Võistlused/Päevakud

JÄRVAMAA JA JOKA ORIENTEERUMISKALENDER 2017. AASTAL

TEISIPÄEVAKUD

41. Järvamaa orienteerumispäevakute juhend

 

Kuu- päev Stardi aeg Koht (kaart) Rajameister/ korraldaja Tähistus Märkused Tulemused
25.04. 17.-19.00 Türi Kõrgessaare(2012043) Kaarel Kallas Türi Raadiomasti t valik  Tulemused
09.05. 17.-19.00 Aravete (2015032) Kalju Toomas Aravete alevik  Tulemused (parandatud)

Etapid

23.05. 17.-19.00 Kellissaare (2013087) Raul Laas, Anu Pallon Türi-Pärnu mnt  Tulemused

Etapid

06.06. 17.-19.00 Vanaõue (2014056) Kaarel Kallas S-Jaani-Vändra mnt  Tulemused

Etapid

20.06. 17.-19.00 Nõmmeküla (2013096) Tiit Tähnas Tallinn-Tartu mnt  Tulemused

Etapid

08.08. 19.00 Koigi (uus) Paul Poopuu Tallinn-Tartu mnt sprint  Tulemused

Etapid

22.08. 17.-19.00 Raikküla (2016062) Rein Rooni Rapla-Järvakandi mnt Tulemused Järvamaa päevakute arvestuses

Etapid

05.09. 17.-19.00 Mädara (2013087) Margus Marrandi Türi-Pärnu mnt  Tulemused

Etapid

29.10. 12.00 Paide Kalmer Keevend päevakute finaal, üllatusrada

MUUD VÕISTLUSED

Kuupäev Stardi aeg Võistlus Koht (kaart) Peakorraldaja/ rajameister Märkused Tulemused
18.04. 21.00 Öökulli lend Tarbja Argo Loo öine Tulemused

Etapid

25.04. 11.00 Järvamaa koolinoorte MV valik Türi Kõrgessaare (2012043) Kaarel Kallas valik  Tulemused
24.05. Ülemaailmne orienteerumispäev Türi, Paide, Koeru, Aravete, Koigi Paul Poopuu
01.06. 17.-19.30 Tallinna neljapäevak Mustla-Nõmme K.Keevend/
10.06. 12.00 Järva-Rapla MV lühirada Raikküla OK Orvand  Tulemused
20.07. 16-19.00 Tehumardi neljapäevak Käriste P.Poopuu / S.Poopuu
08.08. 18.00 Järvamaa MV sprint Koigi Paul Poopuu sprint Tulemused

Koigi sprindikarika tulemused

Koigi sprindikarika etapid

 

16.09. 12.00 Järva Mängud valikorienteerumine Paide Argo Loo valik  Tulemused
19.09. 18.00 35.Türi Metsajooks Türi ÜG/Tolli mets K.Puusepp / K.Kallas maastikujooks  Tulemused

Etapid

30.09.-01.10. XXIX Suunto Games Valgehobusemäe K.Kallas 1.päev WRE  I päeva tulemused

I päeva etapid

NR-TR I päeva tulemused

O3-O6 I päeva tulemused

II päeva tulemused

II päeva etapid

NR-TR II päeva tulemused

O3-O6 teise päeva tulemused

Päevakute peakoordinaator ja info Kalmer Keevend tel 505 6595

Info: OK Joka kodulehelt www.joka.ee

Toetajad: