13:00(10) 26:10(13) 29:15(13) 32:08(12) 41:12(13) 44:07(13) 47:22(13) 49:39(13) 51:36(13) 53:30(13) 54:49(13) 57:56(11) 59:15(11) 60:40(11) 63:33(11) 64:09(11)
HOK Veteranid,HOK,EST PÕHIKLASS 4:56[14] 1:27[ 6] 2:37[ 7] 4:00[11] 13:10[15] 3:05[10] 2:53[ 9] 9:04[14] 2:55[14] 3:15[11] 2:17[ 8] 1:57[13] 1:54[ 7] 1:19[11] 3:07[10] 1:19[10] 1:25[ 9] 2:53[11] 0:36[12]
12.Margit Rõõm 01:05.10 4:27(12) 6:39(14) 10:50(12) 15:18(12) 21:37(11) 25:35(11) 29:18(11) 37:43(11) 40:25(11) 44:42(11) 47:57(12) 49:52(12) 52:00(12) 54:03(12) 58:35(12) 60:04(12) 61:45(12) 64:32(12) 65:10(12)
Rõõm,Comp,EST PÕHIKLASS 4:27[12] 2:12[15] 4:11[ 9] 4:28[13] 6:19[ 9] 3:58[15] 3:43[15] 8:25[13] 2:42[11] 4:17[14] 3:15[15] 1:55[11] 2:08[13] 2:03[15] 4:32[13] 1:29[14] 1:41[14] 2:47[10] 0:37[13]
13.Helina Kolsar 01:15.21 4:31(13) 6:20(12) 13:23(13) 17:21(13) 25:04(12) 29:01(12) 32:15(14) 43:21(14) 46:52(14) 52:24(14) 54:58(14) 56:49(14) 59:58(14) 61:19(14) 69:13(13) 70:31(13) 72:07(13) 74:51(13) 75:21(13)
OK Põlva Kobras IV,OK Põlva Ko PÕHIKLASS 4:31[13] 1:49[14] 7:03[13] 3:58[10] 7:43[12] 3:57[14] 3:14[13] 11:06[15] 3:31[15] 5:32[15] 2:34[12] 1:51[10] 3:09[15] 1:21[12] 7:54[14] 1:18[ 9] 1:36[13] 2:44[ 9] 0:29[ 9]
14.Karmen Eveli Kauge 01:19.14 5:30(15) 7:13(15) 23:58(15) 28:45(15) 41:22(15) 44:55(15) 48:09(15) 55:04(15) 57:11(15) 60:43(15) 63:17(15) 65:20(15) 67:51(15) 69:21(15) 72:44(14) 74:07(14) 75:41(14) 78:46(14) 79:14(14)
OK Põrgupõhja I,Põrgupõhja,EST PÕHIKLASS 5:30[15] 1:43[13] 16:45[15] 4:47[14] 12:37[14] 3:33[12] 3:14[13] 6:55[11] 2:07[ 8] 3:32[12] 2:34[12] 2:03[14] 2:31[14] 1:30[14] 3:23[11] 1:23[11] 1:34[12] 3:05[14] 0:27[ 4]
Harriet Koppel Vale KP
Tartu Katoliku SK 1,Tartu Kato PÕHIKLASS
Anneli Rämmann Vale KP 3:23(10) 4:58(10) 6:45( 5) 10:02( 4) 15:37( 5) 17:55( 6) 21:07( 6) 27:01( 7) 28:55( 6) 31:45( 6) 34:18( 7) 36:01( 7) 37:56( 7) 39:07( 7)
KOOP I,Koop,EST PÕHIKLASS 3:23[10] 1:35[11] 1:47[ 5] 3:17[ 6] 5:35[ 7] 2:18[ 7] 3:12[12] 5:54[ 7] 1:54[ 6] 2:50[ 9] 2:33[10] 1:43[ 9] 1:55[ 8] 1:11[ 9]
N-CDF : 4799m 18KP
1.Kirti Rebane 00:35.05 2:22( 2) 3:03( 2) 4:33( 2) 7:06( 2) 11:23( 2) 12:54( 2) 15:21( 2) 19:23( 1) 20:52( 1) 22:53( 1) 24:40( 1) 25:57( 1) 27:18( 1) 28:10( 1) 30:12( 1) 31:11( 1) 32:19( 1) 34:35( 1) 35:05( 1)
Mercury I,Mercury,EST PÕHIKLASS 2:22[ 2] 0:41[ 4] 1:30[ 3] 2:33[ 4] 4:17[ 2] 1:31[ 2] 2:27[ 5] 4:02[ 1] 1:29[ 2] 2:01[ 1] 1:47[ 2] 1:17[ 1] 1:21[ 2] 0:52[ 1] 2:02[ 1] 0:59[ 1] 1:08[ 1] 2:16[ 2] 0:30[ 6]
2.Merike Vanjuk 00:37.21 2:25( 3) 3:08( 3) 5:18( 5) 8:02( 5) 11:53( 3) 13:52( 3) 16:01( 3) 20:58( 2) 22:18( 2) 24:28( 2) 26:22( 2) 27:48( 2) 29:09( 2) 30:06( 2) 32:14( 2) 33:18( 2) 34:28( 2) 36:51( 2) 37:21( 2)
Kape +2,Comp,EST PÕHIKLASS 2:25[ 3] 0:43[ 6] 2:10[ 5] 2:44[ 6] 3:51[ 1] 1:59[ 7] 2:09[ 2] 4:57[ 4] 1:20[ 1] 2:10[ 2] 1:54[ 3] 1:26[ 3] 1:21[ 2] 0:57[ 4] 2:08[ 3] 1:04[ 2] 1:10[ 2] 2:23[ 4] 0:29[ 4]
3.Edit Kannel 00:42.25 2:44( 5) 3:35( 6) 8:08( 9) 10:38( 8) 15:16( 6) 16:46( 5) 19:03( 5) 23:22( 4) 25:16( 4) 28:35( 4) 30:36( 4) 32:17( 4) 33:54( 3) 34:52( 3) 37:00( 3) 38:06( 3) 39:22( 3) 41:55( 3) 42:25( 3)
AS Norma,Norma,EST PÕHIKLASS 2:44[ 5] 0:51[10] 4:33[11] 2:30[ 3] 4:38[ 4] 1:30[ 1] 2:17[ 4] 4:19[ 2] 1:54[ 8] 3:19[12] 2:01[ 6] 1:41[ 7] 1:37[ 7] 0:58[ 5] 2:08[ 3] 1:06[ 3] 1:16[ 6] 2:33[ 7] 0:29[ 4]
4.Kairiin Märtson 00:42.35 2:40( 4) 3:31( 5) 4:42( 3) 7:10( 3) 13:58( 5) 15:51( 4) 18:25( 4) 23:12( 3) 25:08( 3) 27:32( 3) 29:32( 3) 31:14( 3) 34:00( 4) 35:10( 5) 37:28( 4) 38:35( 4) 39:49( 4) 42:11( 4) 42:35( 4)
OK Põlva Kobras III,OK Põlva K PÕHIKLASS 2:40[ 4] 0:51[10] 1:11[ 1] 2:28[ 1] 6:48[11] 1:53[ 6] 2:34[ 6] 4:47[ 3] 1:56[10] 2:24[ 4] 2:00[ 5] 1:42[ 8] 2:46[14] 1:10[12] 2:18[ 5] 1:07[ 4] 1:14[ 5] 2:22[ 3] 0:24[ 1]
5.Kaidy Kaasiku 00:43.49 1:58( 1) 2:37( 1) 4:29( 1) 6:58( 1) 11:19( 1) 12:52( 1) 14:50( 1) 25:11( 5) 27:35( 6) 29:55( 6) 31:36( 5) 32:58( 5) 34:13( 5) 35:07( 4) 38:16( 5) 40:02( 6) 41:14( 5) 43:24( 5) 43:49( 5)
JOKA Noored,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 1:58[ 1] 0:39[ 1] 1:52[ 4] 2:29[ 2] 4:21[ 3] 1:33[ 3] 1:58[ 1] 10:21[14] 2:24[14] 2:20[ 3] 1:41[ 1] 1:22[ 2] 1:15[ 1] 0:54[ 2] 3:09[14] 1:46[15] 1:12[ 4] 2:10[ 1] 0:25[ 2]
6.Marika Jäädmaa 00:44.20 2:46( 6) 3:26( 4) 4:53( 4) 7:33( 4) 12:53( 4) 17:25( 6) 20:06( 6) 25:36( 6) 27:14( 5) 29:47( 5) 31:58( 6) 33:58( 6) 35:25( 6) 36:20( 6) 38:45( 6) 40:00( 5) 41:20( 6) 43:50( 6) 44:20( 6)
Ok Võru Veteranid,Võru,EST PÕHIKLASS 2:46[ 6] 0:40[ 2] 1:27[ 2] 2:40[ 5] 5:20[ 6] 4:32[14] 2:41[ 8] 5:30[ 7] 1:38[ 3] 2:33[ 5] 2:11[ 9] 2:00[11] 1:27[ 5] 0:55[ 3] 2:25[ 7] 1:15[ 6] 1:20[ 7] 2:30[ 6] 0:30[ 7]
7.Signe Raidmets 00:45.43 2:57( 7) 3:45( 7) 7:22( 7) 10:37( 7) 16:07( 7) 17:57( 7) 20:56( 7) 26:54( 7) 28:34( 7) 31:14( 7) 33:18( 7) 34:53( 7) 36:27( 7) 37:32( 7) 39:50( 7) 41:09( 7) 42:34( 7) 45:09( 7) 45:43( 7)
TON I,TON,EST PÕHIKLASS 2:57[ 7] 0:48[ 9] 3:37[ 9] 3:15[ 9] 5:30[ 7] 1:50[ 4] 2:59[11] 5:58[ 8] 1:40[ 4] 2:40[ 6] 2:04[ 7] 1:35[ 5] 1:34[ 6] 1:05[ 7] 2:18[ 5] 1:19[11] 1:25[ 9] 2:35[ 8] 0:33[ 9]
8.Margit Blehner 00:48.15 3:43(11) 4:37(10) 8:34(10) 11:42( 9) 18:03( 9) 20:12( 9) 22:53( 8) 28:18( 8) 30:13( 8) 33:16( 8) 35:23( 8) 37:03( 8) 38:40( 8) 39:47( 8) 42:16( 8) 43:32( 8) 45:02( 8) 47:41( 8) 48:15( 8)
OK West veteranid,West,EST PÕHIKLASS 3:43[11] 0:54[13] 3:57[10] 3:08[ 7] 6:21[10] 2:09[ 9] 2:41[ 8] 5:25[ 5] 1:55[ 9] 3:03[ 9] 2:07[ 8] 1:40[ 6] 1:37[ 7] 1:07[ 9] 2:29[ 8] 1:16[ 7] 1:30[11] 2:39[ 9] 0:34[10]
9.Merike Haugas 00:48.40 3:29( 9) 4:10( 9) 10:25(12) 13:42(12) 18:27(10) 21:10(10) 23:25(10) 30:59(11) 32:42(11) 35:29(11) 37:23(10) 38:57( 9) 40:23( 9) 41:23( 9) 43:26( 9) 44:36( 9) 45:46( 9) 48:10( 9) 48:40( 9)
OK West,West,EST PÕHIKLASS 3:29[ 9] 0:41[ 4] 6:15[13] 3:17[10] 4:45[ 5] 2:43[12] 2:15[ 3] 7:34[11] 1:43[ 5] 2:47[ 7] 1:54[ 3] 1:34[ 4] 1:26[ 4] 1:00[ 6] 2:03[ 2] 1:10[ 5] 1:10[ 2] 2:24[ 5] 0:29[ 3]
10.Ingrit Kala 00:51.05 5:38(12) 6:18(12) 11:04(13) 14:17(13) 19:57(12) 21:49(11) 24:26(11) 29:51(10) 31:48(10) 34:57(10) 37:10( 9) 39:17(11) 41:05(11) 42:12(10) 44:59(10) 46:15(10) 47:41(10) 50:32(10) 51:05(10)
Peko veteranid,Peko, PÕHIKLASS 5:38[12] 0:40[ 2] 4:46[12] 3:13[ 8] 5:40[ 8] 1:52[ 5] 2:37[ 7] 5:25[ 5] 1:57[11] 3:09[11] 2:13[10] 2:07[13] 1:48[11] 1:07[ 9] 2:47[10] 1:16[ 7] 1:26[10] 2:51[11] 0:33[ 8]
11.Pilvi-Heli Vettik 00:51.20 3:01( 8) 3:52( 8) 6:03( 6) 9:48( 6) 17:53( 8) 19:54( 8) 23:23( 9) 29:23( 9) 31:32( 9) 34:56( 9) 37:27(11) 39:13(10) 40:58(10) 42:31(11) 45:20(11) 46:36(11) 47:57(11) 50:44(11) 51:20(11)
JOKA Masters,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 3:01[ 8] 0:51[10] 2:11[ 6] 3:45[12] 8:05[14] 2:01[ 8] 3:29[14] 6:00[ 9] 2:09[13] 3:24[13] 2:31[13] 1:46[10] 1:45[10] 1:33[15] 2:49[11] 1:16[ 7] 1:21[ 8] 2:47[10] 0:35[13]
12.Ehtel Taevere 00:54.41 5:59(13) 7:01(13) 9:46(11) 13:22(11) 22:11(13) 24:40(13) 27:25(12) 33:34(12) 35:23(12) 38:14(12) 40:38(12) 42:38(12) 44:18(12) 45:23(12) 48:02(12) 49:19(12) 50:51(12) 54:04(12) 54:41(12)
Kape 3,Kape,EST PÕHIKLASS 5:59[13] 1:02[14] 2:45[ 7] 3:36[11] 8:49[15] 2:29[10] 2:45[10] 6:09[10] 1:49[ 6] 2:51[ 8] 2:24[12] 2:00[11] 1:40[ 9] 1:05[ 7] 2:39[ 9] 1:17[10] 1:32[12] 3:13[12] 0:37[15]
13.Merike Mändsoo 01:01.42 3:33(10) 4:57(11) 8:02( 8) 12:18(10) 19:24(11) 23:20(12) 28:42(13) 36:35(13) 39:14(13) 42:44(13) 45:48(13) 48:11(13) 50:30(13) 51:37(13) 54:42(13) 56:09(13) 57:48(13) 61:07(13) 61:42(13)
TON II,TON,EST PÕHIKLASS 3:33[10] 1:24[15] 3:05[ 8] 4:16[14] 7:06[12] 3:56[13] 5:22[15] 7:53[12] 2:39[15] 3:30[14] 3:04[15] 2:23[15] 2:19[13] 1:07[ 9] 3:05[13] 1:27[12] 1:39[13] 3:19[13] 0:34[11]
14.Anneli Aas 01:10.11 6:19(14) 7:04(14) 14:04(14) 18:49(14) 25:05(14) 32:07(15) 35:09(15) 46:09(15) 48:02(15) 51:47(15) 54:24(15) 56:40(15) 58:44(15) 59:54(15) 62:52(14) 64:26(14) 66:07(14) 69:36(14) 70:11(14)
SK AASA 5,,EST PÕHIKLASS 6:19[14] 0:45[ 7] 7:00[14] 4:45[15] 6:16[ 9] 7:02[15] 3:02[12] 11:00[15] 1:53[ 7] 3:45[15] 2:37[14] 2:16[14] 2:04[12] 1:10[12] 2:58[12] 1:34[14] 1:41[14] 3:29[14] 0:35[12]
15.Helen Mast 01:13.18 7:02(15) 7:49(15) 16:31(15) 20:22(15) 28:01(15) 30:38(14) 33:43(14) 41:54(14) 43:52(14) 46:55(14) 49:15(14) 50:57(14) 53:43(14) 55:11(14) 65:51(15) 67:21(15) 69:04(15) 72:42(15) 73:18(15)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST PÕHIKLASS 7:02[15] 0:47[ 8] 8:42[15] 3:51[13] 7:39[13] 2:37[11] 3:05[13] 8:11[13] 1:58[12] 3:03[ 9] 2:20[11] 1:42[ 8] 2:46[14] 1:28[14] 10:40[15] 1:30[13] 1:43[15] 3:38[15] 0:36[14]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv I,Reserv,EST PÕHIKLASS
N-CDG : 4799m 18KP
1.Marie Tammemäe 00:35.42 2:12( 1) 2:51( 1) 4:03( 1) 6:29( 1) 11:07( 1) 12:37( 1) 14:43( 1) 18:53( 1) 20:32( 1) 22:37( 1) 24:23( 1) 25:44( 1) 27:35( 1) 28:38( 1) 30:41( 1) 31:41( 1) 32:51( 1) 35:13( 1) 35:42( 1)
Tammemäe,SK100,EST PÕHIKLASS 2:12[ 1] 0:39[ 2] 1:12[ 1] 2:26[ 2] 4:38[ 2] 1:30[ 2] 2:06[ 1] 4:10[ 1] 1:39[ 6] 2:05[ 1] 1:46[ 1] 1:21[ 3] 1:51[ 7] 1:03[ 8] 2:03[ 1] 1:00[ 2] 1:10[ 1] 2:22[ 3] 0:28[ 3]
2.Hannula-Katrin Pandis 00:37.24 2:16( 3) 2:55( 3) 6:07( 9) 8:42( 7) 13:04( 5) 14:29( 3) 16:35( 3) 21:14( 3) 22:39( 3) 24:47( 3) 26:37( 3) 27:51( 3) 29:25( 3) 30:24( 3) 32:36( 3) 33:34( 3) 34:50( 3) 36:56( 2) 37:24( 2)
Ilves 1,Ilves,EST PÕHIKLASS 2:16[ 3] 0:39[ 2] 3:12[11] 2:35[ 5] 4:22[ 1] 1:25[ 1] 2:06[ 1] 4:39[ 3] 1:25[ 2] 2:08[ 2] 1:50[ 2] 1:14[ 1] 1:34[ 1] 0:59[ 2] 2:12[ 2] 0:58[ 1] 1:16[ 4] 2:06[ 1] 0:27[ 2]
3.Triinu Rooni 00:37.27 2:24( 4) 3:08( 4) 4:30( 2) 7:10( 2) 11:53( 2) 13:25( 2) 15:48( 2) 20:22( 2) 21:43( 2) 23:57( 2) 26:00( 2) 27:29( 2) 29:07( 2) 30:07( 2) 32:20( 2) 33:26( 2) 34:39( 2) 36:58( 3) 37:27( 3)
OK Orvand,Orvand,EST PÕHIKLASS 2:24[ 4] 0:44[ 4] 1:22[ 2] 2:40[ 6] 4:43[ 4] 1:32[ 3] 2:23[ 4] 4:34[ 2] 1:21[ 1] 2:14[ 3] 2:03[ 5] 1:29[ 4] 1:38[ 4] 1:00[ 3] 2:13[ 3] 1:06[ 4] 1:13[ 3] 2:19[ 2] 0:28[ 5]
4.Doris Kudre 00:42.21 2:15( 2) 2:53( 2) 6:05( 8) 8:25( 6) 16:24( 8) 18:06( 8) 20:31( 8) 25:15( 7) 26:44( 5) 29:01( 5) 31:03( 5) 32:22( 5) 33:57( 5) 34:57( 5) 37:12( 5) 38:16( 5) 39:26( 5) 41:51( 4) 42:21( 4)
Peko II,Peko,EST PÕHIKLASS 2:15[ 2] 0:38[ 1] 3:12[11] 2:20[ 1] 7:59[13] 1:42[ 4] 2:25[ 5] 4:44[ 4] 1:29[ 3] 2:17[ 4] 2:02[ 4] 1:19[ 2] 1:35[ 2] 1:00[ 3] 2:15[ 4] 1:04[ 3] 1:10[ 1] 2:25[ 4] 0:29[ 6]
5.Kadri Limberg 00:42.28 2:38( 7) 3:22( 7) 5:04( 3) 7:34( 3) 12:20( 3) 14:41( 4) 17:48( 4) 23:19( 4) 25:12( 4) 27:41( 4) 29:52( 4) 31:34( 4) 33:23( 4) 34:25( 4) 36:50( 4) 38:01( 4) 39:21( 4) 41:55( 5) 42:28( 5)
LSF PT A,LSF PT,EST PÕHIKLASS 2:38[ 7] 0:44[ 4] 1:42[ 4] 2:30[ 3] 4:46[ 5] 2:21[ 7] 3:07[ 9] 5:31[ 7] 1:53[ 9] 2:29[ 6] 2:11[ 6] 1:42[ 9] 1:49[ 6] 1:02[ 7] 2:25[ 6] 1:11[ 6] 1:20[ 6] 2:34[ 6] 0:32[10]
6.Lorely Kõrvel 00:44.55 2:26( 5) 3:10( 5) 5:32( 5) 8:03( 4) 12:42( 4) 15:34( 5) 17:54( 5) 25:35( 8) 27:08( 8) 29:26( 7) 31:21( 6) 34:33( 8) 36:09( 8) 37:02( 7) 39:38( 7) 40:45( 7) 42:01( 7) 44:31( 6) 44:55( 6)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob PÕHIKLASS 2:26[ 5] 0:44[ 4] 2:22[ 7] 2:31[ 4] 4:39[ 3] 2:52[11] 2:20[ 3] 7:41[11] 1:33[ 5] 2:18[ 5] 1:55[ 3] 3:12[14] 1:36[ 3] 0:53[ 1] 2:36[ 8] 1:07[ 5] 1:16[ 4] 2:30[ 5] 0:24[ 1]
7.Olga Shved 00:45.10 2:54( 8) 3:40( 8) 5:08( 4) 8:24( 5) 14:13( 6) 16:38( 7) 19:37( 7) 25:03( 6) 26:53( 6) 29:25( 6) 31:49( 7) 33:30( 6) 35:45( 6) 36:46( 6) 39:09( 6) 40:30( 6) 41:52( 6) 44:42( 7) 45:10( 7)
SRD -I,SRD,EST PÕHIKLASS 2:54[ 8] 0:46[ 7] 1:28[ 3] 3:16[10] 5:49[ 8] 2:25[ 8] 2:59[ 8] 5:26[ 6] 1:50[ 8] 2:32[ 7] 2:24[10] 1:41[ 7] 2:15[11] 1:01[ 5] 2:23[ 5] 1:21[ 9] 1:22[ 8] 2:50[ 8] 0:28[ 3]
8.Tiina- Maria Tali 00:46.11 3:03( 9) 3:53( 9) 5:46( 6) 8:53( 9) 14:26( 7) 16:27( 6) 19:25( 6) 24:59( 5) 26:53( 7) 29:35( 8) 32:00( 8) 33:41( 7) 35:57( 7) 37:05( 8) 39:50( 8) 41:11( 8) 42:36( 8) 45:36( 8) 46:11( 8)
Harju OK,Harju, PÕHIKLASS 3:03[ 9] 0:50[11] 1:53[ 5] 3:07[ 8] 5:33[ 6] 2:01[ 6] 2:58[ 7] 5:34[ 8] 1:54[11] 2:42[ 8] 2:25[11] 1:41[ 7] 2:16[12] 1:08[ 9] 2:45[10] 1:21[ 9] 1:25[ 9] 3:00[11] 0:35[12]
9.Anita Laanejõe 00:47.59 2:29( 6) 3:15( 6) 5:58( 7) 8:44( 8) 17:23(10) 19:22( 9) 22:35( 9) 27:39( 9) 29:11( 9) 32:20( 9) 34:43( 9) 36:33( 9) 38:24( 9) 39:25( 9) 42:00( 9) 43:14( 9) 44:35( 9) 47:28( 9) 47:59( 9)
Ok Võru Noored,Võru,EST PÕHIKLASS 2:29[ 6] 0:46[ 7] 2:43[ 9] 2:46[ 7] 8:39[15] 1:59[ 5] 3:13[10] 5:04[ 5] 1:32[ 4] 3:09[10] 2:23[ 9] 1:50[11] 1:51[ 7] 1:01[ 5] 2:35[ 7] 1:14[ 7] 1:21[ 7] 2:53[ 9] 0:30[ 7]
10.Liis-Marie Kaljur 00:54.52 3:31(11) 4:20(11) 6:46(10) 11:34(10) 17:18( 9) 20:25(10) 23:52(10) 30:51(10) 32:48(10) 36:13(10) 38:57(10) 40:36(10) 42:36(10) 43:49(10) 47:13(10) 48:50(10) 50:28(10) 54:19(10) 54:52(10)
Harju OK,Harju,EST PÕHIKLASS 3:31[11] 0:49[10] 2:26[ 8] 4:48[15] 5:44[ 7] 3:07[15] 3:27[12] 6:59[10] 1:57[12] 3:25[11] 2:44[13] 1:39[ 5] 2:00[ 9] 1:13[12] 3:24[14] 1:37[13] 1:38[12] 3:51[14] 0:32[ 9]
11.Merilin Anijärv 00:55.16 4:21(14) 5:07(13) 8:20(13) 12:04(12) 19:37(13) 22:34(13) 25:27(12) 33:50(11) 35:43(12) 38:35(11) 40:53(11) 42:38(11) 44:39(11) 45:48(11) 48:55(11) 50:15(11) 51:57(11) 54:44(11) 55:16(11)
SRD staar,SRD,EST PÕHIKLASS 4:21[14] 0:46[ 7] 3:13[13] 3:44[12] 7:33[11] 2:57[14] 2:53[ 6] 8:23[13] 1:53[ 9] 2:52[ 9] 2:18[ 7] 1:45[10] 2:01[10] 1:09[10] 3:07[12] 1:20[ 8] 1:42[13] 2:47[ 7] 0:32[ 8]
12.Karin Pai 00:59.13 3:52(12) 4:48(12) 9:53(14) 13:06(13) 21:01(14) 23:57(14) 27:33(13) 33:51(12) 35:40(11) 39:42(12) 42:17(12) 46:22(12) 48:40(12) 50:03(12) 52:48(12) 54:14(12) 55:44(12) 58:39(12) 59:13(12)
Tartu Observatoorium,,EST PÕHIKLASS 3:52[12] 0:56[12] 5:05[14] 3:13[ 9] 7:55[12] 2:56[12] 3:36[14] 6:18[ 9] 1:49[ 7] 4:02[14] 2:35[12] 4:05[15] 2:18[13] 1:23[13] 2:45[10] 1:26[12] 1:30[10] 2:55[10] 0:34[11]
13.Mai Viirmann 01:00.56 3:24(10) 4:20(10) 10:06(15) 13:33(15) 19:26(12) 21:57(12) 27:51(14) 37:42(14) 39:52(14) 44:30(14) 46:52(14) 48:31(14) 50:18(14) 51:29(13) 54:11(13) 55:33(13) 57:05(13) 60:20(13) 60:56(13)
OK Põrgupõhja II,Põrgupõhja,ES PÕHIKLASS 3:24[10] 0:56[12] 5:46[15] 3:27[11] 5:53[ 9] 2:31[ 9] 5:54[16] 9:51[15] 2:10[14] 4:38[15] 2:22[ 8] 1:39[ 5] 1:47[ 5] 1:11[11] 2:42[ 9] 1:22[11] 1:32[11] 3:15[12] 0:35[13]
14.Ülle Kadak 01:02.38 4:48(16) 5:47(16) 7:56(11) 11:40(11) 18:50(11) 21:46(11) 25:08(11) 35:34(13) 37:34(13) 42:23(13) 45:14(13) 47:43(13) 50:04(13) 51:52(14) 55:02(14) 56:40(14) 58:26(14) 61:52(14) 62:38(14)
Kadakad,Lehola,EST PÕHIKLASS 4:48[16] 0:59[14] 2:09[ 6] 3:44[12] 7:10[10] 2:56[12] 3:22[11] 10:26[16] 2:00[13] 4:49[16] 2:51[14] 2:29[12] 2:21[14] 1:48[15] 3:10[13] 1:38[14] 1:46[15] 3:26[13] 0:46[15]
15.Gea Rennel 01:10.40 4:17(13) 5:16(14) 8:08(12) 13:30(14) 24:06(15) 27:47(15) 31:30(15) 40:36(16) 44:02(16) 47:43(16) 51:08(16) 53:47(15) 56:17(15) 58:04(15) 61:49(15) 64:11(15) 65:55(15) 69:59(15) 70:40(15)
Harju OK,Harju,EST PÕHIKLASS 4:17[13] 0:59[14] 2:52[10] 5:22[16] 10:36[16] 3:41[16] 3:43[15] 9:06[14] 3:26[16] 3:41[13] 3:25[16] 2:39[13] 2:30[15] 1:47[14] 3:45[15] 2:22[15] 1:44[14] 4:04[15] 0:40[14]
Meelike Pandis Vale KP 4:34(15) 5:33(15) 13:30(16) 17:44(16) 25:45(16) 28:23(16) 31:52(16) 40:01(15) 42:55(15) 46:33(15) 49:43(15)
Swedbank,Swedbank spordiklubi, PÕHIKLASS 4:34[15] 0:59[14] 7:57[16] 4:14[14] 8:01[14] 2:38[10] 3:29[13] 8:09[12] 2:54[15] 3:38[12] 3:10[15]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv III,Reserv,ES PÕHIKLASS
N-BEF : 4900m 18KP
1.Eveli Saue 00:34.07 2:10( 1) 3:15( 1) 4:29( 1) 7:16( 1) 10:57( 1) 13:22( 1) 14:19( 1) 18:31( 1) 19:58( 1) 22:10( 1) 23:56( 1) 25:12( 1) 26:32( 1) 27:28( 1) 29:24( 1) 30:27( 1) 31:36( 1) 33:41( 1) 34:07( 1)
Ilves 1,Ilves,EST PÕHIKLASS 2:10[ 1] 1:05[ 1] 1:14[ 1] 2:47[ 1] 3:41[ 1] 2:25[ 1] 0:57[ 1] 4:12[ 1] 1:27[ 1] 2:12[ 2] 1:46[ 1] 1:16[ 1] 1:20[ 1] 0:56[ 1] 1:56[ 1] 1:03[ 2] 1:09[ 2] 2:05[ 1] 0:26[ 4]
2.Piibe Tammemäe 00:39.11 2:16( 3) 3:33( 3) 5:01( 3) 8:02( 2) 12:49( 2) 15:32( 2) 16:40( 2) 21:39( 2) 23:48( 2) 26:02( 2) 28:02( 2) 29:20( 2) 30:45( 2) 31:54( 2) 34:02( 2) 35:06( 2) 36:18( 2) 38:41( 2) 39:11( 2)
Tammemäe,SK100,EST PÕHIKLASS 2:16[ 3] 1:17[ 4] 1:28[ 3] 3:01[ 2] 4:47[ 4] 2:43[ 3] 1:08[ 6] 4:59[ 3] 2:09[ 5] 2:14[ 3] 2:00[ 6] 1:18[ 2] 1:25[ 2] 1:09[12] 2:08[ 4] 1:04[ 3] 1:12[ 3] 2:23[ 5] 0:29[ 8]
3.Johanna Laanoja 00:40.04 2:13( 2) 3:33( 2) 5:00( 2) 9:05( 3) 13:22( 3) 16:06( 3) 17:09( 3) 22:24( 3) 24:33( 3) 26:58( 3) 28:54( 3) 30:14( 3) 31:39( 3) 32:36( 3) 34:56( 3) 36:01( 3) 37:18( 3) 39:43( 3) 40:04( 3)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob PÕHIKLASS 2:13[ 2] 1:20[ 5] 1:27[ 2] 4:05[ 7] 4:17[ 3] 2:44[ 4] 1:03[ 3] 5:15[ 5] 2:09[ 5] 2:25[ 5] 1:56[ 3] 1:20[ 3] 1:25[ 2] 0:57[ 3] 2:20[ 7] 1:05[ 4] 1:17[ 5] 2:25[ 6] 0:21[ 1]
4.Emily Raudkepp 00:43.03 2:52( 7) 3:59( 4) 11:15(13) 14:29(12) 18:35( 9) 21:09( 6) 22:10( 6) 26:27( 6) 28:13( 5) 30:19( 5) 32:12( 5) 33:37( 5) 35:10( 5) 36:06( 5) 38:12( 4) 39:14( 4) 40:22( 4) 42:35( 4) 43:03( 4)
Peko II,Peko,EST PÕHIKLASS 2:52[ 7] 1:07[ 2] 7:16[16] 3:14[ 3] 4:06[ 2] 2:34[ 2] 1:01[ 2] 4:17[ 2] 1:46[ 2] 2:06[ 1] 1:53[ 2] 1:25[ 5] 1:33[ 7] 0:56[ 1] 2:06[ 3] 1:02[ 1] 1:08[ 1] 2:13[ 2] 0:27[ 5]
5.Kati Rooni 00:45.27 3:19(10) 4:41(10) 7:09( 7) 10:29( 4) 15:26( 4) 18:18( 4) 19:38( 4) 24:44( 4) 26:31( 4) 28:59( 4) 31:23( 4) 32:47( 4) 34:21( 4) 35:23( 4) 39:20( 5) 40:38( 5) 41:58( 5) 44:51( 5) 45:27( 5)
OK Orvand,Orvand,EST PÕHIKLASS 3:19[10] 1:22[ 7] 2:28[ 8] 3:20[ 4] 4:57[ 5] 2:52[ 5] 1:20[11] 5:06[ 4] 1:47[ 3] 2:28[ 6] 2:24[13] 1:24[ 4] 1:34[ 8] 1:02[ 5] 3:57[15] 1:18[11] 1:20[ 6] 2:53[13] 0:35[13]
6.Helen Aart 00:49.16 4:50(14) 7:29(14) 11:59(14) 15:38(14) 21:13(12) 24:25(11) 25:28(10) 30:52(10) 32:58(10) 35:20( 8) 37:17( 7) 38:56( 7) 40:46( 7) 41:52( 7) 44:09( 6) 45:18( 6) 46:33( 6) 48:47( 6) 49:16( 6)
LSF PT A,LSF PT,EST PÕHIKLASS 4:50[14] 2:39[16] 4:30[11] 3:39[ 5] 5:35[ 8] 3:12[10] 1:03[ 3] 5:24[ 6] 2:06[ 4] 2:22[ 4] 1:57[ 4] 1:39[ 8] 1:50[13] 1:06[ 9] 2:17[ 5] 1:09[ 6] 1:15[ 4] 2:14[ 3] 0:28[ 7]
7.Merilin Vahtra 00:50.21 2:54( 9) 4:14( 6) 6:09( 5) 10:41( 5) 15:48( 5) 19:42( 5) 20:53( 5) 26:25( 5) 31:38( 6) 34:14( 6) 36:57( 6) 38:31( 6) 40:05( 6) 41:10( 6) 44:28( 7) 45:44( 7) 47:11( 7) 49:54( 8) 50:21( 7)
Harju OK,Harju, PÕHIKLASS 2:54[ 9] 1:20[ 5] 1:55[ 5] 4:32[11] 5:07[ 7] 3:54[14] 1:11[ 8] 5:32[ 8] 5:13[15] 2:36[10] 2:43[14] 1:34[ 7] 1:34[ 8] 1:05[ 7] 3:18[12] 1:16[10] 1:27[12] 2:43[12] 0:26[ 3]
8.Emma Joonas 00:50.21 2:43( 5) 4:20( 8) 9:56(11) 14:01(11) 19:50(10) 22:43( 9) 24:01( 9) 29:58( 9) 32:42( 9) 35:18( 7) 37:24( 8) 39:12( 8) 40:57( 8) 42:04( 8) 44:46( 8) 45:56( 8) 47:21( 8) 49:52( 7) 50:21( 8)
Ok Võru Noored,Võru,EST PÕHIKLASS 2:43[ 5] 1:37[13] 5:36[14] 4:05[ 7] 5:49[ 9] 2:53[ 6] 1:18[10] 5:57[11] 2:44[11] 2:36[10] 2:06[ 7] 1:48[12] 1:45[12] 1:07[11] 2:42[ 8] 1:10[ 7] 1:25[10] 2:31[ 7] 0:28[ 6]
9.Laura Liis Kaljur 00:52.59 2:51( 6) 4:24( 9) 6:40( 6) 11:46( 6) 17:53( 7) 21:16( 7) 22:40( 7) 29:06( 7) 32:05( 7) 36:11( 9) 38:31( 9) 40:17( 9) 41:59( 9) 43:17( 9) 46:58( 9) 48:25( 9) 49:51( 9) 52:28( 9) 52:59( 9)
Harju OK,Harju,EST PÕHIKLASS 2:51[ 6] 1:33[11] 2:16[ 7] 5:06[13] 6:07[11] 3:23[12] 1:24[13] 6:26[12] 2:59[14] 4:06[14] 2:20[12] 1:46[ 9] 1:42[11] 1:18[15] 3:41[14] 1:27[14] 1:26[11] 2:37[ 8] 0:31[ 9]
10.Marje Viirmann 00:54.22 4:12(12) 5:35(11) 9:20(10) 13:26(10) 24:59(13) 27:57(13) 29:05(13) 34:29(12) 36:47(12) 39:31(12) 41:43(11) 43:30(11) 45:05(10) 46:08(10) 48:27(10) 49:45(10) 51:06(10) 53:47(10) 54:22(10)
Harju OK,Harju,EST PÕHIKLASS 4:12[12] 1:23[ 8] 3:45[ 9] 4:06[ 9] 11:33[13] 2:58[ 8] 1:08[ 6] 5:24[ 6] 2:18[ 9] 2:44[12] 2:12[ 8] 1:47[11] 1:35[10] 1:03[ 6] 2:19[ 6] 1:18[11] 1:21[ 7] 2:41[11] 0:34[12]
11.Mari-Liis Jääger 00:56.11 2:53( 8) 4:20( 7) 6:02( 4) 12:12( 7) 18:12( 8) 21:34( 8) 22:59( 8) 29:25( 8) 32:19( 8) 36:33(10) 38:45(10) 40:50(10) 45:11(11) 46:23(11) 49:12(11) 50:34(11) 52:21(11) 55:38(11) 56:11(11)
Swedbank,Swedbank spordiklubi, PÕHIKLASS 2:53[ 8] 1:27[10] 1:42[ 4] 6:10[15] 6:00[10] 3:22[11] 1:25[14] 6:26[12] 2:54[13] 4:14[15] 2:12[ 8] 2:05[15] 4:21[16] 1:12[13] 2:49[ 9] 1:22[13] 1:47[16] 3:17[14] 0:32[11]
12.Tais Vakrõõm 00:57.56 3:51(11) 5:40(12) 7:40( 8) 12:26( 8) 20:08(11) 24:00(10) 25:34(11) 32:43(11) 35:23(11) 38:52(11) 41:55(12) 43:41(12) 45:49(12) 47:05(12) 50:27(12) 52:05(12) 53:51(12) 57:18(12) 57:56(12)
SRD staar,SRD,EST PÕHIKLASS 3:51[11] 1:49[15] 2:00[ 6] 4:46[12] 7:42[12] 3:52[13] 1:34[16] 7:09[14] 2:40[10] 3:29[13] 3:03[15] 1:46[ 9] 2:08[14] 1:16[14] 3:22[13] 1:38[16] 1:46[15] 3:27[15] 0:38[16]
13.Yana Zjuhova 00:59.41 2:43( 4) 4:06( 5) 8:43( 9) 12:27( 9) 17:28( 6) 25:14(12) 26:20(12) 40:58(13) 43:48(13) 46:18(13) 48:16(13) 49:46(13) 51:14(13) 52:11(13) 54:16(13) 55:21(13) 56:56(13) 59:17(13) 59:41(13)
SRD -I,SRD,EST PÕHIKLASS 2:43[ 4] 1:23[ 8] 4:37[12] 3:44[ 6] 5:01[ 6] 7:46[16] 1:06[ 5] 14:38[15] 2:50[12] 2:30[ 9] 1:58[ 5] 1:30[ 6] 1:28[ 4] 0:57[ 3] 2:05[ 2] 1:05[ 4] 1:35[13] 2:21[ 4] 0:24[ 2]
14.Tatjana Kadak 01:02.34 4:28(13) 6:05(13) 10:24(12) 14:49(13) 32:09(14) 35:04(14) 36:20(14) 41:58(14) 44:15(14) 46:44(14) 49:03(14) 50:54(14) 52:23(14) 53:29(14) 56:45(14) 58:00(14) 59:22(14) 62:02(14) 62:34(14)
Kadakad,Lehola,EST PÕHIKLASS 4:28[13] 1:37[13] 4:19[10] 4:25[10] 17:20[15] 2:55[ 7] 1:16[ 9] 5:38[10] 2:17[ 8] 2:29[ 7] 2:19[11] 1:51[13] 1:29[ 5] 1:06[ 9] 3:16[10] 1:15[ 9] 1:22[ 8] 2:40[ 9] 0:32[10]
15.Mari Allik 01:15.00 6:40(15) 7:55(15) 12:47(15) 18:11(15) 44:25(16) 47:24(16) 48:47(16) 54:22(15) 56:37(15) 59:06(15) 61:23(15) 63:15(15) 64:45(15) 65:50(15) 69:07(15) 70:21(15) 71:44(15) 74:24(15) 75:00(15)
Tartu Observatoorium,,EST PÕHIKLASS 6:40[15] 1:15[ 3] 4:52[13] 5:24[14] 26:14[16] 2:59[ 9] 1:23[12] 5:35[ 9] 2:15[ 7] 2:29[ 7] 2:17[10] 1:52[14] 1:30[ 6] 1:05[ 7] 3:17[11] 1:14[ 8] 1:23[ 9] 2:40[ 9] 0:35[13]
16.Piret Urmet 01:35.41 6:56(16) 8:31(16) 14:21(16) 22:00(16) 35:27(15) 39:43(15) 41:16(15) 58:27(16) 66:45(16) 73:21(16) 77:26(16) 79:48(16) 82:15(16) 83:39(16) 88:07(16) 89:41(16) 91:26(16) 95:03(16) 95:41(16)
OK Põrgupõhja II,Põrgupõhja,ES PÕHIKLASS 6:56[16] 1:35[12] 5:50[15] 7:39[16] 13:27[14] 4:16[15] 1:33[15] 17:11[16] 8:18[16] 6:36[16] 4:05[16] 2:22[16] 2:27[15] 1:24[16] 4:28[16] 1:34[15] 1:45[14] 3:37[16] 0:37[15]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv III,Reserv,ES PÕHIKLASS
N-BEG : 5000m 18KP
1.Margret Zimmermann 00:33.15 1:54( 1) 2:56( 1) 4:01( 1) 6:28( 1) 10:44( 1) 12:58( 1) 13:54( 1) 17:47( 1) 19:24( 1) 21:33( 1) 23:14( 1) 24:28( 1) 25:55( 1) 26:45( 1) 28:36( 1) 29:35( 1) 30:39( 1) 32:50( 1) 33:15( 1)
Kape +2,Comp,EST PÕHIKLASS 1:54[ 1] 1:02[ 1] 1:05[ 1] 2:27[ 1] 4:16[ 1] 2:14[ 1] 0:56[ 1] 3:53[ 1] 1:37[ 1] 2:09[ 1] 1:41[ 1] 1:14[ 1] 1:27[ 1] 0:50[ 1] 1:51[ 1] 0:59[ 1] 1:04[ 1] 2:11[ 1] 0:25[ 2]
2.Ingrid Piht 00:43.49 2:21( 3) 3:39( 3) 5:14( 2) 8:43( 2) 14:32( 2) 17:43( 2) 18:53( 2) 23:52( 2) 25:51( 2) 28:28( 2) 30:40( 2) 32:15( 2) 34:04( 2) 35:05( 2) 37:37( 2) 39:05( 2) 40:31( 2) 43:18( 2) 43:49( 2)
Mercury I,Mercury,EST PÕHIKLASS 2:21[ 3] 1:18[ 3] 1:35[ 3] 3:29[ 2] 5:49[ 6] 3:11[ 8] 1:10[ 4] 4:59[ 2] 1:59[ 3] 2:37[ 4] 2:12[ 2] 1:35[ 2] 1:49[ 2] 1:01[ 3] 2:32[ 4] 1:28[10] 1:26[ 6] 2:47[ 3] 0:30[ 5]
3.Epp Käpa 00:45.53 2:30( 4) 3:54( 4) 5:23( 3) 10:25( 4) 15:30( 3) 18:30( 3) 19:45( 3) 25:11( 3) 27:44( 3) 30:32( 3) 32:58( 3) 34:37( 3) 36:26( 3) 37:26( 3) 39:53( 3) 41:06( 3) 42:30( 3) 45:19( 3) 45:53( 3)
Peko veteranid,Peko, PÕHIKLASS 2:30[ 4] 1:24[ 5] 1:29[ 2] 5:02[11] 5:05[ 3] 3:00[ 4] 1:15[ 7] 5:26[ 5] 2:33[ 7] 2:48[ 6] 2:26[ 7] 1:39[ 3] 1:49[ 2] 1:00[ 2] 2:27[ 2] 1:13[ 3] 1:24[ 3] 2:49[ 4] 0:33[ 7]
4.Anete Saar 00:47.25 2:52( 5) 4:23( 5) 7:36( 6) 11:24( 6) 16:27( 5) 19:37( 5) 20:51( 5) 26:10( 4) 29:21( 5) 31:46( 5) 34:06( 5) 35:48( 4) 37:42( 4) 38:47( 4) 41:28( 4) 42:42( 4) 44:06( 4) 47:02( 4) 47:25( 4)
OK Põlva Kobras III,OK Põlva K PÕHIKLASS 2:52[ 5] 1:31[ 7] 3:13[11] 3:48[ 3] 5:03[ 2] 3:10[ 7] 1:14[ 6] 5:19[ 4] 3:11[12] 2:25[ 2] 2:20[ 5] 1:42[ 6] 1:54[ 5] 1:05[ 4] 2:41[ 7] 1:14[ 4] 1:24[ 3] 2:56[ 6] 0:23[ 1]
5.Kristin Viikmaa 00:48.49 2:59( 6) 4:23( 6) 6:09( 4) 10:17( 3) 16:05( 4) 19:14( 4) 20:33( 4) 26:15( 5) 28:43( 4) 31:29( 4) 34:05( 4) 36:01( 5) 38:06( 5) 39:20( 5) 42:05( 5) 43:35( 5) 45:13( 5) 48:19( 5) 48:49( 5)
OK West,West,EST PÕHIKLASS 2:59[ 6] 1:24[ 5] 1:46[ 4] 4:08[ 7] 5:48[ 4] 3:09[ 6] 1:19[10] 5:42[ 7] 2:28[ 6] 2:46[ 5] 2:36[ 9] 1:56[ 7] 2:05[ 8] 1:14[ 7] 2:45[ 8] 1:30[11] 1:38[10] 3:06[12] 0:29[ 3]
6.Kertu Savitsch 00:52.33 3:11( 7) 4:32( 7) 8:30(10) 12:47( 8) 19:52( 8) 22:54( 8) 24:07( 8) 29:17( 6) 31:12( 6) 34:49( 6) 37:43( 6) 40:12( 6) 42:38( 6) 43:47( 6) 46:18( 6) 47:36( 6) 49:04( 6) 52:03( 6) 52:33( 6)
AS Norma,Norma,EST PÕHIKLASS 3:11[ 7] 1:21[ 4] 3:58[13] 4:17[10] 7:05[11] 3:02[ 5] 1:13[ 5] 5:10[ 3] 1:55[ 2] 3:37[14] 2:54[13] 2:29[12] 2:26[13] 1:09[ 5] 2:31[ 3] 1:18[ 5] 1:28[ 8] 2:59[ 7] 0:30[ 4]
7.Siiri Poopuu 00:53.46 4:55(13) 6:30(13) 8:21( 9) 12:30( 7) 18:18( 7) 21:42( 7) 23:03( 7) 31:10( 9) 33:27( 8) 36:37( 8) 39:03( 8) 41:01( 8) 43:16( 7) 44:45( 7) 47:21( 7) 48:40( 7) 50:07( 7) 53:12( 7) 53:46( 7)
JOKA Masters,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 4:55[13] 1:35[11] 1:51[ 5] 4:09[ 8] 5:48[ 4] 3:24[11] 1:21[12] 8:07[14] 2:17[ 5] 3:10[10] 2:26[ 7] 1:58[ 8] 2:15[ 9] 1:29[12] 2:36[ 5] 1:19[ 6] 1:27[ 7] 3:05[10] 0:34[ 8]
8.Anne-Ly Viikmaa 00:54.53 5:00(14) 6:34(14) 9:06(11) 14:12(10) 20:19(10) 23:48(10) 25:07(10) 31:01( 8) 33:46(10) 36:51( 9) 39:34(10) 41:33( 9) 43:31( 8) 44:46( 8) 47:38( 8) 49:13( 8) 51:11( 8) 54:16( 8) 54:53( 8)
OK West veteranid,West,EST PÕHIKLASS 5:00[14] 1:34[10] 2:32[ 9] 5:06[12] 6:07[ 7] 3:29[13] 1:19[10] 5:54[ 8] 2:45[ 8] 3:05[ 8] 2:43[11] 1:59[10] 1:58[ 6] 1:15[ 8] 2:52[10] 1:35[12] 1:58[13] 3:05[10] 0:36[10]
9.Maari Idnurm 00:55.21 3:44(10) 5:16( 9) 7:12( 5) 11:00( 5) 17:47( 6) 21:08( 6) 22:24( 6) 29:58( 7) 32:43( 7) 35:40( 7) 38:19( 7) 42:05(10) 44:22( 9) 45:59( 9) 48:46( 9) 50:10( 9) 51:40( 9) 54:42( 9) 55:21( 9)
TON I,TON,EST PÕHIKLASS 3:44[10] 1:32[ 8] 1:56[ 6] 3:48[ 3] 6:47[10] 3:21[10] 1:16[ 8] 7:34[13] 2:45[ 8] 2:57[ 7] 2:39[10] 3:46[15] 2:17[11] 1:37[13] 2:47[ 9] 1:24[ 7] 1:30[ 9] 3:02[ 9] 0:39[12]
10.Külli Leiger 00:57.28 7:04(15) 8:41(15) 11:02(14) 14:54(14) 25:54(13) 28:51(13) 30:00(13) 36:31(13) 39:39(13) 42:10(12) 44:30(12) 46:10(12) 48:00(11) 49:10(11) 51:46(11) 52:57(11) 54:15(11) 56:55(10) 57:28(10)
Kape 3,Kape,EST PÕHIKLASS 7:04[15] 1:37[12] 2:21[ 8] 3:52[ 5] 11:00[14] 2:57[ 2] 1:09[ 3] 6:31[ 9] 3:08[11] 2:31[ 3] 2:20[ 5] 1:40[ 4] 1:50[ 4] 1:10[ 6] 2:36[ 5] 1:11[ 2] 1:18[ 2] 2:40[ 2] 0:32[ 6]
11.Kai Treier 00:57.32 4:51(12) 6:23(12) 10:20(12) 14:29(11) 21:09(11) 24:33(11) 25:49(11) 32:34(12) 35:59(11) 39:05(11) 41:20(11) 43:18(11) 45:34(10) 46:51(10) 51:15(10) 52:41(10) 54:06(10) 56:57(11) 57:32(11)
SK AASA 5,,EST PÕHIKLASS 4:51[12] 1:32[ 8] 3:57[12] 4:09[ 8] 6:40[ 9] 3:24[11] 1:16[ 8] 6:45[12] 3:25[14] 3:06[ 9] 2:15[ 3] 1:58[ 8] 2:16[10] 1:17[ 9] 4:24[14] 1:26[ 8] 1:25[ 5] 2:51[ 5] 0:35[ 9]
12.Epp Voitka 01:00.35 3:26( 8) 5:14( 8) 7:57( 8) 13:50( 9) 20:04( 9) 23:22( 9) 24:46( 9) 31:28(11) 38:49(12) 42:14(13) 44:59(13) 47:38(13) 49:38(12) 50:55(12) 53:54(12) 55:20(12) 56:58(12) 59:58(12) 60:35(12)
Ok Võru Veteranid,Võru,EST PÕHIKLASS 3:26[ 8] 1:48[13] 2:43[10] 5:53[14] 6:14[ 8] 3:18[ 9] 1:24[13] 6:42[11] 7:21[15] 3:25[12] 2:45[12] 2:39[13] 2:00[ 7] 1:17[ 9] 2:59[11] 1:26[ 8] 1:38[10] 3:00[ 8] 0:36[11]
13.Anu Kõnnusaar 01:11.42 3:35( 9) 5:35(10) 7:53( 7) 14:45(12) 27:06(14) 31:59(14) 33:42(14) 42:49(14) 45:34(14) 49:19(14) 52:22(14) 54:42(14) 57:12(13) 59:32(13) 62:57(13) 64:46(13) 66:48(13) 70:58(13) 71:42(13)
TON II,TON,EST PÕHIKLASS 3:35[ 9] 2:00[14] 2:18[ 7] 6:52[15] 12:21[15] 4:53[15] 1:43[15] 9:07[15] 2:45[ 8] 3:45[15] 3:03[15] 2:20[11] 2:30[14] 2:20[14] 3:25[12] 1:49[13] 2:02[14] 4:10[14] 0:43[13]
14.Piret Niglas 01:12.08 4:12(11) 6:13(11) 15:43(15) 21:33(15) 32:09(15) 35:55(15) 37:25(15) 43:58(15) 47:15(15) 50:39(15) 53:41(15) 56:24(15) 58:48(14) 60:16(14) 63:45(14) 65:44(14) 67:35(14) 71:18(14) 72:08(14)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST PÕHIKLASS 4:12[11] 2:01[15] 9:30[15] 5:50[13] 10:36[13] 3:46[14] 1:30[14] 6:33[10] 3:17[13] 3:24[11] 3:02[14] 2:43[14] 2:24[12] 1:28[11] 3:29[13] 1:59[14] 1:51[12] 3:43[13] 0:49[14]
Keidy Kaasiku Vale KP 2:13( 2) 3:24( 2) 10:53(13) 14:47(13) 21:55(12) 24:52(12) 25:55(12) 31:25(10) 33:28( 9) 37:01(10) 39:18( 9) 40:58( 7)
JOKA Noored,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 2:13[ 2] 1:11[ 2] 7:29[14] 3:54[ 6] 7:08[12] 2:57[ 2] 1:03[ 2] 5:30[ 6] 2:03[ 4] 3:33[13] 2:17[ 4] 1:40[ 4]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv I,Reserv,EST PÕHIKLASS
N-CEF : 4900m 18KP
1.Teele Telgma 00:31.43 2:02( 1) 2:35( 1) 4:14( 2) 6:32( 2) 10:08( 1) 12:30( 1) 13:26( 1) 17:16( 1) 18:35( 1) 20:28( 1) 22:04( 1) 23:11( 1) 24:25( 1) 25:15( 1) 27:10( 1) 28:06( 1) 29:14( 1) 31:18( 1) 31:43( 1)
Tammed I,Tammed,EST PÕHIKLASS 2:02[ 1] 0:33[ 1] 1:39[ 4] 2:18[ 1] 3:36[ 1] 2:22[ 1] 0:56[ 1] 3:50[ 1] 1:19[ 1] 1:53[ 1] 1:36[ 1] 1:07[ 1] 1:14[ 1] 0:50[ 1] 1:55[ 1] 0:56[ 1] 1:08[ 2] 2:04[ 1] 0:25[ 2]
2.Daisy Kudre 00:34.00 2:25( 2) 3:02( 2) 4:06( 1) 6:31( 1) 10:32( 2) 13:05( 2) 14:04( 2) 18:10( 2) 20:02( 2) 22:10( 2) 23:53( 2) 25:07( 2) 26:30( 2) 27:23( 2) 29:19( 2) 30:18( 2) 31:24( 2) 33:34( 2) 34:00( 2)
Peko,Peko, PÕHIKLASS 2:25[ 2] 0:37[ 2] 1:04[ 1] 2:25[ 2] 4:01[ 2] 2:33[ 2] 0:59[ 2] 4:06[ 2] 1:52[ 3] 2:08[ 2] 1:43[ 2] 1:14[ 2] 1:23[ 2] 0:53[ 2] 1:56[ 2] 0:59[ 2] 1:06[ 1] 2:10[ 2] 0:25[ 3]
3.Helle Hallik 00:42.41 3:02( 6) 3:47( 6) 5:16( 4) 8:28( 3) 13:39( 3) 16:37( 3) 17:53( 3) 22:58( 3) 24:52( 3) 27:25( 3) 29:39( 3) 31:23( 3) 33:05( 3) 34:09( 3) 36:32( 3) 37:49( 3) 39:13( 3) 42:07( 3) 42:41( 3)
JOKA,OK JOKA,EST PÕHIKLASS 3:02[ 6] 0:45[ 4] 1:29[ 3] 3:12[ 3] 5:11[ 5] 2:58[ 5] 1:16[ 8] 5:05[ 5] 1:54[ 5] 2:33[ 5] 2:14[ 7] 1:44[ 8] 1:42[ 8] 1:04[ 5] 2:23[ 4] 1:17[ 9] 1:24[ 7] 2:54[ 9] 0:34[10]
4.Maret Vaher 00:43.32 3:52(13) 4:33(13) 5:53( 8) 9:24( 7) 14:15( 4) 17:06( 4) 18:15( 4) 23:05( 4) 24:57( 4) 27:27( 4) 29:55( 4) 31:28( 4) 33:09( 4) 34:58( 4) 37:35( 4) 38:49( 4) 40:10( 4) 42:57( 4) 43:32( 4)
OK Põlva Kobras IV,OK Põlva Ko PÕHIKLASS 3:52[13] 0:41[ 3] 1:20[ 2] 3:31[ 4] 4:51[ 3] 2:51[ 3] 1:09[ 4] 4:50[ 3] 1:52[ 3] 2:30[ 3] 2:28[10] 1:33[ 5] 1:41[ 7] 1:49[15] 2:37[ 9] 1:14[ 6] 1:21[ 5] 2:47[ 7] 0:35[12]
5.Triin Jaaniste 00:44.04 3:07( 8) 3:56( 7) 5:39( 6) 9:22( 4) 14:47( 6) 17:45( 6) 18:59( 6) 24:40( 5) 26:49( 5) 29:21( 5) 31:30( 5) 32:59( 5) 34:33( 5) 35:35( 5) 38:05( 5) 39:19( 5) 40:44( 5) 43:30( 5) 44:04( 5)
Ilves Veteranid,Ilves,EST PÕHIKLASS 3:07[ 8] 0:49[ 8] 1:43[ 6] 3:43[ 5] 5:25[ 6] 2:58[ 5] 1:14[ 7] 5:41[ 6] 2:09[ 7] 2:32[ 4] 2:09[ 5] 1:29[ 3] 1:34[ 4] 1:02[ 3] 2:30[ 6] 1:14[ 6] 1:25[ 8] 2:46[ 5] 0:34[11]
6.Birgit Rõõm 00:45.18 2:38( 3) 3:23( 3) 5:12( 3) 9:23( 6) 14:23( 5) 17:23( 5) 18:36( 5) 25:27( 6) 27:17( 6) 30:45( 6) 32:46( 6) 34:18( 6) 35:52( 6) 37:16( 6) 39:48( 6) 41:01( 6) 42:20( 6) 44:56( 6) 45:18( 6)
Rõõm,Comp,EST PÕHIKLASS 2:38[ 3] 0:45[ 4] 1:49[ 7] 4:11[ 7] 5:00[ 4] 3:00[ 7] 1:13[ 6] 6:51[13] 1:50[ 2] 3:28[11] 2:01[ 3] 1:32[ 4] 1:34[ 4] 1:24[12] 2:32[ 7] 1:13[ 4] 1:19[ 3] 2:36[ 4] 0:22[ 1]
7.Leana Jete Korb 00:47.13 2:45( 4) 3:37( 4) 5:31( 5) 9:22( 5) 15:00( 7) 18:21( 7) 19:59( 7) 25:46( 7) 28:10( 7) 31:00( 7) 33:27( 7) 35:04( 7) 36:49( 7) 38:03( 7) 40:43( 7) 42:07( 7) 43:44( 7) 46:41( 7) 47:13( 7)
Peko noored,Peko, PÕHIKLASS 2:45[ 4] 0:52[ 9] 1:54[ 8] 3:51[ 6] 5:38[ 7] 3:21[12] 1:38[15] 5:47[ 7] 2:24[ 9] 2:50[ 7] 2:27[ 9] 1:37[ 6] 1:45[11] 1:14[10] 2:40[10] 1:24[12] 1:37[12] 2:57[10] 0:31[ 7]
8.Juta Tarmak-Vend 00:47.59 3:36(12) 4:28(11) 6:08( 9) 10:22( 8) 16:30( 8) 19:41( 8) 21:03( 8) 26:56( 8) 29:04( 8) 31:47( 8) 34:16( 8) 36:02( 8) 37:54( 8) 39:16( 8) 41:57( 8) 43:12( 8) 44:38( 8) 47:25( 8) 47:59( 8)
SK100,SK100,EST PÕHIKLASS 3:36[12] 0:52[ 9] 1:40[ 5] 4:14[ 9] 6:08[10] 3:11[ 8] 1:22[11] 5:53[ 8] 2:08[ 6] 2:43[ 6] 2:29[11] 1:46[ 9] 1:52[13] 1:22[11] 2:41[11] 1:15[ 8] 1:26[ 9] 2:47[ 7] 0:33[ 9]
9.Mareli Vaher 00:50.33 3:04( 7) 4:02( 8) 8:55(13) 13:20(12) 19:47(10) 22:44(10) 23:52(10) 28:53(10) 31:17( 9) 35:05( 9) 37:11( 9) 39:15( 9) 40:45( 9) 41:50( 9) 44:31( 9) 45:53( 9) 47:16( 9) 50:02( 9) 50:33( 9)
Tartu Katoliku SK 1,Tartu Kato PÕHIKLASS 3:04[ 7] 0:58[13] 4:53[14] 4:25[11] 6:27[11] 2:57[ 4] 1:08[ 3] 5:01[ 4] 2:24[ 9] 3:48[12] 2:06[ 4] 2:04[13] 1:30[ 3] 1:05[ 6] 2:41[11] 1:22[11] 1:23[ 6] 2:46[ 5] 0:31[ 6]
10.Brita Ploompuu 00:52.16 3:21(10) 4:18( 9) 6:55(11) 11:07(10) 17:13( 9) 20:26( 9) 21:44( 9) 28:31( 9) 31:31(10) 35:57(10) 38:54(11) 40:46(10) 42:30(10) 43:42(11) 46:11(10) 47:20(10) 48:51(10) 51:50(10) 52:16(10)
OK Põrgupõhja I,Põrgupõhja,EST PÕHIKLASS 3:21[10] 0:57[12] 2:37[11] 4:12[ 8] 6:06[ 9] 3:13[ 9] 1:18[10] 6:47[10] 3:00[12] 4:26[14] 2:57[15] 1:52[10] 1:44[10] 1:12[ 9] 2:29[ 5] 1:09[ 3] 1:31[11] 2:59[12] 0:26[ 4]
11.Merike Mumme 00:52.40 3:08( 9) 4:29(12) 10:11(14) 14:33(14) 20:34(13) 23:50(12) 25:00(12) 31:12(11) 33:22(11) 36:15(11) 38:36(10) 40:51(11) 42:37(11) 43:39(10) 46:12(11) 47:29(11) 48:56(11) 52:06(11) 52:40(11)
Pargijooksud.ee,Nõmme,EST PÕHIKLASS 3:08[ 9] 1:21[16] 5:42[15] 4:22[10] 6:01[ 8] 3:16[11] 1:10[ 5] 6:12[ 9] 2:10[ 8] 2:53[ 8] 2:21[ 8] 2:15[14] 1:46[12] 1:02[ 3] 2:33[ 8] 1:17[ 9] 1:27[10] 3:10[13] 0:33[ 8]
12.Inga Karu 00:55.14 2:58( 5) 3:46( 5) 5:46( 7) 12:24(11) 20:08(11) 23:30(11) 24:46(11) 34:03(14) 37:44(14) 40:40(14) 42:53(13) 44:32(13) 46:10(12) 47:19(12) 49:34(12) 50:47(12) 52:06(12) 54:37(12) 55:14(12)
HOK Veteranid,HOK,EST PÕHIKLASS 2:58[ 5] 0:48[ 7] 2:00[10] 6:38[15] 7:44[13] 3:22[13] 1:16[ 8] 9:17[15] 3:41[13] 2:56[ 9] 2:13[ 6] 1:39[ 7] 1:38[ 6] 1:09[ 7] 2:15[ 3] 1:13[ 4] 1:19[ 3] 2:31[ 3] 0:36[13]
13.Mariethe-Piret Niglas 00:58.03 3:55(14) 5:00(15) 8:43(12) 13:22(13) 20:20(12) 23:50(13) 25:12(13) 32:23(12) 37:12(13) 40:13(13) 42:55(14) 44:52(14) 46:35(14) 47:46(13) 50:46(13) 52:10(13) 53:48(13) 57:21(13) 58:03(13)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST PÕHIKLASS 3:55[14] 1:05[15] 3:43[13] 4:39[13] 6:58[12] 3:30[14] 1:22[11] 7:11[14] 4:49[15] 3:01[10] 2:42[13] 1:57[12] 1:43[ 9] 1:11[ 8] 3:00[13] 1:24[12] 1:38[13] 3:33[15] 0:41[14]
14.Kaari Simson 00:58.56 3:25(11) 4:25(10) 6:24(10) 10:52( 9) 20:46(14) 24:36(14) 26:12(14) 33:02(13) 35:50(12) 39:38(12) 42:34(12) 44:29(12) 46:33(13) 47:59(14) 51:14(14) 52:59(14) 54:42(14) 58:13(14) 58:56(14)
Ilves 2,Ilves,EST PÕHIKLASS 3:25[11] 1:00[14] 1:59[ 9] 4:28[12] 9:54[14] 3:50[15] 1:36[14] 6:50[12] 2:48[11] 3:48[12] 2:56[14] 1:55[11] 2:04[15] 1:26[13] 3:15[15] 1:45[15] 1:43[15] 3:31[14] 0:42[15]
15.Sofia Pahhomenkova 01:10.21 6:52(16) 7:39(16) 11:03(15) 17:00(15) 30:48(15) 34:02(15) 35:30(15) 42:18(15) 46:36(15) 51:02(15) 53:39(15) 57:26(15) 59:20(15) 60:48(15) 63:49(15) 65:17(15) 66:56(15) 69:53(15) 70:21(15)
SRD noored,SRD,EST PÕHIKLASS 6:52[16] 0:47[ 6] 3:24[12] 5:57[14] 13:48[15] 3:14[10] 1:28[13] 6:48[11] 4:18[14] 4:26[14] 2:37[12] 3:47[15] 1:54[14] 1:28[14] 3:01[14] 1:28[14] 1:39[14] 2:57[10] 0:27[ 5]
Grete-Liina Miller Vale KP 4:03(15) 4:56(14) 12:52(16) 20:54(16)
KOOP I,Koop,EST PÕHIKLASS 4:03[15] 0:53[11] 7:56[16] 8:02[16]
N-CEG : 4900m 18KP
1.Kerstin Uiboupin 00:33.45 1:55( 1) 2:30( 1) 3:29( 1) 6:03( 1) 10:56( 1) 13:17( 1) 14:15( 1) 18:29( 1) 20:24( 1) 22:14( 1) 23:52( 1) 25:11( 1) 26:35( 1) 27:24( 1) 29:16( 1) 30:14( 1) 31:16( 1) 33:22( 1) 33:45( 1)
Võru tiim,Võru,EST PÕHIKLASS 1:55[ 1] 0:35[ 1] 0:59[ 1] 2:34[ 2] 4:53[ 3] 2:21[ 1] 0:58[ 1] 4:14[ 2] 1:55[ 4] 1:50[ 1] 1:38[ 1] 1:19[ 1] 1:24[ 1] 0:49[ 1] 1:52[ 1] 0:58[ 1] 1:02[ 1] 2:06[ 1] 0:23[ 2]
2.Epp Paalberg 00:35.45 2:22( 2) 2:59( 2) 4:21( 2) 7:15( 2) 11:09( 2) 13:50( 2) 15:18( 2) 19:35( 3) 21:12( 2) 23:20( 2) 25:07( 2) 26:32( 2) 28:05( 2) 29:06( 2) 31:05( 2) 32:04( 2) 33:11( 2) 35:22( 2) 35:45( 2)
Rakvere OK,Rakv,EST PÕHIKLASS 2:22[ 2] 0:37[ 3] 1:22[ 4] 2:54[ 3] 3:54[ 1] 2:41[ 5] 1:28[12] 4:17[ 3] 1:37[ 2] 2:08[ 2] 1:47[ 2] 1:25[ 3] 1:33[ 2] 1:01[ 4] 1:59[ 2] 0:59[ 2] 1:07[ 2] 2:11[ 2] 0:22[ 1]
3.Reeda Tuula-Fjodorov 00:36.19 3:35(10) 4:11( 8) 5:17( 6) 7:49( 3) 12:04( 3) 14:27( 3) 15:26( 3) 19:30( 2) 21:17( 3) 23:25( 3) 25:13( 3) 26:43( 3) 28:37( 3) 29:28( 3) 31:28( 3) 32:28( 3) 33:35( 3) 35:50( 3) 36:19( 3)
Seiklushunt international,Comp PÕHIKLASS 3:35[10] 0:36[ 2] 1:06[ 2] 2:32[ 1] 4:15[ 2] 2:23[ 2] 0:59[ 2] 4:04[ 1] 1:47[ 3] 2:08[ 2] 1:48[ 3] 1:30[ 5] 1:54[ 6] 0:51[ 2] 2:00[ 3] 1:00[ 3] 1:07[ 2] 2:15[ 3] 0:28[ 7]
4.Jana Kink 00:42.12 2:43( 5) 3:22( 5) 4:58( 5) 8:28( 5) 14:22( 5) 17:02( 5) 18:03( 5) 23:27( 5) 26:00( 5) 28:19( 4) 30:23( 4) 31:57( 4) 33:32( 4) 34:40( 4) 36:47( 4) 37:52( 4) 39:04( 4) 41:39( 4) 42:12( 4)
Kape 2,Kape,EST PÕHIKLASS 2:43[ 5] 0:39[ 5] 1:36[ 7] 3:30[ 5] 5:54[ 6] 2:40[ 4] 1:01[ 3] 5:24[ 5] 2:33[ 9] 2:19[ 4] 2:04[ 6] 1:34[ 6] 1:35[ 3] 1:08[ 8] 2:07[ 4] 1:05[ 4] 1:12[ 4] 2:35[ 6] 0:33[ 8]
5.Siiri Talts 00:44.06 2:42( 4) 3:19( 3) 4:32( 3) 8:12( 4) 13:23( 4) 16:19( 4) 17:37( 4) 23:03( 4) 25:47( 4) 28:35( 5) 31:06( 5) 32:56( 5) 34:48( 5) 35:49( 5) 38:13( 5) 39:32( 5) 40:50( 5) 43:38( 5) 44:06( 5)
HOK,HOK,EST PÕHIKLASS 2:42[ 4] 0:37[ 3] 1:13[ 3] 3:40[ 7] 5:11[ 4] 2:56[ 6] 1:18[ 9] 5:26[ 6] 2:44[11] 2:48[ 8] 2:31[13] 1:50[ 8] 1:52[ 4] 1:01[ 4] 2:24[ 7] 1:19[ 8] 1:18[ 5] 2:48[ 8] 0:27[ 6]
6.Laura-Liis Kütt 00:46.34 3:35(11) 4:18(10) 5:46( 8) 9:01( 7) 15:02( 6) 19:07( 6) 20:17( 6) 25:50( 6) 27:57( 6) 30:30( 6) 33:00( 6) 35:19( 6) 37:11( 6) 38:12( 6) 40:45( 6) 42:03( 6) 43:26( 6) 46:07( 6) 46:34( 6)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko PÕHIKLASS 3:35[11] 0:43[ 7] 1:28[ 5] 3:15[ 4] 6:01[ 7] 4:05[12] 1:10[ 7] 5:33[ 7] 2:07[ 6] 2:33[ 6] 2:30[11] 2:19[14] 1:52[ 4] 1:01[ 4] 2:33[ 8] 1:18[ 7] 1:23[ 8] 2:41[ 7] 0:27[ 4]
7.Liise Lillelaid 00:47.02 2:46( 6) 3:58( 6) 5:46( 7) 11:02(10) 17:21(10) 19:59( 9) 21:08( 9) 28:26(11) 30:02( 9) 32:29( 8) 34:40( 8) 36:08( 8) 38:17( 7) 39:13( 7) 41:35( 7) 42:42( 7) 44:01( 7) 46:35( 7) 47:02( 7)
Pallo/Lillelaid,,EST PÕHIKLASS 2:46[ 6] 1:12[15] 1:48[ 9] 5:16[13] 6:19[ 9] 2:38[ 3] 1:09[ 6] 7:18[13] 1:36[ 1] 2:27[ 5] 2:11[ 9] 1:28[ 4] 2:09[ 8] 0:56[ 3] 2:22[ 6] 1:07[ 5] 1:19[ 6] 2:34[ 5] 0:27[ 5]
8.Pille Arro 00:48.09 3:32( 9) 4:20(11) 6:10(10) 11:05(11) 17:53(11) 20:54(11) 22:05(11) 28:04( 9) 30:37(10) 33:16(10) 35:24(10) 37:15(10) 39:12( 8) 40:30( 8) 42:50( 8) 44:06( 8) 45:27( 8) 47:43( 8) 48:09( 8)
Tammed II,Tammed,EST PÕHIKLASS 3:32[ 9] 0:48[ 8] 1:50[10] 4:55[11] 6:48[10] 3:01[ 8] 1:11[ 8] 5:59[ 8] 2:33[ 9] 2:39[ 7] 2:08[ 7] 1:51[ 9] 1:57[ 7] 1:18[ 9] 2:20[ 5] 1:16[ 6] 1:21[ 7] 2:16[ 4] 0:26[ 3]
9.Aari Talver 00:49.51 3:45(12) 4:42(12) 6:47(11) 10:44( 8) 16:14( 7) 19:13( 7) 20:31( 7) 27:01( 8) 29:00( 7) 32:28( 7) 34:31( 7) 36:08( 7) 39:30( 9) 40:32( 9) 43:23( 9) 44:46( 9) 46:10( 9) 49:15( 9) 49:51( 9)
Mercury II,Mercury,EST PÕHIKLASS 3:45[12] 0:57[ 9] 2:05[11] 3:57[ 8] 5:30[ 5] 2:59[ 7] 1:18[ 9] 6:30[12] 1:59[ 5] 3:28[ 9] 2:03[ 5] 1:37[ 7] 3:22[12] 1:02[ 7] 2:51[ 9] 1:23[ 9] 1:24[ 9] 3:05[ 9] 0:36[ 9]
10.Ella Shved 01:02.36 4:16(13) 5:14(13) 7:30(12) 12:16(12) 20:32(12) 24:57(12) 26:41(12) 34:03(12) 37:15(12) 40:54(12) 44:19(13) 46:20(13) 48:49(10) 50:16(10) 54:02(10) 55:51(10) 57:57(10) 61:50(10) 62:36(10)
SRD masters,SRD,EST PÕHIKLASS 4:16[13] 0:58[11] 2:16[12] 4:46[ 9] 8:16[13] 4:25[13] 1:44[13] 7:22[14] 3:12[12] 3:39[12] 3:25[14] 2:01[12] 2:29[ 9] 1:27[10] 3:46[10] 1:49[10] 2:06[12] 3:53[11] 0:45[12]
11.Kadri Isakar 01:13.49 4:34(14) 5:34(14) 9:22(13) 15:10(13) 23:54(13) 30:35(14) 32:43(14) 42:10(14) 47:16(14) 51:08(14) 54:38(14) 56:46(14) 59:39(11) 61:17(11) 65:03(11) 66:53(11) 68:52(11) 73:06(11) 73:49(11)
LSF PT O,LSF PT,EST PÕHIKLASS 4:34[14] 1:00[13] 3:48[14] 5:48[14] 8:44[15] 6:41[14] 2:08[15] 9:27[15] 5:06[14] 3:52[13] 3:30[15] 2:08[13] 2:53[10] 1:38[11] 3:46[10] 1:50[11] 1:59[11] 4:14[12] 0:43[11]
12.Vaige Aav 01:25.40 9:49(15) 10:47(15) 14:01(15) 21:21(15) 29:44(15) 41:31(15) 43:28(15) 49:56(15) 56:26(15) 62:13(15) 64:43(15) 67:31(15) 70:44(12) 73:01(12) 78:09(12) 79:59(12) 81:39(12) 85:01(12) 85:40(12)
Saarlane,SOK,EST PÕHIKLASS 9:49[15] 0:58[11] 3:14[13] 7:20[15] 8:23[14] 11:47[15] 1:57[14] 6:28[10] 6:30[15] 5:47[15] 2:30[11] 2:48[15] 3:13[11] 2:17[12] 5:08[12] 1:50[11] 1:40[10] 3:22[10] 0:39[10]
Greete-Liisa Toom Vale KP 2:41( 3) 3:21( 4) 4:56( 4) 8:34( 6) 16:36( 8) 19:38( 8) 20:46( 8) 26:59( 7) 29:21( 8) 32:57( 9) 34:52( 9) 36:12( 9)
Metsalised,,EST PÕHIKLASS 2:41[ 3] 0:40[ 6] 1:35[ 6] 3:38[ 6] 8:02[12] 3:02[ 9] 1:08[ 4] 6:13[ 9] 2:22[ 8] 3:36[11] 1:55[ 4] 1:20[ 2]
Raili Rooba Vale KP 3:20( 8) 4:17( 9) 6:02( 9) 10:52( 9) 17:06( 9) 20:25(10) 21:45(10) 28:13(10) 32:00(11) 35:31(11) 37:42(11) 39:36(11)
Rakvere OK II,Rakv,EST PÕHIKLASS 3:20[ 8] 0:57[ 9] 1:45[ 8] 4:50[10] 6:14[ 8] 3:19[11] 1:20[11] 6:28[10] 3:47[13] 3:31[10] 2:11[ 9] 1:54[10]
Anett Kari Vale KP 3:05( 7) 4:09( 7) 13:38(14) 18:38(14) 25:49(14) 28:51(13) 29:59(13) 35:01(13) 37:22(13) 41:19(13) 43:27(12) 45:25(12)
Rakvere OK noored,Rakv,EST PÕHIKLASS 3:05[ 7] 1:04[14] 9:29[15] 5:00[12] 7:11[11] 3:02[ 9] 1:08[ 4] 5:02[ 4] 2:21[ 7] 3:57[14] 2:08[ 7] 1:58[11]
Reserv Reserv NA
Põhiklass Reserv II,Reserv,EST PÕHIKLASS
H-AD : 3500m 16KP
1.Karmen Alnek 00:37.01 2:47( 1) 3:40( 1) 10:17( 2) 13:06( 1) 18:17( 2) 20:34( 1) 22:38( 1) 24:45( 1) 26:32( 1) 27:56( 1) 29:06( 1) 30:29( 1) 32:05( 1) 33:10( 1) 34:22( 1) 36:34( 1) 37:01( 1)
Käo Tiim,,EST HARRASTUS 2:47[ 1] 0:53[ 1] 6:37[ 4] 2:49[ 1] 5:11[ 4] 2:17[ 1] 2:04[ 1] 2:07[ 1] 1:47[ 3] 1:24[ 1] 1:10[ 1] 1:23[ 1] 1:36[ 1] 1:05[ 1] 1:12[ 1] 2:12[ 1] 0:26[ 1]
2.Oskar Viirmann 00:43.38 4:24( 5) 6:14( 5) 9:08( 1) 14:45( 3) 17:06( 1) 21:17( 2) 25:21( 2) 27:41( 2) 29:31( 2) 31:17( 2) 32:31( 2) 34:18( 2) 36:38( 2) 38:17( 2) 39:49( 2) 43:00( 2) 43:38( 2)
OK Põrgupõhja III,Põrgupõhja,E HARRASTUS 4:24[ 5] 1:50[ 7] 2:54[ 1] 5:37[ 5] 2:21[ 1] 4:11[ 4] 4:04[ 6] 2:20[ 2] 1:50[ 4] 1:46[ 3] 1:14[ 2] 1:47[ 3] 2:20[ 4] 1:39[ 3] 1:32[ 3] 3:11[ 3] 0:38[ 4]
3.Tiiu Naagel 00:44.15 3:12( 2) 4:16( 2) 10:40( 3) 14:00( 2) 21:50( 3) 24:44( 3) 27:30( 3) 29:53( 3) 31:27( 3) 33:10( 3) 34:24( 3) 35:59( 3) 38:01( 3) 39:18( 3) 40:45( 3) 43:39( 3) 44:15( 3)
Ösel,SOK,EST HARRASTUS 3:12[ 2] 1:04[ 2] 6:24[ 3] 3:20[ 2] 7:50[ 6] 2:54[ 2] 2:46[ 2] 2:23[ 3] 1:34[ 1] 1:43[ 2] 1:14[ 2] 1:35[ 2] 2:02[ 2] 1:17[ 2] 1:27[ 2] 2:54[ 2] 0:35[ 3]
4.Anton Roolaid 00:55.35 4:21( 4) 5:38( 4) 15:18( 6) 21:12( 6) 24:26( 5) 28:52( 5) 31:38( 5) 35:28( 5) 37:45( 4) 40:08( 4) 41:41( 4) 43:52( 4) 47:28( 4) 49:52( 4) 51:42( 4) 54:54( 4) 55:35( 4)
The same procedure as every yr HARRASTUS 4:21[ 4] 1:17[ 4] 9:40[ 6] 5:54[ 6] 3:14[ 2] 4:26[ 5] 2:46[ 2] 3:50[ 7] 2:17[ 5] 2:23[ 5] 1:33[ 5] 2:11[ 4] 3:36[ 6] 2:24[ 6] 1:50[ 4] 3:12[ 4] 0:41[ 5]
5.Otto Georg Kikerpill 00:58.19 4:58( 6) 6:29( 6) 12:16( 4) 17:21( 4) 22:38( 4) 27:13( 4) 30:35( 4) 33:46( 4) 40:22( 5) 42:43( 5) 44:44( 5) 46:57( 5) 50:25( 5) 52:13( 5) 54:08( 5) 57:51( 5) 58:19( 5)
Tartu Katoliku SK 3,Tartu Kato HARRASTUS 4:58[ 6] 1:31[ 5] 5:47[ 2] 5:05[ 4] 5:17[ 5] 4:35[ 6] 3:22[ 4] 3:11[ 6] 6:36[ 7] 2:21[ 4] 2:01[ 6] 2:13[ 5] 3:28[ 5] 1:48[ 4] 1:55[ 5] 3:43[ 5] 0:27[ 2]
6.Anu Tanila 01:30.25 7:07( 7) 8:40( 7) 18:28( 7) 26:49( 7) 30:11( 6) 49:41( 7) 55:30( 7) 58:35( 7) 61:15( 7) 63:40( 6) 65:12( 6) 79:34( 6) 81:53( 6) 83:50( 6) 85:51( 6) 89:39( 6) 90:25( 6)
Tasa ja targu,SOK,EST HARRASTUS 7:07[ 7] 1:33[ 6] 9:48[ 7] 8:21[ 7] 3:22[ 3] 19:30[ 7] 5:49[ 7] 3:05[ 5] 2:40[ 6] 2:25[ 6] 1:32[ 4] 14:22[ 6] 2:19[ 3] 1:57[ 5] 2:01[ 6] 3:48[ 6] 0:46[ 6]
Maret Viira Vale KP 4:03( 3) 5:12( 3) 14:41( 5) 18:40( 5) 31:21( 7) 34:15( 6) 37:38( 6) 40:02( 6) 41:38( 6)
Viirus,,EST HARRASTUS 4:03[ 3] 1:09[ 3] 9:29[ 5] 3:59[ 3] 12:41[ 7] 2:54[ 2] 3:23[ 5] 2:24[ 4] 1:36[ 2]
Reserv Reserv NA
Harrastajad Reserv I,Reserv,ES HARRASTUS
H-BD : 3500m 16KP
1.Rain Muru 00:26.31 3:04( 3) 4:07( 2) 5:20( 1) 7:42( 1) 9:23( 1) 11:57( 1) 13:54( 1) 15:36( 1) 16:57( 1) 18:20( 1) 19:10( 1) 20:24( 1) 21:50( 1) 22:49( 1) 23:58( 1) 26:05( 1) 26:31( 1)
Lennubaas,,EST HARRASTUS 3:04[ 3] 1:03[ 1] 1:13[ 1] 2:22[ 1] 1:41[ 1] 2:34[ 1] 1:57[ 1] 1:42[ 1] 1:21[ 1] 1:23[ 1] 0:50[ 1] 1:14[ 1] 1:26[ 1] 0:59[ 1] 1:09[ 1] 2:07[ 1] 0:26[ 2]
2.Kris Jette Piht 00:35.49 2:29( 1) 3:45( 1) 7:30( 2) 12:36( 2) 14:57( 2) 18:22( 2) 20:53( 2) 22:59( 2) 24:22( 2) 25:59( 2) 27:19( 2) 28:38( 2) 30:26( 2) 31:34( 2) 32:46( 2) 35:24( 2) 35:49( 2)
Mercury III,Mercury,EST HARRASTUS 2:29[ 1] 1:16[ 2] 3:45[ 3] 5:06[ 6] 2:21[ 3] 3:25[ 3] 2:31[ 2] 2:06[ 2] 1:23[ 2] 1:37[ 2] 1:20[ 4] 1:19[ 2] 1:48[ 2] 1:08[ 2] 1:12[ 2] 2:38[ 2] 0:25[ 1]
3.Margus Jaanus 00:44.12 2:59( 2) 4:41( 3) 11:12( 4) 15:25( 4) 17:49( 4) 20:59( 4) 23:56( 3) 27:06( 3) 29:09( 3) 31:09( 3) 32:20( 3) 34:01( 3) 36:18( 3) 37:54( 3) 39:43( 3) 43:33( 3) 44:12( 3)
KOOP II,Koop,EST HARRASTUS 2:59[ 2] 1:42[ 3] 6:31[ 4] 4:13[ 2] 2:24[ 4] 3:10[ 2] 2:57[ 3] 3:10[ 4] 2:03[ 4] 2:00[ 4] 1:11[ 2] 1:41[ 3] 2:17[ 3] 1:36[ 4] 1:49[ 3] 3:50[ 4] 0:38[ 3]
4.Kadre Maalma 00:49.16 4:14( 5) 6:28( 4) 9:13( 3) 13:40( 3) 16:06( 3) 20:49( 3) 24:33( 4) 27:58( 4) 30:48( 4) 33:15( 4) 34:44( 4) 36:57( 4) 40:07( 4) 42:08( 4) 44:11( 4) 48:31( 4) 49:16( 4)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST HARRASTUS 4:14[ 5] 2:14[ 5] 2:45[ 2] 4:27[ 4] 2:26[ 5] 4:43[ 6] 3:44[ 4] 3:25[ 5] 2:50[ 5] 2:27[ 5] 1:29[ 5] 2:13[ 5] 3:10[ 5] 2:01[ 5] 2:03[ 5] 4:20[ 5] 0:45[ 5]
5.Tiit Olju 00:51.36 5:57( 6) 8:10( 6) 16:01( 5) 21:01( 6) 23:11( 5) 27:24( 5) 32:19( 5) 34:59( 5) 36:53( 5) 38:46( 5) 40:00( 5) 41:49( 5) 44:18( 5) 45:48( 5) 47:42( 5) 50:56( 5) 51:36( 5)
Orvandi veteranid,Orvand, HARRASTUS 5:57[ 6] 2:13[ 4] 7:51[ 5] 5:00[ 5] 2:10[ 2] 4:13[ 5] 4:55[ 5] 2:40[ 3] 1:54[ 3] 1:53[ 3] 1:14[ 3] 1:49[ 4] 2:29[ 4] 1:30[ 3] 1:54[ 4] 3:14[ 3] 0:40[ 4]
Niina Karnit Vale KP 4:11( 4) 6:39( 5) 16:17( 6) 20:30( 5) 23:33( 6) 27:40( 6)
SRD superstaar,SRD,EST HARRASTUS 4:11[ 4] 2:28[ 6] 9:38[ 6] 4:13[ 2] 3:03[ 6] 4:07[ 4]
Reserv Reserv NA
Harrastajad Reserv III,Reserv, HARRASTUS
H-CD : 3500m 16KP
1.Rein Kriks 00:40.27 3:44( 1) 4:52( 2) 11:14( 2) 14:07( 2) 16:30( 2) 20:18( 2) 23:25( 2) 25:30( 2) 27:59( 2) 29:35( 2) 30:38( 2) 32:15( 1) 34:19( 1) 35:55( 1) 37:21( 2) 39:52( 1) 40:27( 1)
Kriks,LSF PT,EST HARRASTUS 3:44[ 1] 1:08[ 5] 6:22[ 2] 2:53[ 1] 2:23[ 1] 3:48[ 5] 3:07[ 5] 2:05[ 2] 2:29[ 6] 1:36[ 2] 1:03[ 2] 1:37[ 2] 2:04[ 2] 1:36[ 5] 1:26[ 5] 2:31[ 2] 0:35[ 4]
2.Kristo Tohver 00:40.54 3:50( 2) 4:32( 1) 12:16( 4) 18:03( 4) 21:56( 4) 24:27( 3) 27:42( 3) 29:38( 3) 31:09( 3) 32:24( 3) 33:19( 3) 34:40( 3) 36:12( 3) 37:12( 3) 38:17( 3) 40:26( 2) 40:54( 2)
Wandersellid,,EST HARRASTUS 3:50[ 2] 0:42[ 1] 7:44[ 5] 5:47[ 5] 3:53[ 5] 2:31[ 1] 3:15[ 6] 1:56[ 1] 1:31[ 1] 1:15[ 1] 0:55[ 1] 1:21[ 1] 1:32[ 1] 1:00[ 1] 1:05[ 1] 2:09[ 1] 0:27[ 1]
3.Mari-Liis Kaljur 00:41.50 4:17( 3) 5:29( 4) 7:35( 1) 12:49( 1) 16:23( 1) 20:00( 1) 22:36( 1) 25:05( 1) 27:16( 1) 29:19( 1) 30:32( 1) 32:15( 2) 34:32( 2) 35:56( 2) 37:11( 1) 41:19( 3) 41:50( 3)
Harju OK,Harju,EST HARRASTUS 4:17[ 3] 1:12[ 6] 2:06[ 1] 5:14[ 4] 3:34[ 4] 3:37[ 2] 2:36[ 1] 2:29[ 4] 2:11[ 4] 2:03[ 4] 1:13[ 4] 1:43[ 3] 2:17[ 4] 1:24[ 4] 1:15[ 2] 4:08[ 6] 0:30[ 2]
4.Meeli Kerem 00:50.40 4:52( 5) 5:48( 5) 13:19( 5) 18:22( 5) 21:24( 3) 25:07( 4) 28:09( 4) 31:25( 4) 33:57( 4) 36:15( 4) 37:40( 4) 39:39( 4) 42:31( 4) 44:17( 4) 46:09( 4) 49:59( 4) 50:40( 4)
TON harrastajad,TON,EST HARRASTUS 4:52[ 5] 0:56[ 3] 7:31[ 4] 5:03[ 3] 3:02[ 2] 3:43[ 4] 3:02[ 4] 3:16[ 7] 2:32[ 7] 2:18[ 6] 1:25[ 5] 1:59[ 5] 2:52[ 6] 1:46[ 6] 1:52[ 6] 3:50[ 4] 0:40[ 5]
5.Aleksander Hlebnikov 00:50.52 5:26( 6) 6:46( 6) 16:43( 6) 22:39( 6) 25:47( 5) 29:27( 5) 32:06( 5) 34:27( 5) 36:24( 5) 38:29( 5) 40:18( 6) 42:18( 6) 44:34( 6) 45:54( 6) 47:17( 6) 50:18( 5) 50:52( 5)
SRD trio,SRD,EST HARRASTUS 5:26[ 6] 1:20[ 7] 9:57[ 6] 5:56[ 6] 3:08[ 3] 3:40[ 3] 2:39[ 3] 2:21[ 3] 1:57[ 3] 2:05[ 5] 1:49[ 6] 2:00[ 6] 2:16[ 3] 1:20[ 2] 1:23[ 3] 3:01[ 3] 0:33[ 3]
6.Ülle Põldoja 01:03.51 7:17( 7) 8:17( 7) 20:27( 7) 26:25( 7) 30:44( 7) 35:26( 7) 39:07( 7) 42:18( 7) 44:34( 7) 46:56( 7) 48:58( 7) 51:23( 7) 55:19( 7) 57:08( 7) 59:09( 7) 63:04( 6) 63:51( 6)
Ilves,Ilves,EST HARRASTUS 7:17[ 7] 1:00[ 4] 12:10[ 7] 5:58[ 7] 4:19[ 6] 4:42[ 7] 3:41[ 7] 3:11[ 6] 2:16[ 5] 2:22[ 7] 2:02[ 7] 2:25[ 7] 3:56[ 7] 1:49[ 7] 2:01[ 7] 3:55[ 5] 0:46[ 6]
Hans Gustav Kõljalg Vale KP 4:18( 4) 5:05( 3) 11:37( 3) 15:32( 3) 26:15( 6) 30:06( 6) 32:43( 6) 35:18( 6) 37:04( 6) 38:56( 6) 40:05( 5) 41:51( 5) 44:10( 5) 45:31( 5) 46:55( 5)
Tartu Katoliku SK 2,Tartu Kato HARRASTUS 4:18[ 4] 0:47[ 2] 6:32[ 3] 3:55[ 2] 10:43[ 7] 3:51[ 6] 2:37[ 2] 2:35[ 5] 1:46[ 2] 1:52[ 3] 1:09[ 3] 1:46[ 4] 2:19[ 5] 1:21[ 3] 1:24[ 4]
Reserv Reserv NA
Harrastajad Reserv II,Reserv,E HARRASTUS
H-AE : 3500m 16KP
1.Paul Theodor Zupping 00:34.44 3:08( 1) 4:03( 1) 7:37( 2) 11:38( 1) 14:16( 1) 18:08( 1) 20:36( 1) 22:27( 1) 24:04( 1) 25:50( 1) 26:43( 1) 28:05( 1) 29:25( 1) 30:46( 1) 31:57( 1) 34:20( 1) 34:44( 1)
Tartu Katoliku SK 2,Tartu Kato HARRASTUS 3:08[ 1] 0:55[ 1] 3:34[ 2] 4:01[ 1] 2:38[ 1] 3:52[ 3] 2:28[ 1] 1:51[ 1] 1:37[ 1] 1:46[ 1] 0:53[ 1] 1:22[ 1] 1:20[ 1] 1:21[ 1] 1:11[ 1] 2:23[ 1] 0:24[ 1]
2.Anita Karnit 00:37.45 4:06( 2) 5:24( 3) 7:19( 1) 11:41( 2) 15:42( 2) 18:30( 2) 21:07( 2) 23:25( 2) 25:17( 2) 27:12( 2) 28:18( 2) 30:03( 2) 31:32( 2) 33:06( 2) 34:32( 2) 37:13( 2) 37:45( 2)
SRD superstaar,SRD,EST HARRASTUS 4:06[ 2] 1:18[ 4] 1:55[ 1] 4:22[ 2] 4:01[ 5] 2:48[ 1] 2:37[ 3] 2:18[ 2] 1:52[ 2] 1:55[ 2] 1:06[ 2] 1:45[ 3] 1:29[ 2] 1:34[ 2] 1:26[ 3] 2:41[ 2] 0:32[ 2]
3.Elina Kutti 00:46.05 4:16( 3) 5:12( 2) 12:02( 3) 18:17( 4) 22:10( 4) 25:31( 3) 28:02( 3) 30:25( 3) 32:20( 3) 34:58( 3) 36:06( 3) 37:37( 3) 39:21( 3) 41:20( 3) 42:42( 3) 45:30( 3) 46:05( 3)
Harju OK,Harju,EST HARRASTUS 4:16[ 3] 0:56[ 2] 6:50[ 5] 6:15[ 5] 3:53[ 4] 3:21[ 2] 2:31[ 2] 2:23[ 3] 1:55[ 3] 2:38[ 3] 1:08[ 3] 1:31[ 2] 1:44[ 3] 1:59[ 3] 1:22[ 2] 2:48[ 3] 0:35[ 4]
4.Ülle Raudsepp 00:58.34 4:43( 4) 6:21( 4) 14:35( 5) 20:41( 5) 23:41( 5) 28:41( 5) 34:56( 5) 38:01( 5) 40:44( 4) 43:22( 4) 44:57( 4) 47:39( 4) 49:47( 4) 52:01( 4) 54:03( 4) 57:51( 4) 58:34( 4)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST HARRASTUS 4:43[ 4] 1:38[ 6] 8:14[ 6] 6:06[ 4] 3:00[ 3] 5:00[ 4] 6:15[ 6] 3:05[ 5] 2:43[ 5] 2:38[ 3] 1:35[ 5] 2:42[ 5] 2:08[ 4] 2:14[ 4] 2:02[ 5] 3:48[ 5] 0:42[ 5]
5.Romet Kriks 01:34.12 11:52( 6) 12:58( 6) 18:29( 6) 27:19( 6) 57:55( 6) 64:41( 6) 67:53( 6) 71:09( 6) 73:49( 5) 78:13( 5) 79:47( 5) 82:00( 5) 86:05( 5) 88:28( 5) 90:15( 5) 93:38( 5) 94:12( 5)
Kriks,LSF PT,EST HARRASTUS 11:52[ 6] 1:06[ 3] 5:31[ 3] 8:50[ 6] 30:36[ 6] 6:46[ 6] 3:12[ 4] 3:16[ 6] 2:40[ 4] 4:24[ 5] 1:34[ 4] 2:13[ 4] 4:05[ 5] 2:23[ 5] 1:47[ 4] 3:23[ 4] 0:34[ 3]
Lembit Nöps Vale KP 5:46( 5) 7:17( 5) 13:06( 4) 17:48( 3) 20:38( 3) 27:23( 4) 30:44( 4) 33:32( 4)
Ilves,Ilves,EST HARRASTUS 5:46[ 5] 1:31[ 5] 5:49[ 4] 4:42[ 3] 2:50[ 2] 6:45[ 5] 3:21[ 5] 2:48[ 4]
Reserv Reserv NA
Harrastajad Reserv III,Reserv, HARRASTUS
H-BE : 3500m 16KP
1.Tarmo Needo 00:34.31 3:49( 3) 5:16( 4) 6:39( 2) 9:47( 1) 13:24( 1) 16:23( 1) 18:54( 1) 21:08( 1) 22:43( 1) 24:35( 1) 25:58( 1) 27:16( 1) 28:36( 1) 30:02( 1) 31:17( 1) 33:49( 1) 34:31( 1)
Wandersellid,,EST HARRASTUS 3:49[ 3] 1:27[ 3] 1:23[ 2] 3:08[ 1] 3:37[ 4] 2:59[ 2] 2:31[ 2] 2:14[ 2] 1:35[ 1] 1:52[ 1] 1:23[ 5] 1:18[ 1] 1:20[ 1] 1:26[ 1] 1:15[ 1] 2:32[ 1] 0:41[ 7]
2.Airi Alnek 00:36.22 2:38( 1) 4:02( 1) 8:00( 5) 11:34( 3) 14:14( 2) 16:52( 2) 19:14( 2) 21:21( 2) 23:17( 2) 26:03( 2) 27:05( 2) 28:43( 2) 30:09( 2) 31:44( 2) 33:07( 2) 35:47( 2) 36:22( 2)
Käo Tiim,,EST HARRASTUS 2:38[ 1] 1:24[ 2] 3:58[ 7] 3:34[ 2] 2:40[ 3] 2:38[ 1] 2:22[ 1] 2:07[ 1] 1:56[ 5] 2:46[ 7] 1:02[ 1] 1:38[ 4] 1:26[ 2] 1:35[ 3] 1:23[ 3] 2:40[ 2] 0:34[ 5]
3.Mart Sooberg 00:45.03 4:17( 6) 5:51( 6) 7:59( 4) 12:52( 4) 15:16( 3) 20:39( 3) 24:08( 3) 27:12( 3) 29:15( 3) 31:43( 3) 32:53( 3) 34:52( 3) 36:49( 3) 38:52( 3) 40:53( 3) 44:22( 3) 45:03( 3)
TON harrastajad,TON,EST HARRASTUS 4:17[ 6] 1:34[ 4] 2:08[ 3] 4:53[ 4] 2:24[ 1] 5:23[ 5] 3:29[ 6] 3:04[ 6] 2:03[ 6] 2:28[ 4] 1:10[ 3] 1:59[ 6] 1:57[ 5] 2:03[ 7] 2:01[ 7] 3:29[ 6] 0:41[ 6]
4.Kai Kaseväli 00:45.50 3:14( 2) 4:52( 2) 7:08( 3) 14:40( 5) 17:19( 5) 25:13( 4) 28:23( 4) 31:07( 5) 32:42( 4) 34:34( 4) 35:36( 4) 37:10( 4) 38:44( 4) 40:41( 4) 42:11( 4) 45:17( 4) 45:50( 4)
Tasa ja targu,SOK,EST HARRASTUS 3:14[ 2] 1:38[ 5] 2:16[ 4] 7:32[ 5] 2:39[ 2] 7:54[ 6] 3:10[ 4] 2:44[ 5] 1:35[ 1] 1:52[ 1] 1:02[ 1] 1:34[ 3] 1:34[ 3] 1:57[ 6] 1:30[ 5] 3:06[ 4] 0:33[ 3]
5.Geivi Lember 00:47.27 4:00( 5) 5:46( 5) 8:28( 6) 16:15( 6) 22:10( 6) 25:21( 5) 28:34( 5) 31:03( 4) 32:44( 5) 35:05( 5) 36:57( 5) 38:52( 5) 40:27( 5) 42:21( 5) 43:45( 5) 46:56( 5) 47:27( 5)
Ösel,SOK,EST HARRASTUS 4:00[ 5] 1:46[ 6] 2:42[ 6] 7:47[ 7] 5:55[ 5] 3:11[ 3] 3:13[ 5] 2:29[ 3] 1:41[ 4] 2:21[ 3] 1:52[ 7] 1:55[ 5] 1:35[ 4] 1:54[ 5] 1:24[ 4] 3:11[ 5] 0:31[ 2]
6.Viktor Kassatkin 00:47.53 3:52( 4) 5:05( 3) 6:17( 1) 10:30( 2) 16:53( 4) 25:58( 6) 28:39( 6) 31:46( 6) 33:23( 6) 35:56( 6) 37:31( 6) 38:56( 6) 41:44( 6) 43:17( 6) 44:36( 6) 47:19( 6) 47:53( 6)
SRD trio,SRD,EST HARRASTUS 3:52[ 4] 1:13[ 1] 1:12[ 1] 4:13[ 3] 6:23[ 6] 9:05[ 7] 2:41[ 3] 3:07[ 7] 1:37[ 3] 2:33[ 5] 1:35[ 6] 1:25[ 2] 2:48[ 6] 1:33[ 2] 1:19[ 2] 2:43[ 3] 0:33[ 4]
7.Tarmo Tenno 01:09.45 4:20( 7) 6:09( 7) 8:40( 7) 16:20( 7) 31:58( 7) 36:23( 7) 40:59( 7) 43:34( 7) 45:45( 7) 48:21( 7) 49:32( 7) 57:51( 7) 62:13( 7) 64:03( 7) 65:47( 7) 69:19( 7) 69:45( 7)
Tartu Katoliku SK 3,Tartu Kato HARRASTUS 4:20[ 7] 1:49[ 7] 2:31[ 5] 7:40[ 6] 15:38[ 7] 4:25[ 4] 4:36[ 7] 2:35[ 4] 2:11[ 7] 2:36[ 6] 1:11[ 4] 8:19[ 7] 4:22[ 7] 1:50[ 4] 1:44[ 6] 3:32[ 7] 0:26[ 1]
Reserv Reserv NA
Harrastajad Reserv II,Reserv,E HARRASTUS
H-CE : 3500m 16KP
1.Margus Lõoke 00:26.36 2:11( 1) 2:47( 1) 4:14( 1) 6:33( 1) 10:02( 1) 12:30( 1) 14:28( 1) 16:10( 1) 17:32( 1) 18:54( 1) 19:41( 1) 20:46( 1) 21:50( 1) 23:00( 1) 23:59( 1) 26:05( 1) 26:36( 1)
OK Põrgupõhja III,Põrgupõhja,E HARRASTUS 2:11[ 1] 0:36[ 1] 1:27[ 1] 2:19[ 1] 3:29[ 4] 2:28[ 1] 1:58[ 1] 1:42[ 1] 1:22[ 2] 1:22[ 1] 0:47[ 1] 1:05[ 1] 1:04[ 1] 1:10[ 1] 0:59[ 1] 2:06[ 1] 0:30[ 2]
2.Marek Zahkna 00:30.04 2:28( 2) 3:07( 2) 6:48( 5) 9:30( 2) 11:38( 2) 14:27( 2) 16:45( 2) 18:28( 2) 19:49( 2) 21:21( 2) 22:35( 2) 23:49( 2) 24:57( 2) 26:15( 2) 27:30( 2) 29:37( 2) 30:04( 2)
Lennubaas,,EST HARRASTUS 2:28[ 2] 0:39[ 2] 3:41[ 6] 2:42[ 2] 2:08[ 2] 2:49[ 2] 2:18[ 2] 1:43[ 2] 1:21[ 1] 1:32[ 2] 1:14[ 5] 1:14[ 2] 1:08[ 2] 1:18[ 2] 1:15[ 2] 2:07[ 2] 0:26[ 1]
3.Ade Timmusk 00:36.49 3:40( 5) 4:40( 5) 6:45( 4) 10:37( 3) 12:22( 3) 17:49( 4) 20:10( 4) 22:21( 4) 24:31( 3) 26:37( 3) 27:37( 3) 29:00( 3) 30:21( 3) 32:04( 3) 33:29( 3) 36:15( 3) 36:49( 3)
Viirus,,EST HARRASTUS 3:40[ 5] 1:00[ 5] 2:05[ 2] 3:52[ 3] 1:45[ 1] 5:27[ 6] 2:21[ 3] 2:11[ 3] 2:10[ 4] 2:06[ 3] 1:00[ 2] 1:23[ 3] 1:21[ 3] 1:43[ 3] 1:25[ 3] 2:46[ 3] 0:34[ 3]
4.Liina Jõgisu 00:39.57 3:30( 4) 4:24( 4) 6:42( 3) 10:56( 5) 14:58( 5) 17:51( 5) 21:04( 5) 23:48( 5) 25:45( 4) 27:51( 4) 29:01( 4) 30:44( 4) 32:26( 4) 34:19( 4) 35:51( 4) 39:17( 4) 39:57( 4)
Mercury III,Mercury,EST HARRASTUS 3:30[ 4] 0:54[ 4] 2:18[ 4] 4:14[ 4] 4:02[ 6] 2:53[ 3] 3:13[ 5] 2:44[ 5] 1:57[ 3] 2:06[ 3] 1:10[ 3] 1:43[ 4] 1:42[ 5] 1:53[ 5] 1:32[ 4] 3:26[ 5] 0:39[ 4]
5.Ilme Roosi 00:40.49 3:30( 3) 4:23( 3) 6:28( 2) 10:52( 4) 13:11( 4) 16:18( 3) 19:11( 3) 21:35( 3) 26:21( 5) 28:48( 5) 30:00( 5) 31:48( 5) 33:25( 5) 35:17( 5) 36:52( 5) 40:09( 5) 40:49( 5)
Orvandi veteranid,Orvand, HARRASTUS 3:30[ 3] 0:53[ 3] 2:05[ 2] 4:24[ 5] 2:19[ 3] 3:07[ 4] 2:53[ 4] 2:24[ 4] 4:46[ 7] 2:27[ 5] 1:12[ 4] 1:48[ 5] 1:37[ 4] 1:52[ 4] 1:35[ 5] 3:17[ 4] 0:40[ 5]
6.Riina Kink 00:55.16 4:34( 6) 6:06( 6) 8:58( 6) 15:19( 6) 22:55( 6) 27:33( 6) 31:03( 6) 34:13( 6) 37:34( 6) 40:10( 6) 41:25( 6) 44:23( 6) 46:26( 6) 48:41( 6) 51:06( 6) 54:36( 6) 55:16( 6)
KOOP II,Koop,EST HARRASTUS 4:34[ 6] 1:32[ 7] 2:52[ 5] 6:21[ 7] 7:36[ 7] 4:38[ 5] 3:30[ 6] 3:10[ 6] 3:21[ 6] 2:36[ 7] 1:15[ 6] 2:58[ 7] 2:03[ 7] 2:15[ 7] 2:25[ 7] 3:30[ 6] 0:40[ 5]
7.Kristiina Kindel 00:56.25 5:11( 7) 6:21( 7) 15:18( 7) 20:32( 7) 24:02( 7) 31:03( 7) 34:53( 7) 38:10( 7) 40:28( 7) 42:55( 7) 44:20( 7) 46:24( 7) 48:25( 7) 50:29( 7) 52:09( 7) 55:39( 7) 56:25( 7)
The same procedure as every yr HARRASTUS 5:11[ 7] 1:10[ 6] 8:57[ 7] 5:14[ 6] 3:30[ 5] 7:01[ 7] 3:50[ 7] 3:17[ 7] 2:18[ 5] 2:27[ 5] 1:25[ 7] 2:04[ 6] 2:01[ 6] 2:04[ 6] 1:40[ 6] 3:30[ 6] 0:45[ 7]
Reserv Reserv NA
Harrastajad Reserv I,Reserv,ES HARRASTUS
JOKA
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2018, www.tak-soft.com