RATTAORIENTEERUMISMATK “TÜRI VOORESTIKU KÕRGEMAD TIPUD”

Kutsume Sind osalema orienteerumisklubi JOKA ja Türi Spordiklubide Liidu  poolt korraldataval rattaorienteerumismatkal “Türi voorestiku kõrgemad tipud”.  Matk toimub 1.-3. maini. 

Matkarajal on 12 KP-d, mis asuvad Türi voorestiku kõrgematel tippudel. KP-de läbimise järjestus on vaba. Igal KP-l on tunnusnumber, mis näitab mitmendal kohal kõrguse poolest see tipp Türi voorestikus on. Lisaks on KP-l ka tunnustäht, milledest kokku moodustub matka tunnussõna. 

Kes soovivad oma orienteerumis- ja rattasõidu võimeid proovida ja võrrelda, need võivad läbida raja aja peale. Selleks vali omale sobiv KP algus ja lõpp punktiks, läbi raja kõik KP-d ja fikseeri aeg ning saada raja tunnuslause, oma nimi ja läbimise aeg e-postiga aadressile tyrispordiklubi@gmail.com . Kiireimat rattaorienteerujat tunnustame austava tiitliga “Türi voorestiku rattakunn 2020” ja meenega. 

Kõigil matkajail on auhindade loosimisel osaluseks vajalik vallutada Türi voorestiku kõrgeim tipp Käomägi (kõrgus 81,1m) ja lisaks veel viis tippu omal valikul ning saata raja tunnuslause või läbitud KP-de üksikud tähed koos osalejate nimedega e-postiga aadressile tyrispordiklubi@gmail.com , facebookis Türi Spordiklubide Liit või helista 58201464. Kõikide tagasiside saatjate vahel loositakse välja auhindu. Samuti saavad nad  liikumisürituse “Liigume koos” osaluskaardile märgised. Kui soovite osaleda ka  “Kevadpealinn 2020” loosimängus, siis saada kindlasti oma osalemisest ka pilt Kevadpealinna facebooki gruppi SIIN!

Orienteerumisklubi JOKA ja Türi Spordiklubide Liidu poolt korraldatavad tervislikud liikumisüritused on eriolukorra perioodil osalustasuta. Kui aga soovid vabatahtlikult panustada taoliste ürituste toimumisse ja nende tarvis kaartide valmistamisse, siis võid kanda osalustasu orienteermisklubi JOKA arvelduskontole nr EE901010220016401010 SEB

MATK TOIMUB AVATUD LIIKLUSEGA TEEDEL. PALUN TÄITKE LIIKLUSREEGLEID!

JÄRGI MATKAL ERIOLUKORRA NÕUDEID! ÄRA PUUTU KP TÄHISEID! HAIGENA PÜSI KODUS!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.