60. Jüriööjooks 20.04.2019
60. Jüriööjooks 20.04.2019 Viljandi lossimäed (Priit Poopuu)
HARRASTUS 
PÕHIKLASS 

HARRASTUS
1. 6400 m 23 KP ; 2. 3500 m 16 KP ; 3. 3500 m 16 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus    AlamKl.
 1. 69  Lennubaas                                      EST 01:46.29  01:46.29        
 2. 63  Käo Tiim                                       EST 01:52.31     +6:02        
 3. 66  Wandersellid                                   EST 02:08.09    +21:40        
 4. 65  Mercury III                    Mercury         EST 02:09.46    +23:17        
 5. 74  OK Põrgupõhja III              Põrgupõhja      EST 02:12.32    +26:03        
 6. 76  Ösel                           SOK             EST 02:23.41    +37:12        
 7. 70  Harju OK                       Harju           EST 02:27.36    +41:06        
 8. 68  KOOP II                        Koop            EST 02:31.27    +44:58        
 9. 79  The same procedure as every yr TAOK            EST 02:33.42    +47:13        
10. 82  TON harrastajad                TON             EST 02:35.10    +48:41        
11. 64  Jõhvikas                       Jõhvikas        EST 02:50.06    +63:36        
12. 72  Kriks                          LSF PT          EST 03:04.17    +77:48        
13. 81  Tartu Katoliku SK 3            Tartu Katoliku  EST 03:16.53    +90:24        
14. 73  Orvandi veteranid              Orvand              03:22.36    +96:06        
    77  SRD trio                       SRD             EST Tühist           
    75  Tasa ja targu                  SOK             EST Tühist           
    78  SRD superstaar                 SRD             EST Tühist           
    67  Viirus                                         EST Tühist           
    71  Ilves                          Ilves           EST Tühist           
    80  Tartu Katoliku SK 2            Tartu Katoliku  EST Tühist           
    86  Harrastajad Reserv I           Reserv          EST NA               
    87  Harrastajad Reserv II          Reserv          EST NA               
    88  Harrastajad Reserv III         Reserv          EST NA               
PÕHIKLASS
1. 6400 m 23 KP ; 2. 4790 .. 5000m 18 KP ; 3. 6400 m 23 KP ; 4. 4790 .. 5000m 18 KP ; 5. 6400 m 23 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus    AlamKl.
 1. 2   Võru tiim                      Võru            EST 03:03.40  03:03.40        
 2. 5   Peko                           Peko                03:06.49     +3:09        
 3. 6   Rakvere OK                     Rakv            EST 03:06.58     +3:17        
 4. 25  Seiklushunt international      Comp            EST 03:07.25     +3:44        
 5. 4   Kape +2                        Comp            EST 03:11.03     +7:23        
 6. 3   Tammed I                       Tammed          EST 03:11.56     +8:15        
 7. 1   Ilves 1                        Ilves           EST 03:15.19    +11:38        
 8. 13  OK Põlva Kobras I              OK Põlva Kobras EST 03:18.37    +14:56        
 9. 50  Tammemäe                       SK100           EST 03:36.24    +32:44        
10. 12  Harju OK                       Harju               03:37.06    +33:25        
11. 41  OK Põlva Kobras II             OK Põlva Kobras EST 03:40.55    +37:14        
12. 20  HOK                            HOK             EST 03:43.38    +39:57        
13. 9   Tammed II                      Tammed          EST 03:47.19    +43:38        
14. 45  Peko noored                    Peko                03:52.50    +49:09 1.JUN  
15. 11  SRD -I                         SRD             EST 03:53.47    +50:06        
16. 14  Peko veteranid                 Peko                03:54.05    +50:25 1.VET  
17. 19  Ilves Veteranid                Ilves           EST 03:57.28    +53:47 2.VET  
18. 61  Ok Võru Noored                 Võru            EST 03:58.00    +54:19 2.JUN  
19. 42  OK Põlva Kobras III            OK Põlva Kobras EST 04:02.50    +59:09 3.JUN  
20. 37  AS Norma                       Norma           EST 04:03.47    +60:07 1.FMS  
21. 57  TON I                          TON             EST 04:06.51    +63:10 3.VET  
22. 44  OK Orvand                      Orvand          EST 04:07.27    +63:46        
23. 7   SK100                          SK100           EST 04:13.22    +69:41        
24. 35  LSF PT A                       LSF PT          EST 04:13.40    +69:59        
25. 24  Rõõm                           Comp            EST 04:16.03    +72:22        
26. 17  Kape 2                         Kape            EST 04:25.48    +82:07 4.VET  
27. 59  OK West                        West            EST 04:26.07    +82:26        
28. 18  Jõhvikas                       Jõhvikas        EST 04:27.02    +83:21        
29. 60  OK West veteranid              West            EST 04:28.57    +85:16 5.VET  
30. 30  Pallo/Lillelaid                                EST 04:29.22    +85:41        
31. 8   Ilves 2                        Ilves           EST 04:36.32    +92:51        
32. 28  HOK Veteranid                  HOK             EST 04:42.16    +98:35 6.VET  
33. 46  OK Põrgupõhja I                Põrgupõhja      EST 04:46.15   +102:34        
34. 52  SRD staar                      SRD             EST 04:46.48   +103:07        
35. 27  Harju OK                       Harju           EST 04:52.52   +109:11 7.VET  
36. 26  Harju OK                       Harju           EST 04:52.53   +109:12 4.JUN  
37. 43  OK Põlva Kobras IV             OK Põlva Kobras EST 04:55.01   +111:20 8.VET  
38. 23  SK AASA 5                                      EST 05:06.53   +123:13 9.VET  
39. 47  OK Põrgupõhja II               Põrgupõhja      EST 05:09.39   +125:58 10.VET 
40. 34  Kadakad                        Lehola          EST 05:16.17   +132:37        
41. 54  SRD masters                    SRD             EST 05:18.10   +134:30 11.VET 
42. 32  Kape 3                         Kape            EST 05:18.16   +134:35 12.VET 
43. 29  Jõhvikas                       Jõhvikas        EST 05:19.13   +135:32 13.VET 
44. 58  TON II                         TON             EST 05:32.11   +148:30 14.VET 
45. 53  SRD noored                     SRD             EST 05:33.21   +149:40 5.JUN  
    38  Pargijooksud.ee                Nõmme           EST Tühist           
    51  Saarlane                       SOK             EST Tühist           
    62  Ok Võru Veteranid              Võru            EST Tühist           
    49  Rakvere OK II                  Rakv            EST Tühist           
    48  Rakvere OK noored              Rakv            EST Tühist           
    40  JOKA Masters                   OK JOKA         EST Tühist           
    39  JOKA Noored                    OK JOKA         EST Tühist           
    36  Mercury II                     Mercury         EST Tühist           
    55  Swedbank                       Swedbank spordi EST Tühist           
    31  LSF PT O                       LSF PT          EST Tühist           
    15  Mercury I                      Mercury         EST Tühist           
    16  JOKA                           OK JOKA         EST Tühist           
    10  Peko II                        Peko            EST Tühist           
    21  Tartu Observatoorium                           EST Tühist           
    33  KOOP I                         Koop            EST Tühist           
    22  Metsalised                                     EST Tühist           
    56  Tartu Katoliku SK 1            Tartu Katoliku  EST Tühist           
    83  Põhiklass Reserv I             Reserv          EST NA               
    84  Põhiklass Reserv II            Reserv          EST NA               
    85  Põhiklass Reserv III           Reserv          EST NA               
JOKA
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2018, www.tak-soft.com